Hoşgeldiniz!

Ponpon Videoları İzle

Bir Dakikada İki Kez Düşen Ponpon Kız 00:19
Bir Dakikada İki Kez Düşen Ponpon Kız 4.057 izlenme - 2 hafta önce Spor müsabakalarının göz bebeği ponpon kızlar çok sevilir.Görüntüde dans eden ponpon kız tersinden kalkmış olmalı bir dakida iki kez düştü
Keçe Ayakkabı Nasıl Yapılır ? 13:16
Keçe Ayakkabı Nasıl Yapılır ? 125.678 izlenme - 1 yıl önce Bu videomuz da çarık modeli keçe ayakkabı yapımını göstermeye çalıştım.
Ponpon Kızlara Bakıp Sıvazlayan Güvenlik 01:00
Ponpon Kızlara Bakıp Sıvazlayan Güvenlik 12.126 izlenme - 2 ay önce 18 aralıkta oynanan Raiders ve Chargers karşılaşmasında saha kenarında ısınma hareketleri yapan ponpon kızlarını gören bir güvenlik görevlisi kendine hakim olamamış ve ortaya bu görüntüler yansımış.
Çatalla Ponpon Yapımı 04:45
Çatalla Ponpon Yapımı 80.480 izlenme - 1 yıl önce Videomuz da sizlere çatal yardımı ile kolay ve pratik ponpon yapımı gösterilmektedir.İpten ponpon nasıl yapılır video olarak öğreneceksiniz.
Miami Dolphins Ponpon Kızları - Mannequin Challenge 00:54
Miami Dolphins Ponpon Kızları - Mannequin Challenge 6.584 izlenme - 3 ay önce Amerikan futbolu ekiplerinden Miami Dolphins'in ponpon kızları son günlerde sosyal medyanın yeni akımı olan "Mannequin Challenge" yani günlük hayatın donması anlamına gelen sosyal medya akımına katılıp soyunma odasında o renkli görüntüleri paylaştılar....
Ponponlu İpten Örgü Yapımı 08:04
Ponponlu İpten Örgü Yapımı 46.049 izlenme - 1 yıl önce Bu videomuz da sizlere ponponlu ipten örgü yapımı gösterilmektedir.Ponpon ipler ile paspas ve bek battaniyesi yapımı nasıl örülür öğreneceksiniz.
Dünyanın en güzel ponpon kızları 03:56
Dünyanın en güzel ponpon kızları 45.883 izlenme - 4 yıl önce Amerikalı spor severlerin yüreklerini hoplatan dünyanın en güzel ponpoon kızlarının ilginç şovlarından kesitler...
Bu Kızlar Takımı Şampiyon Yapar! 03:50
Bu Kızlar Takımı Şampiyon Yapar! 52.827 izlenme - 3 yıl önce Sırbıstan\'ın başarılı başarılı basketbol takımlarından biri olan KK Crvena zvezda\'nın mola ve yeriyot aralarında tribünleri hareketlendirmek için dans eden ponpon kızlar güzellikleri ve ettikleri dans ile maça gelen herkesi büyülemeyi başarıyorlar...
Ponpon Yapımı 05:59
Ponpon Yapımı 11.453 izlenme - 1 yıl önce Burada sizlere ipten ponpon yapımı video olarak anlatmaya çalıştık.Kolay ponpon yapımı videomuzu izledikten sonra ponpon yapılışı veya ponpon nasıl yapılır öğrenmiş olacaksınız.Bizi izlediğiniz için teşekkürler. Popon için kartonun sert olmasına dikkat edin.Ayrıca ne kadar ip dolarsanız ponpon o kadar güzel gözükür.Son olarak ortadaki bağlama ipinin sağlam olması çok önemlidir.
Bu Güzeller Takımı Şampiyon Yapar! 01:33
Bu Güzeller Takımı Şampiyon Yapar! 1.580 izlenme - 2 ay önce Litvanya'da basketbol maçları öncesi ve devre arasında gösteri yapan ponpon kızlar şovları ile izleyenlere keyifli dakikalar yaşatıyor.
Chicago Bulls Maçı Devre Arasında Eşcinsel Evlilik Teklifi 01:56
Chicago Bulls Maçı Devre Arasında Eşcinsel Evlilik Teklifi 1.861 izlenme - 1 ay önce Chicago Bulls’un maskotu Boğa Benny’nin dans ederek başlattığı bu teklif, Michael ve Jake çiftinin hayatlarını birleştirmesindeki ilk adımı atmalarına yardımcı oldu. Şekerden yüzükle yapılan bu evlilik teklifi sırasında ise fonda Meghan Trainor’un “Dear Future Husband” (Sevgili Müstakbel Kocam) isimli şarkısı çalıyordu.
Ponpon Kızlar Saç Saça Baş Başa 02:02
Ponpon Kızlar Saç Saça Baş Başa 41.354 izlenme - 8 yıl önce ponpon kızlar saç saça, baş başa
Haydi Sallayalım Dünyayı 04:16
Haydi Sallayalım Dünyayı 28.007 izlenme - 7 yıl önce muş namık kemal yibo 23 nisan 2010 haydi sallayalım dünyayı ponpon gösterisi
Ponpon Kızlardan Kadın Muhabirin Elini Sıkmayan Müslüman Futbolcuya Sürpriz 00:51
Ponpon Kızlardan Kadın Muhabirin Elini Sıkmayan Müslüman Futbolcuya Sürpriz 6.758 izlenme - 1 yıl önce Dini inançları gereği kadın eli sıkmayacağını söyleyen 25 yaşındaki forvet Nacer Barazite ünlü muhabiri Helene Hendriks'in elini sıkmamış ve çok tartışılmıştı. Sosyal medyada oyuncuya tepki yağarken maçın sonrasındaki gün ise ilginç bir protesto eylemi gerçekleşti. Beş pon pon kız Utrecht idmanını bastı. "Seni seviyoruz Nacer" yazılı bir pankart açan ve şarkılar söyleyen kızlara, Nacer'in takım arkadaşları da alkışlayarak destek verdi.
Anadolu Efes Kızları - Dance Square Off 02:18
Anadolu Efes Kızları - Dance Square Off 17.099 izlenme - 4 yıl önce Anadolu Efes Kızları - Dance Square Off
Plaj Futbolundaki Ponpon Güzeller 02:36
Plaj Futbolundaki Ponpon Güzeller 6.178 izlenme - 3 yıl önce Tahiti'de Düzenlenen Plaj Futbolu Dünya Kupası'nda Güzellikleri İle Organizasyona Renk Katan Ponpon Kızlar Fotoğraf Çekiminde Oldukça Keyifli Anlar Yaşadı.
Litvanyalı Ponpon Kızların Süper Gösterisi 01:23
Litvanyalı Ponpon Kızların Süper Gösterisi 7.289 izlenme - 3 yıl önce Litvanya'da basketbol maçları öncesi ve devre arasında gösteri yapan ponpon kızlar şovları ile izleyenlere keyifli dakikalar yaşatıyor.
Pon Pon Kızlar 00:23
Pon Pon Kızlar 18.197 izlenme - 10 yıl önce
Maskot, Ponpon Kızı Yuttu! 00:39
Maskot, Ponpon Kızı Yuttu! 3.953 izlenme - 3 yıl önce Abd'de Tennessee Titan Takımı Maskotu Maç Öncesinde Takımın Güzel Ponpon Kızını Yuttu.
Ülke Ülke Ponpon Kızlar 01:42
Ülke Ülke Ponpon Kızlar 13.131 izlenme - 9 yıl önce
Ponpon Kızlar Maçlara Nasıl Hazırlanır? 01:40
Ponpon Kızlar Maçlara Nasıl Hazırlanır? 5.511 izlenme - 3 yıl önce Ponpon Kızların Antremanları En Az Sahada Yaptıkları Şov Kadar Güzel.
Ponpon kızların çılgın partisi 02:41
Ponpon kızların çılgın partisi 7.473 izlenme - 3 yıl önce Birbirinden atletik ve esnek ponpon kızların çılgın partisinden seksi görüntüler.
Takla Atarak Müthiş Basket Atan Ponpon Kız! 00:47
Takla Atarak Müthiş Basket Atan Ponpon Kız! 6.320 izlenme - 4 yıl önce Ponpon kız dan taklayla müthiş basket showu.. İnanılmaz!!!
Dünyanın En Şanssız Ponpon Kızı 00:21
Dünyanın En Şanssız Ponpon Kızı 67 izlenme - 2 hafta önce Gösteri esnasında kuleden yerde düşen ponpon kız arkadaşları tarafından ilk müdahala yapılmak üzere götürülürken hayatının şokunu yaşıyor.
Ponpon İpi Nasıl Örülür 05:24
Ponpon İpi Nasıl Örülür 3.814 izlenme - 2 yıl önce Ponpon için öreceğiniz ip nasıl olmalı? Ponpon nasıl yapılır, cevabı videomuzda Canım Anne. Com - Anne, Bebek ve Hobi Portalı ----------------------------------------­---------------------- Web Site: http://www.canimanne.com Facebook Sayfa: https://www.facebook.com/canimannecom ----------------------------------------­----------------------
Ponpon Kız Dediğin Böyle Olur! 00:21
Ponpon Kız Dediğin Böyle Olur! 2.175 izlenme - 2 yıl önce Ponpon Kız Dediğin Böyle Olur! Peş peşe attığı taklalarla inanılmaz görüntülere imza atan ponpon kız.
Miami Dolphins Ponpon Kızları Şarkı Söylüyor 03:30
Miami Dolphins Ponpon Kızları Şarkı Söylüyor 3.997 izlenme - 5 yıl önce Miami Dolphins Cheerleaders 'Call Me Maybe' by Carly Rae
Polonya'dan Ponpon Kız Manzaraları 05:41
Polonya'dan Ponpon Kız Manzaraları 2.454 izlenme - 1 yıl önce Cheerleader diye bilinen ülkemizde ise ponpon ya da amigo kızlar dediğimiz topluluktan mükemmel dans gösterileri. bu kızların asıl amacı taraftarı coşturmak sıkılmamalarını sağlamak bunu yaparken de aşırı miktarda cinsellik kullanılıyor.
Ponpon Kızlardan Görünmez Kaza! 00:23
Ponpon Kızlardan Görünmez Kaza! 2.114 izlenme - 2 yıl önce Ponpon kızlarını yeni gösterilerini hazırladıkları sırada en ufak dikkatsizliklerin de bir kaza yaşadılar...
maskot ponpon kızı yuttu [brooklyn17] 00:13
maskot ponpon kızı yuttu [brooklyn17] 4.811 izlenme - 6 yıl önce [brooklyn17] maskot ponpon kızı yuttu !! brooklyn17 farkıyla..!!