Hoşgeldiniz!

Ponpon Kız

Dünyanın en güzel ponpon kızları 03:56
Dünyanın en güzel ponpon kızları 47.104 izlenme - 5 yıl önce Amerikalı spor severlerin yüreklerini hoplatan dünyanın en güzel ponpoon kızlarının ilginç şovlarından kesitler...
Bir Dakikada İki Kez Düşen Ponpon Kız 00:19
Bir Dakikada İki Kez Düşen Ponpon Kız 4.262 izlenme - 1 yıl önce Spor müsabakalarının göz bebeği ponpon kızlar çok sevilir.Görüntüde dans eden ponpon kız tersinden kalkmış olmalı bir dakida iki kez düştü
Plaj Futbolundaki Ponpon Güzeller 02:36
Plaj Futbolundaki Ponpon Güzeller 7.123 izlenme - 4 yıl önce Tahiti'de Düzenlenen Plaj Futbolu Dünya Kupası'nda Güzellikleri İle Organizasyona Renk Katan Ponpon Kızlar Fotoğraf Çekiminde Oldukça Keyifli Anlar Yaşadı.
Takla Atarak Müthiş Basket Atan Ponpon Kız! 00:47
Takla Atarak Müthiş Basket Atan Ponpon Kız! 6.329 izlenme - 5 yıl önce Ponpon kız dan taklayla müthiş basket showu.. İnanılmaz!!!
Maskot, Ponpon Kızı Yuttu! 00:39
Maskot, Ponpon Kızı Yuttu! 3.969 izlenme - 4 yıl önce Abd'de Tennessee Titan Takımı Maskotu Maç Öncesinde Takımın Güzel Ponpon Kızını Yuttu.
Ponpon Kız Dediğin Böyle Olur! 00:21
Ponpon Kız Dediğin Böyle Olur! 2.195 izlenme - 3 yıl önce Ponpon Kız Dediğin Böyle Olur! Peş peşe attığı taklalarla inanılmaz görüntülere imza atan ponpon kız.
Nowitzki Rolling Stones'a özendi ama... 03:14
Nowitzki Rolling Stones'a özendi ama... 3.800 izlenme - 5 yıl önce Dallas Mavericks'in yıldız forveti Dirk Nowitzki, Alman DJ Flula ve iki ponpon kız ile birlikte Rolling Stones'un efsane Satisfaction şarkısını söylemeye kalkınca sesinin basketbolu kadar iyi olmadığını herkese göstermiş oldu.
Pon Pon Kızlar 00:48
Pon Pon Kızlar 7.444 izlenme - 9 yıl önce
Taklayı Çok Yanlış Anlayan Ponpon Kız 00:16
Taklayı Çok Yanlış Anlayan Ponpon Kız 2.138 izlenme - 3 yıl önce Takla olayını biraz yanlış anlayan biraz da korkan ponpon kızın sonu kendisi kadar güzel olmamış. Zamanla acemiliğini atar herhalde ve bir gün iyi bir ponpon kız olur tabi kafa sağlam kalırsa.
Fizik Kurallarını Alt Üst Eden Ponpon Kız 00:21
Fizik Kurallarını Alt Üst Eden Ponpon Kız 81 izlenme - 3 ay önce Amerikalı ponpon kız fizik kurallarını alt üst edip havada durdu.İzleyenler kesin bir hile var der yok gibi bence
Fizik Kurallarını Alt Üst Eden Ponpon Kızın, Havada Durduğu Anlar Olay Oldu 00:30
Fizik Kurallarını Alt Üst Eden Ponpon Kızın, Havada Durduğu Anlar Olay Oldu 95 izlenme - 3 ay önce Amerikalı ponpon kız fizik kurallarını alt üst edip havada durdu. Ponpon kızın görüntüleri sosyal medyayı salladı.
Will Ferrell'in Ponpon Kızların Amigosuna Basketbol Topu Atması 01:12
Will Ferrell'in Ponpon Kızların Amigosuna Basketbol Topu Atması 1.039 izlenme - 3 yıl önce Yakında yeni filmi "Daddy's Home"la karşımıza çıkacak olan ünlü oyuncu Will Ferrell, devre arasında şov amacıyla yarı sahadan basket atmak için topun başına geçti. Ancak Ferrell topu potaya atmak yerine etrafını çevreleyen amigo kızlardan birinin suratına fırlattı ve genç kız yere yığıldı. Will Ferrell, güvenlik görevlileri tarafından salondan atıldı. Daha sonra bu sahnenin "Daddy's Home" filminde kullanılmak için çekildiği ve kurgulandığı iddia edildi. Bunun doğru olup olmadığı film vizyona girdiğinde ortaya çıkacak. (Açıklama CNNTURK'ten alıntıdır)
ponpon kız taklaya geldi 00:10
ponpon kız taklaya geldi 1.646 izlenme - 7 yıl önce
Polonya'dan Ponpon Kız Manzaraları 05:41
Polonya'dan Ponpon Kız Manzaraları 779 izlenme - 3 yıl önce Cheerleader diye bilinen ülkemizde ise ponpon ya da amigo kızlar dediğimiz topluluktan mükemmel dans gösterileri. bu kızların asıl amacı taraftarı coşturmak sıkılmamalarını sağlamak bunu yaparken de aşırı miktarda cinsellik kullanılıyor.
ponpon kıza bayrak direğin tacizi! 01:09
ponpon kıza bayrak direğin tacizi! 1.458 izlenme - 8 yıl önce ponpon kız bayrak direğine takılıyor..
1 Anne 1 Çocuk - Lego Minifigür - Zombi Ponpon Kız 02:48
1 Anne 1 Çocuk - Lego Minifigür - Zombi Ponpon Kız 452 izlenme - 2 yıl önce Seri 14 Lego Minifigürler'den Zombi Ponpon Kız oyuncak açılımı ile karşınızdayız. Zombie Cheerleader Blogumuz : http://ahastaoglu.wix.com/1anne1cocuk#!Lego-Minifigür-Zombi-Ponpon-Kız/c1kw6/56a4b2030cf22963070d2648 Diğer Lego Minifigür Videolarımızı izlemeyi unutmayın! Lego Minifigür - Örümcek Kadın https://www.izlesene.com/video/lego-minifigur-orumcek-kadin/9105464#channel:34777981 Lego Minifigür - Cadı https://www.izlesene.com/video/lego-minifigur-cadi/9108015#channel:34777981 1 Anne 1 Çocuk kanalında hem annelere hem de çocuklara yönelik içerikler var. Oyuncak incelemeleri, yeni başlayanlar için örgü, nail art, tırnak süsleme sanatı, diy kendin yap projeleri, Minecraft videoları, küçüklere hikayeler ve daha bir çok şey. Her hafta yeni videolar için abone olmayı unutmayın!
Ponpon Kızı Yutan Maskot 00:29
Ponpon Kızı Yutan Maskot 571 izlenme - 3 yıl önce NBA'den harika bir dans kareografisi izliyoruz efenim. O ponpon kızları benim de yiyesim geliyordu zaten hep de hiç bu anlamda yemek aklıma gelmemişti.
yüzü dağıldı 00:14
yüzü dağıldı 1.355 izlenme - 8 yıl önce Şut kaleye değil ponpon kıza isabet ediyor
Taklayı Çok Yanlış Anlayan Ponpon Kız 00:16
Taklayı Çok Yanlış Anlayan Ponpon Kız 734 izlenme - 4 yıl önce Taklayı Çok Yanlış Anlayan Ponpon Kız 11.10.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Taklayı Çok Yanlış Anlayan Ponpon Kız' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Ponpon Kıza Sürpriz Teklif! 02:07
Ponpon Kıza Sürpriz Teklif! 556 izlenme - 3 yıl önce Lokomotiv takımının ponpon kızlarından birine devre arasında sürpriz evlilik teklifi yapıldı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/futbolarena kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Ponpon Kız Seçmeleri! 03:46
Ponpon Kız Seçmeleri! 804 izlenme - 8 yıl önce hepsi güzel ve yetenekli..
ponpon kız kazaları 01:20
ponpon kız kazaları 758 izlenme - 9 yıl önce hepsı bırbırınden komık yaa....
Ponpon Kıza Maçta Evlenme Teklifi Etmek 03:18
Ponpon Kıza Maçta Evlenme Teklifi Etmek 445 izlenme - 3 yıl önce Kız evi naz evidir ve her zaman kızı almak zordur. Şimdi uzaktan ağrı ötüp, duruyoruz. Oralarda kızlar abazanmış abi, oralarda kız kapmak kolaya abi diye ötmek kolay.Bakın kara derili Shane Zackery abimiz sevgilisi Rosado için ne güzel prodüksiyon yapmış. Olay sadece maçta evlenme teklifi yapması olay değil, o kadar kişiyi ikna etmiş olması, böylesi güzel dans koreografisi uygulatması, kızı sandalyeye alışı, balonun içinden çıkışı, kızın önünde diz çökmesi. Şahsen Türk kızı şöyle böyle diye cik cik öteceğimize, bin ne biçim erkeğiz, onu sorgulayalım.
Gergedan Kızı Yutuyor 00:29
Gergedan Kızı Yutuyor 405 izlenme - 5 yıl önce Gergedan Kızı Yutuyor
Gasol ponpon kızları kırmadı 00:20
Gasol ponpon kızları kırmadı 335 izlenme - 2 yıl önce İspanyol basketbolcu Pau Gasol Euro 2016'da kendisi ile fotoğraf çektirmek isteyen ponpon kızları kırmadı.
Ponpon kıza sürpriz teklif! 02:07
Ponpon kıza sürpriz teklif! 235 izlenme - 3 yıl önce Lokomotiv takımının ponpon kızlarından birine devre arasında sürpriz evlilik teklifi yapıldı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/bahisanaliz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Ponpon kızın gözyaşları 00:22
Ponpon kızın gözyaşları 183 izlenme - 2 yıl önce ABD'de kolej takımlarından Iowa'nın pon pon kızlarından birisi olan Kate Coker yüzüne top çarpması sonrası sahayı ağlayarak terk etti.
Ponpon Kızın Gösteri Esnasında Ayağı Kırıldı! 00:25
Ponpon Kızın Gösteri Esnasında Ayağı Kırıldı! 210 izlenme - 3 yıl önce Bir gösteri için sahneye çıkan ponpon kız grubu, akrobatik haraketlerini sergilerken, gruptaki kızlardan birinin bacağı kırıldı. Ancak genç kızın o anki adrenalinle kalkıp yürümeye çalışması izleyen herkesi şoke etti.
Dünyanın En Şanssız Ponpon Kızı 00:21
Dünyanın En Şanssız Ponpon Kızı 71 izlenme - 1 yıl önce Gösteri esnasında kuleden yerde düşen ponpon kız arkadaşları tarafından ilk müdahala yapılmak üzere götürülürken hayatının şokunu yaşıyor.
mandy ve arkadasları ponpon kız dansı yapıyor 07:00
mandy ve arkadasları ponpon kız dansı yapıyor 381 izlenme - 7 yıl önce