Hoşgeldiniz!

porsiyon

Beslenmede Porsiyon Kontrolünün Önemi 01:11
Beslenmede Porsiyon Kontrolünün Önemi 12.491 izlenme - 5 yıl önce Beslenmede porsiyon kontrolünün önemi
Çocukların beslenme alışkanlıkları 02:21
Çocukların beslenme alışkanlıkları 11.472 izlenme - 4 yıl önce Taylan Kümeli, yeni okul dönemine girerken çocuklarımıza dengeli beslenme alışkanlığını kazandırmak için nasıl bir yol izleyebileceğimizle ilgili bize fikir veriyor. Kendisi cips, çikolata, kraker gibi çocukların vazgeçemediği atıştırmalıkları yasaklamak yerine onlara küçük porsiyon alışkanlığı kazandırarak uzun vadede daha sağlıklı bir beslenme bilincinin yerleşmesine olanak sağlamız gerektiğini belirtiyor.
A.p.o Ft Kursun,fuat - 3 Porsiyon 03:57
A.p.o Ft Kursun,fuat - 3 Porsiyon 15.598 izlenme - 10 yıl önce 3 rapçi ve rap 3 porsiyon :) muhtesem 3 lü yine bir arada :D süper bir rap dinleyin bence ;)
Cem Karaca - Yarım Porsiyon Aydınlık 02:49
Cem Karaca - Yarım Porsiyon Aydınlık 1.563 izlenme - 8 yıl önce
03- A.p.o -3 Porsiyon 04:10
03- A.p.o -3 Porsiyon 1.539 izlenme - 8 yıl önce 03- a.p.o -3 porsiyon
Cem Karaca - Yarım Porsiyon Aydınlık 02:49
Cem Karaca - Yarım Porsiyon Aydınlık 287 izlenme - 2 yıl önce Her zaman ki köşenizde Her zaman ki barınızda Önünüzde viski ve havuç Ve bir eliniz çenenizde Kaşınız hafifçe yukarıda Bakışlarınız ne kadar bilgiç Hiçbir şey üretemeden Sadece eleştirirsiniz Sinemadan siz anlarsınız Tiyatrodan müzikten Heykel resim edebiyat Sorulmalı sizden Ekmeğin fiyatını bilmezsiniz Ama ekonomik poliika Karılarınızı döverken siz Ne kadar bilimselsiniz Bu yaz yine güneydeydiniz Bol rakı güneş ve deniz Her şey bir harikaydı ancak Yerli halkı beğenmediniz Burda da orda da o aynı barlar Hep o yarım porsiyon aydınlık Aynı çehreler aynı laflar Vallahi hiç değişmemişsiniz
Cem Karaca - Yarım Porsiyon Aydınlık 02:49
Cem Karaca - Yarım Porsiyon Aydınlık 117 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Merhaba Gençler Çıkış Tarihi: 02.02.1994 Türkçe Rock Şarkı Sözleri (lyrics): Her zaman ki köşenizde Her zaman ki barınızda Önünüzde viski ve havuç Ve bir eliniz çenenizde Kaşınız hafifçe yukarıda Bakışlarınız ne kadar bilgiç Hiçbir şey üretemeden Sadece eleştirirsiniz Sinemadan siz anlarsınız Tiyatrodan müzikten Heykel resim edebiyat Sorulmalı sizden Ekmeğin fiyatını bilmezsiniz Ama ekonomik poliika Karılarınızı döverken siz Ne kadar bilimselsiniz Bu yaz yine güneydeydiniz Bol rakı güneş ve deniz Her şey bir harikaydı ancak Yerli halkı beğenmediniz Burda da orda da o aynı barlar Hep o yarım porsiyon aydınlık Aynı çehreler aynı laflar Vallahi hiç değişmemişsiniz
Cem Karaca Yarım Porsiyon Aydınlık 02:50
Cem Karaca Yarım Porsiyon Aydınlık 128 izlenme - 6 yıl önce ismuta
Çeşitli Sanatçılar - Yarım Porsiyon Aydınlık 04:07
Çeşitli Sanatçılar - Yarım Porsiyon Aydınlık 67 izlenme - 6 yıl önce
Günlük meyve tüketiminde porsiyon nasıl belirlenmelidir? 00:42
Günlük meyve tüketiminde porsiyon nasıl belirlenmelidir? 28 izlenme - 3 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Maltepe Hastanesi, Diyetisyen Sinem Demirci günlük meyve tüketimi hakkında bilgilendiriyor. www.hastane.fatih.edu.tr Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Beslenme ve Diyet Kliniğinde Uzman Diyetisyenlerimizle ;Obezite ve tıbbi beslenme tedavisi, Son teknoloji ürünü olan InBody 520 cihazı ile vücut kompozisyon (kas, yağ, kemik, sıvı) tespiti, Diyabet (şeker) hastalığı ve beslenme tedavisi / kalp ve damar hastalıkları ve beslenme tedavisi, Gebelik ve emziklilik ve beslenme tedavisi / gesatasyonel diyabet (şeker) ve beslenme tedavisi, Bebek beslenmesi ve ek besinlere başlanması konusunda ailelere danışmanlık, Çocukluk çağı hastalıkları ve beslenme, Çocukluk çağı obezitesi ve beslenme, Çocukluk çağı diyabet (şeker) hastalığı ve beslenme, Çocukluk çağı matabolik hastalıklar ve beslenme (çölyak, galaktozemi, fruktozemi vb.), Böbrek hastalıkları ve beslenme tedavisi, Diyaliz hastalarının beslenme planının oluşturulması nutri-genetik analiz ve beslenme / besin (gıda) intöleransları ve beslenme, Online diyet danışmanlığı, İş yeri, okul, kreş ve toplu beslenme sistemlerine menü planlanması, İş yeri, okul, kreş gibi topluluklara tüm beslenme ve diyetetik alanına ilişkin eğitim ve seminerler verilmesi konularında bilimsel, modern ve güncel yaklaşımlarıyla danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Meyve tüketimi ülkemizde çok da yaygın değil maalesef. Şeker ihtiyacımızı tatlılardan karşılıyoruz. Meyveyi arttırabilmek adına günde en az üç porsiyon meyve tüketmemiz gerekiyor. Tabi ki bunun beşe kadar çıkması tercihimizdir. Çünkü yeterli vitamin, mineralleri biz artık destek olarak alıyoruz. Bunları destek olarak almayıp doğal yollardan aldığımızda vücut tarafından kullanımları da daha yüksek oluyor. Bu yüzden üç porsiyonla beş porsiyon arası günlük meyve tüketimini öneriyorum.
3 Porsiyon Mp3 04:10
3 Porsiyon Mp3 13 izlenme - 6 yıl önce