Hoşgeldiniz!

porsuk

Bi' Büyük İnsan - Zeki Müren (STOLK) 01:25
Bi' Büyük İnsan - Zeki Müren (STOLK) 1.592 izlenme - 3 gün önce Doğum gününde özlemle anıyoruz büyük üstadı. İyi seyirler efenim... https://www.youtube.com/channel/UCvUbNqBKY_uHAfgs-xacGdQ
Sivas Tekmezar Kurban Kesimi 04:19
Sivas Tekmezar Kurban Kesimi 189.722 izlenme - 4 yıl önce
Kimin Tarlası 3. Bölüm 06:25
Kimin Tarlası 3. Bölüm 18.272 izlenme - 2 yıl önce TRT Çocuğun en sevilen çizgi animasyonlarından, Kimin Tarlası, Sansar, Porsuk ve Çiftçinin maceraları En güzel çizgi film ve çocuk şarkıları için www.izlesene.com/cizgifilm kanalımıza abone olmayı unutmayın.
Kimin Tarlası 1. Bölüm 04:43
Kimin Tarlası 1. Bölüm 18.380 izlenme - 2 yıl önce TRT Çocuğun en sevilen çizgi animasyonlarından, Kimin Tarlası, Sansar, Porsuk ve Çiftçinin maceraları En güzel çizgi film ve çocuk şarkıları için www.izlesene.com/cizgifilm kanalımıza abone olmayı unutmayın.
Kimin Tarlası - Bölüm 4 05:42
Kimin Tarlası - Bölüm 4 14.294 izlenme - 2 yıl önce Kimin Tarlası Bölüm 04 En güzel çizgi film ve çocuk şarkıları için www.izlesene.com/cizgifilm kanalımıza abone olmayı unutmayın.
Zonguldak'taki 4112 Yaşında Porsuk Ağacı 03:16
Zonguldak'taki 4112 Yaşında Porsuk Ağacı 2.953 izlenme - 6 ay önce Zonguldak'ta yeni tespit edilen bir Porsuk ağacı tam 4112 yaşında çıktı ve dünyanın bilinen en yaşlı Porsuk ağacı oldu.
Sivas Porsuk Mahallesi Kurban Kesim Yeri 04:19
Sivas Porsuk Mahallesi Kurban Kesim Yeri 20.003 izlenme - 4 yıl önce Sivas porsuk mahallesi kurban kesim yerinden bir sahne...
Yılan Zehrine Kafa Atan Çılgın Porsuk 01:23
Yılan Zehrine Kafa Atan Çılgın Porsuk 3.289 izlenme - 12 ay önce Porsuklar en zehirli yılanları bile öldürebiliyor. Bağışıklık sistemleri zehre karşı aşırı dayanıklı. Hatta bazen öyle durumlar oluyor ki karşısına aslan falan çıksa bile gözü döndü mü kralını tanımıyor.
Kimin Tarlası 5. bölüm Tek Parça 06:23
Kimin Tarlası 5. bölüm Tek Parça 6.993 izlenme - 2 yıl önce TRT Çocuğun en sevilen çizgi animasyonlarından, Kimin Tarlası, Sansar, Porsuk ve Çiftçinin maceraları En güzel çizgi film ve çocuk şarkıları için www.izlesene.com/cizgifilm kanalımıza abone olmayı unutmayın.
Rencide Porsuk 6.Bölüm (İsmail Baki Tv) 07:19
Rencide Porsuk 6.Bölüm (İsmail Baki Tv) 9.292 izlenme - 4 yıl önce Rencide Porsuk 6.Bölüm (İsmail Baki Tv)
Kimin Tarlası 2. Bölüm 06:27
Kimin Tarlası 2. Bölüm 5.029 izlenme - 2 yıl önce TRT Çocuğun en sevilen çizgi animasyonlarından, Kimin Tarlası, Sansar, Porsuk ve Çiftçinin maceraları h En güzel çizgi film ve çocuk şarkıları için www.izlesene.com/cizgifilm kanalımıza abone olmayı unutmayın.
İsmail Baki TV  Rencide Porsuk(yeni) 02:00
İsmail Baki TV Rencide Porsuk(yeni) 7.835 izlenme - 4 yıl önce İsmail Baki TV Rencide Porsuk (yeni)
Aşırı Zeki Hayvan - Bal Porsuğu 03:38
Aşırı Zeki Hayvan - Bal Porsuğu 2.221 izlenme - 2 yıl önce Bal porsuğunu yakından tanıyanlar için kendisi hep bir cengaverdir. Hayvanlar aleminin en cesur iki üç hayvanından biridir. Ama cesur olduğu kadar akıllı da namıssız.
İsmail Coşkun-Nuri Sesigüzel Eski Uzun Havaları 03:02
İsmail Coşkun-Nuri Sesigüzel Eski Uzun Havaları 10.387 izlenme - 6 yıl önce
Bal Porsuğu Zekasıyla Şaşırtıyor! 04:11
Bal Porsuğu Zekasıyla Şaşırtıyor! 4.468 izlenme - 3 yıl önce Hayvanat bahçesinde kapalı kapı kilidini açıp kendine saklanmak için taşlardan yuva yapan bal porsuğu.
Hayvanlar Aleminin Bitirim Delikanlısı - Bal Porsuğu 03:29
Hayvanlar Aleminin Bitirim Delikanlısı - Bal Porsuğu 2.920 izlenme - 2 yıl önce Guinness rekorlar kitabı tarafından tescillenmiş dünyanın en korkusuz hayvanına yol açın. Sevimli ve ufak tefek görünüşü sizi yanıltmasın. Bala olan tutkusu nedeniyle binlerce arının bulunduğu kovana dalmaktan çekinmeyen dostumuz aslında ne bulursa yiyor. Karşısına çıkanın ne kadar yırtıcı, zehirli, tehlikeli olması onu pek etkilemiyor. Alemlerde tek tabanca takılan dostumuz alayına gider bir hayat felsefesi benimsemiş. Öyle ki dayanıklı postu ve zehire olan bağışıklığının verdiği güvenle mi bilinmez kafa tuttuğu en zehirli yılan tarafından ısırıldığında bile, zehir vücudunu etkisi altına alana kadar hasmını dişleyen bal porsuğu uyandığında dürümüne kaldığı yerden devam ediyor.
Kimin Tarlası 6. Bölüm 06:09
Kimin Tarlası 6. Bölüm 3.052 izlenme - 2 yıl önce TRT Çocuğun en sevilen çizgi filmlerinden Kimin Tarlası, Sansar, Porsuk ve Çiftçinin maceraları. En güzel çizgi film ve çocuk şarkıları için www.izlesene.com/cizgifilm kanalımıza abone olmayı unutmayın.
İsmail Coşkun-Karışık Uzun Havalar 07:22
İsmail Coşkun-Karışık Uzun Havalar 7.284 izlenme - 6 yıl önce
İsmail Baki TV  Rencide Porsuk 03:12
İsmail Baki TV Rencide Porsuk 3.627 izlenme - 4 yıl önce İsmail Baki TV Rencide Porsuk
İsmail Baki - Porsuk Ailesi 3 06:42
İsmail Baki - Porsuk Ailesi 3 2.573 izlenme - 3 yıl önce https://www.youtube.com/channel/UC7d3Qd9d_atillasallaVEVO http://www.dailymotion.com/atillasallaVEVO http://www.izlesene.com/iz/atillasallavevo https://www.facebook.com/atillasalla
Erzurum Pasinler Porsuk Köyü 04:03
Erzurum Pasinler Porsuk Köyü 2.132 izlenme - 5 yıl önce porsuk köyünden seçmeler
Es - Es'te Buruk Kutlama! - Sporx 06:56
Es - Es'te Buruk Kutlama! - Sporx 414 izlenme - 7 ay önce Süper Lig'den düşen Eskişehirspor'un 51'inci kuruluş yıl dönümünü, taraftarlar Porsuk Çayı kıyısında meşaleler yakarak kutladı.
arzu porsuk-bu adam benim babam-amatör baglama 02:09
arzu porsuk-bu adam benim babam-amatör baglama 4.068 izlenme - 6 yıl önce arzu porsuk-bu adam benim babam-amatör baglama
bu porsuk tam bir fırlatma! 02:12
bu porsuk tam bir fırlatma! 2.979 izlenme - 7 yıl önce -_-x-_-
Porsuk Çayı'nda ilginç evlilik teklifi 03:18
Porsuk Çayı'nda ilginç evlilik teklifi 1.267 izlenme - 3 yıl önce Eskişehir'de lokanta işletmecisi Ahmet Burak Kök, gönlünü kaptırdığı sevgilisi Gamze Gülen'e arkadaşlarının da yardımıyla Porsuk Çayı'nda ilginç bir evlilik teklifinde bulundu
İsmail Coşkun-Oyun Havası Ardından Süpriz Şarkılar 06:05
İsmail Coşkun-Oyun Havası Ardından Süpriz Şarkılar 2.475 izlenme - 6 yıl önce
ismail coşkundan yine bir uzun hava daha 01:54
ismail coşkundan yine bir uzun hava daha 2.368 izlenme - 6 yıl önce
Porsuk Barajından Çıkan Dev Yayın Balığı Görenleri Şaşırtıyor 03:53
Porsuk Barajından Çıkan Dev Yayın Balığı Görenleri Şaşırtıyor 33 izlenme - 1 ay önce Eskişehir'de Porsuk barajından çıkan dev yayın balığı, balıkçı tezgahında müşterilerin ilgi odağı oldu. Sabah saatlerinde Porsuk barajında avlanan 4 kişi tarafından ağla yakalanan dev yayın balığını, Eskişehir'de balıkçılık yapan Selahattin Aslan aldı. Balık 2 metrelik boyu ile dikkatleri çekerken, 78 kilogram ağırlığa sahip. Bugün parçalanarak satışa sunulacak olan yayın balığı için siparişler de alınmaya başlandı. Tezgahta bulunan dev balığı gören vatandaşların hayretler içinde kaldığını anlatan Aslan, "30 senedir balıkçılık yapıyorum ama böyle bir bereket ve bolluk görmedim. 2 metre boyunda 78 kilo ağırlığında yayın balığı. Porsuk barajımız var bizim. Sabahleyin ağ atanlar söyledi, arabayı gönderip aldırttım. Bu şekilde taze taze parçalayıp kilosunu 15 liradan halka satacağız. Çıkaranlar çok zorlanmış tabi. Bu tip balıklar gölde de olsa, denizde de olsa gücü 5 katına çıkıyor. Onun için baya bir zor oldu ama sonuçta zahmete değdi. Görenlerin ilgisini çekiyor. Bu kadar büyük bir balığın olmadığını söylüyorlar. Fiyatı da cazip olduğu için bu balığı satacağımızı düşünüyoruz. Şu anda sipariş almaya başladık. Balığı Arap Celal yakaladığı için balığın ismi Arap Celal oldu. Balık 5 yaşındandır diye düşünüyorum. Kesin olmamakla beraber 5 yaşında gibi duruyor. Şu ana kadar daha büyüğünü görmedim. Belki daha büyüğü de vardır ama şu ana kadar görmüş olduğumuz ve yakaladığımız en büyük balık" dedi. "Ben Eskişehir'de böyle bir balık görmedim" Müşterilerden Mehmet Tunç ise, vatandaşlara dev yayın balığını tavsiye etti. Espirili bir dille kendisinin fakir olduğunu ve bu yüzden çinekop alacağını belirten Tunç, "Böyle bir balık görmedim ağabey. Süper balık. Alsın vatandaşlar zaten taze olduğu kanatlarından belli. Ben yayın balığı almayacağım ama çinekop alacağım. Yayın balığına gücüm yetmez fakir adamız biz. Ben Eskişehir'de böyle balık görmedim ama Karadeniz'de gördüm. Zonguldaklıyım hem de balıkçıyım. Burada deniz yok ama bu balığın çıkması gelmesi güzel bir şey" şeklinde konuştu.
ulukışla türküleri 2 ---bağa girdim üzüme 03:26
ulukışla türküleri 2 ---bağa girdim üzüme 2.557 izlenme - 7 yıl önce ulukışla türküleri 2 ---bağa girdim üzüme
İsmail Coşkun-Aralarda Lele Aralarda 01:29
İsmail Coşkun-Aralarda Lele Aralarda 1.696 izlenme - 6 yıl önce