Hoşgeldiniz!

Post İt Videoları İzle

Post-it Kağıtlarından Şelale Yapan Ofis Çalışanı 00:35
Post-it Kağıtlarından Şelale Yapan Ofis Çalışanı 344 izlenme - 5 ay önce Canı sıkılan bu elemanlar izlerken insanı alıkoyan bir post it eğlencesi yaratmışlar..
Rekor Denemesi: Yüze En Fazla Post-it Yapıştırma 10:26
Rekor Denemesi: Yüze En Fazla Post-it Yapıştırma 351 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda Melih ve Tuğçe ile bir rekor denemesi yapıyoruz: 1 dakikada yüze en fazla Post-it yapıştırma. Şu anki Dünya Rekoru Amerikalı bir kadına ait. Suratına 60 tane Post-it yapıştırmış. Bakalım biz bu rekoru geçtik mi yoksa yanına bile mi yaklaşamadık. Cevabı videoda. :) Ohadiyorum kanalında ilginç, eğlenceli, bazen de garip deneyler yapıyoruz ve bunları video haline getirip yayınlıyoruz. Deneyler dışında, oha diyeceğiniz enteresan, komik, tuhaf bilgiler veren videolar da hazırlıyoruz. Faydalı ipuçları ve hayatınızı kolaylaştıran pratik bilgiler için diğer kanalımız YAPYAP'ı ziyaret edin: http://www.youtube.com/yapyap BİZİ TAKİP EDİN Facebook: https://www.facebook.com/OHAdiyorumTV Twitter: https://twitter.com/OHA_diyorum
Post It 01:04
Post It 974 izlenme - 10 yıl önce
Post-it'ler İle Unutulmaz Bir Evlilik Teklifi Almak 02:50
Post-it'ler İle Unutulmaz Bir Evlilik Teklifi Almak 240 izlenme - 2 yıl önce Kız arkadaşını götürmüş olduğu kafenin karşısında yer alan binaya post-itlerle evlilik teklifi hazırlayan adamı izliyoruz.
Post-it'lerle Yapılan Süper Kahramanlar Yaprak Üfleyici İle Ortadan Kaldırılıyor 01:19
Post-it'lerle Yapılan Süper Kahramanlar Yaprak Üfleyici İle Ortadan Kaldırılıyor 152 izlenme - 1 yıl önce Daha önce yapılışını paylaşmıştık. Ofis çalışanları bu süper kahramanları yaparken ne kadar eğlendilerse yıkım aşamasında da bir o kadar, hatta daha fazla eğlenmiş gibi görünüyorlar.
Post-it Love - Kısa Film 03:24
Post-it Love - Kısa Film 147 izlenme - 2 yıl önce Aynı iş yerinde çalışan iki kişinin, ofis romantizmi içerisinde; birbirlerine ilgilerini sıradışı şekilde anlatmalarını konu alan kısa film.
Atilla Kaptan - 1995 Tatilya Gezisi 05:31
Atilla Kaptan - 1995 Tatilya Gezisi 112 izlenme - 2 yıl önce Atilla Kaptan'ın zamanının ötesinde bir adam olduğunu bu videoda da görmüş oluyoruz, yine kamerası ve ek olarak karikatürlerden fırlamış yeşil çantasıyla gittiği Tatilya'nın, birgün nostaljik bir değer taşıyacağını biliyormuşçasına tuvaletini bile çekmiş. Malumunuz artık Tatilya diye bir yer yok ve elimizdeki en değerli arşiv bu video. Sağolasın atilla kaptan. Yeşil Çanta'da post-it'ler gördüm, orada kimbilir einstein'in bile anlayamayacağı ne notlar yazıyordu.
Post-İt İle Porsche Kaplama Şakası 01:49
Post-İt İle Porsche Kaplama Şakası 46 izlenme - 2 yıl önce Porsche marka aracı ile alışverişe gelen adamı çıkışta eğlenceli bir sürpriz bekliyordu. Çıkışta aracının post-it ile kaplandığını görünce çok şaşırdı.
Post İt 03:17
Post İt 125 izlenme - 9 yıl önce post it
Post-it'lerle Yapılan Süper Kahramanlar 01:19
Post-it'lerle Yapılan Süper Kahramanlar 22 izlenme - 1 yıl önce Ofis çalışanları bu süper kahramanları yaparken ne kadar eğlendilerse yıkım aşamasında da bir o kadar, hatta daha fazla eğlenmiş gibi görünüyorlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
 Post-it ile Yapılan Dev 'Star Wars' Duvar Resimleri 01:05
Post-it ile Yapılan Dev 'Star Wars' Duvar Resimleri 9 izlenme - 2 yıl önce Ofisin bölme duvarı tamamlamak için dört çalışan, yaklaşık 5 saat boyunca çalıştı ve tam 3597 adet post-it kullanıldı. Eğer ofisinizin duvarları size de sıkıcı geliyorsa neden sizde ofisinize biraz renk katmıyorsunuz?
Postit'lerle Görsel Şölen Sunmak! 00:43
Postit'lerle Görsel Şölen Sunmak! 8 izlenme - 2 yıl önce Post-it'lerle öyle şeyler yaptılar ki... Ofislerinin duvarlarını post-it'lerle kaplayarak süper kahramanlar yapan çalışanlar ortamlarını daha eğlenceli hale dönüştürmüşler.