Hoşgeldiniz!

Pot Kırmak Videoları İzle

Kelime Yarışmasında Penis Şoku! 01:00
Kelime Yarışmasında Penis Şoku! 282.461 izlenme - 5 yıl önce Fox TV'de Kamuflaj yarışmasında yarışmacı 20 yaşındaki Tuğçe Maden sorulardan birine ısrarla penis cevabı verince ilginç dakikalar yaşandı.
İstemeden Pot Kırmak 00:06
İstemeden Pot Kırmak 120 izlenme - 3 yıl önce İstemeden pot kırmak
Damat Adayı Fena Pot Kırdı: Ablamız 48 Yaşında 05:21
Damat Adayı Fena Pot Kırdı: Ablamız 48 Yaşında 58 izlenme - 1 yıl önce Damat adayı Hüseyin bey, kendisine talip olan gelin adayı için "Ablamız 48 yaşında" deyince Zuhal Topal çıldırdı. Damat adayı, Zuhal Topal'ın izdivaç programında fena pot kırdı. "ABLAMIZ 48 YAŞINDA" Zuhal Topal'ın izdivaç programında damat adayı Hüseyin bey kendisine talip olan gelin adayı için "Ablamız 48 yaşında" deyince Zuhal Topal çıldırdı.
Kadir Çöpdemir Canlı Yayında Pot Kırdı 00:28
Kadir Çöpdemir Canlı Yayında Pot Kırdı 52 izlenme - 2 yıl önce CNN Türk'te Mesut Yar'ın 'Burada Laf Çok' programına katılan Kadir Çöpdemir 'Birisi çok gülüyorsa kıllanıyorum ben, Saba'dan çok kıllanmışımdır sonra tanıdım anladım. Saba gerçekten deli. Ota b.ka gülüyor bu' diyerek farkında olmadan canlı yayında pot kırdı.
Beyaz Öyle Bir Pot Kırdı Ki - Beyaz Show 1 Nisan Cuma 2016 01:20
Beyaz Öyle Bir Pot Kırdı Ki - Beyaz Show 1 Nisan Cuma 2016 18 izlenme - 11 ay önce Söz hayran mektuplarından ve aşk mektuplarından açılınca Beyaz, Saba Tümer'e iltifat ettiğini düşündüğü bir cümle sarf etti; fakat, pot kırdığını fark edince ne yapacağını şaşırdı!
Büyükelçiyi farketmeyen Babacan pot kırdı 02:47
Büyükelçiyi farketmeyen Babacan pot kırdı 47 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Macaristan Büyükelçisi'nin bulunduğu bir toplantıda Macaristan'ı eleştirdi, Büyükelçi'yi fark edince "Pot kırdık" dedi.