Hoşgeldiniz!

powerade

Counter-Stirke 1.5 02:01
Counter-Stirke 1.5 9.798 izlenme - 11 yıl önce powerade
Yok Artık Lebron James 00:33
Yok Artık Lebron James 1.823 izlenme - 4 yıl önce Murat Murathanoğlu'nun "Yok artık Lebron James" cümlesini kullandığı Powerade reklamı. Bu reklam; Turgay Şeren'in Ali Sami Alkış'a verdiği yanıtın yerini almış ve gündelik hayatta şaştığımız olaylara "Yok artık Lebron James" dedirtmiştir uzunca bir süre.
2Pac'ın Etkileyici Sözleriyle Powerade Reklamı 01:08
2Pac'ın Etkileyici Sözleriyle Powerade Reklamı 138 izlenme - 3 yıl önce Pac'ın sözleri Betonda Yeşeren Gül şiirinden. Aynı sözler Mama's Just a Little Girl şarkısının bitiş kısmında da kullanılmıştı. Reklam filminde oynayansa ünlü NBA yıldızı Derrick Rose. Dipnot: 1996'da ölmüş ancak yıl 2016 ve hala bu adamın söhreti gün ve gün artıyor, günümüzde bu kadar duruşu güçlü karakterler bulamadığımızdan mı ? Bir dipnot daha: 2pac All Eyez On Me filmi Kasım'da çıkıyor.
Ben Ahmet Bu Da Powerade 00:19
Ben Ahmet Bu Da Powerade 150 izlenme - 4 yıl önce Bir kaç psikolojisini yakından tanıdığımız gencin kafaladığı, mahallenin delisi veya deliliğe yakın noktalarda dolaşan abiyi ikna edip, kötü emellerine ulaştıkları anlar. Ben Ahmet
Engel Tanımayan Nico'nun Hikayesi 02:10
Engel Tanımayan Nico'nun Hikayesi 61 izlenme - 4 yıl önce Doğuştan yürüme engelli olan Nico Calabria’nın hayatını iki dakikalık kısa bir reklam filminde ele alan Powerade; oldukça dokunaklı ve başarılı bir işe imza atıyor. Yaşadığı talihsizliğe rağmen yaşama dört elle tutunan Nico, o kadar girişken ki; sürdüğü hayatın güzelliklerini çıkartmaya çalışıyor. Ömrü boyunca sadece futbol oynamakla yetinmeyip, basket, yüzme gibi daha nice aktivitede yer alan ve birçoğunda da başarılar kazanmış Nico’nun göz yaşartan hikayesine siz de şahit olun.