Hoşgeldiniz!

poyraz karayel izle

Poyraz Karayel 60. Bölüm Fragmanı 00:57
Poyraz Karayel 60. Bölüm Fragmanı 712 izlenme - 5 ay önce "Durun! Bu nikah kıyılamaz!"
Poyraz Karayel 61. Bölüm Fragmanı 00:49
Poyraz Karayel 61. Bölüm Fragmanı 610 izlenme - 5 ay önce Poyraz, Ayşegül'ü kurtarmak için ne yapacak?
Neşet, Ayşegül'e Aşkını İlan Ediyor! 05:48
Neşet, Ayşegül'e Aşkını İlan Ediyor! 550 izlenme - 5 ay önce Poyraz Karayel 58. Bölüm'de; Ayşegül, Neşet'in aşk ilanına ne cevap verecek?
Poyraz Karayel 59. Bölüm Fragmanı 00:48
Poyraz Karayel 59. Bölüm Fragmanı 420 izlenme - 5 ay önce "Kim dost, kim düşman bilirdik. Şimdi zaman değişti"
Her Şey Bitti Kıskanmalar Mı Başladı! 04:22
Her Şey Bitti Kıskanmalar Mı Başladı! 336 izlenme - 5 ay önce Poyraz Karayel 58. Bölüm'de; Poyraz ve Ayşegül birbirlerinin hakkında işte böyle yorum yapıyorlar.
Poyraz Karayel 60. Bölüm Fragmanı - 2 00:57
Poyraz Karayel 60. Bölüm Fragmanı - 2 281 izlenme - 5 ay önce Neşet intikam kusmaya başlıyor!
Poyraz Karayel 58. Bölüm Fragmanı 01:03
Poyraz Karayel 58. Bölüm Fragmanı 301 izlenme - 5 ay önce
Yüreğimden Taşanlar, Aklımdan Coşanlardın! 03:41
Yüreğimden Taşanlar, Aklımdan Coşanlardın! 248 izlenme - 5 ay önce Poyraz Karayel 58. Bölüm'de; Poyraz'ın hayalindeki Albay gerçek çıkınca...
Poyraz Karayel 46.Bölüm Son Sahne Sefer'in Veda Konuşması Sefer Öldü (24 Şubat Çarşamba) 04:32
Poyraz Karayel 46.Bölüm Son Sahne Sefer'in Veda Konuşması Sefer Öldü (24 Şubat Çarşamba) 547 izlenme - 8 ay önce Poyraz Karayel 46.Bölüm Özeti Adil, Şimdi de Sefer ve Sema’nın Peşine Düşüyor! Kafasına silah dayanan Meltem, canını kurtarmak için Adil Topal’ın kızı olduğunu itiraf eder, bunun sonucunda da kendisini ilk defa babasının karşısında bulur. Ama oraya tek giden Meltem değildir. Meltem’i takip eden Bahriler Adil’in çiftliğine baskın yaparlar. Bu baskın Adil’in çok eskide kalan korkuları ve gerçekleriyle tanışmamıza neden olur. Salih’in ölümü Poyraz’ı derinden sarsar. Ama olanları Ayşegül’e anlatmaya cesaret edemez. Giderek bir çıkmazın içine düşmektedir. Bu ölümden Poyraz’ı sorumlu tutan Aslı, Ayşegül’le konuşunca, Ayşegül Poyraz’ın asla beklemeyeceği bir adım atar. Adil’in hedefindeki yeni isim Sefer’dir. Peki Sefer’e mi zarar verecektir yoksa Sefer için dünyanın en kıymetli varlığı olan Sema’ya mı?
Ayşegül'ün Poyraz'ı Gördüğü O An - Poyraz Karayel 63. Bölüm 12 Ekim Çarşamba 04:51
Ayşegül'ün Poyraz'ı Gördüğü O An - Poyraz Karayel 63. Bölüm 12 Ekim Çarşamba 22 izlenme - 2 hafta önce Poyraz Karayel 63. Bölüm'de; Çınar ve Ayşegül, hayatlarının en önemli kararını vermiş, yepyeni bir hayata başlamak üzeredirler... Gecenin sonunda Ayşegül'ü büyük bir sürpriz beklemektedir...
Poyraz Karayel 44.Bölüm Aysegül ve Poyraz Komik Sahne (Meksika Bileti) 02:19
Poyraz Karayel 44.Bölüm Aysegül ve Poyraz Komik Sahne (Meksika Bileti) 251 izlenme - 9 ay önce Poyraz Karayel 44.Bölüm Özeti Ayşegül ve Poyraz yaşadıkları büyük trajediden sonra yaralarını tamir etmeye çalışmaktadır. Ama ikisinin de birbirinin gözlerine bakmaya bile gücü yoktur. Poyraz intikam ateşiyle Ayşegül’e kürtajı yapan doktorun peşine düşer. Fakat Poyraz’ın bu intikam hırsı Ayşegül’ün hiç hoşuna gitmez. Bahri de Poyraz’a restini çeker, intikam peşinde koşmak yerine Ayşegül’ü alıp buralardan bir süreliğine gitmesini ister. Bahri adamlarıyla bir başka koldan Adil’in peşindedir. Nihayet Adil’in izini bulurlar, fakat Sadreddin’in aceleci davranması yüzünden Adil yaralansa da kaçar. Sadreddin’in bu hareketi ona çok pahalıya patlayacaktır.
Ben Hiç İnanmadım Öldüğüne - Poyraz Karayel 64. Bölüm 19 Ekim Çarşamba 02:42
Ben Hiç İnanmadım Öldüğüne - Poyraz Karayel 64. Bölüm 19 Ekim Çarşamba 11 izlenme - 7 gün önce Poyraz Karayel 64. bölüm Yeni Sezon Konusu ve Özeti Poyraz'ın ölümünün ardından 2 yıl geçmiş fakat onun yokluğu hala sevdiklerinde büyük etki yaratmaktadır. Evlatlarını birer birer kaybeden Bahri Umman artık daha keskin kararlar almaktadır. Meltem ise abisinin yokluğunda psikolojisini bozmak üzeredir. Sevdiği adamı kaybeden Ayşegül'ün elinden hayatına yeni giren Çınar Saygıner tutmaktadır. Saygıner Ayşegül'ün elinden tutmuş ve ayağa kaldırmıştır. Çınar ve Ayşegül hayatlarının en önemli kararını almış ve yeni bir hayata başlamak üzeredirler.
 Meltem ve Zülfikar Küresel Sermaye 14.Subat Sevgililer Gunu (Poyraz Karayel 44.Bölüm) 01:36
Meltem ve Zülfikar Küresel Sermaye 14.Subat Sevgililer Gunu (Poyraz Karayel 44.Bölüm) 215 izlenme - 9 ay önce Poyraz Karayel 44.Bölüm Özeti Ayşegül ve Poyraz yaşadıkları büyük trajediden sonra yaralarını tamir etmeye çalışmaktadır. Ama ikisinin de birbirinin gözlerine bakmaya bile gücü yoktur. Poyraz intikam ateşiyle Ayşegül’e kürtajı yapan doktorun peşine düşer. Fakat Poyraz’ın bu intikam hırsı Ayşegül’ün hiç hoşuna gitmez. Bahri de Poyraz’a restini çeker, intikam peşinde koşmak yerine Ayşegül’ü alıp buralardan bir süreliğine gitmesini ister. Bahri adamlarıyla bir başka koldan Adil’in peşindedir. Nihayet Adil’in izini bulurlar, fakat Sadreddin’in aceleci davranması yüzünden Adil yaralansa da kaçar. Sadreddin’in bu hareketi ona çok pahalıya patlayacaktır.
Meltem ve Zulfikar Aşkını İtiraf Ediyor - Poyraz Karayel 44.Bölüm (10 Şubat Çarşamba) 03:55
Meltem ve Zulfikar Aşkını İtiraf Ediyor - Poyraz Karayel 44.Bölüm (10 Şubat Çarşamba) 200 izlenme - 8 ay önce Poyraz Karayel 44.Bölüm Özeti: Ayşegül ve Poyraz yaşadıkları büyük trajediden sonra yaralarını tamir etmeye çalışmaktadır. Ama ikisinin de birbirinin gözlerine bakmaya bile gücü yoktur. Poyraz intikam ateşiyle Ayşegül’e kürtajı yapan doktorun peşine düşer. Fakat Poyraz’ın bu intikam hırsı Ayşegül’ün hiç hoşuna gitmez. Bahri de Poyraz’a restini çeker, intikam peşinde koşmak yerine Ayşegül’ü alıp buralardan bir süreliğine gitmesini ister. Bahri adamlarıyla bir başka koldan Adil’in peşindedir. Nihayet Adil’in izini bulurlar, fakat Sadreddin’in aceleci davranması yüzünden Adil yaralansa da kaçar. Sadreddin’in bu hareketi ona çok pahalıya patlayacaktır.
 Aysegül ve Poyraz Sinan'in Sözleriyle Bir Kere Daha Yıkılıyorlar - Poyraz Karayel 44.Bölüm 03:22
Aysegül ve Poyraz Sinan'in Sözleriyle Bir Kere Daha Yıkılıyorlar - Poyraz Karayel 44.Bölüm 184 izlenme - 9 ay önce Poyraz Karayel 44.Bölüm Özeti Ayşegül ve Poyraz yaşadıkları büyük trajediden sonra yaralarını tamir etmeye çalışmaktadır. Ama ikisinin de birbirinin gözlerine bakmaya bile gücü yoktur. Poyraz intikam ateşiyle Ayşegül’e kürtajı yapan doktorun peşine düşer. Fakat Poyraz’ın bu intikam hırsı Ayşegül’ün hiç hoşuna gitmez. Bahri de Poyraz’a restini çeker, intikam peşinde koşmak yerine Ayşegül’ü alıp buralardan bir süreliğine gitmesini ister. Bahri adamlarıyla bir başka koldan Adil’in peşindedir. Nihayet Adil’in izini bulurlar, fakat Sadreddin’in aceleci davranması yüzünden Adil yaralansa da kaçar. Sadreddin’in bu hareketi ona çok pahalıya patlayacaktır.
Poyraz Karayel 46.Bölüm - Poyraz Ödev Yapıyor (Bir Poyraz Karayel Klasiği) 03:22
Poyraz Karayel 46.Bölüm - Poyraz Ödev Yapıyor (Bir Poyraz Karayel Klasiği) 144 izlenme - 8 ay önce Poyraz Karayel 46.Bölüm Özeti Adil, Şimdi de Sefer ve Sema’nın Peşine Düşüyor! Kafasına silah dayanan Meltem, canını kurtarmak için Adil Topal’ın kızı olduğunu itiraf eder, bunun sonucunda da kendisini ilk defa babasının karşısında bulur. Ama oraya tek giden Meltem değildir. Meltem’i takip eden Bahriler Adil’in çiftliğine baskın yaparlar. Bu baskın Adil’in çok eskide kalan korkuları ve gerçekleriyle tanışmamıza neden olur. Salih’in ölümü Poyraz’ı derinden sarsar. Ama olanları Ayşegül’e anlatmaya cesaret edemez. Giderek bir çıkmazın içine düşmektedir. Bu ölümden Poyraz’ı sorumlu tutan Aslı, Ayşegül’le konuşunca, Ayşegül Poyraz’ın asla beklemeyeceği bir adım atar. Adil’in hedefindeki yeni isim Sefer’dir. Peki Sefer’e mi zarar verecektir yoksa Sefer için dünyanın en kıymetli varlığı olan Sema’ya mı?
Poyraz Karayel 44.Bölüm Son Sahne Sadrettin Vuruluyor  (10 Şubat Çarşamba) 03:37
Poyraz Karayel 44.Bölüm Son Sahne Sadrettin Vuruluyor (10 Şubat Çarşamba) 122 izlenme - 9 ay önce Poyraz Karayel 44.Bölüm Özeti Ayşegül ve Poyraz yaşadıkları büyük trajediden sonra yaralarını tamir etmeye çalışmaktadır. Ama ikisinin de birbirinin gözlerine bakmaya bile gücü yoktur. Poyraz intikam ateşiyle Ayşegül’e kürtajı yapan doktorun peşine düşer. Fakat Poyraz’ın bu intikam hırsı Ayşegül’ün hiç hoşuna gitmez. Bahri de Poyraz’a restini çeker, intikam peşinde koşmak yerine Ayşegül’ü alıp buralardan bir süreliğine gitmesini ister. Bahri adamlarıyla bir başka koldan Adil’in peşindedir. Nihayet Adil’in izini bulurlar, fakat Sadreddin’in aceleci davranması yüzünden Adil yaralansa da kaçar. Sadreddin’in bu hareketi ona çok pahalıya patlayacaktır.
Poyraz Doktoru Elinden Kaçırıyıor - Poyraz Karayel 44.Bölüm (10 Şubat Çarşamba) 04:00
Poyraz Doktoru Elinden Kaçırıyıor - Poyraz Karayel 44.Bölüm (10 Şubat Çarşamba) 120 izlenme - 8 ay önce Poyraz Karayel 44.Bölüm Özeti: Ayşegül ve Poyraz yaşadıkları büyük trajediden sonra yaralarını tamir etmeye çalışmaktadır. Ama ikisinin de birbirinin gözlerine bakmaya bile gücü yoktur. Poyraz intikam ateşiyle Ayşegül’e kürtajı yapan doktorun peşine düşer. Fakat Poyraz’ın bu intikam hırsı Ayşegül’ün hiç hoşuna gitmez. Bahri de Poyraz’a restini çeker, intikam peşinde koşmak yerine Ayşegül’ü alıp buralardan bir süreliğine gitmesini ister. Bahri adamlarıyla bir başka koldan Adil’in peşindedir. Nihayet Adil’in izini bulurlar, fakat Sadreddin’in aceleci davranması yüzünden Adil yaralansa da kaçar. Sadreddin’in bu hareketi ona çok pahalıya patlayacaktır.
Poyraz Karayel 49. Bölüm - Adil Namlunun Ucunda! (16 Mart Çarşamba) 05:56
Poyraz Karayel 49. Bölüm - Adil Namlunun Ucunda! (16 Mart Çarşamba) 86 izlenme - 7 ay önce Adil, oğlunu Neşet'i almak için her şeyi yapıyor! Neşet'i teslim edip Sefer'i alacağını düşünen Sema, Adil'i oyuna getiriyor. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Poyraz Karayel 49. Bölüm - Cem Karaca - Canım Benim (16 Mart Çarşamba) 05:11
Poyraz Karayel 49. Bölüm - Cem Karaca - Canım Benim (16 Mart Çarşamba) 86 izlenme - 7 ay önce Muhteşem yorumu ile unutulmaz sanatçı Cem Karaca'nın seslendirdiği "Canım Benim" adlı şarkı Poyraz Karayel'de sizlerle. Yeni videolar olur için kanalıma abone olun
Poyraz Karayel 49. Bölüm - Sevgiye İhtiyacı Var, Vermeyelim Mi! (16 Mart Çarşamba) 01:58
Poyraz Karayel 49. Bölüm - Sevgiye İhtiyacı Var, Vermeyelim Mi! (16 Mart Çarşamba) 77 izlenme - 7 ay önce Zülfikar ve Meltem'in yakınlaştığını gören Poyraz, duruma el koyuyor! Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/ nefer26medya.............
Poyraz Karayel 49. Bölüm - Dostluk Hiç Bu Kadar Acı Dile Gelmemişti! (16 Mart Çarşamba) 04:53
Poyraz Karayel 49. Bölüm - Dostluk Hiç Bu Kadar Acı Dile Gelmemişti! (16 Mart Çarşamba) 69 izlenme - 7 ay önce Poyraz, dostluk hakkında konuşma yapınca herkesin aklına bir anda Sefer'in gelmesiyle duygusal anlar yaşanıyor! Yeni videolar için kanalıma abone olun
Poyraz Karayel 49. Bölüm - Neşet'in Karanlık Geçmişi (16 Mart Çarşamba) 05:32
Poyraz Karayel 49. Bölüm - Neşet'in Karanlık Geçmişi (16 Mart Çarşamba) 67 izlenme - 7 ay önce Nihayet Bahri’nin elinde Adil’e karşı önemli bir koz vardır: Adil’in büyük oğlu Neşet... Neşet, babası Adil ile yaşadığı karanlık geçmişini anlatıyor.
Poyraz Karayel 49. Bölüm - Poyraz Karayel'de Foyalar Ortaya Çıktı! (16 Mart Çarşamba) 05:58
Poyraz Karayel 49. Bölüm - Poyraz Karayel'de Foyalar Ortaya Çıktı! (16 Mart Çarşamba) 64 izlenme - 7 ay önce Albay'dan Sinan’a, İpek’ten Meltem’e kadar herkes Bahri Baba'nın evinde toplanıyor. Herkesin bir araya gelmesi uzun zamandır gizlenen sırların da bir bir açığa çıkmasına neden oluyor. Poyraz ve diğerleri o sırlar ve sonuçlarıyla uğraşıyor.
Poyraz: Kötülük Albayım Her İnsanin içinde Var - Poyraz Karayel 44.Bölüm (10 Şubat Çarşamba) 01:28
Poyraz: Kötülük Albayım Her İnsanin içinde Var - Poyraz Karayel 44.Bölüm (10 Şubat Çarşamba) 70 izlenme - 9 ay önce Poyraz Karayel 44.Bölüm Özeti: Ayşegül ve Poyraz yaşadıkları büyük trajediden sonra yaralarını tamir etmeye çalışmaktadır. Ama ikisinin de birbirinin gözlerine bakmaya bile gücü yoktur. Poyraz intikam ateşiyle Ayşegül’e kürtajı yapan doktorun peşine düşer. Fakat Poyraz’ın bu intikam hırsı Ayşegül’ün hiç hoşuna gitmez. Bahri de Poyraz’a restini çeker, intikam peşinde koşmak yerine Ayşegül’ü alıp buralardan bir süreliğine gitmesini ister. Bahri adamlarıyla bir başka koldan Adil’in peşindedir. Nihayet Adil’in izini bulurlar, fakat Sadreddin’in aceleci davranması yüzünden Adil yaralansa da kaçar. Sadreddin’in bu hareketi ona çok pahalıya patlayacaktır.
Sinan Komik Telsiz Sahnesi ( Sevmiyolar Be Merkez ) - Poyraz Karayel 42.Bölüm 03:52
Sinan Komik Telsiz Sahnesi ( Sevmiyolar Be Merkez ) - Poyraz Karayel 42.Bölüm 72 izlenme - 9 ay önce Poyraz Karayel 42.Bölüm Özeti Bahri Umman ve Adil Topal Karşı Karşıya… Poyraz’ın sürpriz evlenme teklifini Ayşegül kabul eder. Şimdi sırada Bahri’nin onayını almak vardır, üstelik bebek konusunu da Bahri’ye söylemeleri gerekmektedir. Sinan ise kendisine kardeş geleceğini kabullenmekte zorlanmaktadır, Poyraz onu güç bela sakinleştirir. Tüm aile Bahri’nin evine toplandığında Poyraz ve Ayşegül'ün evlilik ve bebek haberinden çok daha büyük bir gelişme gündeme bomba gibi düşer. Adil, tehdidini bir kez daha ortaya koymuştur. Ve Adil’in ne kadar tehlikeli olduğunun artık herkes farkındadır. Üstelik Adil, Bahri’yle görüşmek istemektedir. Bahri, Adil’in karşısına çıkar ama Adil’in sürprizleri henüz bitmemiştir. Poyraz ve Ayşegül ise Adil’in peşlerine taktığı adamla uğraşırken çok daha kötü bir haber onlara doğru yaklaşmaktadır.
Poyraz Karayel 46.Bölüm Sen Hiç Korktunmu Albayım (24 Şubat Çarşamba) 01:48
Poyraz Karayel 46.Bölüm Sen Hiç Korktunmu Albayım (24 Şubat Çarşamba) 54 izlenme - 8 ay önce Poyraz Karayel 46.Bölüm Özeti Adil, Şimdi de Sefer ve Sema’nın Peşine Düşüyor! Kafasına silah dayanan Meltem, canını kurtarmak için Adil Topal’ın kızı olduğunu itiraf eder, bunun sonucunda da kendisini ilk defa babasının karşısında bulur. Ama oraya tek giden Meltem değildir. Meltem’i takip eden Bahriler Adil’in çiftliğine baskın yaparlar. Bu baskın Adil’in çok eskide kalan korkuları ve gerçekleriyle tanışmamıza neden olur. Salih’in ölümü Poyraz’ı derinden sarsar. Ama olanları Ayşegül’e anlatmaya cesaret edemez. Giderek bir çıkmazın içine düşmektedir. Bu ölümden Poyraz’ı sorumlu tutan Aslı, Ayşegül’le konuşunca, Ayşegül Poyraz’ın asla beklemeyeceği bir adım atar. Adil’in hedefindeki yeni isim Sefer’dir. Peki Sefer’e mi zarar verecektir yoksa Sefer için dünyanın en kıymetli varlığı olan Sema’ya mı?
Bahri Baba ve Adamlari Adil Topal'a Saldırı - Çatışma Sahnesi (Poyraz Karayel 44.Bölüm) 03:38
Bahri Baba ve Adamlari Adil Topal'a Saldırı - Çatışma Sahnesi (Poyraz Karayel 44.Bölüm) 52 izlenme - 8 ay önce Poyraz Karayel 44.Bölüm Özeti: Ayşegül ve Poyraz yaşadıkları büyük trajediden sonra yaralarını tamir etmeye çalışmaktadır. Ama ikisinin de birbirinin gözlerine bakmaya bile gücü yoktur. Poyraz intikam ateşiyle Ayşegül’e kürtajı yapan doktorun peşine düşer. Fakat Poyraz’ın bu intikam hırsı Ayşegül’ün hiç hoşuna gitmez. Bahri de Poyraz’a restini çeker, intikam peşinde koşmak yerine Ayşegül’ü alıp buralardan bir süreliğine gitmesini ister. Bahri adamlarıyla bir başka koldan Adil’in peşindedir. Nihayet Adil’in izini bulurlar, fakat Sadreddin’in aceleci davranması yüzünden Adil yaralansa da kaçar. Sadreddin’in bu hareketi ona çok pahalıya patlayacaktır.
 Bahri Baba ve Adamları Adam Asma Sahnesi - Poyraz Karayel 44.Bölüm 01:49
Bahri Baba ve Adamları Adam Asma Sahnesi - Poyraz Karayel 44.Bölüm 40 izlenme - 9 ay önce Poyraz Karayel 44.Bölüm Özeti: Ayşegül ve Poyraz yaşadıkları büyük trajediden sonra yaralarını tamir etmeye çalışmaktadır. Ama ikisinin de birbirinin gözlerine bakmaya bile gücü yoktur. Poyraz intikam ateşiyle Ayşegül’e kürtajı yapan doktorun peşine düşer. Fakat Poyraz’ın bu intikam hırsı Ayşegül’ün hiç hoşuna gitmez. Bahri de Poyraz’a restini çeker, intikam peşinde koşmak yerine Ayşegül’ü alıp buralardan bir süreliğine gitmesini ister. Bahri adamlarıyla bir başka koldan Adil’in peşindedir. Nihayet Adil’in izini bulurlar, fakat Sadreddin’in aceleci davranması yüzünden Adil yaralansa da kaçar. Sadreddin’in bu hareketi ona çok pahalıya patlayacaktır.
Poyraz Karayel 44.Bölüm Aysegül ve Poyraz'ın içindeki Ses (Yemek Sahnesi)  03:15
Poyraz Karayel 44.Bölüm Aysegül ve Poyraz'ın içindeki Ses (Yemek Sahnesi) 40 izlenme - 9 ay önce Poyraz Karayel 44.Bölüm Özeti Ayşegül ve Poyraz yaşadıkları büyük trajediden sonra yaralarını tamir etmeye çalışmaktadır. Ama ikisinin de birbirinin gözlerine bakmaya bile gücü yoktur. Poyraz intikam ateşiyle Ayşegül’e kürtajı yapan doktorun peşine düşer. Fakat Poyraz’ın bu intikam hırsı Ayşegül’ün hiç hoşuna gitmez. Bahri de Poyraz’a restini çeker, intikam peşinde koşmak yerine Ayşegül’ü alıp buralardan bir süreliğine gitmesini ister. Bahri adamlarıyla bir başka koldan Adil’in peşindedir. Nihayet Adil’in izini bulurlar, fakat Sadreddin’in aceleci davranması yüzünden Adil yaralansa da kaçar. Sadreddin’in bu hareketi ona çok pahalıya patlayacaktır.