Hoşgeldiniz!

poz vermek

Poz Vereyim Derken Uçurumdan Düşmek 01:34
Poz Vereyim Derken Uçurumdan Düşmek 49.420 izlenme - 3 ay önce Havada atlarken fotoğraf çektirmek isteyen adam yere düşünce dengesini kaybediyor ve uçurumdan yuvarlanıyor.
Gizem Karaca Magazine Poz Verdi 00:53
Gizem Karaca Magazine Poz Verdi 3.964 izlenme - 4 yıl önce Gizem Karaca yeni dizisinin çekimlerinden bulduğu boşluklarda magazine harika pozlar verdi.
Yeşilçam'ın sapık muhabiri: Bacak bacaktır 01:07
Yeşilçam'ın sapık muhabiri: Bacak bacaktır 4.788 izlenme - 5 yıl önce Gerçek hayatta da gazetecilerin çoğu bu mantıkta gerçi
Kim Kardashian Arap Dergisinde! 03:03
Kim Kardashian Arap Dergisinde! 2.887 izlenme - 5 yıl önce Bugünlerde kendinden sıkça söz ettiren Kim Kardashian Hia adlı Dubai dergisine pozlar verdi.
Tank Namlusuyla Subliminal Mesaj Vermek - Dan Bilzerian 00:15
Tank Namlusuyla Subliminal Mesaj Vermek - Dan Bilzerian 2.293 izlenme - 3 yıl önce Dan Bilzerian'ın kim olduğunu herkes biliyordur herhalde bilmiyorsa da herif playboy işte uzmanlık alanı para yemek, vuruş filan. Neyse bu kısa andaki subliminali de tahmin edersiniz diye umuyor, bir açık çay söylüyorum kendime. Çüzzz...
Poz Verirken Dalganın Altında Kalmak 00:17
Poz Verirken Dalganın Altında Kalmak 1.042 izlenme - 3 yıl önce İsmi lazım değil bu mayolu kızımız sahilde bir birinden seksi pozlar veririken başına talihsiz bir kaza geleceğini nereden bilecekti. Kamera karşısında poz veren bu mayolu kız denizden gelen büyük bir dalganın altında kalınca birden gözler önünde kaybolur.
Fotoğraf Çekildiğini Sanıp Poz Vermek 01:34
Fotoğraf Çekildiğini Sanıp Poz Vermek 962 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşı tarafından saf duruma düşürülen gencin fotoğraf çeildiğini sanıp poz vermesini izliyoruz. Bir öğrenci evi olsa gerek iyi makara yapıyorlar çocuklar...
Hülya Avşar Gibi Poz Vereyim - Alkolün Yarattığı Etki 03:14
Hülya Avşar Gibi Poz Vereyim - Alkolün Yarattığı Etki 905 izlenme - 3 yıl önce Alkolü kadın kendisine yardım etmek isteyen polislere zor anlar yaşattı. Alkolün etkisiyle ne yaptığını bilmeyen kadın kendisini çeken kameramanlara poz vererek "Türkiye alemimizi görsün. Çek kardeşim çek. Hülya Avşar gibi poz vereyim mi?" dedi. Genç kadın daha sonra karakola götürüldü.
Herkese Poz Verdirip Çekmeyen Ruh Hastası 01:05
Herkese Poz Verdirip Çekmeyen Ruh Hastası 34 izlenme - 2 ay önce Herkesin çevresinde böyle trollemeye çalışan bir ruh hastası arkadaş vardır. Bu arkadaş da çektiği videoları böyle kolajlamış ve ortaya komik görüntüler çıkmış.
Metin Feyzioğlu Yancılığı 00:52
Metin Feyzioğlu Yancılığı 624 izlenme - 3 yıl önce İlker Başbuğ sonunda tahliye edildi, tahliye esnasında eminim çoğumuz konuşmasını tvlerden dinledik, kah sevindik kah heyecanlandık vs. lakin bu konuşma boyunca metin feyzioğlu'nun yancılığı gölgede kaldı kanaatindeyim. yaa sayın feyzioğlu tamam iyi hoş da sayın başbuğ konuşmuş konuşma da arada bravolarla filan rol de çalmışsın da sonunda adamı zorla öpmek sarılmak ne oluyor? Neyse sonuç olarak geçmiş olsun Sayın İlker Başbuğ umarım tahliyeniz de bir milat olacaktır ülkemiz için...
Fotoğraf Çekileyim Derken Uçurumdan Düşmek 01:34
Fotoğraf Çekileyim Derken Uçurumdan Düşmek 463 izlenme - 3 yıl önce Motosiklet tutkunu Serdar Çamdibi, Çınarcık'taki Teşvikiye şelalesinin önünde hatıra fotoğrafı çektirmek istemiş lakin pozunu veremeden 7-8 metrelik uçurumdan düşmüş.
Fotoğraf Bahane Kıza Yapışmak Şahane 00:56
Fotoğraf Bahane Kıza Yapışmak Şahane 727 izlenme - 5 yıl önce Pozdan çıkamayan çift
Bülent Ersoy Gören Masum Köylüler 00:48
Bülent Ersoy Gören Masum Köylüler 380 izlenme - 3 yıl önce Hatırlıyorum 2 sene önce ben de Terkos Hasan`ı Kadıköy`de pembe kravatı ve elindeki pet şişeyle görmüştüm, o yılları hatırladım bir an, bu vatandaşlardan pek farkım yoktu o zaman, durmuştum ve bakmıştım, ne günlerdi... Korkusuzca durup bakmak ayrı bir sanattır
Selfie Çekiyorum Ayağına Kafayı Dümdüz Etmek 00:09
Selfie Çekiyorum Ayağına Kafayı Dümdüz Etmek 331 izlenme - 3 yıl önce Biz şimdi böyle bi video çekeriz sonra o videoyu "façe"ye koruz ordan "popi" "fame" oluruz diye niyetlenilip araya alınan şahsa uygulanan kuvvetin aşırı olması durumu. İlgili açıklamada tırnak içerisinde geçen kelimeler ziyadesiyle tiksindiğim lakin günümüz neslini ve jargonunu daha iyi anlatabilecekkk üff sıkıldım abv.
Urfa Kalesinden Düşen Adamın Görüntüleri 00:36
Urfa Kalesinden Düşen Adamın Görüntüleri 9 izlenme - 1 hafta önce Urfa Kalesi'nde poz vermek isterken düşerek hayatını kaybeden Halil Dağ'ın kızı sosyal medyada insanların dalga geçmesine tepki gösterdi; "Babam öldü, herkes gırgır geçiyor."
 Ülke Ülke Poz Vermek 00:05
Ülke Ülke Poz Vermek 153 izlenme - 4 yıl önce Ülke ülke poz vermek
Poz Vermeye Çalışan Kız Havuza Düştü 00:37
Poz Vermeye Çalışan Kız Havuza Düştü 75 izlenme - 3 yıl önce Havuz başında fotoğraf çeken arkadaşına poz veren kız, bir anda kendini havuzun içinde buldu. Artistlik poz vermeye çalışan kız, talihsizliğinin kurbanı oldu. Havuzun yanına oturmaya çalışan kız, bir anda kayarak havuzn içine düştü.
Pozveren Kedi 02:03
Pozveren Kedi 58 izlenme - 4 yıl önce Kidi Poz Veriyor
Poz Verirken Denize Düştü 00:30
Poz Verirken Denize Düştü 54 izlenme - 3 yıl önce Deniz kıyısında poz veren genç dengesini kaybederek denize düştü. Deniz kenarında artistlik poz vermeye çalışan genç, dengesini kaybederek denize düştü.
Fotoğraf Çekindiğini Sanarak Poz Vermek! 01:48
Fotoğraf Çekindiğini Sanarak Poz Vermek! 53 izlenme - 4 yıl önce Fotoğraf Çekindiğini Sanarak Poz Vermek! 22.11.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Fotoğraf Çekindiğini Sanarak Poz Vermek!' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
AK Partili Aktay, Karl Marx Fotoğrafı Önünde Poz Verdi 00:57
AK Partili Aktay, Karl Marx Fotoğrafı Önünde Poz Verdi 15 izlenme - 3 yıl önce AK Partili Aktay, Karl Marx Fotoğrafı Önünde Poz Verdi....