Hoşgeldiniz!

pratik çözüm

Matematik Sorularına Anında Cevap Veren Telefon Uygulaması 00:43
Matematik Sorularına Anında Cevap Veren Telefon Uygulaması 10.050 izlenme - 3 yıl önce Telefonlar için geliştirilmiş Matematik sevmeyen ve arası olmayanlar için eğlenceli bir uygulama. Akıllı telefonda matematik sorularını çektiğinizde cevabını ekrandan veren uygulama gittikçe popülerliğini artırmaya devam ediyor. Matematikten nefret öğrenciler için mükemmel bir buluş! Yorum sizin, izleyelim..
Günlük Hayatta Kullandığımız 14 Tu 01:55
Günlük Hayatta Kullandığımız 14 Tu 5.244 izlenme - 3 yıl önce Hayat Okulu serimiz tam gaz devam ediyor. Bu videomuzda Türk usulü çözümleri, internette moda olan deyimle "Türk Lifehack'leri" derledik. Bakkala sepet sarkıtmaktan çorap temiz mi diye koklayarak kontrol etmeye 14 Türklere has çözüm!
Pas çalışmasına pratik çözüm 00:08
Pas çalışmasına pratik çözüm 2.343 izlenme - 3 yıl önce Pas çalışmasına pratik çözüm bulan bir kulüp antremanda futbolcularını maçlara böyle hazırlıyor
Pratik Çözüm Diye Buna Derim 00:19
Pratik Çözüm Diye Buna Derim 3.212 izlenme - 6 yıl önce Pratik Çözüm Diye Buna Derim
Dondurmayı Kutusundan Çıkarmak İçin Pratik Yöntem 00:44
Dondurmayı Kutusundan Çıkarmak İçin Pratik Yöntem 915 izlenme - 3 yıl önce Dondurmayı Kutusundan Çıkarmak İçin Pratik Yöntem Kutu dondurmalarını bardağa taşımanın zorluğundan yola çıkan ekipten pratik yöntem.
Kız Babası Olmak Kolay Değil 00:37
Kız Babası Olmak Kolay Değil 1.009 izlenme - 5 yıl önce Kız Babası Olmak Kolay Değil
Clamp Hızlı Bağlama Elemanları 08:03
Clamp Hızlı Bağlama Elemanları 499 izlenme - 8 yıl önce clamp hızlı bağlama elemanları mekanik ve pnömatik sistemler olarak size hızlı ve kolay çözümler sunar.
Pas çalışmasına pratik çözüm.. 00:08
Pas çalışmasına pratik çözüm.. 132 izlenme - 3 yıl önce Pas çalışmasına pratik çözüm.. sarkıAnkara, Türkiye'nin bir ili, başkenti[4] ve en kalabalık ikinci şehri. Nüfusu 2014 itibarıyla 5.150.072 kişidir.[5] Coğrafi olarak Türkiye'nin merkezine yakın bir konumda bulunur ve Batı Karadeniz Bölgesi'nde kalan kuzey kesimleri hariç, büyük bölümü İç Anadolu Bölgesi'nde yer alır. Yüzölçümü olarak ülkenin üçüncü büyük ilidir. Etrafı Bolu, Çankırı, Kırıkkale, Kırşehir, Aksaray, Konya ve Eskişehir illeri ile çevrilidir. Ankara'nın başkent ilan edilmesinin ardından(13 Ekim 1923)şehir hızla gelişmiş ve günümüzde Türkiye'nin ikinci en kalabalık ili olmuştur. Türkiye Cumhuriyeti'nin ilk yıllarında ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanan ilin topraklarının yarısı hâlâ tarım amaçlı kullanılmaktadır. Ekonomik etkinlik büyük oranda ticaret ve sanayiye dayalıdır. Tarım ve hayvancılığın ağırlığı ise giderek azalmaktadır. Ankara ve civarındaki gerek kamu sektörü gerek özel sektör yatırımları, başka illerden büyük bir nüfus göçünü teşvik etmiştir. Cumhuriyetin kuruluşundan günümüze, nüfusu ülke nüfusunun iki katı hızda artmıştır. Nüfusun yaklaşık dörtte üçü hizmet sektörü olarak tanımlanabilecek memuriyet, ulaşım, haberleşme ve ticaret benzeri işlerde, dörtte biri sanayide, %2'si ise tarım alanında çalışır. Sanayi, özellikle tekstil, gıda ve inşaat sektörlerinde yoğunlaşmıştır. Günümüzde ise en çok savunma, metal ve motor sektörlerinde yatırım yapılmaktadır. Türkiye'nin en çok sayıda üniversiteye sahip ili olan Ankara'da ayrıca, üniversite diplomalı kişi oranı ülke ortalamasının iki katıdır. Bu eğitimli nüfus, teknoloji ağırlıklı yatırımların gereksinim duyduğu iş gücünü oluşturur. Ankara'dan otoyollar, demiryolu ve hava yoluyla Türkiye'nin diğer şehirlerine ulaşılır. Bilinen tarihi en az 10 bin yıl öncesine, Eski Taş Çağı'na ulaşan[6] Ankara, tarih öncesinden günümüze dek pek çok medeniyeti barındırmıştır. Hititler, Frigyalılar, Lidyalılar, Persler, Galatlar, Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular, Osmanlılar ve nihayet Türkiye Cumhuriyeti, il topraklarını kontrolleri altında tutmuştur. Tektosagların ve Türkiye Cumhuriyeti'nin başkenti olan Ankara şehri ve Frigyalıların başkenti Gordion, il sınırları içinde yer alır. Yıldırım Bayezid'in Timurlenk'e yenik düştüğü Ankara Muharebesi Çubuk yakınlarında ve Kurtuluş Savaşı'nın dönüm noktası olan Sakarya Muharebesi Polatlı yakınlarında yapılmıştır. İlin Batı Karadeniz Bölgesi'nde yer alan kuzey kesimleri haricindeki büyük kısmı İç Anadolu Bölgesi'nde yer alır ve kara iklimine sahiptir. Şehirler dışındaki il topraklarının büyük kısmı tahıl tarlalarıyla kaplı platolardan oluşur. İlin çeşitli yerlerindeki doğal güzellikler korumaya alınmış, dinlenme ve eğlence amaçlı kullanıma sunulmuştur. İlin adını taşıyan tavşanı, keçisi ve kedisi dünya çapında bilinir, armudu, çiğdemi, yerel yemeklerden Ankara tavası ve Kızılcahamam'ın maden suları ise ülke çapında tanınır.
Silecekleri Çalışmayan Arabaya Pratik Çözüm 00:15
Silecekleri Çalışmayan Arabaya Pratik Çözüm 24 izlenme - 6 ay önce Yağmurlu bir havada araçlarıyla ilerleyen rus arkadaşlar aracın silecekleri bozulunca alternatif bir uygulamayla sorunun üstesinden gelmeyi başarmışlar.
Kelliğe Pratik Çözüm 01:43
Kelliğe Pratik Çözüm 119 izlenme - 6 yıl önce
Uykusuzluğa Pratik Çözümler 04:41
Uykusuzluğa Pratik Çözümler 151 izlenme - 2 yıl önce Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap 1. Yatak odasında uyku öncesi bir rutininiz olsun. Yatağa girmeden önce her gece aynı hareketleri, egzersizleri yapmaya çalışın. Bu egzersiz ya da dua etmek bile olsa, sizin beyninize "uyku vakti" sinyali verecektir. Sıcak bir duş alın, kitabınızdan 20 sayfa okuyun, gerinin, dua edin ya da nefes egzersizleri yapın vs. tamamen size kalmış! 2. Yatak odanızı en "uyunabilir" versiyonuna getirin. Sleep to Live Enstitüsü Direktörü Robert Oexman, Business Insider'a verdiği röportajda, ideal bir uyku için yatak odanızın 18°-22° C arasında bir serinlikte bulunması gerekiyor. Ve eğer sokak ışıkları, yoldan geçen arabaların farları, ya da günün ışıkları sizi rahatsız ediyorsa, siyah bir perde edinmekten çekinmeyin. Karanlık, uyku için en tetikleyici zeminlerden birisidir. 3. Telefonunuzu alarm olarak kullanmayın. Çoğumuz, bizi uyandırsın diye iPhone'larımıza BB'lerimize güveniyoruz. Ama problem şurda ki, eğer uyku tutmazsa, başucunuzdaki telefonu elinize alıp ıvır zıvır app'lerle ve bilimum telefon ekranındaki uyarıcılarla uykusuzluğunuza uykusuzluk katmış oluyorsunuz.Buna izin vermeyin. 4. Nefes egzersizleri yapın. Derin nefeslerinize birazcık niyet katmanız, aslında beyninize ve vücudunuza "şimdi sakinleşme zamanıdır" emri vermenizle aynıdır. Aile terapisti Vikki Stark'a göre nefes alırken, tertemiz, ferah havanın akciğerlerinize girişini hayal edin, tüm vücudunuzu dolaşıp, bütün hücrelerinizi temizlediğini düşünün. Nefes verirken, tüm toksinlerin ve negatifliğin güvenli bir şekilde içinizden çıkıp, atmosfere karıştığını düşünün. Bu düzene odaklanın, nefes alın, nefes verin. Ama unutmayın, ilk seferde bir sihir gerçekleşmesini falan beklemenize gerek yok. Bu bir egzersiz ve siz işledikçe ışıldayacak bir demir.Vücudunuz buna alışıp, uyku moduna geçene kadar yapmaya ve şartlanmaya devam edin. Böylece farkı hissedeceksiniz. Daha fazla laf cambazlığı yapmıyorum ve sizi dizi fim tadında sahte arap kanalımda iyi seyirler diliyorum....
Sivri Zekalılardan Pratik Çözüm 00:16
Sivri Zekalılardan Pratik Çözüm 13 izlenme - 9 ay önce Arka tekerlekleri olmayan araçlarını hareket ettirmek için pratik zekalarını kullanan adamlar böyle görüntülendi.
DIy/Ev Hanımlarına Pratik Çözümler/Kışlığı Yazlığa Dönüştürme 04:45
DIy/Ev Hanımlarına Pratik Çözümler/Kışlığı Yazlığa Dönüştürme 3 izlenme - 3 hafta önce Kışlığı Yazlığa Dönüştürme/Ev Hanımlarına Pratik Çözümler Sunuyoruz..Elişine dair her şey; HD Kalitesinde ve Sesli Tam Anlatımlı bu kanalda..Yeni Videolardan Haberdar olmak için Ücretsiz ve Zahmetsiz Abonelik: https://goo.gl/uRwojR ********************** DIY/Çanta Yapım Videoları: https://goo.gl/Kxgq91 İğne Oyası Modelleri: https://goo.gl/SQ27P8 Organik ve El Yapımı Oyuncaklar: https://goo.gl/6Q4YSA Takı Tasarım Videoları:https://goo.gl/fLz3xc Kendin Yap/DIY vİDEOLARI:https://goo.gl/a1uvCd Geri Dönüşüm Harikaları:https://goo.gl/rbfztH https://www.facebook.com/ElisiEmekister/