Hoşgeldiniz!

pratik zeka

Şeker Bardağın Dışına Nasıl Çıkar? - Zeka Sorusu 02:10
Şeker Bardağın Dışına Nasıl Çıkar? - Zeka Sorusu 49.426 izlenme - 3 yıl önce Yeni bir zeka sorusuyla karşınızdayım. Bu sefer kibritlerle kadehe benzer bir şekil yapıyoruz ve içine koyduğumuz şekeri dışarı çıkarmaya çalışıyoruz. Başta beraber uğraşıyoruz, sonra tabii çözümü gösteriyorum. :) YAPYAP; pratik, faydalı, ilginç bilgilerin verildiği bir Youtube kanalı. Hayat kurtaran ipuçlarının yanısıra sizi eğlendirecek enteresan konulara da yer veriyoruz. Videolarımızda günlük yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok yararlı konu işliyoruz. Burada öğreneceğiniz bilgilerin bazıları hemen, bazıları ise bir gün çok işinize yarayabilir. YAPYAP'a abone olarak yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Malezyalıların Hayatını Değiştiren Türk Zekası 00:47
Malezyalıların Hayatını Değiştiren Türk Zekası 15.118 izlenme - 2 yıl önce Bekir Develi'nin müthiş Türk zekası ile yaptığı bu öneriden sonra Malezya halkının hayatı değişti.
Yanan Tarlasını Biçerdöver ile Kurtaran Çiftçi 01:49
Yanan Tarlasını Biçerdöver ile Kurtaran Çiftçi 1.178 izlenme - 3 yıl önce Tarlası yanan adam zararın neresinden dönsek kârdır diyerek hızlı ve cesur bir şekilde tarlasını kurtarıyor (en azından belli bir kısmını)
Günlük Hayatta Kullanabileceğiniz Pratik Zeka Örnekleri 02:34
Günlük Hayatta Kullanabileceğiniz Pratik Zeka Örnekleri 1.143 izlenme - 3 yıl önce Gündelik hayatta kullanabileceğiniz çok pratik zeka örneklerini izliyoruz. Harbi sağlam kafa gerektiren şeyler var içlerinde.
yurdum insanı 03:46
yurdum insanı 2.042 izlenme - 9 yıl önce izlemeyen mal
Motosiklet Değil Motorlu Bisiklet 01:30
Motosiklet Değil Motorlu Bisiklet 598 izlenme - 3 yıl önce Çocukken tüm bisikletleri tamir edebilen, oyun oynarken pratik zekası ile hemen kendini belli eden, tornetin en güzelini yapan ve ileri yaşlarda da mekanik olaylarda belirgin yeteneği ile diğerlerinden ayrılan tipler yok mu etrafınızda? Bizim çevremizde var ve teknik bir konu söz konusu olduğunda yüksek makine mühendisi babamın eline verdiklerine birden fazla kez şahit oldum. Sanırım arkadaş onlardan biri.Ayakta alkışlıyorum kendisini.
Aküsü Bitmiş Bir Otomobili Çalıştırmak - Topaç Yöntemi 00:24
Aküsü Bitmiş Bir Otomobili Çalıştırmak - Topaç Yöntemi 673 izlenme - 3 yıl önce Şimdiye kadar böyle bir araba çalıştırma gördünüz mü? Bu videoyu izleyin belki bir gün aynı durumda kalabilirsiniz! Bu tekniği kısaca topaç yöntemi olarak tanımlayabiliriz.
Sonbahar Yapraklarını Temizlemek İçin Yeni Bir Yöntem: Drone ile Temizlik 00:37
Sonbahar Yapraklarını Temizlemek İçin Yeni Bir Yöntem: Drone ile Temizlik 264 izlenme - 2 yıl önce Süpürge ile temizlemekle işin içinden çıkamayan adam pratik zekasını kullanarak drone ile temizlemeye karar verdi.
Ses Komutuyla Çalışan Otomatik Vites 02:22
Ses Komutuyla Çalışan Otomatik Vites 239 izlenme - 3 yıl önce Ben hep düşünürdüm, ne zaman yerli otomobil üretecez diye. yapmaya kalksak bile yabancıların teknolojisine yetişemeyiz derdim ama meğer bizim teknolojimiz onlardan daha ilerideymiş :)
Sizce Bu Nasıl Oluyor? 00:25
Sizce Bu Nasıl Oluyor? 262 izlenme - 4 yıl önce Sizce Bu Nasıl Oluyor?
Derede İş Makinası Yıkama (Pratik Zeka) 00:45
Derede İş Makinası Yıkama (Pratik Zeka) 242 izlenme - 3 yıl önce ''Balıkesir Motosiklet Kulübü Bergama Gezisinde rastladığımız ve biz Türklerin pratik zekasını kanıtlayan bir durum Derede iş makinası nasıl yıkanır ?''
Pratik Zeka , Çok Eğlenceli Bir Oyuncak 12:43
Pratik Zeka , Çok Eğlenceli Bir Oyuncak 47 izlenme - 8 ay önce Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu https://twitter.com/PEprensesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. https://twitter.com/PEprensesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. https://twitter.com/PEprensesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. https://twitter.com/PEprensesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com
Kafasını Kullanan Türk Askeri 00:20
Kafasını Kullanan Türk Askeri 127 izlenme - 3 yıl önce kendini içeri kitleyen askere kapıyı açtıramayan türk askerinin pratik zekası :) Bazen kafayı kullanmak gerekir ve aslında nasıl olduğunun pek önemi olmayabilir eğer sonuç başarılı oluyorsa :)
 Üniversite öğrencisinin güldüren icadı 05:06
Üniversite öğrencisinin güldüren icadı 92 izlenme - 4 yıl önce Beyaz Show'a konuk olan Muharrem ismindeki konuk, öğrencilik zamanında ısınmak için yaptığı icadı ve hikayesiyle izleyenleri güldürdü.