Hoşgeldiniz!

prensip

Tecavüz Öncesi Çorapları Çıkarmak 01:38
Tecavüz Öncesi Çorapları Çıkarmak 3.852 izlenme - 3 yıl önce Biri gelse de bizi bayıltıp tecavüz etse diye televizyonun yanında ether bulunduran abla ve kardeşinin yardımına prensipli tecavüzcü yetişir.Eve girerken ayakkabılarını, montunu; İcraat öncesi de çoraplarını çıkaran profesyonel sanatkarımız motoru bozmamak için üstüne battaniye örtmeyi de esirgemez. Bir Flash Tv Yapımı....
Prensip Ft Güllü - Unut Demek Çok Kolay 02:49
Prensip Ft Güllü - Unut Demek Çok Kolay 8.554 izlenme - 8 yıl önce rapriz.com prensip ft güllü - unut demek çok kolay
Rapriz - Tehlike53 ( Prensip ) 01:44
Rapriz - Tehlike53 ( Prensip ) 6.708 izlenme - 8 yıl önce RapRiz - tehlike 53 Prensip the danger 53 tevfik ileri eml.
Rapriz - Yanlız Bırakma Beni 01:55
Rapriz - Yanlız Bırakma Beni 5.915 izlenme - 8 yıl önce Prensip ft getaweyy ft mc yavuz - yanlız bırakma beni RapRiz.Com
Prensip - Rizeli Aşık 03:01
Prensip - Rizeli Aşık 3.721 izlenme - 8 yıl önce prensip - rizeli aşık rapriz.com
Beşiktaş, Loukas Vyntra'yla Prensipte Anlaştı 01:02
Beşiktaş, Loukas Vyntra'yla Prensipte Anlaştı 773 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş, Levante'de forma giyen 33 yaşındaki Yunan oyuncu Loukas Vyntra ile kiralık olarak anlaştı.
Rapriz ( Prensip ) - Silemedim 02:33
Rapriz ( Prensip ) - Silemedim 1.556 izlenme - 8 yıl önce silemedim - RapRiz group
Tüy Mü, Bovling Topu Mu Daha Önce Düşer? 04:49
Tüy Mü, Bovling Topu Mu Daha Önce Düşer? 688 izlenme - 2 yıl önce Bizde olsa geyiğine girmeyin iflahınızı sikerim. Meşhur soru olan 1 kilo pamuk mu ağır 1 kilo demir mi ile başlayan fizik dünyamızı alt üst eden ikinci gerçek.
Bülent Üstün - Yüz Dansı 00:48
Bülent Üstün - Yüz Dansı 208 izlenme - 2 yıl önce Efendim eski okurlar bilir. Kötü kedi şerafettin, kabız kuğu gibi, unutulmaz karikatürlerine damgasını vurmuş. Şimdilerde ise uykusuz dergisinde; ''gittin gideli bebek'' ve ''prensiplerim var'' bölümlerini çizen çizerin sıradışı dansı.
Tonlarca Ağırlıktaki Uçak Nasıl Oluyor da Uçuyorun Cevabı 01:57
Tonlarca Ağırlıktaki Uçak Nasıl Oluyor da Uçuyorun Cevabı 112 izlenme - 2 yıl önce Küçüken hemen hemen herbirimiz Tonlarca ağırlıkta ki o uçak nasıl olurda uçar be abi sorusunu sorardık,cevap standart '' O motoru sana taksalar sende uçardın '' olurdu. Haklıda sayılmazlardı ama olayın sadece motorla ibaret olmadığını ve yıllardır birçoğumuzun şimdi öğreneceği Uçak nasıl uçar sorusunun cevabı sizlerle iyi seyirler..
Chuck Norris Filmlerinin 5 Kuralı 02:45
Chuck Norris Filmlerinin 5 Kuralı 235 izlenme - 2 yıl önce Yıllar Önce ingilizce olarak hazırlanmış bir videoydu bu ben de Türkçe halini hazırlayıp sunmak istedim sizlere... Her Chuck Norris filminde olmazsa olmaz 5 kural vardır; Kural 1: Chuck Norris'in Mermisi Asla Bitmez Kural 2 : Chuck Norris Herzaman İlk Önce Vurur Kural 3 : Chuck Norris'ten Kaçamazsınya da Saklanamazsın Kural 4 : Onun Elinde Herşey Bir Silaha Dönüşebilir Kural 5 : Chuck Norris Asla Iskalamaz
Çalışma Prensipleri Olan Öküz 00:20
Çalışma Prensipleri Olan Öküz 60 izlenme - 3 yıl önce Bu öküz görenleri şaşırtıyor! İnternete düşen bu görüntüler hem düşündürüyor hem de şaşırtıyor.
Derinlik Ve Genişlik-hücum Prensipleri(teorik Futbol Eğitimi) 01:08
Derinlik Ve Genişlik-hücum Prensipleri(teorik Futbol Eğitimi) 59 izlenme - 3 yıl önce
Orduspor, Potada Başantrenör Öztürk İle Prensipte Anlaştı 04:50
Orduspor, Potada Başantrenör Öztürk İle Prensipte Anlaştı 2 izlenme - 3 yıl önce PTT 1. Lig ekiplerinden Orduspor'un basın sözcüsü Durmuş Karaağaç, "Genç oyuncularımızı forma şansı bulabilmeleri için başka takımlara kiralayacağız" dedi.