Hoşgeldiniz!

Pres Videoları İzle

Beyzbol Malzemeleri Preslenirse Ne Olur? 08:18
Beyzbol Malzemeleri Preslenirse Ne Olur? 3.959 izlenme - 6 ay önce Beyzbol Malzemeleri Preslenirse Ne Olur? Beyzbol topu, eldiveni ve sopası pres makinesinde preslenirse neler olur?
13 Tonun Gücü 08:18
13 Tonun Gücü 4.363 izlenme - 10 ay önce Traktöre bağladıkları press makinesiyle bira,kola,konserve gibi çeşitli nesnelere 13 tonluk güç uygulanınca ne olacağını göstermişler,ilginç olmuş.
Bir Kağıdı Hidrolik Pres Makinesiyle 7'den Fazla Katlayabilir Misiniz? 03:22
Bir Kağıdı Hidrolik Pres Makinesiyle 7'den Fazla Katlayabilir Misiniz? 4.995 izlenme - 1 yıl önce Bir efsaneye göre bir kağıdı, boyutu ne olursa olsun 7'den fazla katlayamazsınız. Peki bu efsaneyi hidrolik pres makinesi yardımıyla çürütebilir miyiz? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
El Bombasını Hidrolik Pres İle Sıkıştırmak 00:59
El Bombasını Hidrolik Pres İle Sıkıştırmak 2.496 izlenme - 5 ay önce El Bombasını Hidrolik Pres İle Sıkıştırmak El bombasını pressleyen ekibin şaşırtan videosu kameralara böyle yansıdı,Hep birlikte izliyoruz...
Nokia 3310, Pres Makinesinin Altında Kalırsa 06:34
Nokia 3310, Pres Makinesinin Altında Kalırsa 1.014 izlenme - 2 ay önce Nokia 3310, Pres Makinesinin Altında Kalırsa Nokia 3310, Portakal, Kar Topu ve Kuru Buz pres makinesine maruz bırakılırsa neler olur?
Hidrolik Pres Makinesini Neodyum Mıknatıs Yendi 02:52
Hidrolik Pres Makinesini Neodyum Mıknatıs Yendi 3.607 izlenme - 10 ay önce Aylardır önüne gelen her şeyi ezip un ufak eden hidrolik pres makinesini de yenecek bir şeyler var elbet! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İzlemesi Keyifli Şeyler - Pres Makinesi 12:16
İzlemesi Keyifli Şeyler - Pres Makinesi 2.813 izlenme - 9 ay önce Pres makinesinde sıkıştırılan objelerin ne şekle girdiğini gördüğümüz izlemesi keyifli bir video.
Pelet Makinası 00:21
Pelet Makinası 10.259 izlenme - 2 yıl önce her türlü orman ürünlerinizi , hayvanlarınızın ihtiyacı olan yem peletlerinizi , organik gübrelerinizi pelet yapabileceğiniz makinalarımız mevcuttur . dateylı bilgi için . www.meta70.com
Alüminyum Folyo Pres Makinesiyle Katlanırsa 04:42
Alüminyum Folyo Pres Makinesiyle Katlanırsa 2.614 izlenme - 10 ay önce Alüminyum Folyo hidrolik pres makinesinde preslenirse nasıl olur, hangi sonuç elde edilir izliyoruz.
Kristal Top Pres Makinesinde Preslenirse 10:10
Kristal Top Pres Makinesinde Preslenirse 366 izlenme - 2 ay önce Kristal Top, Pres Makinesinde Preslenirse Hidrolik pres makinesinin kristal top ile imtihanı bakalım nasıl sonuçlandı.
Rey Mysterio Tribute 06:35
Rey Mysterio Tribute 21.552 izlenme - 8 yıl önce rey mysterio ve hareketleri
Efsane Nokia 3310 Press Makinesine Konulursa 04:50
Efsane Nokia 3310 Press Makinesine Konulursa 1.702 izlenme - 8 ay önce Efsane Nokia 3310 Press Makinesine Konulursa Nokia 3310, press makinesinin içinde ne yazık ki çaresiz kalıyor...
Pres Makinesi Rulman Topunu Ezmeye Çalışırsa Ne Olur?  00:53
Pres Makinesi Rulman Topunu Ezmeye Çalışırsa Ne Olur? 1.494 izlenme - 9 ay önce Oldukça güçlü olan rulman topunu ezmeye çalışan pres makinesi hayli zorlandı. Rulman topu alev çıkararak patlarken makineye de zarar verdi.
Talaş Pelet Makinası 00:22
Talaş Pelet Makinası 10.736 izlenme - 4 yıl önce Her Türlü Orman Ürünlerinden Pelet Yapabilir Ve Kendi Yakıtınızı Kendiniz Yapabilirsiniz hayvansal Gübreleri Pelet Haline Getirebilirsiniz hayvanlarınıza Verecek Oldugunuz Saman Ve Yemlerinizi Pelet Haline Getirebilirsiniz -05433131777
Fazla Gerçekçi İş Güvenliği Videosu 04:51
Fazla Gerçekçi İş Güvenliği Videosu 2.370 izlenme - 11 ay önce 1998 yilinda hazirlanan bu videoda iscilerin is sagligi ve guvenligi kurallarina aykiri hareket etmeleri halinde baslarina gelecek olaylar gosterilmis. Son durak filmini aratmayacak gercekcilikte cekilen videoyla basbasa birakiyorum
vakum pressss 08:03
vakum pressss 7.186 izlenme - 6 yıl önce pvc kaplı balon kapak makinası ile kapak imalatı
Odun kömürü makinası 05:13
Odun kömürü makinası 5.761 izlenme - 3 yıl önce Bu Makine İle Toz Halindeki Kömürü Presleyip, Sıkıştırıp Daha Kullanışlı Hale Getirebilirsiniz. Kömürün Sıkıştırılmasında Herhangi Bir Katkı Maddesi Bulunmamaktadır. Leblebi, Fındık, Ceviz Büyüklüğündeki Kömürlerin Kırılıp Toz Haline Getirilmesi İçin Ayrıca Makinemiz Mevcuttur. Videoda Yalnızca Tek Kalıp Görünmektedir
Rubik Küp Hidrolik Pres Makinesiyle Basılırsa 04:26
Rubik Küp Hidrolik Pres Makinesiyle Basılırsa 354 izlenme - 3 ay önce Rubik Küp Hidrolik Pres Makinesiyle Basılırsa Hidrolik pres makinesinin bu seferki kurbanı rubik küp oldu.
Sean Paul -Pres İt Up ( Yeni Klip ) 04:16
Sean Paul -Pres İt Up ( Yeni Klip ) 12.540 izlenme - 7 yıl önce sean paul -pres it up (yenİ) 2009
Tuvalet Kağıtları Preslenirse 01:57
Tuvalet Kağıtları Preslenirse 1.215 izlenme - 9 ay önce Tuvalet Kağıtları Preslenirse Presstube ekibi tuvalet kağıdı pres makinesine sokarak hunharca onları ezdi. Kameraya yansıyan deney görüntüleri sizlerle...
Hidrolik Pres Makinesi Başka Bir Pres Makinesini Ezerse Ne Olur? 03:49
Hidrolik Pres Makinesi Başka Bir Pres Makinesini Ezerse Ne Olur? 1.481 izlenme - 11 ay önce Tam olarak pressception bir durum. Hidrolik pres makinesi ile eşyaları ezerken insanlarda istemsizce değişik uygular uyandıran efsane kanal bu defa başka bir pres makinesini ezdi! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Köpek Presleme Şakası (The Carbonaro Effect) 03:25
Köpek Presleme Şakası (The Carbonaro Effect) 1.382 izlenme - 11 ay önce Japonların köpekleri vakumlama tekniği geliştirdiğini iddia eden sunucu-ilizyonist abinin köpeğini almaya gelen kurbana yaptığı şakayı izliyoruz efendim. Malesef altyazılı versiyonunu bulamadım.
Demir Presleme İşlemini İzlerken İçinizin Yağları Eriyecek 03:44
Demir Presleme İşlemini İzlerken İçinizin Yağları Eriyecek 830 izlenme - 7 ay önce 3 farklı metali sırasıyla press makinesinde ezme işlemini izlerken içinizin yağları eriyecek. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Assistant Vakum Pres 03:50
Assistant Vakum Pres 2.875 izlenme - 3 yıl önce Haki Sabır’a Patentli Sistemler. •plc Kontrollü Otomatik Kullanım •ergonomik Asansörlü Sistem •ce Standartında Uretim Guvenlık Sistemleri. •homojen Ve Ekonomik Isı Dağılımı Ve Kontrolu •uzun Ömürlu Yapısı Ve Daha Yüksek Ürün Kalitesi. •minimum Fire Ve Zamandan Tasarruf •30 Cm Kalınlığa Kadar Pres Yapabilme İmkanı •sıcak Hava Sirkülasyon Sistemi •işlem Süresi 2 Ve 5 Dakika Arasıdır. •türkçe İngilizce Rusca Plc Kullanım Seçeneği. •problemsiz Donanım, Makine Emniyet Sistemleri İki Yıl Garanti.
Hidrolik Presle Lityum Pilin İmtihanı 04:08
Hidrolik Presle Lityum Pilin İmtihanı 717 izlenme - 7 ay önce Her şeyi pres makinesiyle ezen Hydraulic Press Channel isimli kanalının son konuğu lityum pil oldu. Bakalım lityum pil pres makinesiyle ezilince neler oluyormuş? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hidrolik Pres Makinesinin Altında Kalan Bowling Topu 00:42
Hidrolik Pres Makinesinin Altında Kalan Bowling Topu 934 izlenme - 12 ay önce Oldukça sağlam bir malzemeden üretilen bowling topu, hidrolik presin sıkıştırmasıyla paramparça oluyor. İşte farklı açılardan çekilen görüntülerle bowling topunun parçalanması.
Elmas Pres Makinesine Konulursa Ne Olur? 01:22
Elmas Pres Makinesine Konulursa Ne Olur? 616 izlenme - 10 ay önce Daha önce birçok maddesi pres makinesinde ezildiğini gördük. Bu sefer 4 bin dolar değerinde olduğu söylenen elmas hidrolik pres makinesinin altında ezilirken o anlar kaydedildi.
Elini Pres Makinesine Kaptırdı 02:47
Elini Pres Makinesine Kaptırdı 5.180 izlenme - 4 yıl önce Bilecik'in Bozüyük İlçesinde, Kutu Ambalaj Fabrikasında Çalışan Bir Bayan İşçi Elini Pres Makinesine Kaptırdı. Acı İçinde Kıvranan İşçinin Eli İtfaiyenin Eki...
Hidrolik Pres ile Duracell Kalem Pilleri Ezmek 01:44
Hidrolik Pres ile Duracell Kalem Pilleri Ezmek 607 izlenme - 7 ay önce Bu abimiz 21 tane kalem pili ezerek içlerinde ne olduğunu merak etmiş. Spoiler vereyim piller finalde ergenlik sivilcesi gibi beyaz beyaz akıyor.
makser membran pres makinası 03:59
makser membran pres makinası 6.095 izlenme - 7 yıl önce makser vakum membran pres makinasi