Hoşgeldiniz!

pres makinesi

Beyzbol Malzemeleri Preslenirse Ne Olur? 08:18
Beyzbol Malzemeleri Preslenirse Ne Olur? 4.207 izlenme - 1 yıl önce Beyzbol Malzemeleri Preslenirse Ne Olur? Beyzbol topu, eldiveni ve sopası pres makinesinde preslenirse neler olur?
İzlemesi Keyifli Şeyler - Pres Makinesi 12:16
İzlemesi Keyifli Şeyler - Pres Makinesi 2.877 izlenme - 2 yıl önce Pres makinesinde sıkıştırılan objelerin ne şekle girdiğini gördüğümüz izlemesi keyifli bir video.
El Bombasını Hidrolik Pres İle Sıkıştırmak 00:59
El Bombasını Hidrolik Pres İle Sıkıştırmak 2.556 izlenme - 1 yıl önce El Bombasını Hidrolik Pres İle Sıkıştırmak El bombasını pressleyen ekibin şaşırtan videosu kameralara böyle yansıdı,Hep birlikte izliyoruz...
Alüminyum Folyo Pres Makinesiyle Katlanırsa 04:42
Alüminyum Folyo Pres Makinesiyle Katlanırsa 2.662 izlenme - 2 yıl önce Alüminyum Folyo hidrolik pres makinesinde preslenirse nasıl olur, hangi sonuç elde edilir izliyoruz.
Pres Makinesi Rulman Topunu Ezmeye Çalışırsa Ne Olur?  00:53
Pres Makinesi Rulman Topunu Ezmeye Çalışırsa Ne Olur? 1.522 izlenme - 2 yıl önce Oldukça güçlü olan rulman topunu ezmeye çalışan pres makinesi hayli zorlandı. Rulman topu alev çıkararak patlarken makineye de zarar verdi.
Bal Peteği Preslenirse Ne Olur? 03:17
Bal Peteği Preslenirse Ne Olur? 1.751 izlenme - 1 yıl önce Bal Peteği Preslenirse Ne Olur? Bal peteğini hidrolik pres makinesinde ezen ekip bu anları kaydetti...
Nokia 3310, Pres Makinesinin Altında Kalırsa 06:34
Nokia 3310, Pres Makinesinin Altında Kalırsa 1.025 izlenme - 1 yıl önce Nokia 3310, Pres Makinesinin Altında Kalırsa Nokia 3310, Portakal, Kar Topu ve Kuru Buz pres makinesine maruz bırakılırsa neler olur?
Hidrolik Pres Makinesinin Altında Kalan Bowling Topu 00:42
Hidrolik Pres Makinesinin Altında Kalan Bowling Topu 1.229 izlenme - 2 yıl önce Oldukça sağlam bir malzemeden üretilen bowling topu, hidrolik presin sıkıştırmasıyla paramparça oluyor. İşte farklı açılardan çekilen görüntülerle bowling topunun parçalanması.
Tuvalet Kağıtları Preslenirse 01:57
Tuvalet Kağıtları Preslenirse 1.220 izlenme - 2 yıl önce Tuvalet Kağıtları Preslenirse Presstube ekibi tuvalet kağıdı pres makinesine sokarak hunharca onları ezdi. Kameraya yansıyan deney görüntüleri sizlerle...
Power Bankın Hidrolik Pres Makinesinde Ezilmesi 10:03
Power Bankın Hidrolik Pres Makinesinde Ezilmesi 512 izlenme - 6 ay önce Hydraulic Press kanalı bu defa asla denemek istemeyeceğiniz Power Bankı Hidrolik Pres Makinesinde ezmiş. İzliyoruz efendim.
Stres Çarkı Hidrolik Pres Makinesinde Ezilirse 04:54
Stres Çarkı Hidrolik Pres Makinesinde Ezilirse 585 izlenme - 9 ay önce Stres Çarkı ve Beyblade, hidrolik pres makinesine maruz bırakılırsa neler olur izliyoruz. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle.
Hidrolik Pres Makinesinde 1500 Kağıdın Basılması 08:59
Hidrolik Pres Makinesinde 1500 Kağıdın Basılması 362 izlenme - 7 ay önce Hydraulic Press ekibi tarafından 1500 adet kağıdın aynı anda hidrolik pres makinesinde basılması kameralara böyle yansımış.
Elmas Pres Makinesine Konulursa Ne Olur? 01:22
Elmas Pres Makinesine Konulursa Ne Olur? 624 izlenme - 2 yıl önce Daha önce birçok maddesi pres makinesinde ezildiğini gördük. Bu sefer 4 bin dolar değerinde olduğu söylenen elmas hidrolik pres makinesinin altında ezilirken o anlar kaydedildi.
Kristal Top Pres Makinesinde Preslenirse 10:10
Kristal Top Pres Makinesinde Preslenirse 373 izlenme - 1 yıl önce Kristal Top, Pres Makinesinde Preslenirse Hidrolik pres makinesinin kristal top ile imtihanı bakalım nasıl sonuçlandı.
Rubik Küp Hidrolik Pres Makinesiyle Basılırsa 04:26
Rubik Küp Hidrolik Pres Makinesiyle Basılırsa 373 izlenme - 1 yıl önce Rubik Küp Hidrolik Pres Makinesiyle Basılırsa Hidrolik pres makinesinin bu seferki kurbanı rubik küp oldu.
Arabaları Fırın Boyutuna Getiren Makine 01:39
Arabaları Fırın Boyutuna Getiren Makine 250 izlenme - 9 ay önce Çin'de kullanılan devasa makina 400 ton hidrolik pres yaparak arabaları bu hale getiriyor. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle.
Hidrolik Pres Makinesiyle Ezilen Pillerin Keyif Veren ve Tehlikeli Görüntüleri 04:51
Hidrolik Pres Makinesiyle Ezilen Pillerin Keyif Veren ve Tehlikeli Görüntüleri 283 izlenme - 11 ay önce Experiment at Home adlı kanal hidrolik pres yardımıyla pilleri aynı anda ezmeyi deniyor ve oldukça tehlikeli görünüyor! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bilardo Topları Pres Makinesinde Basılırsa 03:44
Bilardo Topları Pres Makinesinde Basılırsa 346 izlenme - 2 yıl önce Bilardo Topları Pres Makinesinde Basılırsa Press makinesinde bilardo toplarını ezen elemanların ağır çekim videosu.
Koli Bandı Preslenirse 01:24
Koli Bandı Preslenirse 330 izlenme - 2 yıl önce Koli Bandı Preslenirse Presstube kanalı koli bandını presleyerek videolarına bir yenisini ekliyor. Kameraya yansıyan deney sizlerle...
Yeni Nokia 3310 Ve Eski Nokia 3310'un Preslenmesi 10:20
Yeni Nokia 3310 Ve Eski Nokia 3310'un Preslenmesi 160 izlenme - 7 ay önce Hidrolik pres makinesinde efsane Nokia 3310 modeli ile yeni 3310 modeli ayrıca karpuz ve hindistan cevizi sıkıştırılmış.
Lastik Top Pres Makinesinde Basılırsa 01:54
Lastik Top Pres Makinesinde Basılırsa 277 izlenme - 2 yıl önce Lastik Top Pres Makinesinde Basılırsa Pres makinesinin yeni kurbanı lastiklerden yapılmış top oldu. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle...
Press Makinesinde 12 Hamburgeri Ezip Yemek 05:16
Press Makinesinde 12 Hamburgeri Ezip Yemek 268 izlenme - 2 yıl önce Press makinesinde 12 hamburgeri üst üste koyup ezen Dudesons grubu ortaya çıkan şeyi yiyorlar. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle...
Teneke, Plastik ve Cam Şişedeki İçeceklerle Press Makinesi Deneyi 03:52
Teneke, Plastik ve Cam Şişedeki İçeceklerle Press Makinesi Deneyi 193 izlenme - 1 yıl önce Teneke, Plastik ve Cam Şişedeki İçeceklerle Press Makinesi Deneyi Teneke, Plastik ve Cam Şişedeki İçeceklerle Press Makinesi Deneyi
İsveç Çakısı Preslenirse 02:54
İsveç Çakısı Preslenirse 275 izlenme - 2 yıl önce Preslemedikleri bir bu kaldı diyorsanız evet haklısınız, isveç çakısı pres makinesine maruz kalırsa ne olur izliyoruz
El Bombasının 1000 °C Derecelik 100 Ton ile Preslenmesi! 00:31
El Bombasının 1000 °C Derecelik 100 Ton ile Preslenmesi! 110 izlenme - 9 ay önce 1000 celcius sicakta 100 ton altinda el bombasının patlayıp patlamadığını izliyeceğiz. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle.
Kağıdın Ağır Çekimde Press Makinesine Basılması 03:30
Kağıdın Ağır Çekimde Press Makinesine Basılması 105 izlenme - 1 yıl önce Kağıdın Ağır Çekimde Press Makinesine Basılması Kağıdın ağır çekimde press makinesine basılması ve parçalanması
Oyuncak Araba Preslenirse 05:01
Oyuncak Araba Preslenirse 153 izlenme - 2 yıl önce Oyuncak Araba Preslenirse Oyuncak yarış arabasını presleyen ekibin yeni videosundan merhabalar. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle...
Press Makinesinin Gazabına Uğrayan Oyuncak Arabalar 03:57
Press Makinesinin Gazabına Uğrayan Oyuncak Arabalar 118 izlenme - 2 yıl önce Hydraulic Press Channel isimli youtube kanalında bu sefer oyuncak arabalar press makinesinde perte çıkartılmış. O değil de insana sonunda press makinesi aldıracaklar..
Hidrolik Pres Makinesi ile Ezilen Dinamite Ne Olur? 03:18
Hidrolik Pres Makinesi ile Ezilen Dinamite Ne Olur? 101 izlenme - 2 yıl önce Türlü türlü objeleri hidrolik pres makinesi ile ezmesi ile tanıdığımız ve Youtube'da kısa sürede milyonlara ulaşan 'Hydraulic Press Channel' isimli kanal bu defa işi biraz ileriye götürerek patlayıcı kullandı. Pres makinesinin altına koyulan dinamit tedbirli bir şekilde böyle ezildi...
Bu Sefer Hidrolik Pres Makinesi Adamantiuma Karşı! 03:34
Bu Sefer Hidrolik Pres Makinesi Adamantiuma Karşı! 57 izlenme - 12 ay önce Bu kez hidrolik baskı makinesi baltayı sağlam taşa vurdu. Genelde hidrolik baskı makinesinin bir şeyi ezip biçmesine alışıldı. Fakat bu kez roller değişiyor. Ezilen, büzülen, hidrolik baskı makinesi oluyor. Videoda da Wolverine pençesi göründü aslında bu video, 3 Mart'ta vizyona girecek Logan filmi için sponsorlu olarak çekilmiş bir video. Adamantium adlı madde de Marvel Comics tarafından yaratılmış, hayali bir madde denilebilir. Özellikle X-Men filmlerini izlemiş olanlar adamantiumu daha önceden de duymuşlardır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."