Hoşgeldiniz!

pretty persuasion

pretty persuasion 02:07
pretty persuasion 909 izlenme - 6 yıl önce sundance film festivalinde 2005 yılında olay yaratan bağımsız bir yapım.beverly hills te yaşayan 15 yaşındaki aktris kimberly iki arkadaşını sanat tarihi öğretmeniyle cinsel ilişkiye girmeleri konusunda ikna eder. bununla da kalmaz gazeteci emilyyi de bu durumun herkes tarafından duyulmasını sağlaması için etkisi altına alır.zeknın nelere sebep olabileceğini melek yüzün ardındaki karakterin durumu akıcı bir biçimde anlatıyor bize yönetmen siega.
pretty persuasion fragmanı 2 00:43
pretty persuasion fragmanı 2 204 izlenme - 6 yıl önce sundance film festivalinde 2005 yılında olay yaratan bağımsız bir yapım.beverly hills te yaşayan 15 yaşındaki aktris kimberly iki arkadaşını sanat tarihi öğretmeniyle cinsel ilişkiye girmeleri konusunda ikna eder. bununla da kalmaz gazeteci emilyyi de bu durumun herkes tarafından duyulmasını sağlaması için etkisi altına alır.zeknın nelere sebep olabileceğini melek yüzün ardındaki karakterin durumu akıcı bir biçimde anlatıyor bize yönetmen siega.
pretty persuasion fragmanı 1 02:07
pretty persuasion fragmanı 1 129 izlenme - 6 yıl önce sundance film festivalinde 2005 yılında olay yaratan bağımsız bir yapım.beverly hills te yaşayan 15 yaşındaki aktris kimberly iki arkadaşını sanat tarihi öğretmeniyle cinsel ilişkiye girmeleri konusunda ikna eder. bununla da kalmaz gazeteci emilyyi de bu durumun herkes tarafından duyulmasını sağlaması için etkisi altına alır.zeknın nelere sebep olabileceğini melek yüzün ardındaki karakterin durumu akıcı bir biçimde anlatıyor bize yönetmen siega.