Hoşgeldiniz!

pril

Açmayın Dedeler 04:18
Açmayın Dedeler 16.567 izlenme - 3 yıl önce Kepeğe karşılı etkili yeni formülüyle Pril markalı deterjanın reklam çekimlerini izliyoruz. İ am dede and i use pril for man
Açmayın Dedeler(!) 04:18
Açmayın Dedeler(!) 719 izlenme - 2 yıl önce Kepeğe karşılı etkili yeni formülüyle Pril markalı deterjanın reklam çekimlerini izliyoruz.
Kızdırmayın Hacı Dedeyi (Pril Dede) 01:14
Kızdırmayın Hacı Dedeyi (Pril Dede) 336 izlenme - 3 yıl önce Yıkamadan önce kirletmek lazım :) Yaş ne olursa olsun insanın içinde olacak hayattan zevk alma duygusu... bu videoda kirleten bir sonrakinde yıkıyor :)
Nostaljik Reklamlar (Pazar Artıkları) 05:48
Nostaljik Reklamlar (Pazar Artıkları) 277 izlenme - 2 yıl önce Şöyle bi baktım dün acep hangi reklamlar yayınlanmış hangileri yayınlanmamış ya da  luk bölüme girememiş,mübarek nostalji tutkunu badilerim hepsini bulmuş göndermiş,ben de ardakalan çarık % çürüğü topladım ve size sunuyorum,hepsine 5 lira ver al-götür,eğer yayınlanmış olan(lar) varsa affola fakat uzun aramalarım sonucunda bunlara rastlayamadım,sadece yedigünün reklamına rastladım fakat onun da başka bi bölümü yayınlanmış ...
Pril Losyon Reklamı 00:21
Pril Losyon Reklamı 102 izlenme - 2 yıl önce Çocukken bu reklamdaki bebek için üzülürdüm, o kadının onun gerçek annesi olduğunu ve çocuğunu mutfakta lavaboda yıkadığıdını düşürdüm. Aradan yıllar geçti pril renk değişitirdi, o bebek büyüdü ama ben hala reklamı izleyen kişi olarak kaldım, iyi seyirler.
Prill 00:21
Prill 44 izlenme - 5 yıl önce prill