Hoşgeldiniz!

profil fotoğrafı

Bazı Popüler Meme'lerin Yeniden Çekimi 03:32
Bazı Popüler Meme'lerin Yeniden Çekimi 899 izlenme - 3 yıl önce Ey alkışlarlayaşıyorum ahalisi bu videoda geçmişten günümüze bir kaç popüler face pozunun yeniden çekimini göreceğiz. Her ne kadar bazı pozlarda ablamız suratını çirkinleştirmeye çalıştıysa da başaramamıştır öyle bi güzellik çirkin olamaz mümkün değil bence. Not: Video ingilizcedir ama anlamak için ingilizce bilmenize gerek yok konuşma çok önemli değil.
izlesene.com kanal profil resmi 00:19
izlesene.com kanal profil resmi 470 izlenme - 3 yıl önce ANDROİD telefonda yaptım şimdi de bilgisayardan atıyorum
iyi bir profil fotoğrafı nasıl çekilir? 01:23
iyi bir profil fotoğrafı nasıl çekilir? 637 izlenme - 7 yıl önce
Mükemmel Profil Fotoğrafı Nasıl Çekilir? 01:00
Mükemmel Profil Fotoğrafı Nasıl Çekilir? 406 izlenme - 4 yıl önce Bu tüyolarla dijital alemin kralı olabilirsiniz…
Karizmatik Profil Fotosu Çekmenin İncelikleri 01:54
Karizmatik Profil Fotosu Çekmenin İncelikleri 75 izlenme - 3 yıl önce Hepimiz biliyoruz ki fotoraf çekmenin incelikleri vardır ve açı onemli bir etkendir bu netlog arkadaşlık sayısından rahatça anlaşılır ve birde emo şekil vardır ki arkadaş sayınız uçar uçar tavanlara vurur videoyu izleyin incelikleri öğrenin
Barış ile Facebook Profil Fotoğrafları Üzerine 03:08
Barış ile Facebook Profil Fotoğrafları Üzerine 122 izlenme - 5 yıl önce Barış kardeşimiz internet alemine bomba gibi bir giriş yapmak istemiş ve bu videoyu çekmiş. Bize Facebook'taki profil fotoğrafları hakkında gözlemlerini paylaşırken teknolojiyi kullanmaktan da hiç çekinmemiş. Birçok kişiyide iğnelemeyi ihmal etmemiş. İzliyoruz efendim..
Erkekler İçin Profil Fotoğrafı Rehberi 01:47
Erkekler İçin Profil Fotoğrafı Rehberi 85 izlenme - 5 yıl önce Nasıl Yapılır?! Eğitici Videolar Serisinin 3. Bölümünde Erkekler Profillerinde Nasıl Bir Fotoğraf Kullanmalı, Hep Beraber Öğreniyoruz.