Hoşgeldiniz!

Proloterapi

Proloterapi Tedavisinin Etkileri Kalıcı Mı? 00:41
Proloterapi Tedavisinin Etkileri Kalıcı Mı? 678 izlenme - 3 yıl önce Proloterapi tedavisi bir mikropsuz iltihap yaratılması ve vücudun bu bölgeyi doğal olarak tedavi etmesi esasına dayanır. Tedavi sonrasında hastanın kilo almaması, egzersizlerine devam etmesi ve tedavi edilmiş bölgenin yeniden sakatlamaması durumunda tedavinin etkileri uzun ömürlü olur.
Proloterapi nedir? 00:49
Proloterapi nedir? 233 izlenme - 3 yıl önce Proloterapi enjeksiyonla uygulanan, amacı aşınan ve yıpranan kıkırdak dokusunu yeniden canlandırmak olan bir tedavi şekli. Bel fıtığı veya diz kireçlenmeleri tedavisinde kullanılan proloterapi, yaşın ilerlemesi ile birlikte kıkırdakların aşınması ve kemikleri bir arada tutan bağların yaşlanması üzerine hücre canlandırmak için kullanılan bir yöntem.
Proloterapi nasıl uygulanır? 01:14
Proloterapi nasıl uygulanır? 117 izlenme - 3 yıl önce Proloterapi enjeksiyon yoluyla vücuda verilen maddelerle yapılan ağrısız bir işlem. Hastanın konforu sağlandıktan sonra hemşire eşliğinde hekim tarafından aşınan eklemlere, boyna veya yaralara uygulanır.
Proloterapi Tedavisi Kaç Seans Sürer? 00:42
Proloterapi Tedavisi Kaç Seans Sürer? 102 izlenme - 3 yıl önce Proloterapi üç-dört hafta arayla ortalama dört-altı hafta sürer. Hastanın mevcut diğer hastalıkları, yaşı, kilosu ve tedaviye başvurmasına sebep olan rahatsızlığının geçmişinin tedavi süresi üzerinde etkileri farklılık gösterir.
Proloterapi uygulaması ağrılı bir işlem mi? 00:31
Proloterapi uygulaması ağrılı bir işlem mi? 33 izlenme - 3 yıl önce Deneyimli hekimler uygulanan enjeksiyon kalçadan yapılan enjeksiyonla aynı derecede ağrılıdır. Uygulanacak bölgeye göre uygulama öncesinde lokal anestezi de yapılabilir.