Hoşgeldiniz!

prömiyer

Sunay Akın - Davetiye Düellosu (Küp) 01:45
Sunay Akın - Davetiye Düellosu (Küp) 859 izlenme - 11 ay önce İrlandalı oyun yazarı Bernard Shaw, gecesini gündüzüne katar ve yeni bir tiyatro oyunu kaleme alır. Gösterinin prömiyerine davet edilecekler listesinin en başında dönemin İngiltere başkanı Winston Churchill'in ismi yazmaktadır. Ancak Shaw, Churchill'den nefret etmektedir...
Seyircimiz Güzel Olsun İnsanlar Gülsün Eğlensin! 02:02
Seyircimiz Güzel Olsun İnsanlar Gülsün Eğlensin! 3.501 izlenme - 7 yıl önce şevket çoruhlu mağara adamı prömiyerimiz işte böyle neşeli keyifli ve dostluk ortamında geçti. bizleri şimdiden ikinci üçüncü beşinci ellinci yüzüncü oyunun ve ankarada izmirde trabzonda yani türkiyenin her şehrinde oynamanın heyecanı sardı. mağara adamı'nın yüzyıllardır değişmeyen tepkilerini ve duygularını paylaşalım coşalım ve çoğalalım. iyi seyirler. hem videoyu hemde mağara adamı nı.
Klimalı Tabut Prömiyeri 03:39
Klimalı Tabut Prömiyeri 180 izlenme - 3 yıl önce Çorumlu girişimci bir abimiz Klimalı Tabut yapmış efenim ve de patentini de alıp üretime geçilmiş. Eee bu icadın prömiyerini yapmakta Cüneyt Özdemir'e nasip olmuş lakin bu prömiyerde başrol kesinlikle girişimci abimiz Elvan Bey değil, Cüneyt Özdemir'de değil. Başrolü Klimalı tabutun içinden fırt diye çıkan abimiz oynamakta. Tabutta yer yer sürpriz yumurta etkisi, yer yer uzay kapsülü havası yer yerse serin üfüttürmeler felan göz dolduracak gibi...
Yıldızlararası (Interstellar) Prömiyer Görüntüleri - 2 01:33
Yıldızlararası (Interstellar) Prömiyer Görüntüleri - 2 184 izlenme - 3 yıl önce 2014 yapımı Christopher Nolan filmi Interstellar'ın Londra galasından çok özel görüntüler. Videoda yönetmen Christopher Nolan ve eşi yapımcı Emma Thomas'ın yanında Anne Hathaway gibi oyuncularla da yapılan röportajlar yer alıyor.
Yıldızlararası (Interstellar) Prömiyer Görüntüleri 01:00
Yıldızlararası (Interstellar) Prömiyer Görüntüleri 61 izlenme - 3 yıl önce Yıldızlararası (Interstellar) filminin Londra'da yapılan prömiyerinden çok özel görüntüler... Galada Anne Hathaway ve Matthew McConaughey gibi başrol isimleri de hazır bulundu.
Anlat, Şehrazat Müzikalinin, Mersin Prömiyeri Yapıldı 03:24
Anlat, Şehrazat Müzikalinin, Mersin Prömiyeri Yapıldı 77 izlenme - 3 yıl önce - MDOB, Binbir Gece Masalları'ndan sahneye uyarlanan "Anlat, Şehrazat" müzikalinin Mersin prömiyerini gerçekleştirdi Mersin Devlet Opera ve Balesi (MDOB), Binbir Gece Masalları'ndan sahneye uyarlanan, Serdar Yalçın'ın bestelediği "Anlat, Şehrazat" müzikalinin, Mersin prömiyerini sanatseverlerle buluşturdu.
Çılgın Dünya ( Part1) 34:51
Çılgın Dünya ( Part1) 78 izlenme - 3 yıl önce SADRİ ALIŞIK AKADEMİ Yönetmen MUHAMMET UZUNER Oyuncular Floriano - Dorukhan Kenger Valerio - Oğuzhan Bektaş Erifilia - Eda Nur Hancı Pissano/Hekim - Mustafa ...
The Art Of Banksy Sergisinin Prömiyeri İstanbul'da Yapıldı 02:35
The Art Of Banksy Sergisinin Prömiyeri İstanbul'da Yapıldı 26 izlenme - 2 yıl önce Gizemli sokak sanatçısı Banksy’nin dünyaca ünlü eserlerini bir araya getiren en büyük koleksiyon "The ART of Banksy” dünya prömiyeri Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla ve Beyoğlu Belediyesi’nin destekleriyle İstanbul’da gerçekleştirildi.
Antdob, 02:49
Antdob, 16 izlenme - 3 yıl önce Antalya Devlet Opera ve Balesi (ANTDOB) ünlü İtalyan besteci Rossini'nin 2 perdelik eseri "İtalya'da Bir Türk" operasının orijanal dilinde prömiyerini yaptı.