Hoşgeldiniz!

propaganda

Propaganda Filmi Sevişme Sahnesi 02:04
Propaganda Filmi Sevişme Sahnesi 17.556 izlenme - 1 ay önce 1999 yapımı filmdeki ünlü sevişme sahnesini izliyoruz. Bu sahnede 2 oyuncuda ciddi şekilde yaralanmıştır.
Dizilerde Hayır Denmesinin Propaganda Sayılması 02:06
Dizilerde Hayır Denmesinin Propaganda Sayılması 9.968 izlenme - 1 yıl önce Malum medya, evet propagandasına kendisini o kadar kaptırmış ki, dizilerde evet denmesine bile sinir olmuş.
Özel Harekat Polisi'nden Beyazıt Öztürk'e Cevap 01:40
Özel Harekat Polisi'nden Beyazıt Öztürk'e Cevap 16.681 izlenme - 2 yıl önce Kendini öğretmen olarak tanıtan bir kadının PKK propagandası yapmasına müsaade eden ve üç kere de alkışlatan Beyazıt Öztürk'e Özel Harekat polisinden yanıt geldi. Kamera karşısına geçen polis, eli ile "üç" yaparak Beyaz'a ağır sözlerle sitem edip, bir de çağrı da bulundu.
Beyaz Show Canlı Yayınında Protesto 00:15
Beyaz Show Canlı Yayınında Protesto 16.455 izlenme - 2 yıl önce Diyarbakır'dan telefonla bağlanan Ayşe öğretmenin söyledikleri nedeniyle Türkiye'nin gündemine oturan Beyaz Show yeni bölümüyle ekranlara geldi. 15 Ocak 2016 Cuma akşamı yayınlanan bölümde canlı yayında protesto gerçekleştirildi. Beyaz apar topar yayını değiştirtti.
HKP - Nurullah Ankut ile Ulusa Serzeniş 10:23
HKP - Nurullah Ankut ile Ulusa Serzeniş 12.308 izlenme - 3 yıl önce 7 Haziran 2015 Milletvekili Genel Seçimleri'ne katılan partilerin, TRT'deki 10 dakikalık siyasi propaganda konuşmalarının ilk bölümü, 31 Mayıs 2015 tarihi itibariyle gerçekleştirildi. Konuşma yapan 20 partiden birisi ise, 15. sıradaki Halkın Kurtuluş Partisi'ydi... Partinin genel başkanı Nurullah Ankut, alışılagelmişin dışında bir siyasi propaganda konuşması ile, ulusa bir nevi serzenişte bulundu.
Kılıçdaroğlu : Sende Yürek Yok Mu Beyaz 00:47
Kılıçdaroğlu : Sende Yürek Yok Mu Beyaz 7.225 izlenme - 2 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ''Bir televizyon programında kadın öğretmen çıkıp 'çocuklar öldürülmesin' diyor, programı yapan sanatçı arkadaş özür üzerine özür diliyor. Niye özür diliyorsun, yürek yok mu sende, cesaret yok mu? Kimi üzdün? Üzsen üzsen çocuk katillerini üzersin bırak da üzülsünler'' diyerek Beyazıt Öztürk'e tepki gösterdi.
Beni mi Çekiyosun A... K... - Muharrem İnce 01:27
Beni mi Çekiyosun A... K... - Muharrem İnce 7.316 izlenme - 2 yıl önce CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, seçim çalışmaları kapsamında Yalova'da esnaf ziyareti yaparken, işletme sahibine rağmen propaganda yapmaya çalışınca arbede çıktı. Kafeye girerek müşterilere hitap etmek isteyen İnce'ye işletme sahibi izin vermedi. Buna sinirlenen İnce, hakaret ederek işletme sahibinin üzerine yürüdü. Esnafı eliyle iten İnce, önce bağırarak esnafla tartıştı, sonra ise sinirli bir şekilde kafeden ayrıldı.
Sovyet Propaganda Çizgi Filmi (1941) 08:13
Sovyet Propaganda Çizgi Filmi (1941) 1.362 izlenme - 8 ay önce 1941 yapımı, Sovyetlerin, Amerikan ve İngiliz müttefikleri ile işbirliği ve Nazilerin yenileceği temalı propaganda çizgi filmi.
Devlet Tiyatrosu'nda Ensest ve Grup Seks Propagandası 03:40
Devlet Tiyatrosu'nda Ensest ve Grup Seks Propagandası 5.720 izlenme - 3 yıl önce Devlet Tiyatroları'nın İstanbul sahnelerinde sergilenen ve hem ensest ilişkiyi hem de grup seksi sıradan bir eylem gibi gösteren "Çirkin" isimli oyun, demokratından muhafazakarına, bütün izleyicilerin tepkisini çekiyor. Ünlü bir kezban atasözünde dendiği gibi 'Çekemeyen anten taksın'
HKP - Nurullah Ankut ile Ulusa Serzeniş 2 09:39
HKP - Nurullah Ankut ile Ulusa Serzeniş 2 5.117 izlenme - 3 yıl önce Efsane, ikinci bölümüyle finali yapıyor… Geçen hafta (31 Mayıs 2015), 7 Haziran 2015 Milletvekili Genel Seçimleri'ne katılan partilerin, 10 dakikalık siyasi propaganda konuşmalarının ilk bölümü TRT’de yayınlanmış, Halkın Kurtuluş Partisi Genel Başkanı Nurullah Ankut ise 15. sırada konuşmuştu. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/261059/hkp-nurullah-ankut-ile-ulusa-serzenis Bugün ise (6 Haziran 2015), seçime 1 gün kala yapılan ve yine TRT’den yayınlanan 10 dakikalık propaganda konuşmalarında 4. sıradaydı ve geçen haftaki ulusa serzeniş performansına kaldığı yerden devam etti…
İngilizlerden Türkiye'ye Karşı Alçak Propaganda! 03:40
İngilizlerden Türkiye'ye Karşı Alçak Propaganda! 2.362 izlenme - 2 yıl önce İngiltere'de göçmen ve AB karşıtı aşırıcı sağcı UKIP, Türkiye düşmanlığını gözler önüne seren bir propaganda filmi hazırladı. Türkiye'yi kötülemek için asılsız iddialarda bulunmaktan çekinmeyen partinin sözde tanıtım videosu AB yanlısı sivil toplum örgütleri ve milletvekilleri tarafından büyük tepki çekti. Sivil toplum örgütlerinden ise video 'UKIP'in temelsiz korku tellallığında yeni bir alçaklıktır' şeklinde değerlendirildi.
Devlet Tiyatrosunda ensest propagandası! 03:40
Devlet Tiyatrosunda ensest propagandası! 5.195 izlenme - 5 yıl önce Geçtiğimiz yıl Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, "Gelişmiş ülkelerin hiç birinde devlet eliyle tiyatroculuk yapılmaz" diyerek sert bir şekilde eleştirdiği De...
Yavuz Çetin - Dünya (Propaganda Film Müziği) 05:01
Yavuz Çetin - Dünya (Propaganda Film Müziği) 2.472 izlenme - 3 yıl önce 15 Ağustos 2001 Çocukluğunu hatırlardı Yavuz; sorsak bir bir söylerdi; ağlamıştı-gülmüştü, çocuktu. Bir ağustos günü yaşamıştı ki; gidemezdi. "Birgün helir herkes kendi yoluna gider Her şey nasıl başladıysa öyle biter" Altın Çocuk 1970 - ... http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=yavuz çetin
Kuzey Kore Propaganda Filmi 01:52
Kuzey Kore Propaganda Filmi 2.104 izlenme - 3 yıl önce Kuzey Kore Televizyonu, liderleri Kim Jong-un'un sınır kesimindeki birliklere düzenlediği ziyaret görüntüleri (Ses efektlerine dikkat.)
Nazi Almanyası Propaganda Konuşması - Joseph Goebbels 02:01
Nazi Almanyası Propaganda Konuşması - Joseph Goebbels 2.663 izlenme - 2 yıl önce 13 Mart 1933'te Almanya'da iktidara gelen Nazi partisinde Propaganda Bakanı görevinde bulundu. En az Adolf Hitler gibi insanları etkileyebilme gücü göze çarpmaktadır. Videoda Goebbels, Doğu Cephesi'ndeki Görlitz Halkına Konuşuyor(1945) Ayrıca kendisinin "Amacımız doğruları söylemek değil insanları etkilemek" gibi birçok ilginç sözü bulunan etkili bir siyasetçi, iletişim uzmanıdır.
Dünyanın En Kapalı Ülkesi Kuzey Kore'den Görüntüler 2 06:40
Dünyanın En Kapalı Ülkesi Kuzey Kore'den Görüntüler 2 1.663 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın belki de en fantastik ülkesinin, BBC tarafından yapılan belgeselini izleyeceğiz. İnsanların 7/24 propagandaya maruz bırakıldığı, internete erişimin yasak olduğu, özel araçların neredeyse hiç olmadığı, ulusal liderlerine tanrı muamelesi yapılan, o öldüğünde zorla ağlatılan, vatandaşlarının sefalet içinde yaşamalarına rağmen ülkesini dünyanın en güçlü ülkesi zannettiği, güney kore müziği dinlediği için insanların idam edildiği, belki de 100 yıl önceki yaşam standartlarına maruz bırakılan bir ülke. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/114569/dunyanin-en-kapali-ulkesin-kuzey-koreden-goruntuler
Yasaklanmış Çizgi Filmler 10:11
Yasaklanmış Çizgi Filmler 1.882 izlenme - 3 yıl önce Aslında çizgi filmlerinde birer propaganda aracı olduğu yasaklanan Walt Disney çizgi filmleriyle ortaya çıkan, yadsınamaz bir gerçektir. Bu amaçla yapılan 1940-1945 arası yapılan birçok çizgi film tırpandan kurtulamamıştır. Nasıl ki ülkemizde; Winnie the Pooh, TRT'ce yasaklandıysa, her zaman aynı hesaplar farklı güçteki büyükler tarafından uygulanmaktadır. TRT, bundan önce de Walt Disney Company'den onbinlerce dolar vererek Muppet Show, Cesur Piliç ve Oyuncak Hikayesi adlı çizgi filmleri almış ancak, içlerindeki domuz karakterleri yüzünden filmleri rafa kaldırmıştı.
2. Dünya Savaşı - Alman Vahşeti Manipülasyonu 03:02
2. Dünya Savaşı - Alman Vahşeti Manipülasyonu 1.836 izlenme - 3 yıl önce 2. Dünya Savaşı'nda bir çok konu önem kazandığı gibi propagandacılık da önem kazanmıştır. Müttefikler savaşa olan desteği artırmak adına propagandalarında manipülasyonlar yaratmaktan hiç çekinmemişlerdir. Bu fotoğraflar da bunlar bir kaç ispatından birileridir. Müttefiklerin de yaptığı katliamlar ortada olsa da ne de olsa tarihi kazananlar yazmaktadır. İzliyoruz...
Yerli Uydu Temalı Ak Parti Reklamı 00:36
Yerli Uydu Temalı Ak Parti Reklamı 1.198 izlenme - 3 yıl önce Ak Parti'nin "yerli uydumuzu kendi fırlatma rampamızla uzaya fırlatacağız" temalı reklamını izleyeceğiz. Ak Parti'nin diğer partilere nazaran misyonunu ne kadar ilerilere taşıdığını göstermesi bakımından da önemli bir reklam.
ABD'de PKK Yandaşlarına Meydan Dayağı 03:02
ABD'de PKK Yandaşlarına Meydan Dayağı 345 izlenme - 9 ay önce ABD'de terör örgütü PKK'nın propagandasını yapıp Türkiye aleyhinde slogan atan örgüt yandaşları, dövülerek dağıtıldı.
saddam 00:40
saddam 1.561 izlenme - 7 yıl önce
Canlı Yayında Propaganda Çabası Veren Muhabir - Banu Güven 02:06
Canlı Yayında Propaganda Çabası Veren Muhabir - Banu Güven 589 izlenme - 2 yıl önce PKK yanlısı İMC TV'de program yapan Banu Güven, Ziraat Türkiye Kupası mücadelesinde Bursaspor'u mağlup eden Amedspor'un başkanı ve oyuncusunu canlı yayında konuk etti. Banu Güven konuklarına sorduğu sorularla konuyu spordan siyasete taşımak istedi. Fakat bir türlü istediği cevapları alamadı.
1957 Demokrat Parti Seçim Propagandaları 03:01
1957 Demokrat Parti Seçim Propagandaları 593 izlenme - 3 yıl önce 1957 yılında Cumhuriyet Halk Partisi'nden İnönü'nün karşısına çıkan Demokrat Parti adayı Adnan Menderes'in seçim kampanyası.
IŞİD'ten Görüntülü Propaganda 00:54
IŞİD'ten Görüntülü Propaganda 1.009 izlenme - 4 yıl önce Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) militanları katliam görüntülerinin ardından bir de propaganda videosu yayınladı. Video kaydında Avusturalya ve İngiltere vatandaşı olduğu öğrenilen beş militan Batılı gençleri örgüte katılmaya çağırıyor. El Kaide bayrağı altında oturan militanlardan biri Suriye ve Irak’tan sonra Ürdün ve Lübnan’ı da ele geçireceklerini söylüyor. Bu arada görüntü ve montaj kalitesinin bugüne kadar yayınlanan benzer propaganda videolarından çok daha profesyonelce olması ise dikkat çekti. IŞİD militanları Irak’ın kuzey bölgelerinin yanı sıra Suriye sınırında da saldırılarına devam ediyor. Son gelen bilgilere göre IŞİD, Suriye’nin Deyru’z Zor bölgesi yakınlarında üç kentin kontrolünü ele geçirdi. Fırat nehri kıyısındaki bu kentler Deyru’z Zor askeri havaalanına yakın olmalarından dolayı stratejik öneme sahip.
2. Dünya Savaşında Japon Ordusunun Bozgunluğu Belgesel (Sovyet Propagadası) 01:03:58
2. Dünya Savaşında Japon Ordusunun Bozgunluğu Belgesel (Sovyet Propagadası) 679 izlenme - 2 yıl önce Sovyetlerin çektiği Japonlarla ilgili bu propaganda içeren belgeseli youtube'da bazı arkadaşlar Türkçe seslendirmişler. Bende bilgilenmek iyidir deyip, ekledim.
Doğuş - Kalbim Ak Parti İçin Atıyor 01:45
Doğuş - Kalbim Ak Parti İçin Atıyor 1.185 izlenme - 3 yıl önce Doğuş kendisinin neden bu işlere kalkıştığını anlatmış ve kalbinin Akparti için attığını ifade edip eklemiş, Anama küfür ediyorlar, yanacaklar cayırrr cayırr.
Ayşe Öğretmen Diyarbakır'dan Beyaz Show'a Bağlandı Stüdyo Buz Kesti 03:09
Ayşe Öğretmen Diyarbakır'dan Beyaz Show'a Bağlandı Stüdyo Buz Kesti 405 izlenme - 2 yıl önce Aydın Doğan'ın amiral gemisi Kanal D ekranlarında yayınlanan Beyaz Show'da PKK propagandası yapıldı. Telefonla canlı yayına bağlanan ve öğretmen olduğunu söyleyen Ayşe Çelik, "Burada doğmamış çocuklar, insanlar, anneler öldürülüyor." dedi, PKK'yı kınayamayan Çelik, okulları yakıldığı için bölgeyi terk eden öğretmenlere tepki gösterdi. Konuklardan sadece Gürkan Uygun'un alkışlaması da dikkat çekti.
Dr. Carlo Cossano: Darwinizme Karşı Bilimsel Mücadele Neden Önemlidir? 00:48
Dr. Carlo Cossano: Darwinizme Karşı Bilimsel Mücadele Neden Önemlidir? 220 izlenme - 6 ay önce Darwinizme ve evrim teorisine karşı bilimsel mücadele neden önemlidir? Çok önemli. Bizim burda konuşmamız gereken bilimsel bir teori değil, her türlü değeri ve önemli konuyu tahrip etmek için kullanılan bir ideoloji. İşte bu nedenle gerçek bir bilim değil, bilimsel anlamda çözüm getirmekten çok daha fazla sorun yaratan bir felsefe olduğunu göstermek için Darwinizme karşı mücadele verilmelidir.  http://www.a9.com.tr/izle/256620/Kisa-filmler---Mutlaka-izleyin/Dr-Carlo-Cossano-Darwinizme-karsi-bilimsel-mucadele-neden-onemlidir- A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
CHP'nin Ayakkabı Kutulu Hacı Amcalı Seçim Reklamı 00:16
CHP'nin Ayakkabı Kutulu Hacı Amcalı Seçim Reklamı 686 izlenme - 3 yıl önce CHP'nin tüm halkı kucaklamak üzerine yol aldığı bu seçimlerde aynı bağlamda bir seçim reklamıyla karşımıza çıkmış. İzleyelim.
1941 Goebbels Ailesi Renkli Görüntüler 01:37
1941 Goebbels Ailesi Renkli Görüntüler 606 izlenme - 3 yıl önce Magda Goebbels Nazi Almanya'sı lideri Hitler'in propaganda bakanı Joseph Goebbles'in eşidir. 6 çocuklu birdir ve çocuklarının hepsinin adı "H" harfi ile başlar. Joseph Goebbles savaşın kaybedilmesi sonucu 6 çocuğunu ve eşini siyanür ile zehirledikten sonra intihar eder.