Hoşgeldiniz!

Propaganda Videoları İzle

Dizilerde Hayır Denmesinin Propaganda Sayılması 02:06
Dizilerde Hayır Denmesinin Propaganda Sayılması 9.917 izlenme - 4 ay önce Malum medya, evet propagandasına kendisini o kadar kaptırmış ki, dizilerde evet denmesine bile sinir olmuş.
Özel Harekat Polisi'nden Beyazıt Öztürk'e Cevap 01:40
Özel Harekat Polisi'nden Beyazıt Öztürk'e Cevap 16.569 izlenme - 1 yıl önce Kendini öğretmen olarak tanıtan bir kadının PKK propagandası yapmasına müsaade eden ve üç kere de alkışlatan Beyazıt Öztürk'e Özel Harekat polisinden yanıt geldi. Kamera karşısına geçen polis, eli ile "üç" yaparak Beyaz'a ağır sözlerle sitem edip, bir de çağrı da bulundu.
Beyaz Show Canlı Yayınında Protesto 00:15
Beyaz Show Canlı Yayınında Protesto 16.364 izlenme - 1 yıl önce Diyarbakır'dan telefonla bağlanan Ayşe öğretmenin söyledikleri nedeniyle Türkiye'nin gündemine oturan Beyaz Show yeni bölümüyle ekranlara geldi. 15 Ocak 2016 Cuma akşamı yayınlanan bölümde canlı yayında protesto gerçekleştirildi. Beyaz apar topar yayını değiştirtti.
Kılıçdaroğlu : Sende Yürek Yok Mu Beyaz 00:47
Kılıçdaroğlu : Sende Yürek Yok Mu Beyaz 7.195 izlenme - 1 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ''Bir televizyon programında kadın öğretmen çıkıp 'çocuklar öldürülmesin' diyor, programı yapan sanatçı arkadaş özür üzerine özür diliyor. Niye özür diliyorsun, yürek yok mu sende, cesaret yok mu? Kimi üzdün? Üzsen üzsen çocuk katillerini üzersin bırak da üzülsünler'' diyerek Beyazıt Öztürk'e tepki gösterdi.
HKP - Nurullah Ankut ile Ulusa Serzeniş 10:23
HKP - Nurullah Ankut ile Ulusa Serzeniş 12.265 izlenme - 2 yıl önce 7 Haziran 2015 Milletvekili Genel Seçimleri'ne katılan partilerin, TRT'deki 10 dakikalık siyasi propaganda konuşmalarının ilk bölümü, 31 Mayıs 2015 tarihi itibariyle gerçekleştirildi. Konuşma yapan 20 partiden birisi ise, 15. sıradaki Halkın Kurtuluş Partisi'ydi... Partinin genel başkanı Nurullah Ankut, alışılagelmişin dışında bir siyasi propaganda konuşması ile, ulusa bir nevi serzenişte bulundu.
ABD'de PKK Yandaşlarına Meydan Dayağı 03:02
ABD'de PKK Yandaşlarına Meydan Dayağı 290 izlenme - 2 hafta önce ABD'de terör örgütü PKK'nın propagandasını yapıp Türkiye aleyhinde slogan atan örgüt yandaşları, dövülerek dağıtıldı.
Beni mi Çekiyosun A... K... - Muharrem İnce 01:27
Beni mi Çekiyosun A... K... - Muharrem İnce 7.173 izlenme - 2 yıl önce CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, seçim çalışmaları kapsamında Yalova'da esnaf ziyareti yaparken, işletme sahibine rağmen propaganda yapmaya çalışınca arbede çıktı. Kafeye girerek müşterilere hitap etmek isteyen İnce'ye işletme sahibi izin vermedi. Buna sinirlenen İnce, hakaret ederek işletme sahibinin üzerine yürüdü. Esnafı eliyle iten İnce, önce bağırarak esnafla tartıştı, sonra ise sinirli bir şekilde kafeden ayrıldı.
Devlet Tiyatrosu'nda Ensest ve Grup Seks Propagandası 03:40
Devlet Tiyatrosu'nda Ensest ve Grup Seks Propagandası 5.325 izlenme - 2 yıl önce Devlet Tiyatroları'nın İstanbul sahnelerinde sergilenen ve hem ensest ilişkiyi hem de grup seksi sıradan bir eylem gibi gösteren "Çirkin" isimli oyun, demokratından muhafazakarına, bütün izleyicilerin tepkisini çekiyor. Ünlü bir kezban atasözünde dendiği gibi 'Çekemeyen anten taksın'
İngilizlerden Türkiye'ye Karşı Alçak Propaganda! 03:40
İngilizlerden Türkiye'ye Karşı Alçak Propaganda! 2.341 izlenme - 1 yıl önce İngiltere'de göçmen ve AB karşıtı aşırıcı sağcı UKIP, Türkiye düşmanlığını gözler önüne seren bir propaganda filmi hazırladı. Türkiye'yi kötülemek için asılsız iddialarda bulunmaktan çekinmeyen partinin sözde tanıtım videosu AB yanlısı sivil toplum örgütleri ve milletvekilleri tarafından büyük tepki çekti. Sivil toplum örgütlerinden ise video 'UKIP'in temelsiz korku tellallığında yeni bir alçaklıktır' şeklinde değerlendirildi.
HKP - Nurullah Ankut ile Ulusa Serzeniş 2 09:39
HKP - Nurullah Ankut ile Ulusa Serzeniş 2 5.088 izlenme - 2 yıl önce Efsane, ikinci bölümüyle finali yapıyor… Geçen hafta (31 Mayıs 2015), 7 Haziran 2015 Milletvekili Genel Seçimleri'ne katılan partilerin, 10 dakikalık siyasi propaganda konuşmalarının ilk bölümü TRT’de yayınlanmış, Halkın Kurtuluş Partisi Genel Başkanı Nurullah Ankut ise 15. sırada konuşmuştu. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/261059/hkp-nurullah-ankut-ile-ulusa-serzenis Bugün ise (6 Haziran 2015), seçime 1 gün kala yapılan ve yine TRT’den yayınlanan 10 dakikalık propaganda konuşmalarında 4. sıradaydı ve geçen haftaki ulusa serzeniş performansına kaldığı yerden devam etti…
Devlet Tiyatrosunda ensest propagandası! 03:40
Devlet Tiyatrosunda ensest propagandası! 5.162 izlenme - 4 yıl önce Geçtiğimiz yıl Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, "Gelişmiş ülkelerin hiç birinde devlet eliyle tiyatroculuk yapılmaz" diyerek sert bir şekilde eleştirdiği De...
Yavuz Çetin - Dünya (Propaganda Film Müziği) 05:01
Yavuz Çetin - Dünya (Propaganda Film Müziği) 2.295 izlenme - 2 yıl önce 15 Ağustos 2001 Çocukluğunu hatırlardı Yavuz; sorsak bir bir söylerdi; ağlamıştı-gülmüştü, çocuktu. Bir ağustos günü yaşamıştı ki; gidemezdi. "Birgün helir herkes kendi yoluna gider Her şey nasıl başladıysa öyle biter" Altın Çocuk 1970 - ... http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=yavuz çetin
Kuzey Kore Propaganda Filmi 01:52
Kuzey Kore Propaganda Filmi 1.849 izlenme - 2 yıl önce Kuzey Kore Televizyonu, liderleri Kim Jong-un'un sınır kesimindeki birliklere düzenlediği ziyaret görüntüleri (Ses efektlerine dikkat.)
Nazi Almanyası Propaganda Konuşması - Joseph Goebbels 02:01
Nazi Almanyası Propaganda Konuşması - Joseph Goebbels 2.086 izlenme - 2 yıl önce 13 Mart 1933'te Almanya'da iktidara gelen Nazi partisinde Propaganda Bakanı görevinde bulundu. En az Adolf Hitler gibi insanları etkileyebilme gücü göze çarpmaktadır. Videoda Goebbels, Doğu Cephesi'ndeki Görlitz Halkına Konuşuyor(1945) Ayrıca kendisinin "Amacımız doğruları söylemek değil insanları etkilemek" gibi birçok ilginç sözü bulunan etkili bir siyasetçi, iletişim uzmanıdır.
Cenaze Aracıyla Siyasi Propaganda Yapmak 00:14
Cenaze Aracıyla Siyasi Propaganda Yapmak 169 izlenme - 3 ay önce seçim dönemlerinde imamlardan camilere kuran kurslarından yardım organizasyonlarına siyasete alet etmediği değer kalmayanların yeni bir icraatı.İstanbul Büyükşehir Belediyesi Cenaze Araçlarında "Milli İrade Engellenemez" yazıları görünüyor.
Dünyanın En Kapalı Ülkesi Kuzey Kore'den Görüntüler 2 06:40
Dünyanın En Kapalı Ülkesi Kuzey Kore'den Görüntüler 2 1.373 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın belki de en fantastik ülkesinin, BBC tarafından yapılan belgeselini izleyeceğiz. İnsanların 7/24 propagandaya maruz bırakıldığı, internete erişimin yasak olduğu, özel araçların neredeyse hiç olmadığı, ulusal liderlerine tanrı muamelesi yapılan, o öldüğünde zorla ağlatılan, vatandaşlarının sefalet içinde yaşamalarına rağmen ülkesini dünyanın en güçlü ülkesi zannettiği, güney kore müziği dinlediği için insanların idam edildiği, belki de 100 yıl önceki yaşam standartlarına maruz bırakılan bir ülke. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/114569/dunyanin-en-kapali-ulkesin-kuzey-koreden-goruntuler
Yasaklanmış Çizgi Filmler 10:11
Yasaklanmış Çizgi Filmler 1.678 izlenme - 2 yıl önce Aslında çizgi filmlerinde birer propaganda aracı olduğu yasaklanan Walt Disney çizgi filmleriyle ortaya çıkan, yadsınamaz bir gerçektir. Bu amaçla yapılan 1940-1945 arası yapılan birçok çizgi film tırpandan kurtulamamıştır. Nasıl ki ülkemizde; Winnie the Pooh, TRT'ce yasaklandıysa, her zaman aynı hesaplar farklı güçteki büyükler tarafından uygulanmaktadır. TRT, bundan önce de Walt Disney Company'den onbinlerce dolar vererek Muppet Show, Cesur Piliç ve Oyuncak Hikayesi adlı çizgi filmleri almış ancak, içlerindeki domuz karakterleri yüzünden filmleri rafa kaldırmıştı.
Yerli Uydu Temalı Ak Parti Reklamı 00:36
Yerli Uydu Temalı Ak Parti Reklamı 1.175 izlenme - 2 yıl önce Ak Parti'nin "yerli uydumuzu kendi fırlatma rampamızla uzaya fırlatacağız" temalı reklamını izleyeceğiz. Ak Parti'nin diğer partilere nazaran misyonunu ne kadar ilerilere taşıdığını göstermesi bakımından da önemli bir reklam.
2. Dünya Savaşında Japon Ordusunun Bozgunluğu Belgesel (Sovyet Propagadası) 01:03:58
2. Dünya Savaşında Japon Ordusunun Bozgunluğu Belgesel (Sovyet Propagadası) 643 izlenme - 1 yıl önce Sovyetlerin çektiği Japonlarla ilgili bu propaganda içeren belgeseli youtube'da bazı arkadaşlar Türkçe seslendirmişler. Bende bilgilenmek iyidir deyip, ekledim.
2. Dünya Savaşı - Alman Vahşeti Manipülasyonu 03:02
2. Dünya Savaşı - Alman Vahşeti Manipülasyonu 1.279 izlenme - 2 yıl önce 2. Dünya Savaşı'nda bir çok konu önem kazandığı gibi propagandacılık da önem kazanmıştır. Müttefikler savaşa olan desteği artırmak adına propagandalarında manipülasyonlar yaratmaktan hiç çekinmemişlerdir. Bu fotoğraflar da bunlar bir kaç ispatından birileridir. Müttefiklerin de yaptığı katliamlar ortada olsa da ne de olsa tarihi kazananlar yazmaktadır. İzliyoruz...
IŞİD'ten Görüntülü Propaganda 00:54
IŞİD'ten Görüntülü Propaganda 1.003 izlenme - 3 yıl önce Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) militanları katliam görüntülerinin ardından bir de propaganda videosu yayınladı. Video kaydında Avusturalya ve İngiltere vatandaşı olduğu öğrenilen beş militan Batılı gençleri örgüte katılmaya çağırıyor. El Kaide bayrağı altında oturan militanlardan biri Suriye ve Irak’tan sonra Ürdün ve Lübnan’ı da ele geçireceklerini söylüyor. Bu arada görüntü ve montaj kalitesinin bugüne kadar yayınlanan benzer propaganda videolarından çok daha profesyonelce olması ise dikkat çekti. IŞİD militanları Irak’ın kuzey bölgelerinin yanı sıra Suriye sınırında da saldırılarına devam ediyor. Son gelen bilgilere göre IŞİD, Suriye’nin Deyru’z Zor bölgesi yakınlarında üç kentin kontrolünü ele geçirdi. Fırat nehri kıyısındaki bu kentler Deyru’z Zor askeri havaalanına yakın olmalarından dolayı stratejik öneme sahip.
saddam 00:40
saddam 1.560 izlenme - 6 yıl önce
1957 Demokrat Parti Seçim Propagandaları 03:01
1957 Demokrat Parti Seçim Propagandaları 504 izlenme - 2 yıl önce 1957 yılında Cumhuriyet Halk Partisi'nden İnönü'nün karşısına çıkan Demokrat Parti adayı Adnan Menderes'in seçim kampanyası.
Ayşe Öğretmen Diyarbakır'dan Beyaz Show'a Bağlandı Stüdyo Buz Kesti 03:09
Ayşe Öğretmen Diyarbakır'dan Beyaz Show'a Bağlandı Stüdyo Buz Kesti 388 izlenme - 1 yıl önce Aydın Doğan'ın amiral gemisi Kanal D ekranlarında yayınlanan Beyaz Show'da PKK propagandası yapıldı. Telefonla canlı yayına bağlanan ve öğretmen olduğunu söyleyen Ayşe Çelik, "Burada doğmamış çocuklar, insanlar, anneler öldürülüyor." dedi, PKK'yı kınayamayan Çelik, okulları yakıldığı için bölgeyi terk eden öğretmenlere tepki gösterdi. Konuklardan sadece Gürkan Uygun'un alkışlaması da dikkat çekti.
Doğuş - Kalbim Ak Parti İçin Atıyor 01:45
Doğuş - Kalbim Ak Parti İçin Atıyor 1.161 izlenme - 2 yıl önce Doğuş kendisinin neden bu işlere kalkıştığını anlatmış ve kalbinin Akparti için attığını ifade edip eklemiş, Anama küfür ediyorlar, yanacaklar cayırrr cayırr.
Canlı Yayında Propaganda Çabası Veren Muhabir - Banu Güven 02:06
Canlı Yayında Propaganda Çabası Veren Muhabir - Banu Güven 414 izlenme - 1 yıl önce PKK yanlısı İMC TV'de program yapan Banu Güven, Ziraat Türkiye Kupası mücadelesinde Bursaspor'u mağlup eden Amedspor'un başkanı ve oyuncusunu canlı yayında konuk etti. Banu Güven konuklarına sorduğu sorularla konuyu spordan siyasete taşımak istedi. Fakat bir türlü istediği cevapları alamadı.
Beyazıt Öztürk: Şaşkınım Üzgünüm 06:19
Beyazıt Öztürk: Şaşkınım Üzgünüm 514 izlenme - 1 yıl önce "Şaşkınım, üzgünüm... Canlı yayında kendi iç sesimi dinlemekten arayan kişinin konuşmasını dinleyemedim." Açıklama Kanal D'de yayınlanan Beyaz Show programının sunucusu Beyazıt Öztürk'ten geldi. Kanal D Anahaber'e konuk olan Öztürk, öğretmen olduğunu söyleyerek Beyaz Show programına bağlanan Ayşe Çelik'in açıklamaları ve sonrasında yaşananlara ilişkin konuştu.
CHP'nin Ayakkabı Kutulu Hacı Amcalı Seçim Reklamı 00:16
CHP'nin Ayakkabı Kutulu Hacı Amcalı Seçim Reklamı 676 izlenme - 2 yıl önce CHP'nin tüm halkı kucaklamak üzerine yol aldığı bu seçimlerde aynı bağlamda bir seçim reklamıyla karşımıza çıkmış. İzleyelim.
Berat Albayrak: Şerefsiz Terör Örgütlerinin Propagandası 01:08
Berat Albayrak: Şerefsiz Terör Örgütlerinin Propagandası 479 izlenme - 1 yıl önce Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, DAEŞ terör örgütü üzerinden Türkiye aleyhinde propaganda amacında olan çevrelere yanıt verdi. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin DAEŞ'i terör örgütü ilan eden ilk ülke olduğunu hatırlatan Bakan Albayrak "Türkiye'nin DAEŞ ile ticaret ilişkisi içerisinde bulunduğu iddiası bu ülkeye ihanet içerisinde olan paralel başta olmak üzere şerefsiz örgütlerin propagandasıdır" dedi.
Alparslan Türkeş'in Son Seçim Müziği 04:05
Alparslan Türkeş'in Son Seçim Müziği 612 izlenme - 2 yıl önce Eee malum önümüz seçim. Bolca yeni haydi hoppa seçim müziği de bizleri beklemekte iken, geçmişten, maziden anlamlı bir seçim müziğini de sizlere sunayım istedim. Rahmetli Başbuğ Alparslan Türkeş'in son seçim müziğidir dinleyeceğiniz. Tanrı Türk Ulusunu korusun ve yüceltsin.