Hoşgeldiniz!

prostat

Prostat Türküsü 02:15
Prostat Türküsü 1.581 izlenme - 4 ay önce Evet efendim yıllar önce Yetenek Sizsiniz yarışmasında Atom Show şarkısıyla bizlere seslenen emekli öğretmen Hulusi Özbilgin şimdi de Prostat Türküsüyle önemli bir soruna parmak basmış dinliyoruz.
Beyzbol Sopası ile Cinsel Gücü Arttırıcı Kapsül Reklamı Sunmak 02:13
Beyzbol Sopası ile Cinsel Gücü Arttırıcı Kapsül Reklamı Sunmak 8.035 izlenme - 3 yıl önce Dr Ömer Coşkun'dan seviyeyi magmanın altına cekecek bir reklam çalışması sizlerle, ben utandım izlerken. "tek başına formen şıpeysıl formen evribadi nan nana naaa"
Prostat Enjeksiyonu, Prostat Büyümesi 01:37
Prostat Enjeksiyonu, Prostat Büyümesi 3.715 izlenme - 3 yıl önce Deri yüzeyinin tam bir dezenfeksiyonu sonrası litotomi(jinekolojik ) pozisyonda makata uyuşturuc jel sıkılıp beklenir.Sonra çok ince bir transrektal ultrason probu yönlendirme için makat bölgesine ağrısız ve kibar şekilde sokulur.Önce iğnenin gireceği yere lokal anestezi yapılır.Yapılan bu anestezi sırasında hiç ağrı olmaz. 23 G inceliğinde(çok incedir, hissedilmez) iğne ile apışarası dediğimiz anüs ile torba arasından girilir.İltihaplanma neredeyse o taraftan girilir. İki tarafta ise iki taraftan girilir.Hastamıza özel olarak hazırlanan kokteyl prostata ulaşıldıktan sonra prostatın içindeki fibrokalsifik alan içine girilip enjeksiyon şeklinde yapılır.Enjeksiyon gerekirse tekrarlanır ve iğne çıkarıldıktan sonra kuvvetli bir prostat masajı uygulanır.Hastamız işlemi kesinlikle hissetmez. O kadardır ki işlemin bittiğini bile anlayamaz ve çoğu zaman bittiği söylenince tedaviye daha başlanmadığını sandığını belirtir
Halk Otobüsünde Çişim Geldi Prostat Olacağım Kenara Çek Kavgası 02:01
Halk Otobüsünde Çişim Geldi Prostat Olacağım Kenara Çek Kavgası 3.476 izlenme - 3 yıl önce Alanya'daki halk otobüsünde 'Çişim geldi, prostat olacağım kenara çek!' diyen vatandaşla şoförün yaşadığı ilginç konuşmaları dinlemek üzeresiniz.
Prostat Kanserinde Erken Teşhisin Önemi 04:49
Prostat Kanserinde Erken Teşhisin Önemi 389 izlenme - 6 ay önce Prostattaki küçük tümörlerin el ile muayenede teşhis edilmesi çok güç. Bu nedenle Prostat Spesifik Antijen (PSA) testi yapılıyor. Test ile kanda kısaca PSA denilen enzim miktarı ölçülüyor. Ancak testin faydaları tartışılıyor.
AKP Oy Kaybedince Ağlayan Kız Hayati Hamzaoğlu Gülüşü 00:43
AKP Oy Kaybedince Ağlayan Kız Hayati Hamzaoğlu Gülüşü 3.603 izlenme - 3 yıl önce AKP için ağlayan kızın karşısında kendimi Hayati Hamzaoğlu gibi hissettim. Çokta öyle hissetmeyeyim dedim Allah çoluğumu çocuğumu böyle bişey yapar diye de korkmadım değil ! Ak parti oy kaybetti diye ağlayan kız, Ak parti oy kaybettiği için ağlayan kız, Hdp meclise girdi diye ağlayan kız, HDP Kazandı Diye Ağlayan Kız - Gizem Aras, türk kızı seçim konuşması, gizem seçim konuşması, hdp kazandı diye üzülen kız, Seçim Sonuçları 2015 - Genel Seçim Sonuçlarını tıkla öğren Seçim Sonuçları 2015 - Milletvekili Genel Seçim Sonuçları 2015 Genel Seçim Sonuçları, Oy Oranları - SÖZCÜ Genel İşte 2015 genel seçim ilk sonuçlar: 4 partili Meclis seçim 2014, seçim 2015 ne zaman, seçim 2015 anket, genel seçim 2015 anket, 2015 seçim anketi, 2015 seçim sonuçları, 2015 seçim var mı, 2015 seçim haritası,
Prostat Kanserinin Belirtileri Nelerdir? 01:06
Prostat Kanserinin Belirtileri Nelerdir? 888 izlenme - 2 yıl önce Prostat kanseri ABD’de erkeklerde ikinci sıklıkta görülmektedir. Her yıl kanser tanısı konulan üç erkekten biri prostat kanseridir. Ülkemizde daha az sıklıkla görülmektedir. Prostat, erkek üreme sisteminin bir bölümüdür. Rektumun (kalın barsağın son kısmı) önünde ve mesanenin altında yerleşmiştir. İdrar akımını sağlayan üretra (idrar yolu) tarafından çevrilmiştir. Sağlıklı prostat bezi bir ceviz büyüklüğündedir. Prostat ,seminal sıvının bir kısmını üretir. Ejekülasyon esnasında seminal sıvı spermlerin dışarı atılmasını sağlar. Erkek hormonları (androjenler) prostatın büyümesini sağlar. Testisler testosteron dahil olmak üzere erkek hormonlarının esas üretim yeridir. Böbrek üstü bezi (adrenal bez) az miktarda testosteron üretir. Prostat aşırı büyüdüğü zaman üretraya baskı yaparak idrarın mesaneden penise akımını yavaşlatır ya da durdurur. Risk Faktörleri Prostat kanserinin sebepleri kesin olar
Çişim Geldi Prostat Olacağım Kenara Çek Kavgası 02:01
Çişim Geldi Prostat Olacağım Kenara Çek Kavgası 1.636 izlenme - 3 yıl önce Alanya'daki halk otobüsünde 'Çişim geldi, prostat olacağım kenara çek!' diyen vatandaşla şoförün yaşadığı ilginç konuşmaları dinlemek üzeresiniz.
İsraf Adam - Prostat Kontrolü Nasıl Yapılır? 02:00
İsraf Adam - Prostat Kontrolü Nasıl Yapılır? 1.964 izlenme - 3 yıl önce İsraf adamın eğitici ve öğretici videolarından bir başkası bizlerle. Akıllarda tek soru bu pislikleri kim temizliyor ?
Dünyanın En Samimi Reklamı - Ömer Coşkun 00:06
Dünyanın En Samimi Reklamı - Ömer Coşkun 1.625 izlenme - 2 yıl önce Bitkisel ürün denince akla gelen tek isim olan ve Türkiye'deki en dandik yerel kanallarda reklamları çıkan Ömer Coşkun'un dünyanın en samimi ve en saçma reklamını izliyoruz...
Prostat Kanserinde Erken Teşhis Hayat Kurtarıyor 01:17
Prostat Kanserinde Erken Teşhis Hayat Kurtarıyor 422 izlenme - 1 yıl önce Prof. Dr. Tayfun Gürpınar, erkeklerin şikayetleri olmasa bile 50 yaşından sonra kontrollerini yılda bir kez yaptırması gerektiğini vurguladı.
Profesör Doktor Mete Kilciler - Plazmakinetik TUR Prostat Ameliyatı 05:31
Profesör Doktor Mete Kilciler - Plazmakinetik TUR Prostat Ameliyatı 1.131 izlenme - 4 yıl önce Proföser Doktor Mete KİLCİLER - Plazmakinetik TUR Prostat Ameliyatı
İsraf Adam - Prostat Kontrolü Nasıl Yapılır 02:00
İsraf Adam - Prostat Kontrolü Nasıl Yapılır 707 izlenme - 3 yıl önce İsraf adamın eğitici ve öğretici videolarından bir başkası bizlerle. Akıllarda tek soru bu pislikleri kim temizliyor ?
Çin Usulü Prostat Tedavisi 04:30
Çin Usulü Prostat Tedavisi 1.194 izlenme - 3 yıl önce Çin'de uygulanan bu tedavi Qigong ilkesine dayanıyormuş ve prostatı küçültüyormuş. Prostatına güvenen arkadaşlara duyurulur. (S.kinde sallamak da can bulmuş muhabirde tebrikler)
İbrahim Saraçoğlu Prostat Büyümesi Kürü 10:17
İbrahim Saraçoğlu Prostat Büyümesi Kürü 544 izlenme - 2 yıl önce İdrar yapma zorluğu ve idrar yaparken yanma nasıl geçer? Prostat tedavisi, prostat nasıl geçer, prostata iyi gelen bitki, prostat için bitki, idrar yaparken kan, ... Prof İbrahim Adnan Saraçoğlu, Modern Otacı, Doğal Destek Bitkiler, Brokoli, Fibrokist, Uçuk, Helikobakteri, İyi Huylu Prostat Büyümesi
Prostat için Bıyık Bırakan Kadın 00:28
Prostat için Bıyık Bırakan Kadın 942 izlenme - 5 yıl önce Kasın ayı boyunca prostatlılara destek için bıyık bırakma eylemi Movember'a bıyık bırakarak destek olan kadın
Profesör Doktor Mete Kilciler - Prostat Kisti Ve Tedavisi 04:13
Profesör Doktor Mete Kilciler - Prostat Kisti Ve Tedavisi 559 izlenme - 4 yıl önce Prostat Kisti ve Tedavisi
Erkekler İçin Sakal Bırakan Kadın 00:28
Erkekler İçin Sakal Bırakan Kadın 802 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın dört bir yanında binlerce erkek prostat kanserine dikkat çekmek bir kadın herkesi şaşkına çevirecek bir iş yaptı. Her yıl Kasım ayında erkek sağlığına dikkat çekmek için üzenlenen "Movember" adlı etkinliğe katılanlar ay boyunca bıyıklarını uzattı. Bir çeşit hormon rahatsızlığına sahip olan 36 yaşındaki Siobhain Fletcher da sakallarını uzatarak etkinliğe destek verdi.
Doktor Bey Taşaklarım Ağrıyor - Onda Yaşam 01:03
Doktor Bey Taşaklarım Ağrıyor - Onda Yaşam 763 izlenme - 3 yıl önce Prostat probelmi yaşayan dayımız tüm içtenliğiyle konuşmaktadır, sunucu kızımız tüm içtenliğiyle gülümsemekte, alternatif tıp uzmanımız ise yelpaze palmiyesine kafayı takmış durumdadır. İşte karikatürlerden çıkmış bir kesit izleyeceğiz.
Prostat Kanseri Belirtileri Nelerdir? 01:11
Prostat Kanseri Belirtileri Nelerdir? 88 izlenme - 11 ay önce Prostat Nedir? Prostat hastalığı anlamında kullanılsa da Prostat, tek başına bir hastalık değildir. Prostat; erkeklerin üreme sistemlerinin bir parçası olan, şeklen ve boyutsal olarak cevize benzeyen küçük bir salgı bezdir. İdrar torbasının altında ve kalın bağırsağın yani rektumun önünde yer alır. Üretra olarak bilinen ve idrarın idrar torbasından taşınmasını sağlayan idrar yolunun başlangıç kısmını kalın bir yüzük gibi saran prostat salgı bezinin görevi, meniyi oluşturan sıvının yaklaşık ’lik kısmını salgılamak ve spermin dışarı atılmasını sağlamaktır. Prostat hastalıkları temelde prostatın büyümesi ve prostat iltihaplanması yani Prostatit olmak üzere 2 ayrı şekilde görülür; halk arasında Prostat olarak kullanılan hastalık “iyi huylu prostat büyümesi”dir. Kötü huylu prostat büyümesi de mümkündür; ki bu durum prostat kanseri olarak bilinmektedir. Prostat Belirtileri Prostat bezinin büyümeye başlamasının sebep olduğu belirtiler, büyüme oranı doğrultusunda kişiden kişiye göre değişiklik gösterebilir. Bazı erkekler prostat büyümesi başladığı halde belirtilerini hissetmeyebilirler. Ancak ileri safhalarda belirtilerin şiddeti artar ve kişinin hayat kalitesi ciddi anlamda düşer. Prostat büyümesinin en sık görülen belirtileri şu şekilde özetlenebilir; İdrar yapmaya başlamada zorluklar yaşanabilir. İdrarın kesik kesik yapılması Sık idrar yapma gereksinimi Gece uykularının idrar yapma ihtiyacı sebebiyle sık sık kesilmesi Acil idrar yapma ihtiyacı, sıkışma İdrarın tam boşaltılamaması İdrar çıkarmak için zorlanma ve ıkınma gerekmesi İdrarda kan görülmesi İdrar bittikten sonra damlamalar İdrar yapılırken yanma hissi
Prostat Hastalığı Nasıl Tedavi Edilir? 02:20
Prostat Hastalığı Nasıl Tedavi Edilir? 17 izlenme - 3 ay önce Medicana International Ankara Hastanesi Üroloji Uzmanı Doç. Dr. Gürdal İnal Prostat Hastalığı Hakkında Bilgilendirdi.
 Halk Otobüsünde Çişim Geldi Prostat Olacağım Kenara Çek Kavgası 02:01
Halk Otobüsünde Çişim Geldi Prostat Olacağım Kenara Çek Kavgası 261 izlenme - 3 yıl önce Alanya'daki halk otobüsünde 'Çişim geldi, prostat olacağım kenara çek!' diyen vatandaşla şoförün yaşadığı ilginç konuşmaları dinlemek üzeresiniz.
Canlı Yayında Doktora Şok Soru! 01:03
Canlı Yayında Doktora Şok Soru! 433 izlenme - 5 yıl önce Doktor Bey Taşa...larım Ağrıyor.Canlı Yayında Doktor Bey Testislere Bir Çare Vakası.canlı yayına konuk olan bir izleyici şikayetini öyle farklı bir uslup ile dile getirdi ki izleyenler,konuklar ve sunucu yaşadığı şok anını uzun süre üzzerinden atamadı.
Prostat Büyümesine Engel Olmak - www.prostattedavisi.com.tr 01:18
Prostat Büyümesine Engel Olmak - www.prostattedavisi.com.tr 93 izlenme - 2 yıl önce Prostat Büyümesini durdurmak hakkında bilgilerin yer aldığı videoda Prostat büyümesi nasıl durdurulur? Hakkında merak edilen tüm bilgiler bu videoda mevcuttur. Ayrıca bu videoda sizlere Prostat büyümesi nasıl teşhis edilir ve Prostat büyümesi nedir hakkında bilgiler verilmektedir. Detaylı bilgi için http://www.prostattedavisi.com.tr/prostat-buyumesi-nasil-teshis-edilir
Canlı Prostat Bombası ! 01:33
Canlı Prostat Bombası ! 288 izlenme - 3 yıl önce Canlı bomba var ihbarıyla harekete geçen polisimiz en sonunda şüpheli yakalıyor. Fakat vücuduna bomba düzeneği sarılı olduğu iddiasıyla yakalanan amcamızın durumu oldukça farklı. Buyrun...
Prostat Damlası 01:08
Prostat Damlası 10 izlenme - 2 ay önce http://zayiflamahapii.pro/Prostat DAmlası Sipariş: 0551 152 69 42 Prostat DAmlası
Otobüste Prostat Tartışması - Alanya (Küfürlü) 03:05
Otobüste Prostat Tartışması - Alanya (Küfürlü) 220 izlenme - 2 yıl önce Alanya Belediyesi Halk Otobüsünde yolcu olarak binen bir kişi tuvalet ihtiyacını karşılaması için durması isteğini reddeden şoföre küfür ve hakaret etti, durakta indikten sonra da taş atarak otobüsün camını kırdı. Olay otobüsün güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Bir Özel Halk Otobüsü dün gece saat 22.23 sıralarında Alanya Otogarı’ndan Dinek istikametine seyir halinde giderken, otobüste bulunan tek yolcu şoförün sağında bulunan en ön koltuğa gelerek tuvalet ihtiyacının geldiğini, çok sıkıştığını ve müsait bir yerde acil inmesi gerektiğini söyledi. Şoförün durak haricinde in - bin yapılmasının yasak olduğunu ve bir dakika sonra durağa geleceklerini söylemesi üzerine yolcu bu kez prostat olabileceğini ileri sürdü. İsteğinin geri çevirmesine kızan yolcu, sözlü hakaretin yanında küfürler etmeye başladı. Şoförün tüm küfürlere rağmen aldırış etmediğini gören yolcu bu kez de “Gece gece piyangodan mı vurdun. Senin ciğerini sökerim. Beni deli etme” diyerek tehdit ve hakaretlerine devam etti. Şoför karşılık vermedi ve tünellerin çıkışında yolcuyu indirdi. Yolcunun inmesi ile birlikte bu kez şoför inen yolcunun arkasından küfür ederek gaza bastı ve son sürat duraktan ayrıldı. Şoför bir süre sonra U dönüşü yaptı ve bir müddet gittikten sonra o yolcunun kaldırımda kendisini beklediğini fark etti. Yine karşılıklı küfürleşmenin ardından kaldırımda bulunan o yolcu elinde bulunan taşı otobüse atarak arta camın kırılmasına neden oldu. Otobüs sürücüsü sol taraftaki camının kırıldığını görünce otobüsteki güvenlik kamerası görüntüleriyle camını kıran şahıs için Saray Polis Merkezi’ne giderek, davacı ve şikayetçi oldu. Polis ekipleri otobüs camını kıran zanlıyı yakalamak için çalışma başlattı.
Prostat Nedir? 08:36
Prostat Nedir? 42 izlenme - 11 ay önce Prostat Nedir? Prostat hastalığı anlamında kullanılsa da Prostat, tek başına bir hastalık değildir. Prostat; erkeklerin üreme sistemlerinin bir parçası olan, şeklen ve boyutsal olarak cevize benzeyen küçük bir salgı bezdir. İdrar torbasının altında ve kalın bağırsağın yani rektumun önünde yer alır. Üretra olarak bilinen ve idrarın idrar torbasından taşınmasını sağlayan idrar yolunun başlangıç kısmını kalın bir yüzük gibi saran prostat salgı bezinin görevi, meniyi oluşturan sıvının yaklaşık ’lik kısmını salgılamak ve spermin dışarı atılmasını sağlamaktır. Prostat hastalıkları temelde prostatın büyümesi ve prostat iltihaplanması yani Prostatit olmak üzere 2 ayrı şekilde görülür; halk arasında Prostat olarak kullanılan hastalık “iyi huylu prostat büyümesi”dir. Kötü huylu prostat büyümesi de mümkündür; ki bu durum prostat kanseri olarak bilinmektedir. Prostat Belirtileri Prostat bezinin büyümeye başlamasının sebep olduğu belirtiler, büyüme oranı doğrultusunda kişiden kişiye göre değişiklik gösterebilir. Bazı erkekler prostat büyümesi başladığı halde belirtilerini hissetmeyebilirler. Ancak ileri safhalarda belirtilerin şiddeti artar ve kişinin hayat kalitesi ciddi anlamda düşer. Prostat büyümesinin en sık görülen belirtileri şu şekilde özetlenebilir; İdrar yapmaya başlamada zorluklar yaşanabilir. İdrarın kesik kesik yapılması Sık idrar yapma gereksinimi Gece uykularının idrar yapma ihtiyacı sebebiyle sık sık kesilmesi Acil idrar yapma ihtiyacı, sıkışma İdrarın tam boşaltılamaması İdrar çıkarmak için zorlanma ve ıkınma gerekmesi İdrarda kan görülmesi İdrar bittikten sonra damlamalar İdrar yapılırken yanma hissi
Prostat Kanserinin Belirtileri Nedir? 03:48
Prostat Kanserinin Belirtileri Nedir? 41 izlenme - 11 ay önce Prostat Nedir? Prostat hastalığı anlamında kullanılsa da Prostat, tek başına bir hastalık değildir. Prostat; erkeklerin üreme sistemlerinin bir parçası olan, şeklen ve boyutsal olarak cevize benzeyen küçük bir salgı bezdir. İdrar torbasının altında ve kalın bağırsağın yani rektumun önünde yer alır. Üretra olarak bilinen ve idrarın idrar torbasından taşınmasını sağlayan idrar yolunun başlangıç kısmını kalın bir yüzük gibi saran prostat salgı bezinin görevi, meniyi oluşturan sıvının yaklaşık ’lik kısmını salgılamak ve spermin dışarı atılmasını sağlamaktır. Prostat hastalıkları temelde prostatın büyümesi ve prostat iltihaplanması yani Prostatit olmak üzere 2 ayrı şekilde görülür; halk arasında Prostat olarak kullanılan hastalık “iyi huylu prostat büyümesi”dir. Kötü huylu prostat büyümesi de mümkündür; ki bu durum prostat kanseri olarak bilinmektedir. Prostat Belirtileri Prostat bezinin büyümeye başlamasının sebep olduğu belirtiler, büyüme oranı doğrultusunda kişiden kişiye göre değişiklik gösterebilir. Bazı erkekler prostat büyümesi başladığı halde belirtilerini hissetmeyebilirler. Ancak ileri safhalarda belirtilerin şiddeti artar ve kişinin hayat kalitesi ciddi anlamda düşer. Prostat büyümesinin en sık görülen belirtileri şu şekilde özetlenebilir; İdrar yapmaya başlamada zorluklar yaşanabilir. İdrarın kesik kesik yapılması Sık idrar yapma gereksinimi Gece uykularının idrar yapma ihtiyacı sebebiyle sık sık kesilmesi Acil idrar yapma ihtiyacı, sıkışma İdrarın tam boşaltılamaması İdrar çıkarmak için zorlanma ve ıkınma gerekmesi İdrarda kan görülmesi İdrar bittikten sonra damlamalar İdrar yapılırken yanma hissi
Üretra darlığı nedir? 01:09
Üretra darlığı nedir? 256 izlenme - 3 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Maltepe Hastanesi Üroloji Uzmanı Prof. Dr. Coşkun Şahin, üretra darlığı hakkında bilgilendiriyor. Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Kliniğinde ; prostat büyümesi, böbrek ve idrar yolları taşları, İdrar yolları tıkanıklığı, iktidarsızlık, kısırlık, idrar kaçırma, böbrek, mesane, prostat ve yumurta kanserleri , idrar yolu iltihapları, cinsel yolla bulaşan hastalıklar ve ürolojik organ yaralanmalarının tedavisiyle birlikte ve açık cerrahi ameliyatlar yanında, endoskopi ve laparoskopi gibi modern teknolojik yöntemlere dayalı kapalı ameliyatlar da gerçekleştirilir. www.hastane.fatih.edu.tr Üretra darlığı nedir? Üretra darlığı hem erkek de hem kadında mesanenin alt tarafında bulunan ve idrar yolunun dışarı açıldığı kanalın herhangi bir şekilde daralmasıdır. En çok erkeklerde gözükür nadiren kadınlarda da gözükür. Darlıkla beraber hastalarda işeme zorluğu, ince tanziksiz kalibresiz işeme, bazen idrar yolundan kan gelmesi mevcuttur. Genellikle bu darlığın hemen öncesinde veya aylar öncesinde hastalarda bir travma öyküsü ata biner tarzda düşme öyküsü bir araç içi kaza veya bir trafik kazası öyküsü mutlaka vardır. Veya bir ürolojik müdahale geçirmiştir. Bu müdahalede sonda takılmıştır veya bir prostat ameliyatı olmuştur. Arkasından bir darlık gelişebilir.