Hoşgeldiniz!

Prostesto Videoları İzle

Canlı Yayında Galatasaraylı Yöneticiye Tepki! 00:57
Canlı Yayında Galatasaraylı Yöneticiye Tepki! 22 izlenme - 2 ay önce Galatasaray 2. Başkanı Cengiz Özyalçın'ın Kayserispor maçı sonrasında açıklamalarda bulunduğu sırada bir taraftar tepki gösterdi.
Kılıçdaroğlu'na Yumurtalı Protesto Kamerada 01:17
Kılıçdaroğlu'na Yumurtalı Protesto Kamerada 38 izlenme - 11 ay önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik Ankara Kocatepe Camii'ndeki 2 şehidin cenaze töreninde yumurtalı protesto yapıldı. Şehit olan askerlerden Piyade Astsubay Üstçavuş Erhan Yıldırım Ankara Kocatepe Camisinden son yolculuklarına uğurlandılar. Cenaze törenine katılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na kalabalık arasından yumurtalı protesto yapıldı. Bir yumurtanın Kılıçdaroğlu'na isabet ettiği bildiriliyor. Olaya ilişkin konuşan Kılıçdaroğlu, "Buraya taşıyanların kim olduğunu gayet iyi biliyorum hesabı sorulacak. Kimse bizi şehit cenazelerine gitmekten alıkoyamaz. Ankara Büyükşehir'den militanları toplayıp buraya taşımak her şeyden önce şeihde ve şehit ailelerine saygısızlık" dedi.Yumurtalı protestoyla ilgili 1 kişi gözaltına alındı.
19. Dosso Dossi Fashion Show - Mankenler, Fransadaki Saldırıları Protesto Etti 04:33
19. Dosso Dossi Fashion Show - Mankenler, Fransadaki Saldırıları Protesto Etti 115 izlenme - 2 yıl önce 19. Dosso Dossi Fashion Show- Defilede, ABD'li model Lindsay Ellingson, başmanken olarak podyuma çıktı- İtalya'nın sahil kasabası Portofino temalı hazırlanan podyumda yürüyen Ellingson, Fransız mizah dergisi Charlie Hedbo'nun ofisine yapılan saldırıyı "Je Suis Charlie" pankartıyla protesto etti 19. Dosso Dossi Fashion Show kapsamında ünlü model Lindsay Ellingson, podyuma çıktı.
Sözde Demokrasi 00:49
Sözde Demokrasi 159 izlenme - 7 yıl önce öğretmenler günü dolayısıyla konuşma yapan i.ü rektörü yunus söylet bir öğrenci tarafından protesto edlince söyletin korumaları öğrenciyi hırpalıyor
Adana'daki Ulaşım Zammını Otobüste Prostesto Etmek 01:56
Adana'daki Ulaşım Zammını Otobüste Prostesto Etmek 39 izlenme - 3 yıl önce Adana'da 1.75 Tl Olan Ulaşım Ücreti 5'lik Bir Zamla 2.25 Tl Oldu. Asgari Geliri Olan Kişileri Ve Öğrenci Kardeşlerimizi Düşündüğümüz Takdirde Bir Yere Gidiş-dönüşün 4.5 Tl Olduğunu (en Az) Varsayarsak Kardeşimizin Tepkisinin Sonuna Kadar Doğru Olduğunu Belirtmek Gerek. Umarım Yapılan Bu Zamlar Geri Alınır Ve Başta Öğrenciler Olmak Üzere Ulaşım Sorunu Yaşayan Kardeşlerimize Gereken Kolaylıklar Sağlanır.
Valiyi Dövüp Direğe Kelepçelemek 00:20
Valiyi Dövüp Direğe Kelepçelemek 27 izlenme - 2 yıl önce Ukrayna'nın Lutsk kentinin valisi göstericileri sakinleştirmeye yönelik çağrılar yapmaya kalkınca önce dövülüp sonra direğe kelepçelenmiş.
Köylünün Arazi Prostestosu 02:10
Köylünün Arazi Prostestosu 9 izlenme - 3 yıl önce Köylünün Arazi Prostestosu