Hoşgeldiniz!

Protestocu Videoları İzle

Trump Karşıtı Protestocuların Sokakları Darma Duman Etmesi 00:30
Trump Karşıtı Protestocuların Sokakları Darma Duman Etmesi 3.203 izlenme - 4 ay önce Göçmenler, Müslümanlar ve diğer etnik gruplar hakkında yaptığı nefret söylemleriyle bilinen Cumhuriyetçi Donald Trump’ın seçimi kazanması sonrasında Trump karşıtı protestocuların sokaklara inmesiyle Amerika Birleşik Devletleri sokakları karıştı. Oakland, California’da 6.000 'den fazla gösterici yolları trafiğe kapattı. Bölgeye gelen polise isyan eden protestocular buldukları her şeyi polise fırlattı, kavşak ortasında çöp yaktı ve yollarda attıkları havai fişeklerle sokaklardaki mağazaların camlarını paramparça etti. Buna karşın polis de protestoculara kimyasal gazla karşılık verdi. Oakland’daki bu olaylar neticesinde 2 polis memuru yaralandı ve iki polis ekip arabası hasar gördü.
Oğuzhan Uğur - Protestocu Çavolar 2 (Rap) 02:10
Oğuzhan Uğur - Protestocu Çavolar 2 (Rap) 6.707 izlenme - 4 yıl önce Oğuzhan Uğur - Protestocu Çavolar 2 (Rap) Türkçe RAP ve Barzoo RAP
Taksimdeki Çıplak Eylemci 02:48
Taksimdeki Çıplak Eylemci 1.047 izlenme - 2 yıl önce Dün gece artık adamı nasıl bir son noktaya getirdilerse( birazda femen grubundan mı esinlendi bilinmez ama) dayanamayıp bu noktaya gelmiş.
Muharrem İnce Protestocu Genci Tartakladı 02:07
Muharrem İnce Protestocu Genci Tartakladı 569 izlenme - 4 yıl önce Muharrem İnce Protestocu Genci Tartakladı Gezi Parkı Protestosunda Bir Eylemci Muharrem İnce'ye 'biz Sizin Arkanızdan Yürümeyiz' Demesi Üzerine Ortam Gerildi.
Pussy Riot Üyelerinin Kırbaçla Dövülmesi 02:32
Pussy Riot Üyelerinin Kırbaçla Dövülmesi 268 izlenme - 2 yıl önce Olay Rusya'da gerçekleşiyor Pussy Riot adlı aktivist grup Soşhi eleştirmek isterken polisin kontrolsüz şiddetine maruz kalıyor. biber gazı darp kırbaç. Polis neden masumca eylem yapan kişilere öküz gibi müdahale eder. Daha sonra kendisine şiddetli direniş gösterince de işte bunlar hep dış mihrak biz mağduruz bize saldırdılar der. Bu videodan anlıyoruz
Oğuzhan Uğur - Protestocu Çavolar 1 (Metal) 01:10
Oğuzhan Uğur - Protestocu Çavolar 1 (Metal) 96 izlenme - 1 yıl önce Daha önce "rap" üzerine yapılmış videonun "metal" müzik üzerine yapılmış olanı. Gayet eğlenceli ve komik bir çalışma. 00:30 da çalan şarkı ise Marilyn Manson - This Is The New Shit İzleyelim..
Sivil Polis Takvim'i Protesto Eden Kadını Böyle Tokatladı! - Parça 1 00:54
Sivil Polis Takvim'i Protesto Eden Kadını Böyle Tokatladı! - Parça 1 341 izlenme - 4 yıl önce Sivil Polis Takvim\'i Protesto Eden Kadını Böyle Tokatladı! - Parça 1
Oğuzhan Uğur - Protestocu Çavolar 02:10
Oğuzhan Uğur - Protestocu Çavolar 163 izlenme - 3 yıl önce Türkçe Rap Ve Barzoo Rap
Protestocularla Soma Halkının Tartışması 01:47
Protestocularla Soma Halkının Tartışması 159 izlenme - 2 yıl önce Başka yerden geldiklerini belirten grup ile orada bulunan Soma halkının tartışması. Yine bildiğimiz zıtlaşma, yine aynı sahneler. Pasif bir bölünme yaşadığımız bir gerçek.
Protestocu Polis Panzerinin ( Toma ) Altında Kalıyordu 00:21
Protestocu Polis Panzerinin ( Toma ) Altında Kalıyordu 177 izlenme - 4 yıl önce Protestocu Polis Panzerinin ( Toma ) Altında Kalıyordu
Taner Yıldız'ın Protestocu Avukatla İlginç Diyaloğu 01:00
Taner Yıldız'ın Protestocu Avukatla İlginç Diyaloğu 61 izlenme - 3 yıl önce Avukat olduğunu belirten Kemal Özgür Yetkin, Bakan Yıldız'a kaza nedeniyle istifa edip etmeyeceğini sordu. Yıldız, bu soruyu kendisine daha öncede sorduğunu hatırlattığı Yetkin'e, makam düşkünü bir insan olmadığını ifade ederek, şunları söyledi: İşçinin yanında koltuğumun değeri yok.
Brezilyalı Protestocuların Polisi Linç Edişi 02:30
Brezilyalı Protestocuların Polisi Linç Edişi 62 izlenme - 4 yıl önce Brezilyalı Protestocuların Polisi Linç Edişi
Obama'yı susturan kadın! Öldürdüğün müslümanlardan... 00:41
Obama'yı susturan kadın! Öldürdüğün müslümanlardan... 49 izlenme - 4 yıl önce ABD Başkanı Barack Obama'nın terörizm konusundaki politikalarını anlattığı sırada bir kadın dinleyicinin sorusu Obama'yı şoke etti
Protestocularla Soma Halkının Tartışması 01:47
Protestocularla Soma Halkının Tartışması 15 izlenme - 3 yıl önce Başka yerden geldiklerini belirten grup ile orada bulunan Soma halkının tartışması. Yine bildiğimiz zıtlaşma, yine aynı sahneler. Pasif bir bölünme yaşadığımız bir gerçek.
Sarıgül Slogan Ata Ata Taksim'e Girdi 01:06
Sarıgül Slogan Ata Ata Taksim'e Girdi 36 izlenme - 4 yıl önce Sarıgül Slogan Ata Ata Taksim'e Girdi Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül Taksim'e 'mustafa Kemal'in Askerleriyiz' Diyerek Girdi..
Bakan'la görüşen protestocu o anları anlattı! 02:21
Bakan'la görüşen protestocu o anları anlattı! 18 izlenme - 4 yıl önce Bakan Kılıç'la bugün yüzyüze görüşen protestou genç, Bakan'ı samimi bulmadığını söyledi.