Hoşgeldiniz!

protestocu

Striptiz ile Bankayı Protesto Etmek 00:36
Striptiz ile Bankayı Protesto Etmek 12.828 izlenme - 8 ay önce Rusya'da bir şahıs, hizmetini beğenmediği Sberbank'a "hizmet öyle değil böyle sunulur" demiş ve iki striptizci tutup bankada dans ettirmiş.
Trump Karşıtı Protestocuların Sokakları Darma Duman Etmesi 00:30
Trump Karşıtı Protestocuların Sokakları Darma Duman Etmesi 3.230 izlenme - 1 yıl önce Göçmenler, Müslümanlar ve diğer etnik gruplar hakkında yaptığı nefret söylemleriyle bilinen Cumhuriyetçi Donald Trump’ın seçimi kazanması sonrasında Trump karşıtı protestocuların sokaklara inmesiyle Amerika Birleşik Devletleri sokakları karıştı. Oakland, California’da 6.000 'den fazla gösterici yolları trafiğe kapattı. Bölgeye gelen polise isyan eden protestocular buldukları her şeyi polise fırlattı, kavşak ortasında çöp yaktı ve yollarda attıkları havai fişeklerle sokaklardaki mağazaların camlarını paramparça etti. Buna karşın polis de protestoculara kimyasal gazla karşılık verdi. Oakland’daki bu olaylar neticesinde 2 polis memuru yaralandı ve iki polis ekip arabası hasar gördü.
Oğuzhan Uğur - Protestocu Çavolar 2 (Rap) 02:10
Oğuzhan Uğur - Protestocu Çavolar 2 (Rap) 6.736 izlenme - 5 yıl önce Oğuzhan Uğur - Protestocu Çavolar 2 (Rap) Türkçe RAP ve Barzoo RAP
Taksimdeki Çıplak Eylemci 02:48
Taksimdeki Çıplak Eylemci 1.258 izlenme - 3 yıl önce Dün gece artık adamı nasıl bir son noktaya getirdilerse( birazda femen grubundan mı esinlendi bilinmez ama) dayanamayıp bu noktaya gelmiş.
Polisin Geldiğini Görünce Islıkla Star Wars'un Müziğini Çalmaya Başlayan Protestocu 00:23
Polisin Geldiğini Görünce Islıkla Star Wars'un Müziğini Çalmaya Başlayan Protestocu 84 izlenme - 8 ay önce Hamburg'da bir protestocu polisin gelmesiyle ıslıkla Star Wars'un müziğin çalmaya başladı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Telden Yaptığı Balığın İçinde Saz Çalan Protestocu 01:46
Telden Yaptığı Balığın İçinde Saz Çalan Protestocu 2 izlenme - 4 gün önce Bursalı tiyatro sanatçısı, son günlerde derelerdeki toplu balık ölümlerine dikkat çekmek için, telden yaptığı balık figürünün içine girerek saz çalarak türkü söyledi. Daha önce Canan Karatay'ın bal ile ilgili açıklamalarına tepki göstermek için arı kıyafeti giyip Karatay'ı Bursa sokaklarında protesto eden Bahtiyar Keskin, bu defa da Türkiye'nin farklı şehirlerinde kimyevi atıklar sebebiyle telef olan milyonlarca balık için harekete geçti. Keskin, telden yaptığı balığın karnına girerek, ölen balıklar için yazdığı şiirini saz çalarak söyledi. Mihraplı Parkı içinden akan derenin kenarına getirdiği telden ördüğü balığın içine giren Keskin, dakikalarca balığın karnında balıklar için şiir ve türkü söyledi. Elinde sazıyla içli içli türkü söyleyen Keskin'e vatandaşlar da alkışlarla destek verdi. "Türkiye'de balık katliamları olmasın" diyen Bahtiyar Keskin, "Derelerde aşırı derecede balık ölümleri arttı. Bunun en büyük sebebi fabrikaların saldığı kimyasallar. Zehirli fabrika atıkları olmasa bu balıklar ölmez. Bu ölümlere tepki için, telden yaptığım balığın içine girip, kendi bestelediğim şiirimi saz çalarak söyledim. Ben burada tepkimi ortaya koyuyorum. Derelerimizi kirletmesinler, balıklarımız ölmesin" dedi.
Muharrem İnce Protestocu Genci Tartakladı 02:07
Muharrem İnce Protestocu Genci Tartakladı 572 izlenme - 5 yıl önce Muharrem İnce Protestocu Genci Tartakladı Gezi Parkı Protestosunda Bir Eylemci Muharrem İnce'ye 'biz Sizin Arkanızdan Yürümeyiz' Demesi Üzerine Ortam Gerildi.
Pussy Riot Üyelerinin Kırbaçla Dövülmesi 02:32
Pussy Riot Üyelerinin Kırbaçla Dövülmesi 320 izlenme - 3 yıl önce Olay Rusya'da gerçekleşiyor Pussy Riot adlı aktivist grup Soşhi eleştirmek isterken polisin kontrolsüz şiddetine maruz kalıyor. biber gazı darp kırbaç. Polis neden masumca eylem yapan kişilere öküz gibi müdahale eder. Daha sonra kendisine şiddetli direniş gösterince de işte bunlar hep dış mihrak biz mağduruz bize saldırdılar der. Bu videodan anlıyoruz
Sivil Polis Takvim'i Protesto Eden Kadını Böyle Tokatladı! - Parça 1 00:54
Sivil Polis Takvim'i Protesto Eden Kadını Böyle Tokatladı! - Parça 1 345 izlenme - 5 yıl önce Sivil Polis Takvim\'i Protesto Eden Kadını Böyle Tokatladı! - Parça 1
Oğuzhan Uğur - Protestocu Çavolar 02:10
Oğuzhan Uğur - Protestocu Çavolar 166 izlenme - 4 yıl önce Türkçe Rap Ve Barzoo Rap
Protestocularla Soma Halkının Tartışması 01:47
Protestocularla Soma Halkının Tartışması 176 izlenme - 3 yıl önce Başka yerden geldiklerini belirten grup ile orada bulunan Soma halkının tartışması. Yine bildiğimiz zıtlaşma, yine aynı sahneler. Pasif bir bölünme yaşadığımız bir gerçek.
Oğuzhan Uğur - Protestocu Çavolar 1 (Metal) 01:10
Oğuzhan Uğur - Protestocu Çavolar 1 (Metal) 152 izlenme - 2 yıl önce Daha önce "rap" üzerine yapılmış videonun "metal" müzik üzerine yapılmış olanı. Gayet eğlenceli ve komik bir çalışma. 00:30 da çalan şarkı ise Marilyn Manson - This Is The New Shit İzleyelim..
Protestocu Polis Panzerinin ( Toma ) Altında Kalıyordu 00:21
Protestocu Polis Panzerinin ( Toma ) Altında Kalıyordu 177 izlenme - 5 yıl önce Protestocu Polis Panzerinin ( Toma ) Altında Kalıyordu
Taner Yıldız'ın Protestocu Avukatla İlginç Diyaloğu 01:00
Taner Yıldız'ın Protestocu Avukatla İlginç Diyaloğu 64 izlenme - 4 yıl önce Avukat olduğunu belirten Kemal Özgür Yetkin, Bakan Yıldız'a kaza nedeniyle istifa edip etmeyeceğini sordu. Yıldız, bu soruyu kendisine daha öncede sorduğunu hatırlattığı Yetkin'e, makam düşkünü bir insan olmadığını ifade ederek, şunları söyledi: İşçinin yanında koltuğumun değeri yok.
Brezilyalı Protestocuların Polisi Linç Edişi 02:30
Brezilyalı Protestocuların Polisi Linç Edişi 62 izlenme - 5 yıl önce Brezilyalı Protestocuların Polisi Linç Edişi