Hoşgeldiniz!

protestolar

Mısır'da Morsi Taraftarlarının, Çatılardan İnsan Atarak, Barışçıl Süren Protestoları 05:06
Mısır'da Morsi Taraftarlarının, Çatılardan İnsan Atarak, Barışçıl Süren Protestoları 560 izlenme - 2 yıl önce Mısır'da olan olaylar, bizim medyaya pek yansımıyor. Yani kendi açılarına göre yansıtılıyor. İşte burada sosyal medya devreye giriyor (örnek olarak alkislarlayasiyorum). Yine sosyal medyaya düşen bir görüntü. Görüntüde, Morsi karşıtlarının kutlamaları sırasında, oradan geçen bir gurup Morsi taraftarı gençleri kovalıyor. bir binada sıkıştırdıkları gençleri yukarıdan aşağıya atıyorlar. kırmızı tshirtli genç 13 yaşlarında bir çocuk daha. Bir insanda bu kadar vicdansızlık olur mu dedirten görüntüler.
Dünya Kupası öncesi Brezilya'da grev dalgası 00:58
Dünya Kupası öncesi Brezilya'da grev dalgası 533 izlenme - 4 yıl önce Brezilya'nın dört büyük şehri, 2014 FIFA Dünya Kupası'na sayılı günler kala otobüs şoförlerinin yaptığı grev nedeniyle felç oldu.
Dünyada Eşi Benzeri Görülmemiş 10 Çok İlginç Protesto 06:15
Dünyada Eşi Benzeri Görülmemiş 10 Çok İlginç Protesto 378 izlenme - 3 yıl önce Hergün İlgi çekici, bilgilendirici, şaşırtıcı ve eğlenceli süper videolarla sizlerleyiz.Videoları sıcağı sıcağına takip etmek veAbone olmak için Tıklayın http://www.youtube.com/user/AlfaninDunyasi?sub_confirmation=1 etkileyici protestolar ilginç eylemler şaşırtıcı protestolar inanılmaz protestolar dünyanın en ilginç protestoları femen grubu ilginç eylemler olağanüstü protestolar protestolar direnişler
Brezilya'da Dünya Kupası öncesi protestolar durmuyor 01:03
Brezilya'da Dünya Kupası öncesi protestolar durmuyor 212 izlenme - 4 yıl önce Dünya Kupası'na sayılı günler kala Brezilya'da protesto gösterileri devam ediyor. Greve giden 60 metro çalışanı işten çıkarıldı.
Taksim Gezi Parkı Olaylar Arkasındaki Karanlık Güç 06:15
Taksim Gezi Parkı Olaylar Arkasındaki Karanlık Güç 145 izlenme - 3 yıl önce ALINTI: ''Sosyal medyada dolaşan bu videoda eylemlerin nasıl yapılacağı, göstericilerin nasıl organize edildiği görüntüler eşliğinde ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor. Aralarında Gürcistan ve Ukrayna'nın da olduğu çok sayıda ülkede yapılan devrimler ve olayların arkasında Otpor'un olduğu iddia ediliyor. Elli ülkede çalışan Otpor'un kilit oyuncuları, rejim değişikliği içinn kendilerine Washington'daki kişiler tarafından verilmiş bir gündemi takip ettikleri belirtiliyor. Örgütün merkezi Sırbistan'da. Sırpça-Hırvatça’da “otpor”, “direniş” anlamına geliyor. Hedefi sosyal medyayı kullanarak ülkede sivil darbe girişimini başlatmak. Otpor isyan için medyayı özellikle de twitter'ı çok iyi kullandı. Yabancı kaynaklı sosyal medyada anlamı işgal olarn occupy, Türkiye'de diren kelimesi kullanıldı. Diren Gezi Parkı isimli uzantıyı twitter'da 1 numaraya yerleştirerek dikkatleri Türkiye'nin üzerine çektiler. Türkiye'nin diktatör tarafından yönetildiği iddiasını dünyaya duyurdular.'' NOT: Tarafsız birisi olarak paylaşıyorum. İşinize geldiği gibi yorumlayacaksınız, eminim. Kabullenmeyeceksiniz, eminim. Ama yinede izlemekten zarar gelmez. Önemli olan düşünceleriniz...
Barikatta ilginç mini konser! Dağılın lan.. 02:03
Barikatta ilginç mini konser! Dağılın lan.. 144 izlenme - 5 yıl önce Taksim'deki Gezi Parkı protestolarında Gümüşsuyu ilginç görüntülere sahne oldu.
Gözaltına Alınmak İstenen Genci Polise Vermeyen Halk 01:11
Gözaltına Alınmak İstenen Genci Polise Vermeyen Halk 89 izlenme - 3 yıl önce Bugün Kızılay da Berkin Elvanı anmak için toplana kalabalık arasından sivil polislerce gözaltına alınmak istenen bir genci vatandaşlar polise vermedi.
Gözaltına Alınmak İstenen Genci Polise Vermeyen Halk 01:11
Gözaltına Alınmak İstenen Genci Polise Vermeyen Halk 103 izlenme - 4 yıl önce Bugün Kızılay da Berkin Elvanı anmak için toplana kalabalık arasından sivil polislerce gözaltına alınmak istenen bir genci vatandaşlar polise vermedi.
Kayseri'de 5 Bin Kişilik Gezi Parkı Protestosu 05:50
Kayseri'de 5 Bin Kişilik Gezi Parkı Protestosu 56 izlenme - 3 yıl önce Kayseri ile ilgili bir videoya sağcılar dalga geçmişler. Bunlar Kayserili değil, üç beş kişiler, korkudan 3 dakikada bitiriyorlar gibi. Bakın Kayseri gerçeği bu. Medya göstermiyor, biz gösterelim.
Memur-Sen'den Gezi Parkı Protestoları Açıklaması 16:57
Memur-Sen'den Gezi Parkı Protestoları Açıklaması 65 izlenme - 5 yıl önce
Brezilya'da Dünya Kupası protestoları sürüyor 01:00
Brezilya'da Dünya Kupası protestoları sürüyor 34 izlenme - 4 yıl önce Brezilya'da 13 Haziran'da başlayacak Dünya Kupası için yapılan harcamaların neden olduğu protestolar devam ediyor.
Brezilya'da metro grevine iki gün ara verildi 01:16
Brezilya'da metro grevine iki gün ara verildi 25 izlenme - 4 yıl önce FIFA Dünya Kupası'na ev sahipliği yapacak Brezilya'da 5 günlük grevin ardından metroda ulaşım normale döndü.
Brezilya'da öfke günden güne artıyor 02:17
Brezilya'da öfke günden güne artıyor 16 izlenme - 4 yıl önce Dünya Kupası'na ev sahipliği yapmaya hazırlanan Brezilya'da öfke günden güne artıyor.
Brezilya'da Dünya Kupası protestoları 01:17
Brezilya'da Dünya Kupası protestoları 10 izlenme - 4 yıl önce