Hoşgeldiniz!

Protestosu Videoları İzle

Okan Bayülgen'in Programında Soyunan Kız - Dada 04:04
Okan Bayülgen'in Programında Soyunan Kız - Dada 135.065 izlenme - 1 yıl önce Okan Bayülgen'in sunduğu Dad programında bayanın teki işte böyle soyunmak istemiş. Okan Bayülgen ise durumu fark ederek hemen toplamış . Bir yandan reytingi asılıda bırakmış, diğer yandan protestoya tam anlamıyla izin vermemiş. Protestonun AKP'yle alakalı olduğu muhakkak. 7 şubat 2016 dada'daki izleyici protestosu
Başbakan Erdoğan'a One Minute Çeken Kadın 00:57
Başbakan Erdoğan'a One Minute Çeken Kadın 46.789 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Erdoğan Finlandiya'da konuşurken protesto gösterisinde bulunan genç bir kadın one minute çekmiş efenim ve de sonrasında tabi ki karga tulumba çıkartılmış.
Tarsuslu Kabak Üreticisinin İsyanı 05:09
Tarsuslu Kabak Üreticisinin İsyanı 1.753 izlenme - 3 ay önce Ürünleri para etmeyen çiftçiler TEM otoyolu bağlantı yolunu trafiğe kapatarak para etmeyen kabaklarını yola döküp, tepki gösterdiler. Sel'den büyük zarar gören üreticiler şimdi de ürünlerinin para etmemesi dolayısıyla perişan olduklarını vurgulayıp, yetkililerin sorunlarına çözüm bulmalarını istediler.
Titreyerek kurtarılmayı bekledi! - Taksim Gezi Parkı Protestosu 03:58
Titreyerek kurtarılmayı bekledi! - Taksim Gezi Parkı Protestosu 18.089 izlenme - 4 yıl önce Taksim Meydanında polisin eylemcilere yaptığı müdahale sırasında Mısır uyruklu Lavna Allani isimli kadın yaralandı. ( Taksim Gezi Parkı Haberleri)
Femen'den Memeli IŞİD Protestosu 01:00
Femen'den Memeli IŞİD Protestosu 10.023 izlenme - 2 yıl önce femenin bu defa hedefinde ışid terör örgütü varmış, paristeki protestoda femen terörü lanetlerken bizler de kahrolsun terör yaşasın memeler demeyi bir borç biliriz.
Metroda mahsur kaldılar! - Taksim Gezi Parkı Protestosu 00:37
Metroda mahsur kaldılar! - Taksim Gezi Parkı Protestosu 8.489 izlenme - 4 yıl önce Taksim Gezi Parkındaki yıkıma karşı protestolar ve polis müdahalesi her geçen saat şiddetini arttırıyor. ( Taksim Gezi Parkı Haberleri)
Ankara Da Gezi Parkı Protestosu 01:09
Ankara Da Gezi Parkı Protestosu 4.107 izlenme - 4 yıl önce Taksim Gezi Parkı ndaki olayları protesto etmek için Güvenpark ta toplanan ve aralarında CHP milletvekillerinin de bulunduğu gruba çevik kuvvet tazyikli su ile müdahele etti. ( Taksim Gezi Parkı Haberleri)
Gaz saati 05:00 - Taksim Gezi Parkı Protestosu 04:18
Gaz saati 05:00 - Taksim Gezi Parkı Protestosu 4.697 izlenme - 4 yıl önce Gezi Parkı nöbetine yine müdahale... ( Taksim Gezi Parkı Haberleri)
tt arena'da gül ve erdoğan protestosu 00:32
tt arena'da gül ve erdoğan protestosu 6.058 izlenme - 6 yıl önce galatasarayın yeni stadı türk telekom arena kapılarını büyük bir coşkuyla açıyor.işte uzun süredir beklenen gün kanal dde canlı olarak ekranlara yansıyor.ancakstatta cumhurbaşkanı abdullah gül ile başbakan recep tayyip erdoğanın ismi okunduğunda coşku yerini ıslıklara ve protestolara bırakıyorve işte o an mehmet ali birandın ağzından eyvahhh kelimesi çıkıyor ve ilker yasin'in talimatıyla rejiden statın sesi kısılıyor...
Hakemin Çıplak Protestosu 00:41
Hakemin Çıplak Protestosu 3.389 izlenme - 8 yıl önce hakemm iyi taktık
Türk Polisi'nin Zekası (Dini Soru İçerir) 00:36
Türk Polisi'nin Zekası (Dini Soru İçerir) 946 izlenme - 3 yıl önce Polisten kaçıp camiiye saklanan YSK protestocuları gözaltına alınmamak için camiide namaz kıldıklarını iddia etsede muhteşem Türk polisi zekasıyla olayı "şıppadanak" çözer.
Aziz Yıldırım'dan taraftara PARALI KÖPEKLER !! Çıkışı 02:21
Aziz Yıldırım'dan taraftara PARALI KÖPEKLER !! Çıkışı 412 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe'nin Şükrü Saracoğlu Stadı'nda 19.şampiyonluğunu kutladığı esnada gergin anlar yaşandı. Sahneye gelen Aziz Yıldırım, Alex De Souza lehine tezahüratlarda bulunan Genç Fenerbahçeliler'e çok sinirlendi ve sert sözler sarf etti. Aziz yıldırım taraftarlara Paralı köpekler dedi. yani pavalı köpekler diyebildi. Aziz yıldırım paralı köpekler dedi iddialarını yalanladı ben pavalı köpekler dedim dedi. F.Bahçe başkanı Aziz Yıldırım, şampiyonluk töreninde taraftarlar ile tartıştı. Aziz Yıldırım Fenerbahçeli taraftarlara hakaret etti. Aziz Yıldırım,şampiyonluk kutlamaları esnasında Alex De Souza lehine yapılan tezahüratlara çok sinirlendi. Genç Fenerbahçeliler grubunun olduğu bölgeye seslenen Yıldırım, 'Biz burada şampiyonluğu kutluyoruz. 3 Temmuz'dan bu yana başımıza gelenleri atlatmaya çalışıyoruz. Hala Alex diye bağırıyorsunuz. Buradaki futbolcuların emeğine saygı duyun" dedi. Aziz yıldırım sinirlendi ve hakaret etti. Fenerbahçe şampiyonluk kupasını aldı ama törene aziz yıldırım damga vurdu. Aziz yıldırım çıldırdı ve taraftara hakaret etti. Alex tezahüratı aziz yıldırımı sinirlendirdi.
Akp'liler Tophane'de Vatandaşa Saldırdı 07:36
Akp'liler Tophane'de Vatandaşa Saldırdı 747 izlenme - 4 yıl önce Akp'liler Tophane'de Vatandaşa Saldırdı Akp'liler Tophane'de Vatandaşa Saldırdı,tophane,akp Tophane,taksim Gezi Parkı,tayyip Erdoğan Protestosu,recep Tayyip ...
Melih Gökçek - Alarma 00:54
Melih Gökçek - Alarma 288 izlenme - 2 yıl önce Gezi protestolarına tepki gösteren İ. Melih Gökçek'in şimdi de Alarma versiyonunu izliyoruz.
Başbakan Erdoğan'a One Minute Çeken Kadın 00:57
Başbakan Erdoğan'a One Minute Çeken Kadın 274 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Erdoğan Finlandiya'da konuşurken protesto gösterisinde bulunan genç bir kadın one minute çekmiş efenim ve de sonrasında tabi ki karga tulumba çıkartılmış.
Aziz Yıldırım'dan Gfb 'ye 02:21
Aziz Yıldırım'dan Gfb 'ye " Paralı Köpekler " 408 izlenme - 3 yıl önce Aziz Yıldırım,alex Protestosu,şampiyonluk Konuşması,gfb,çıldırdı,aziz Yıldırım Fenerbahçe,protesto,alex De Souza,paralı Köpekler,paralı Köpekler,terbiyesizler
Canlı Yayında Ruj Protestosu 04:38
Canlı Yayında Ruj Protestosu 428 izlenme - 4 yıl önce Canlı Yayında Ruj Protestosu Her Şey Tadında Programına Kırmızı Ruj Eylemi Damga Vurdu.
Yeşil Sahada Kadın Protestosu:)) 00:36
Yeşil Sahada Kadın Protestosu:)) 707 izlenme - 7 yıl önce
Beyaz Show Canlı Yayınında 'Ayşe Öğretmen' Protestosu 00:36
Beyaz Show Canlı Yayınında 'Ayşe Öğretmen' Protestosu 91 izlenme - 1 yıl önce Beyaz Show canlı yayınında slogan atıldı Geçen hafta PKK propagandasının ardından bu hafta da Beyaz Show’da PKK provokasyonu gerçekleşti Ayşe Çelik'in geçen hafta telefona bağlanmasıyla Türkiye'nin gündemine oturan Beyaz Show'da bu hafta da slogan krizi yaşandı. Bir kadının slogan atmaya başladığı anda stüdyonun sesi kesildi ve VTR girdi.Beyaz Show canlı yayını erken bitirdi Beyazıt Öztürk bu haftaki yayınında seyircilerden birinin Ayşe Çelik sloganıyla yine zor duruma düştü.
Kayseri Gezi Parkı Kalkan Protestosu 01:10
Kayseri Gezi Parkı Kalkan Protestosu 157 izlenme - 2 yıl önce Taksim Gezi Parkı protestoları tüm Türkiye de devam ediyor. Kayseriden orantısız güç uygulayan polislere orantısız zeka içeren ince bir mesaj. Biz kötü insanlar değiliz, güzel bir şey için mücadele ediyoruz. Kötü haberler olsa da yurdumun her yanından mizah fışkırıyor. Çok yanlış nesile çattın Tayyip. DirenGeziParkı!
Kadınların Kürtaj Protestosu 01:39
Kadınların Kürtaj Protestosu 178 izlenme - 5 yıl önce Kadınların Kürtaj Protestosu
Sivas'ta Gezi Parkı Gerginliği 04:43
Sivas'ta Gezi Parkı Gerginliği 141 izlenme - 4 yıl önce Sivas'ta Gezi Parkı Gerginliği
Garanti Bankası Protestosu 00:49
Garanti Bankası Protestosu 100 izlenme - 2 yıl önce Ekşi'den bir suser, hisseleri tek günde 13,20% değer kaybeden Garanti Bankası'nın müşteri hizmetlerini arıyor ve protestosunu yapıyor. İyi seyirler.
Ankara'da Mısır katliamı protestosu 02:01
Ankara'da Mısır katliamı protestosu 76 izlenme - 4 yıl önce Ankara'da Mısır katliamı protestosu
Lice'de 1 Kişinin Öldüğü Karakol Protestosunda 50 Asker Havaya Ateş Açmış 08:27
Lice'de 1 Kişinin Öldüğü Karakol Protestosunda 50 Asker Havaya Ateş Açmış 39 izlenme - 1 yıl önce Lice'de 1 kişinin öldüğü karakol protestosunda 50 asker havaya ateş açmış Diyarbakır'ın Lice İlçesi Kayacık Köyü'nde 'Kalekol protestosu' sırasında Medeni Yıldırım'ın öldüğü, 8 kişinin yaralandığı olayla ilgili davada 50 asker ifadelerinde, sadece havaya ateş açtıklarını söyledi.
Saraybosna’da Hollanda Protestosu 02:27
Saraybosna’da Hollanda Protestosu 6 izlenme - 3 ay önce Hollanda’nın Türk bakanlara ve Türk kökenli vatandaşlara yönelik muamelesi, Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna’da gerçekleştirilen gösterilerle protesto edildi.
CHP Bursa Milletvekili Aykan Erdemir'den Meclis'te 17 Aralık Protestosu 02:11
CHP Bursa Milletvekili Aykan Erdemir'den Meclis'te 17 Aralık Protestosu 73 izlenme - 2 yıl önce CHP Bursa Milletvekili Aykan Erdemir, bütçe görüşmeleri kapsamında Meclis kürsüsünde yaptığı konuşma sırasında, yanında getirdiği fotokopi ile çoğaltılmış ‘Euro-Dolar’ları saçtı. Erdemir kürsüden, “Yeni Türkiye’de Euro-Dolar balyaları yasak.” diyerek, yanında getirdiği Euro ve Dolar fotokopilerini saçtı. TBMM Genel Kurulu’nun 32. Birleşiminde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü, Yükseköğretim Kurulu, Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi ile üniversite bütçelerinin görüşmelerine başlandı. Birleşimi, TBMM Başkanvekili Şükran Güldal Mumcu yönetiyor. Katip üyelikleri Tokat Milletvekili Dilek Yüksel ve Diyarbakır Milletvekili Mine Lök Beyaz yapıyor. CHP Bursa Milletvekili Aykan Erdemir, bütçe üzerine görüşlerini dile getirdi, bütçe konuşmasını rakamlarla yaptı. 17 Aralık’ın yeni Türkiye’nin miladı olduğunu belirten Erdemir, yanında getirdiği fotokopi ile çoğaltılmış Euro’ları saçtı. İktidar milletvekillerinin tepki göstermesi üzerine Erdemir, “Yeni Türkiye’de ayakkabı kutuları yasak. Yeni Türkiye’de Euro-Dolar balyaları yasak. Yeni Türkiye’de lastikli ayakkabı yasak. Rakamları susturamadığınız sürece 17 Aralık’ın üstünü örtebilir miyiz? Rakamlar ve sayılar konuştuğu sürece 17 Aralık’ı susturabilir miyiz.” diye konuştu
Burcu Esmersoy'a Gezi Parkı Protestosu 01:10
Burcu Esmersoy'a Gezi Parkı Protestosu 76 izlenme - 4 yıl önce Burcu Esmersoy, Kadın, Protesto, Gezi Parkı Ankara'da bir mağaza açılışına katılan, sunucu Burcu Esmersoy protesto edildi.
İnekle Markete Dalarak Protesto Etmek 02:03
İnekle Markete Dalarak Protesto Etmek 63 izlenme - 2 yıl önce İngiltere' de çiftçiler süt fiyatlarından memnun olmayınca alıyorlar inekleri ve bir süpermarketin süt reyonuna gderek orada protesto ediyorlar. Bizim çiftçiler yapsa diye düşündüm sonra vazgeçtim. Zaten et fiyatları olmuş anassının dini o inek değil bizde pırlanta...
klasik müzik festivalinde israil protestosu 02:25
klasik müzik festivalinde israil protestosu 104 izlenme - 6 yıl önce londra'da 'royal albert hall'de sahneye çikan israil filarmoni orkestrasi filistinli bir grup tarafindan protesto edildi.