Hoşgeldiniz!

protez

Diz ve Kalça Protezi Nedir Nasıl Yapılır 01:39
Diz ve Kalça Protezi Nedir Nasıl Yapılır 18.483 izlenme - 8 yıl önce Diz ve Kalça Protezi Ameliyatı Olanlar
Kaburgalarını Aldıran Kadının Protez Göz Taktırması 08:35
Kaburgalarını Aldıran Kadının Protez Göz Taktırması 22.790 izlenme - 5 yıl önce Çizgi film karakteri Jessica Rabbit'e benzemek için kaburgalarını aldıran Pixee Fox, dönüşümünü eksiksiz gerçekleştirmek için göz protezi operasyonu geçirdi.Çizgi film karakteri Jessica Rabbit'e benzemek için altı kaburgasını aldıran İsveçli model Pixiee Fox, şimdi de 'dönüşümünü' eksiksiz gerçekleştirmek için göz protezi operasyonu geçirdi. TOPLAM 700 BİN TL HARCADI İnce belli, geniş kalçalı, iri göğüslü, dolgun dudaklı olabilmek için 17 kez bıçak altına yatan ve bu uğurda yaklaşık 700 bin TL harcayan Fox, gözlerinin de çizgi film karakteri gibi görünmesi için bir kez daha operasyon geçirdi. GÖZ RENGİNİ DEĞİŞTİRMEK İÇİN HİNDİSTAN'A GİTTİ Pixiee Fox, doğal rengi mavi olan gözlerini parlak yeşile döndürmek için Hindistan'ın yolunu tuttu. 25 yaşındaki kadın "Bu benim gençlik yıllarımdan beni çok istediğim bir şeydi. Gözlerimin farklı bir renkte olmasını istiyordum." diye konuştu. İlk kez üç yıl önce göz renginin değşitirilebileceği operasyonları duyduğunu söyleyen Fox, bunu kesinlikle denemesi gerektiğini düşünmüş. Genç kadın: "Gözlerimin yeni rengi deniz yeşili. Bu gerçekten uç noktada bir renk ve doğal olarak bulunabilmesi mümkün değil." PROTEZ GÖZ TAKILDI Pixee Fox'un her iki gözüne de lokal anesteziyle protez göz takıldı. Nisan'da operasyon geçiren Fox, kontrolleri için bir süre daha Yeni Delhi'de kaldı. Genç kadın bu süreçte görme kaybı ya da enfeksiyon gibi riskleri de göz önüne aldı. Ancak bu tersliklerin hiçbiri gerçekleşmedi.
Saç Ekimi Öncesi Ve Sonrası 13:04
Saç Ekimi Öncesi Ve Sonrası 18.654 izlenme - 9 yıl önce Estetikmed Saç Ekimi Ve Plastik Cerrahi Merkezi
Meme Protezi Nereye Koyulur, Kas Altına Koyulmasının Avantajları Nelerdir? 00:43
Meme Protezi Nereye Koyulur, Kas Altına Koyulmasının Avantajları Nelerdir? 20.184 izlenme - 8 yıl önce Doç. Dr. İbrahim Aşkar, Meme protezi nereye koyulur? Kas Altına koyulmasının avantajları nelerdir? hakkında sağlık turu programında bilgi verdi.
Meme Dikleştirme Ameliyatı Nasıl Yapılır? 01:11
Meme Dikleştirme Ameliyatı Nasıl Yapılır? 10.378 izlenme - 8 yıl önce Doç. Dr. İbrahim Aşkar, Meme dikleştirme ameliyatı nasıl yapılır hakkında sağlık turu programında bilgi verdi.
Protez Saç Uygulama Görüntüleri 07:27
Protez Saç Uygulama Görüntüleri 7.324 izlenme - 7 yıl önce Protez Saçlandırma http://www.hairlife.com.tr protez Saç Sektörünün Devi 25.yılını Kutluyor. 0212 291 03 41 Pbx 0312 436 36 81 Pbx müşteri Temsilcileri 0532 333 09 05 0532 203 20 17
İneğin Duygulandıran Protez Bacak Sevinci 02:05
İneğin Duygulandıran Protez Bacak Sevinci 5.812 izlenme - 4 yıl önce Besi çiftliğinde arka bacağı sakatlanan Dudley isimli ineğe ameliyat ile protez takılmış. Protez ile bir süre rehabilitasyon gördükten sonra çiftliğe geri dönen ineğin sevinci kameraya böyle yansımış. Bu mutluluk insanı vejetaryen yapar.
Bacağı 180 Derece Ters Dikilen Adam 00:57
Bacağı 180 Derece Ters Dikilen Adam 4.973 izlenme - 4 yıl önce Konya'da trafik kazası sonucu sol bacak uyluk bölgesindeki kırıklar nedeniyle bir dizi ameliyat geçiren 24 yaşındaki Fevzi Aktaş'ın, protez kullanabilmesi amacıyla Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde gerçekleştirilen operasyonla sol bacağı ters dikildi.
Meme Protezi Ameliyatı Ne Kadar Sürer? Meme Protezi Nereye Koyulur? 00:52
Meme Protezi Ameliyatı Ne Kadar Sürer? Meme Protezi Nereye Koyulur? 7.349 izlenme - 8 yıl önce Doç. Dr. İbrahim Aşkar, Meme protezi ameliyatı ne kadar sürer? Meme protezi nereye koyulur? hakkında sağlık turu programında bilgi verdi.
Dr Ali Mezdeği : Labioplasti Ameliyatı - Vajina İç Dudak Sarkmaları 03:13
Dr Ali Mezdeği : Labioplasti Ameliyatı - Vajina İç Dudak Sarkmaları 7.407 izlenme - 8 yıl önce Tel : 0212 241 3 241 Web : http://www.esteport.com Esteport Estetik Cerrahi ve Saç Ekim Merkezi Op Dr Ali Mezdeği Estetik Ameliyatlar ve ameliyatsız estetikler hakkında Esteport Klinik Estetik Cerrahı Op Dr Ali Mezdeği Bilgiler veriyor.
Protez Patileriyle Hayata Tutunan Kedi 00:34
Protez Patileriyle Hayata Tutunan Kedi 1.444 izlenme - 2 yıl önce Rusya'nın Novosibirsk kentinde bir veteriner kliniği sayesinde, bu kediye yürümek için ikinci bir şans verilmiş. Sevimli kediciğin pati protezleriyle attığı ilk adımları izliyoruz.
Keltoş Biri Kolay Yoldan Nasıl Hayata Döndürülür? 00:34
Keltoş Biri Kolay Yoldan Nasıl Hayata Döndürülür? 1.665 izlenme - 2 yıl önce Son dönemlerde artan saç dökülmesi sorunları erkek ırkını protez saça ve varsa paraları saç ekimine yöneltti.
tolga karel ve çılgın saçları ile hairplus reklamı 03:03
tolga karel ve çılgın saçları ile hairplus reklamı 4.928 izlenme - 6 yıl önce Yaprak dökümünden sonra boşluğa düşen ve ardından Survivorla adından söz ettirip sonra daha derin bir boşluğa düşen tolga karel protez saçlarını bedavaya getirip reklam ücreti almamıştır..
Protez Bacak Takıldıktan Sonra Köpeğin Görülmeye Değer Mutluluğu 00:43
Protez Bacak Takıldıktan Sonra Köpeğin Görülmeye Değer Mutluluğu 3.118 izlenme - 6 yıl önce Yer ve zaman konusunda tam bir bilgim yok ama şu mutluluğu paha biçilemez bence.. Bizim kadar da onlarında yaşamaya hakkı var şu dünya da.. Her kim yaptıysa çok güzel bir şey yapmış :)
Çocuğun Dövüş İçin Protez Ayaklarını Çıkarması 00:59
Çocuğun Dövüş İçin Protez Ayaklarını Çıkarması 2.567 izlenme - 3 yıl önce İki ayağıda protez olan çocuk kavgada daha rahat dövüşebilmek için ikisini de çıkarıyor ve siyahi çocuğu yere serip pataklıyor...
Sporcu Proteziyle Okula Gelen Miniğe Duygulandıran Karşılama 00:40
Sporcu Proteziyle Okula Gelen Miniğe Duygulandıran Karşılama 2.841 izlenme - 4 yıl önce 7 yaşındaki küçük kız, sporcu proteziyle ilk kez gittiği okulunda arkadaşları tarafından harika şekilde karşılanıyor.
protez tırnak 01:00
protez tırnak 2.818 izlenme - 7 yıl önce my clinica izmir (0232 463 63 74)
Protez Kolun Adamı Trollemesi 01:00
Protez Kolun Adamı Trollemesi 3.277 izlenme - 6 yıl önce Adamın koluna takılan protez istem dışı hareket edince masturbasyona benzer bir hareket yapıyor. Belki trajik bir durum var ortada ama ister istemez güldürüyor.
Bayanlarda Göğüs Büyütme 03:48
Bayanlarda Göğüs Büyütme 3.000 izlenme - 9 yıl önce Op.Dr. Eser Aydogdu Bayanlarda Göğüs Büyütme
Mayına Basan File Protez Bacak Yapıldı 00:44
Mayına Basan File Protez Bacak Yapıldı 276 izlenme - 10 ay önce Dünyadaki ilk protezli fil olan Mosha, boyuna ve kilosuna uygun olarak tasarlanan daha büyük ve daha güçlü yeni protez bacağı sayesinde artık daha mutlu!
Protez Kolun Adamı Trollemesi 01:00
Protez Kolun Adamı Trollemesi 3.507 izlenme - 7 yıl önce Adamın koluna takılan protez istem dışı hareket edince masturbasyona benzer bir hareket yapıyor. Belki trajik bir durum var ortada ama ister istemez güldürüyor. Tamam tamam bu bir parodi.
Protez Bacak Takılan Fil'in Mutluluğu 01:21
Protez Bacak Takılan Fil'in Mutluluğu 2.516 izlenme - 5 yıl önce Tayland'ta yaşayan Engina isimli fil,geçirdiği kazadan dolayı yıllardır tek bacaksız yaşıyordu.Tayland fil çiftliği yetkilileri bu olayı üzülerek izliyorlardı.Bu olaya son vermek için file protez bacak takıldı.Engina artık çok mutlu.İzliyoruz
Hisleri iletebilen ilk taşınabilir biyonik el geliştirildi 01:27
Hisleri iletebilen ilk taşınabilir biyonik el geliştirildi 986 izlenme - 4 yıl önce İtalya'nın Roma kentinde bilim insanları, dokunma hissini iletebilen ve laboratuvar dışında kullanılabilen ilk biyonik eli tanıttı. Eli kullananlar dokundukları nesnelerin yumuşak mı sert mi olduğunu anında hissedebiliyor. BBC Türkçe internet sayfası: http://www.bbc.co.uk/turkce Facebook: http://facebook.com/bbcturkceservisi Twitter: http://twitter.com/bbcturkce
Protez Saç kullanan ünlüler kimler 01:56
Protez Saç kullanan ünlüler kimler 1.613 izlenme - 6 yıl önce Ünlü Sanatçı Mahmut Hekimoğlu da Saçlarını Demo Hair Kalitesiyle Yaptırdı... http://www.demohair.com hangi ünlü protez saç kullanıyor,protez saç kullananlar ünlüler,protez saç kullanan yabancı ünlüler,saç sistemleri,protez saç görüntüleri,protez saç fiyatları,protez saç malzemeleri,protez saç ömrü, için lütfen arayınız 0212 224 05 80
Sıladent Diş Protez Laboratuvarı 02:04
Sıladent Diş Protez Laboratuvarı 7.195 izlenme - 13 yıl önce sıladent diş protez laboratuvarında yapilan işlemlerin gösterildiği videomuzu begenmeniz dileğiyle....
Hair Sistem - Doğal Protez Saç Uygulaması 02:25
Hair Sistem - Doğal Protez Saç Uygulaması 1.562 izlenme - 7 yıl önce Saç dökülmesi sorununu hairsistem ile çözen ve yeni saçlarına kavuşan müşterimizin uygulama görüntüleri. daha fazlası için; http://www.hairsistem.com/protez-sac-resimleri
Protez Saç- Doğal Saç Protez Uygulaması Prenses Peruk Farkıyla 0312 419 3707 02:03
Protez Saç- Doğal Saç Protez Uygulaması Prenses Peruk Farkıyla 0312 419 3707 1.357 izlenme - 7 yıl önce http://www.prensesperuk.com/ http://www.prensesperuk.net/ http://www.hairacademystudios.com/ind... Prenses Peruk ile hayalinizdeki Saçlara Kavuşun. Başlıca Ürünlerimiz: Medikal Peruk, Medical PerukSentetik peruk, postiş,çıtçıt saç, boncuk kaynak, keratin kaynak, protez saç, peruk bakimi, ham saç, doğal peruk, ankara peruk merkezi, Saç aksesuarları, Postij, Atkuyruğu, Erkek Peruk,Çocuk Peruk,Peruk Fiyatları,Uzun peruk,Saç modelleri,Saç uzatma merkezi,Saç uzatma yöntemleri,Peruka,Perçem Kahkül,Kakül,Doğal Ham Saç Fiyatları,Peruk Modelleri,Saç Uzatma Ürünleri,ÇıtÇıt Saç,Postiş saç modelleri,Peruk Fiyatları, Postiş Fiyatları,Takma Saçlar, Takma Bıyık,Takma sakal,Bayan peruk,Sentetik Peruk,peruk çeşitleri,8 parça çıtçıt,Kakül,kaynak saç nasıl yapılır,doğal insan saçı,saç kaynak,Saç Kaynağı,Silikon Saç,Boncuk Saç,Ankara Peruk Merkezi,Brezilya Fönü,Çıt Çıt saç nasıl takılır,Gerçek Postiş,Protez Saç,Toupe,Tepelik
Protez Saç Videoları 00:22
Protez Saç Videoları 1.703 izlenme - 9 yıl önce eskişehir saç yerleşimmerkezi
Protez Kol Canlı Yayında Tutukluk Yaparsa 01:00
Protez Kol Canlı Yayında Tutukluk Yaparsa 1.151 izlenme - 7 yıl önce Protez kolu canlı yayında anlatan kolu olmayan adam kolun kendi kontrolü dışında hareket etmesiyle şaşırdı. Protez kol bozuldu masayı yumrukladı...
Protez Kollu Dövmeci 00:14
Protez Kollu Dövmeci 49 izlenme - 3 ay önce Sheitan Tenet artık dünya tarihine girmiş bir dövme sanatçısı çünkü dövmelerini protez bir kol ile yapıyor. 22 yıl önce kolunu bir kaza sonucu kaybeden Tenet'e özel bir protez kol yapılmış. Bu kol aslında bir dövme yapma makinesi. Tenet artık dövmeleri bu makine ile yapıyor. İnanılmaz ama gerçek…