Hoşgeldiniz!

Protokol Videoları İzle

Ağzında Sigara Altında Motorla Protokolün Önünden Geçen Dayı 00:16
Ağzında Sigara Altında Motorla Protokolün Önünden Geçen Dayı 45.348 izlenme - 6 ay önce Yer Çanakkale.Türkiye Cumhuriyeti’nin Kuruluşunun 93.Yıldönümü törenlerinde; ağzında sigarası, altında motosikleti ile protokolün önünden geçen vatandaş polisi alarma geçirdi.Dayıdaki rahatlık takdire şayan.
Sisi'nin 4Km Uzunluğundaki Protokol Halısı 00:22
Sisi'nin 4Km Uzunluğundaki Protokol Halısı 71 izlenme - 2 gün önce Abdülfettah el-Sisi darbeyle ülkenin başına gelen zat,sanki hiç ölmüceklerki zevki sefayı adet ediniyolar.4Km uzunluğundaki halı ne demek ne sanıyo kendini demezmi insan
Boğaztepe Tesisleri Kalender Orduevi Ays Organizasyon 2014 Düğünleri 03:50
Boğaztepe Tesisleri Kalender Orduevi Ays Organizasyon 2014 Düğünleri 2.219 izlenme - 3 yıl önce Ays Organizasyon Bir Ağacın Gövedesinde Yeni Bir Ağaç Büyüyor Ays Organizasyon Kalender Orduevi Havuzbaşı Düğünleri
Bursaspor ile UÜ arasında işbirliği protokolü imzaladı 01:47
Bursaspor ile UÜ arasında işbirliği protokolü imzaladı 1.109 izlenme - 2 yıl önce Bursaspor ile Uludağ Üniversitesi (UÜ) arasında sporcuların fiziksel ve psikolojik performanslarının geliştirilmesine ilişkin işbirliği protokolü imzalandı. 22.08.2015 günü Futbol Arena kanalına yüklediğim 'Bursaspor ile UÜ arasında işbirliği protokolü imzaladı' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/futbolarena kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Evde 1 Ayda Plaj Vücudu - 30. gün - Tabata Protokol 04:11
Evde 1 Ayda Plaj Vücudu - 30. gün - Tabata Protokol 797 izlenme - 1 yıl önce UYARI !!! EGZERSİZE ALIŞKIN OLMAYAN BÜNYEDE KALP KRİZİYLE SONUÇLANABİLİR Şaka Değil Evde 4 Dakikada Yağ Yakın - Tabata Protokol - Epoc Etkisi - Tabata Antrenmanı DİKKAT ! Lütfen videolarımızı bilgisayarınıza İNDİRMEYİNİZ. Direkt olarak İNTERNET üzerinden izleyiniz FACEBOOK - http://www.facebook.com/HakanFitness TWITTER - https://twitter.com/HakanFitness INSTAGRAM : http://www.Instagram.com/hknfitness Reklam ve Projeleriniz için : dthakanbulbul@gmail.com* * Kişisel mail göndermeyiniz 5 dk warmp up(ısınma) 2 hareket x 2,5 dk - Jog in Place - Jumping Jack 30 sn dinlenme Burpee: 30 sn Dinlenme: 10 sn * Bu hareketi 8 tur uygulamalı ve tur aralarında 10 sn ara vermelisiniz. kısa sürede forma girmek forma girmenin form tutmanın yolları evde forma girme yağ yakımını artıran hareketler yağ yakımını artıran egzersizlerevde yağ yakıcı egzersizler yağ yakıcılar yağ yakmanın en kolay en kısa yolu yağ yakmanın yolları teknikleri nasıl yağ yakılır kilo vermenin en kolay yolu evde yağ yakan yaktıran egzersizler kilo verdiren egzersizler spor fitness zayıflatan hareketler zayıflatan zayıflamak için bacak karın inceltme kilo verdiren bölgesel yağ yakımı zayıflama hareketleri
Protokol Nedir? - Sokak Röportajı 02:56
Protokol Nedir? - Sokak Röportajı 499 izlenme - 2 yıl önce Sözlükte "protokol" ne demek? 1. Bir toplantı, oturum, soruşturma sonunda imzalanan belge. 2. Diplomatlar arasında yapılan anlaşma tutanağı. 3. Diplomatlıkta, devletler arasındaki ilişkilerde geçen yazışmalarda, resmi törenlerde, devlet başkanları ile onların temsilcileri arasındaki görüşmelerde uyulan kurallar.
Suriye`de Protokol ve Diplomasi 00:37
Suriye`de Protokol ve Diplomasi 943 izlenme - 2 yıl önce Şirin komşumuz Suriye`de bayramlaşma ve karşılama seremonisinden bir kesit. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bakan Fatma Şahin, türkü söyleyip halay çekti 05:08
Bakan Fatma Şahin, türkü söyleyip halay çekti 1.231 izlenme - 4 yıl önce Şahinbey Belediyesi 4. Uluslararası Folklor Festivali'nin son gününe katılan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, Zara ile birlikte 'Bahçalarda Mor Meni' türküsünü söyledi. Bakan Şahin daha sonra sahne önünde diğer protokol üyeleri ve yabancı ülkeden gelen ekiplerle birlikte halay çekti. Şahinbey Belediyesi tarafından düzenlenen Türkiye ile birlikte 10 ülkenin katıldığı 4. Uluslararası Folklor Festivali, Zara'nın sahne aldığı ve yaklaşık 60 bin kişinin katıldığı final gecesi ile son buldu. Renkli anların yaşandığı Gala gecesine katılan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin Zara ile birlikte türkü söyleyerek, halay çekti. Böyle bir etkinlik düzenlediği için Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu'na teşekkür eden Bakan Şahin, “Muhteşem bir ortam, muhteşem bir organizasyon ve muhteşem bir performans bu gece burada her şey muhteşem söylenecek bir şey yok. Başkanımız başarısı ortada ben kendisini kutluyorum.” dedi.
Ağzında Sigara İle Protokolün Önünden Gecen Dayı 00:16
Ağzında Sigara İle Protokolün Önünden Gecen Dayı 158 izlenme - 6 ay önce Çanakkalede yapılan 29 ekim cumhuriyet bayramı etkinliğinde motoruyla kameralara takılan rahat dayıdır.
Başbakan Aracının Kapı Protokolü 00:29
Başbakan Aracının Kapı Protokolü 788 izlenme - 2 yıl önce Boru mu bu kardeş koskoca başbakan aracı kapısını açacak olan adamın bile bir tane kapısını açan bulunacak ki bir şeye benzesin di mi ama? Korumanın koruması var da denilebilir aslında neyse havalarda bayaaa ısındı değil mi?
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Şaşırtan Protokol Kırmızı Halı'da 6 5 Dakika  06:27
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Şaşırtan Protokol Kırmızı Halı'da 6 5 Dakika 157 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan Afrika Ziyareti Sırasında Gana'da Protokolle Karşılandı. Kırmızı Halı Serildi, Asklerler Selama Durdu Ama O Tören Bir Türlü Bitmek Bilmedi.
Vodafone Arena'da Protokol Açılışı Yapıldı 02:18
Vodafone Arena'da Protokol Açılışı Yapıldı 200 izlenme - 1 yıl önce Beşiktaş Kulübü'nün yeni stadı Vodafone Arena'nın protokol açılışı bugün yapıldı.
Ben Saksı Değilim - Bartın Valisi 01:33
Ben Saksı Değilim - Bartın Valisi 406 izlenme - 2 yıl önce Bartın Valisi Saadet Partisi'ni ziyarete gitmiş (neden gidiyorsa o da ayrı) kendisini karşılayanın da il başkanı değil de il başkan yardımcısı olduğunu öğrenince de bayağı bir celallenmiş ve akıllara Erol Büyükburç'un ben saksı değilim performansını getiren sözlerle fırçasını atmış efenim.
Irak Protokolünde Feci Kaza (Hafiften Popo İçerir) 00:27
Irak Protokolünde Feci Kaza (Hafiften Popo İçerir) 270 izlenme - 2 yıl önce Kadir Topbaş iç çamaşırı giymediğini açıkladığından beri gözler siyasetçilerin iç giyimine yöneldi. Ben de ne yapsam ne yapsam da bu konuyla ilgili bir video eklesem dedim ve site sakinleri için şu felsefi polemiği ortaya atacak videoyu buldum. İç çamaşırı giyip giymemek mi yoksa giydiğine de sahip olup olamamamak mıdır önemli olan? Hani alışmadık götte don durmazmış zaten misali. Irak hükümet üyeleri plaket alırken yaşanan olayı gözteren videoyu izleyin ve attırın bakalım yorumlarınızı...
Utorrent Protokol Şifreleme Kaldırmak 00:25
Utorrent Protokol Şifreleme Kaldırmak 221 izlenme - 3 yıl önce Utorrent Protokol Şifreleme Kaldırmak
Murat Serimin 23 Nisan 2010 Protokol Konuşması 03:04
Murat Serimin 23 Nisan 2010 Protokol Konuşması 875 izlenme - 7 yıl önce murat serimin 23 nisan konuşması
Warriors Of The Net 12:57
Warriors Of The Net 1.061 izlenme - 9 yıl önce interneti merak edenler bastan sona internet nasıl işler anlayana dovul zursa saz :)
Bez Peçete Nasıl Kullanılır? 01:18
Bez Peçete Nasıl Kullanılır? 191 izlenme - 2 yıl önce Bez peçete nasıl kullanılmalıdır ?
Tribün Koltuğu Tanıtım Videosu 05:16
Tribün Koltuğu Tanıtım Videosu 592 izlenme - 8 yıl önce tribün koltuğu tanıtım videosu
alpha protocol 01:58
alpha protocol 569 izlenme - 7 yıl önce aksiyon oyunlarını seviyorsanız bu oyun favorileriniz arasına girecek
Diplomasi Akademisi - Protokol Dersleri 04:42
Diplomasi Akademisi - Protokol Dersleri 109 izlenme - 4 yıl önce Diplomasi Akademisi - Protokol Dersleri
Çorum'da Protokolün Arasına Dalan Genç Korkuttu 02:20
Çorum'da Protokolün Arasına Dalan Genç Korkuttu 70 izlenme - 2 yıl önce Çorum'da Cumhuriyet Bayramı kutlamalarının ardından, protokol üyelerinin arasına dalan akli dengesi yerinde olmadığı belirtilen 25 yaşındaki Adem E., paniğe neden oldu.
Görevimiz Tehlike - Hayalet Protokol - Out For A Run (Mission Impossible - Ghost Protocol) 03:53
Görevimiz Tehlike - Hayalet Protokol - Out For A Run (Mission Impossible - Ghost Protocol) 70 izlenme - 2 yıl önce Görevimiz Tehlike serisinin sonuncusu olan Hayalet Protokol'ün kum fırtınası sahnesinde çalan Michael Giacchino bestesi Out For A Run... Ben bunu bakkala falan giderken dinliyorum, çok heyecanlı bir hayatım varmış gibi oluyor... tavsiye ederim... İyi dinlemeler...
Melih Gökçek - Hilmi Güler Telefon Görüşmesi 03:22
Melih Gökçek - Hilmi Güler Telefon Görüşmesi 87 izlenme - 2 yıl önce Enerji Bakanlığından aldığı 1.5 milyar dolarlık doğalgaz parasını, yerel seçim öncesi, Hilmi Güler'in bir arkadaşına benzinlik yeri verilmesi karşılığında, ödemeyen Melih Gökçek... Doğalgazı Ankaralıya satıp tahsil eden ve Enerji Bakanlığına ödemeyerek, 3 milyar doları, cebe atan Melih Gökçek...
protokol 04:07
protokol 57 izlenme - 7 yıl önce protokol
Zarafet Akademisi Kurucusu Gökhan Dumanlı, Masa Kültürünü Anlatıyor. 07:25
Zarafet Akademisi Kurucusu Gökhan Dumanlı, Masa Kültürünü Anlatıyor. 49 izlenme - 2 yıl önce TvNet Trendler Programında Zarafet Akademisi Kurucusu ve Eğitmeni Zarafet Uzmanı Gökhan Dumanlı, Masa Kültürü ve Düzenini Anlatıyor...
Protokol Adnan Aydoğan 04:21
Protokol Adnan Aydoğan 43 izlenme - 6 yıl önce
LeBron James Protokolü İhlal Edip Sarıldı! 00:31
LeBron James Protokolü İhlal Edip Sarıldı! 55 izlenme - 2 yıl önce Prens William ve Düşes Kate Middleton çiftiyle fotoğraf çektiren LeBron James, protokolü ihlal edip Kate'i sarıldı.
uTorrent Protokol Şifrelemesini Kaldırmak 00:25
uTorrent Protokol Şifrelemesini Kaldırmak 46 izlenme - 3 yıl önce uTorrent Protokol Şifrelemesini Kaldırmak
rusya ile enerji  anlaşmaları İmzalandı 03:19
rusya ile enerji anlaşmaları İmzalandı 109 izlenme - 8 yıl önce www.enerjiburada.com