Hoşgeldiniz!

provası

İşte michael jackson' ın son provası 00:45
İşte michael jackson' ın son provası 27.578 izlenme - 8 yıl önce İşte michael jackson' ın son provası
Ölüm Provası Fragman 01:22
Ölüm Provası Fragman 10.850 izlenme - 3 yıl önce Ölüm Provası Fragman
hadise yeni kostümü ile provası 02:10
hadise yeni kostümü ile provası 23.712 izlenme - 8 yıl önce hadise eurovision'da giyeceği sahne kostümü ile provası
Hainlerin Akıncı Üssü'nde Bildiri Provası Yaptığı O Anlar 00:57
Hainlerin Akıncı Üssü'nde Bildiri Provası Yaptığı O Anlar 3.340 izlenme - 12 ay önce Darbe girişimi sırasında örgüt mensubu askerlerin sözde bildirisini okumak için Akıncı Üssü'nde yaptıkları provanın görüntüleri ortaya çıktı Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında örgüt mensubu askerlerin sözde darbe bildirisini okumak için Akıncı 4. Ana Jet Üssü'nde yaptıkları provaya ilişkin görüntüler ortaya çıktı. FETÖ'nün darbe girişimiyle ilgili soruşturma dosyasına giren görüntülerde, Akıncı'daki 4. Ana Jet Üs Komutanlığında, sözde darbe bildirisinin okunması için askerler tarafından, Genelkurmay Başkanlığı makam forsu ve Türk bayrağı ile bir kürsünün bulunduğu alanın oluşturulduğu görülüyor. Alanda görüntü çekilerek prova yapılıyor. İlk provayı sivil kıyafetli bir erbaş, kendisini kayda alan komutanına kürsüden tekmil vererek gerçekleştiriyor. Daha sonra rütbeli bir asker de prova amaçlı kürsüye geliyor. Kamera karşısına geçen asker, sözde darbe bildirisini okuyor.
şehzade mustafanın paşalığa hazırlık provası 01:49
şehzade mustafanın paşalığa hazırlık provası 7.624 izlenme - 5 yıl önce şehzade mustafanın paşalığa hazırlık provası
Ôdishon - İşkence Sahnesi (1999) (+18) 10:04
Ôdishon - İşkence Sahnesi (1999) (+18) 5.166 izlenme - 2 yıl önce Karısı öleli uzun zaman olan adam yeniden evlenmek ister. Kendine uygun bir aday bulabilmek için, arkadaşıyla birlikte bir oyuncu seçmesi tezgahlar. -Spoiler- Resmini görür görmez vurulduğu kadının peşinden koşar ama kadın hiç de umduğu gibi değildir. Güzel kızımız geçmişte yaşadığı kötü şeylerden ötürü bir nevi bir psikopat olmuştur. Bu sahnede de tek isteği hoş bir hanımla evlenmek olan zavallı adama, dışı seni yakar içi beni deyimine uygun kadının uyguladığı işkence sergilenmektedir. Sinema tarihinin en rahatsız edici filmlerinden biri olan Japon yapımı filmin yönetmeni Takashi Miike'dir. Huzursuz seyirler ola. Midesi kaldırmayan izlemesin.
hadise'nin ilk provası 01:19
hadise'nin ilk provası 14.389 izlenme - 8 yıl önce hadise'nin rusya eurovision show gösterisi İlk provası
mıchael jacksonun son provası 01:39
mıchael jacksonun son provası 4.930 izlenme - 8 yıl önce mıchael jackson ölmeden önceki provası
23 Nisan Şenlikleri Provası 04:13
23 Nisan Şenlikleri Provası 2.442 izlenme - 5 yıl önce çok güzel birçalışma var bu çocuklarda.anasınıfı. M Feyzi Çakmak İlk.öğr Okulu Mersin Mut
kralın son provası 00:54
kralın son provası 974 izlenme - 8 yıl önce jacksonun son provası oldu
Darbeciler Akıncı'da Bildiri Provası Yapmış 00:44
Darbeciler Akıncı'da Bildiri Provası Yapmış 75 izlenme - 12 ay önce Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında örgüt mensubu askerlerin sözde darbe bildirisini okumak için Akıncı 4. Ana Jet Üssü'nde yaptıkları provaya ilişkin görüntüler ortaya çıktı.
Doğa Rutkay'dan Gerçek Gibi Oyun Provası!.. 01:57
Doğa Rutkay'dan Gerçek Gibi Oyun Provası!.. 462 izlenme - 6 yıl önce
Mi Minör Tanıtım - Mehmet Ali Alabora 00:54
Mi Minör Tanıtım - Mehmet Ali Alabora 197 izlenme - 2 yıl önce Son dönemin en çok konuşulan tiyatro oyunu küşkusuz Mi Minör, bu izleyeceğiniz de tantanalar yaratan oyunun tanıtımlarından. Özet Olarak da Şöyle; Mi Minör "Kendine Özgür Ülke Pinima"da geçen bir oyundur. Oyun alanına girdiğiniz anda Pinima'ya girmiş olursunuz. Pinima herşeye başkanın karar verdiği, demokrasiyle yönetilen bir ülkedir. Yakışıklı, akıllı ve gece gündüz uykusuz kalarak halkı için neyin doğru neyin yanlış olduğunu düşünen başkan seçimlere katılacak iki partinin de başkan adayıdır. Pinima'da düşünmenize gerek yoktur, ama isterseniz düşünce özgürlüğü satın alabilirsiniz. Pinima'da tek tehlike uzaylılardır. Pinima halkı en çok uzaylılardan korkar çünkü uzaylılar akılları ele geçirebilir. Mi Minör'de seyirci isterse tribünlere oturarak seyirci kalmayı, isterse oyuncularla aynı zeminde ayakta durarak oyuna katılmayı seçebilir. Gösteri boyunca Ustream, Twitter ve Facebook'da neler olduğunu kaçırmak istemiyorsanız, akıllı telefonlarınızı kullanabilirsiniz. Piyanosunun tiz sesleri yasaklanan Piyanist, ona eşlik eden müzisyen ve seyirciler gösteri sırasında bambaşka bir deneyim yaşamanızı sağlayabilir. Piyanist ve ekibi sosyal medyayı kullanarak ülkede yaşananları tüm dünyaya canlı olarak duyurucaklar. Mi Minör sadece oyunun oynandığı alanda değil, dijital medya üzerinden dünyanın her yerinden canlı olarak takip edilebilir. Dijital seyirciler de isterlerse sosyal medya aracılığı ile oyuna katılabilir ya da sadece olanları seyretmeyi tercih edebilir.
Justin Bieber | Selena Gomez Dancing To Ordinary People By John Legend 00:30
Justin Bieber | Selena Gomez Dancing To Ordinary People By John Legend 199 izlenme - 3 yıl önce Justin Bieber | Selena Gomez DANS PROVASI
Hüzün 2012 Sakarya Konser Provası 1 10:54
Hüzün 2012 Sakarya Konser Provası 1 250 izlenme - 5 yıl önce
Mr - Sensizlik Provası (Upload By Cyter) 04:00
Mr - Sensizlik Provası (Upload By Cyter) 770 izlenme - 9 yıl önce antakya rap dünyasının tanınan gruplarından olan kilamat ın kurucularından mr 'ın seslendirdiği sensizlik provası adlı parçaya resimli klip benim tarafımdan yapılmıştır.. kilamat grubuna http://www.antakyarap.com http://www.facebook.com/group.php?gid=43635285594 http://www.myspace.com/kilamat adreslerinden ve the_cyter@hotmail.com , antakya_rap@hotmail.com e-mail adreslerinden isteklerinize ulaşabilirsiniz.. design by cyter umarım klibi beyenirsiniz.
Sokaktaki İnsanları Çevirip Tiyatro Provası Yapmak 04:46
Sokaktaki İnsanları Çevirip Tiyatro Provası Yapmak 22 izlenme - 7 ay önce Sosyal Deney,şaka,komik ve ilginç videolarıyla herkesi kendine sevdiren ekib bu sefer sokaktaki insanlara tiyatro provası yapıyolar
Mezarını Yaptırıp Ölüm Provası Yapmak 02:23
Mezarını Yaptırıp Ölüm Provası Yapmak 110 izlenme - 2 yıl önce Antalya'nın Manavgat ilçesinde 78 yaşındaki Hasan Aydın, ölmeden evinin önüne böyle bir mezar yaptırmış. Aydın, yaptırdığı mezarının günlük temizlik bakımı yaparak 'Bir ayağım bu dünyada, bir ayağım öbürkü aleme yakın' diyerek üstünde bazı zamanlar uyuduğunu söylemiş.
23 Nisan Provası 13 Nisan 2012 04:02
23 Nisan Provası 13 Nisan 2012 108 izlenme - 5 yıl önce 3a sınıfı işbaşında
Mezuniyet Provamız 01:36
Mezuniyet Provamız 61 izlenme - 3 yıl önce
Sakarya 02:13
Sakarya 288 izlenme - 9 yıl önce 19 mayıs genlik spor bayramı sakarya çark caddesinde prova yapındı...
Aytaç Temel_ Ahmet Selim- İllegal Sevda 04:10
Aytaç Temel_ Ahmet Selim- İllegal Sevda 167 izlenme - 6 yıl önce şiir aytaç temelyorum ahmet selim
İntiharın Genel Provası Süpriz Final Öncesi (Serhat KILIÇ) 04:31
İntiharın Genel Provası Süpriz Final Öncesi (Serhat KILIÇ) 88 izlenme - 3 yıl önce İntiharın Genel Provası Süpriz Final Öncesi Serhat KILIÇ
TRT Haber'de yayına yansıyan ses provası 00:26
TRT Haber'de yayına yansıyan ses provası 106 izlenme - 5 yıl önce TRT Haber rejisinin komik hatası
Şenlik Provası 01:10
Şenlik Provası 54 izlenme - 7 yıl önce 1.mersin motosiklet şenliği provası