Hoşgeldiniz!

provokasyon

Andımızın Kaldırılması Provokasyondur - İlber Ortaylı 01:45
Andımızın Kaldırılması Provokasyondur - İlber Ortaylı 2.691 izlenme - 3 yıl önce İlber Ortaylı, Abbas Güçlü'yle Genç Bakış programında andımızın kaldırılmasıyla ilgili düşüncelerini dile getiriyor. İzliyoruz efendim.
Gta 4 Provokasyonu - Diren Gezi Parkı! 05:17
Gta 4 Provokasyonu - Diren Gezi Parkı! 2.728 izlenme - 4 yıl önce Ltfen provokasyon yerine dzgnce eylemimizi yapalm arkadalar, istediklerini veremeyip lkemiz iin birlikte direnelim.
Nihat Doğan Melih Gökçek Kapışması 05:38
Nihat Doğan Melih Gökçek Kapışması 3.754 izlenme - 5 yıl önce Nihat Doğan, Melih Gökçek'le fena kapıştı. Olaylarda 3 kişi ölmesinin az olduğunu öğrendiğimiz bu bilgi dolu anları izliyoruz.
Ramil Seferov'un Macaristan'daki Duruşmada Yaptığı Savunma 04:46
Ramil Seferov'un Macaristan'daki Duruşmada Yaptığı Savunma 1.008 izlenme - 3 yıl önce NATO'nun Barış İçin Ortaklık programı dahilinde kurs gördüğü Budapeşte'de Gurgen Markaryan adlı Ermeni subayı öldürmekten ömür boyu hapis cezasına mahkum edilen Azerbaycanlı subaydır. Karardan sekiz yıl sonra 31 Ağustos 2012 tarihinde Azerbaycan'a iade edilmiş ve aynı gün içerisinde Azerbaycan Devlet Başkanı İlham Aliyev tarafından hakkında af kararı çıkartılmıştır. Kaynak: vikipedi
Yasa Dışı Sol Örgüt Yandaşları Muhtarlık Binasını Yaktı 04:11
Yasa Dışı Sol Örgüt Yandaşları Muhtarlık Binasını Yaktı 751 izlenme - 4 yıl önce Sultangazi'de yasadışı sol örgüt yandaşları, seçimin yapıldığı okulu taş yağmuruna tuttu. Grup, muhtarlık binasını da ateşe verdi. Edinilen bilgilere göre olay Sultangazi 75. Yıl Mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan İstiklal İlkokulu civarında meydana geldi. Oyların çalındığını iddia eden yasa dış sol örgüt yandaşları, Cumhuriyet Caddesi'nde toplanarak oy sayım işleminin yapıldığı İstiklal İlkokulu'nu taş yağmuruna tuttu. Hızını alamayan grup, okulun karşısında bulanan 75. Yıl Muhtarlık binasını da ateşe verdi. Yaşanan olaylar nedeniyle okula çok sayıda polis sevk edildi. Özel harekat polisleri ve Toplumsal Olaylara Müdahale Araçları (TOMA) da hazır bekletildi. Yanan muhtarlık binası TOMA'dan sıkılan su yardımıyla söndürüldü. Öte yandan oy sayımının yapıldığı okuldan çıkan bazı kişilerin oyların çalındığı iddiasıyla polisi hedef aldıkları görüldü. Okuldan çıkanlarla polis arasında zaman zaman tartışmalar yaşandı.
Gezi Parkı provokatörleri mobese'de 03:50
Gezi Parkı provokatörleri mobese'de 462 izlenme - 5 yıl önce Taksim Gezi Parkı olaylarını provoke eden bir grup gösterici, mobese kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Göstericiler, mobese direğine tırmanarak, kameraları boyayarak etkisiz hale getirdi.
Çelikbilek’ten Görele’de İftar Provokasyonu 05:36
Çelikbilek’ten Görele’de İftar Provokasyonu 328 izlenme - 4 yıl önce 3 Ağustos Günü Belediyenin İftar Programları Dahilinde Görele Köyündeki İftar Yemeğini Görele Köylüleri, 2-b Rayiç Bedellerinin Yüksek Oluşu Nedeniyle Protesto Edip, İftar Masalarından Kalkarak Basın Açıklaması Yapmışlardı.
Müftünün Karısı Bu Sefer de Soma'da 01:19
Müftünün Karısı Bu Sefer de Soma'da 113 izlenme - 3 yıl önce BBC'nin Türkiye'ye karıştırmaya yönelik çabaları durmak bilmiyor. Gezi olaylarından sonra BBC şimdi de Soma'da provokasyon yapmak için elinden geleni ardına koymuyor. BBC'nin madenci yakını diye röportaj yaptığı kadınlar bakın kim çıktı. Malum link: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/128237/muftu-esi-oldugunu-soyleyen-kadinin-yalani
Gerçek İslamı Ararken Tokat Bulan Provokatör! 02:43
Gerçek İslamı Ararken Tokat Bulan Provokatör! 237 izlenme - 3 yıl önce Videoda İngiltere'de müslüman mahallesine girip gerçek islamı arayan bir provokatörü görüyorsunuz.Adı Tommy Robinson ; EDL örgütünün lideri.EDL ise İngilterede kurulmuş bir anti-islamist ırkçı bir örgüt.Arabasından o bölgedeki hızlı elkaidecilerden birine hakaret edince tokadı yiyor.Saif El İslam adındaki kişi ise İngiltereye şeriat getirmek için çırpınan biri.Tabi kendisini tutamayıp adama yapıştırıyor tokadı.Tommy ise tokadı yedikten sonra yine sızlanmaya başlıyor ve hakarete devam ediyor.Normal bir müslümana dahi böyle yapsa tokadı yerdi, gidip el kaideciye bulaşmak ve işte islam bu demek tamda bir faşistlik örneği olsa gerek.
Nihat Doğan Melih Gökçek Kapışması 08:28
Nihat Doğan Melih Gökçek Kapışması 169 izlenme - 3 yıl önce Nihat Doğan, Melih Gökçek'le fena kapıştı. Olaylarda 3 kişi ölmesinin az olduğunu öğrendiğimiz bu bilgi dolu anları izliyoruz.
Ayyıldız Tim A Haber Deşifre Programı Konuşması 12:17
Ayyıldız Tim A Haber Deşifre Programı Konuşması 144 izlenme - 2 yıl önce A Haber Deşifre programına katılan, Ayyıldız Tim hakkında kitap yazan Mehmet İshak Telli'nin 8 Haziran 2013 tarihli konuşmasın çok çarpıcı noktalara değinmektedir. Olaylara tarafsız olması Yönünden kim kimdir? Nedir? Sorularına farklı açıdan tekrar bakalım.
Beyaz Show'da Ayşe Öğretmen Provokasyonu 00:15
Beyaz Show'da Ayşe Öğretmen Provokasyonu 66 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Show'un bu hafta yayınlanan bölümünde geçen hafta öğretmen olduğunu iddia ederek PKK propagandası yapan 'Ayşe Öğretmen'e PKK sempatizanları tarafından sloganlarla destek verildi. Yeni bir provokasyona geçit vermeyen Beyaz yayını kesti.
RTE - Sınırımızı İhlal Eden Uçağı Vurduk 00:58
RTE - Sınırımızı İhlal Eden Uçağı Vurduk 88 izlenme - 3 yıl önce Efendim pek değerli başbakanımız miting esnasında Genel Kurmay'ı ve pilotları tebrik edip övüne övüne uçağı düşürdük demiş. Alkışlayalım mı ne yapalım yorum sizin. Allah sonumuzu hayır etsin diyorum.
Gezi Parkı Provokatörleri Mobese'de 03:50
Gezi Parkı Provokatörleri Mobese'de 136 izlenme - 5 yıl önce Taksim Gezi Parkı Olaylarını Provoke Eden Bir Grup Gösterici, Mobese Kameraları Tarafından Saniye Saniye Görüntülendi.
Yusuf Yerkel'in Tekmesinin Öncesi ve Sonrası Yeni Görüntüler 01:02
Yusuf Yerkel'in Tekmesinin Öncesi ve Sonrası Yeni Görüntüler 55 izlenme - 2 yıl önce Cok masum ve mazlum tekme yiyen vatandasimiz tekmeyi yemeden önce pekte masum olmayan görüntüleri ile ortaya cikiyor videomuzda. Amerika Bati diye kendini yirtanlar, böyle birseyi Amerikan Baskanina yapta bak seni delik desik ediyorlarmi. Haberin özetI: Soma'da Başbakanlık Müşaviri Yusuf Yerkel'in tekme olayının perde arkası ilk kez A Haber'de yayınlandı. O olay öncesinde ve sonrasında neler yaşandığı A Haber'de Sevilay Yükselir'in sunduğu 0 Siyaset programında yayınlandı.
Volkan: Sabri Provokasyon Amacıyla Oyuna Girdi 05:58
Volkan: Sabri Provokasyon Amacıyla Oyuna Girdi 153 izlenme - 5 yıl önce Volkan: Sabri Provokasyon Amacıyla Oyuna Girdi
Geçmişten Bugüne Bayrak Provokasyonu 02:59
Geçmişten Bugüne Bayrak Provokasyonu 77 izlenme - 4 yıl önce Diyarbakır'daki bayrak provokasyonu aslında Türkiye'de ilk kez yaşanmadı. 1996 ve 2005 yıllarında da benzer olaylar meydana gelmişti...
İşte Yalan Olduğu İddia Edilen Bayrak Yakma Görüntülerinin Tamamı 02:11
İşte Yalan Olduğu İddia Edilen Bayrak Yakma Görüntülerinin Tamamı 119 izlenme - 5 yıl önce İşte Yalan Olduğu İddia Edilen Bayrak Yakma Görüntülerinin Tamamı İşte Ankara'daki Bayrak Yakma Provokasyonu İşte Yalan Olduğu İddia Edilen Bayrak Yakma Görü...
Erdoğan ve Putin'den Peş Peşe Saldırı Açıklaması İkisi de 'Provokasyon' Dedi 02:20
Erdoğan ve Putin'den Peş Peşe Saldırı Açıklaması İkisi de 'Provokasyon' Dedi 19 izlenme - 1 yıl önce Erdoğan ve Putin'den Peş Peşe Saldırı Açıklaması! İkisi de 'Provokasyon' Dedi
Ertuğrul Özkök: 01:49
Ertuğrul Özkök: 97 izlenme - 3 yıl önce CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Aykırı Sorular gazeteci-yazar Ertuğrul Özkök'ü konuk etti. Paralel devlet krizine, dinlemelere, kaset savaşlarına değin gündemi değerlendiren Özkök, Enver Aysever'in sorularını yanıtladı. "Türkiye'de paralel devlet varsa herkesin Başbakan'ın yanında yer alması gerekir ama insanlar neden yer almıyor sorusunu başbakanın kendisine sorması gerekir. İnsanlar Başbakan'a güvenmiyor ben de güvenmiyorum diyen" Özkök, Gezi Parkı olayları sırasında Kabataş ve camide yaşandığı iddia edilen olaylara değin açıklamalarda bulundu. "Hayatım boyunca Kabataş ve cami olayındaki kadar açık ve aleni provokasyon yapıldığını görmedim. Böyle bir yalan üzerinden siyaset yapmak tehlikelidir, kanunlara aykırıdır, suçtur, ahlaken doğru olmayan bir şeydir" dedi.
Beşiktaş, Taraftarlarına Provokasyonlara Gelmemeleri İçin Anons Yaptı 00:32
Beşiktaş, Taraftarlarına Provokasyonlara Gelmemeleri İçin Anons Yaptı 11 izlenme - 9 ay önce Beşiktaş Kulübü, tarihi Lyon maçı öncesinde UEFA'dan alınan 2 yıl ertelemeli 1 yıl men cezası için anons yaparak taraftarlarını provokasyonlara gelmemeleri için uyardı.
Suç kapsamına giren manipüle edici haberleri önleyecek bir kurum var mı? 01:15
Suç kapsamına giren manipüle edici haberleri önleyecek bir kurum var mı? 2 izlenme - 3 ay önce A9 TV Yeni FREKANSIMIZ: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/259016/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Suc-kapsamina-giren-manipule-edici-haberleri-onleyecek-bir-kurum-var-mi A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
A Haber / İsmail Kapan: Her Dokuz Senede Bir Bayrak Provokasyonu Tekrarlanıyor 03:17
A Haber / İsmail Kapan: Her Dokuz Senede Bir Bayrak Provokasyonu Tekrarlanıyor 29 izlenme - 4 yıl önce A Haber’de Duygu Leloğlu’nun Sunduğu Gece Ajansı'na Katılan Türkiye Gazatesi Genel Yayın Yönetmeni İsmail Kapan ‘Bayrak Provokasyonu’ Hakkında Açıklamalarda Bulunarak, “Aynı Oyun 9 Yılda Bir Tekrarlanıyor” Dedi.
Melih Altınok  - Afrin Gündem Olunca Suriyeli Provokasyonu Başlatıldı 01:51
Melih Altınok - Afrin Gündem Olunca Suriyeli Provokasyonu Başlatıldı 3 izlenme - 6 ay önce www.seslimakale.com fb/seslimakale @seslimakale
Metin Feyzioğlu'ndan dehşet iddia 03:42
Metin Feyzioğlu'ndan dehşet iddia 19 izlenme - 3 yıl önce CNN TÜRK'te Cüneyt Özdemir'in sunduğu 5N1K programına katılan Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Ali İsmail Korkmaz'ın Kayseri'de görülen davasında yaşanan olaylara ilişkin, "Korkunç bir provokasyon hareketi gerçekleşebilirdi" dedi. Elinde silah olan bir kişinin mahkeme salonunda bulunduğunu belirten Feyzioğlu, "Belinde silah olan şahıs, kaloriferin üzerine çıkıyor. Hakim bir konum alıyor. Hakim konumunda tam atış menzilinde, baro başkanları, avukatlar ve aile var" diye konuştu. Programın tüm videoları: http://tv.cnnturk.com/5n1k
Burkay'dan Pkk Provokasyonuna Sert Tepki: Defolun Alçaklar... 00:59
Burkay'dan Pkk Provokasyonuna Sert Tepki: Defolun Alçaklar... 6 izlenme - 2 yıl önce HAKPAR'ın İsviçre'nin Basel şehrinde düzenlediği etkinlik, bir grup PKK’lının provokasyonuna sahne oldu. PKK'lıların slogan atmaya devam etmesi üzerine sert tepki gösteren ünlü şair Kemal Burkay, Defolun alçaklar, defolun! Alçak herifler, haydi!' dedi.
Bolu’daki Kürt işçilere saldırmak ahlaksızlıktır. Bu provokasyonu da PKK yapmıştır.  05:27
Bolu’daki Kürt işçilere saldırmak ahlaksızlıktır. Bu provokasyonu da PKK yapmıştır. 5 izlenme - 2 yıl önce Adnan Oktar’ın 14 Eylül 2015 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/208906/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Bolu’daki-Kurt-iscilere-saldirmak-ahlaksizliktir-Bu-provokasyonu-da-PKK-yapmistir-- A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo