Hoşgeldiniz!

Provokasyon Videoları İzle

Andımızın Kaldırılması Provokasyondur - İlber Ortaylı 01:45
Andımızın Kaldırılması Provokasyondur - İlber Ortaylı 2.596 izlenme - 2 yıl önce İlber Ortaylı, Abbas Güçlü'yle Genç Bakış programında andımızın kaldırılmasıyla ilgili düşüncelerini dile getiriyor. İzliyoruz efendim.
Gta 4 Provokasyonu - Diren Gezi Parkı! 05:17
Gta 4 Provokasyonu - Diren Gezi Parkı! 2.699 izlenme - 3 yıl önce Ltfen provokasyon yerine dzgnce eylemimizi yapalm arkadalar, istediklerini veremeyip lkemiz iin birlikte direnelim.
Nihat Doğan Melih Gökçek Kapışması 05:38
Nihat Doğan Melih Gökçek Kapışması 3.705 izlenme - 4 yıl önce Nihat Doğan, Melih Gökçek'le fena kapıştı. Olaylarda 3 kişi ölmesinin az olduğunu öğrendiğimiz bu bilgi dolu anları izliyoruz.
Ramil Seferov'un Macaristan'daki Duruşmada Yaptığı Savunma 04:46
Ramil Seferov'un Macaristan'daki Duruşmada Yaptığı Savunma 898 izlenme - 2 yıl önce NATO'nun Barış İçin Ortaklık programı dahilinde kurs gördüğü Budapeşte'de Gurgen Markaryan adlı Ermeni subayı öldürmekten ömür boyu hapis cezasına mahkum edilen Azerbaycanlı subaydır. Karardan sekiz yıl sonra 31 Ağustos 2012 tarihinde Azerbaycan'a iade edilmiş ve aynı gün içerisinde Azerbaycan Devlet Başkanı İlham Aliyev tarafından hakkında af kararı çıkartılmıştır. Kaynak: vikipedi
Yasa Dışı Sol Örgüt Yandaşları Muhtarlık Binasını Yaktı 04:11
Yasa Dışı Sol Örgüt Yandaşları Muhtarlık Binasını Yaktı 746 izlenme - 3 yıl önce Sultangazi'de yasadışı sol örgüt yandaşları, seçimin yapıldığı okulu taş yağmuruna tuttu. Grup, muhtarlık binasını da ateşe verdi. Edinilen bilgilere göre olay Sultangazi 75. Yıl Mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan İstiklal İlkokulu civarında meydana geldi. Oyların çalındığını iddia eden yasa dış sol örgüt yandaşları, Cumhuriyet Caddesi'nde toplanarak oy sayım işleminin yapıldığı İstiklal İlkokulu'nu taş yağmuruna tuttu. Hızını alamayan grup, okulun karşısında bulanan 75. Yıl Muhtarlık binasını da ateşe verdi. Yaşanan olaylar nedeniyle okula çok sayıda polis sevk edildi. Özel harekat polisleri ve Toplumsal Olaylara Müdahale Araçları (TOMA) da hazır bekletildi. Yanan muhtarlık binası TOMA'dan sıkılan su yardımıyla söndürüldü. Öte yandan oy sayımının yapıldığı okuldan çıkan bazı kişilerin oyların çalındığı iddiasıyla polisi hedef aldıkları görüldü. Okuldan çıkanlarla polis arasında zaman zaman tartışmalar yaşandı.
Gezi Parkı provokatörleri mobese'de 03:50
Gezi Parkı provokatörleri mobese'de 462 izlenme - 4 yıl önce Taksim Gezi Parkı olaylarını provoke eden bir grup gösterici, mobese kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Göstericiler, mobese direğine tırmanarak, kameraları boyayarak etkisiz hale getirdi.
Çelikbilek’ten Görele’de İftar Provokasyonu 05:36
Çelikbilek’ten Görele’de İftar Provokasyonu 327 izlenme - 4 yıl önce 3 Ağustos Günü Belediyenin İftar Programları Dahilinde Görele Köyündeki İftar Yemeğini Görele Köylüleri, 2-b Rayiç Bedellerinin Yüksek Oluşu Nedeniyle Protesto Edip, İftar Masalarından Kalkarak Basın Açıklaması Yapmışlardı.
Gerçek İslamı Ararken Tokat Bulan Provokatör! 02:43
Gerçek İslamı Ararken Tokat Bulan Provokatör! 217 izlenme - 2 yıl önce Videoda İngiltere'de müslüman mahallesine girip gerçek islamı arayan bir provokatörü görüyorsunuz.Adı Tommy Robinson ; EDL örgütünün lideri.EDL ise İngilterede kurulmuş bir anti-islamist ırkçı bir örgüt.Arabasından o bölgedeki hızlı elkaidecilerden birine hakaret edince tokadı yiyor.Saif El İslam adındaki kişi ise İngiltereye şeriat getirmek için çırpınan biri.Tabi kendisini tutamayıp adama yapıştırıyor tokadı.Tommy ise tokadı yedikten sonra yine sızlanmaya başlıyor ve hakarete devam ediyor.Normal bir müslümana dahi böyle yapsa tokadı yerdi, gidip el kaideciye bulaşmak ve işte islam bu demek tamda bir faşistlik örneği olsa gerek.
Müftünün Karısı Bu Sefer de Soma'da 01:19
Müftünün Karısı Bu Sefer de Soma'da 97 izlenme - 2 yıl önce BBC'nin Türkiye'ye karıştırmaya yönelik çabaları durmak bilmiyor. Gezi olaylarından sonra BBC şimdi de Soma'da provokasyon yapmak için elinden geleni ardına koymuyor. BBC'nin madenci yakını diye röportaj yaptığı kadınlar bakın kim çıktı. Malum link: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/128237/muftu-esi-oldugunu-soyleyen-kadinin-yalani
Nihat Doğan Melih Gökçek Kapışması 08:28
Nihat Doğan Melih Gökçek Kapışması 162 izlenme - 2 yıl önce Nihat Doğan, Melih Gökçek'le fena kapıştı. Olaylarda 3 kişi ölmesinin az olduğunu öğrendiğimiz bu bilgi dolu anları izliyoruz.
Ayyıldız Tim A Haber Deşifre Programı Konuşması 12:17
Ayyıldız Tim A Haber Deşifre Programı Konuşması 124 izlenme - 2 yıl önce A Haber Deşifre programına katılan, Ayyıldız Tim hakkında kitap yazan Mehmet İshak Telli'nin 8 Haziran 2013 tarihli konuşmasın çok çarpıcı noktalara değinmektedir. Olaylara tarafsız olması Yönünden kim kimdir? Nedir? Sorularına farklı açıdan tekrar bakalım.
Beyaz Show'da Ayşe Öğretmen Provokasyonu 00:15
Beyaz Show'da Ayşe Öğretmen Provokasyonu 66 izlenme - 1 yıl önce Beyaz Show'un bu hafta yayınlanan bölümünde geçen hafta öğretmen olduğunu iddia ederek PKK propagandası yapan 'Ayşe Öğretmen'e PKK sempatizanları tarafından sloganlarla destek verildi. Yeni bir provokasyona geçit vermeyen Beyaz yayını kesti.
Erdoğan ve Putin'den Peş Peşe Saldırı Açıklaması İkisi de 'Provokasyon' Dedi 02:20
Erdoğan ve Putin'den Peş Peşe Saldırı Açıklaması İkisi de 'Provokasyon' Dedi 17 izlenme - 6 ay önce Erdoğan ve Putin'den Peş Peşe Saldırı Açıklaması! İkisi de 'Provokasyon' Dedi
Beşiktaş, Taraftarlarına Provokasyonlara Gelmemeleri İçin Anons Yaptı 00:32
Beşiktaş, Taraftarlarına Provokasyonlara Gelmemeleri İçin Anons Yaptı 8 izlenme - 2 ay önce Beşiktaş Kulübü, tarihi Lyon maçı öncesinde UEFA'dan alınan 2 yıl ertelemeli 1 yıl men cezası için anons yaparak taraftarlarını provokasyonlara gelmemeleri için uyardı.
RTE - Sınırımızı İhlal Eden Uçağı Vurduk 00:58
RTE - Sınırımızı İhlal Eden Uçağı Vurduk 85 izlenme - 3 yıl önce Efendim pek değerli başbakanımız miting esnasında Genel Kurmay'ı ve pilotları tebrik edip övüne övüne uçağı düşürdük demiş. Alkışlayalım mı ne yapalım yorum sizin. Allah sonumuzu hayır etsin diyorum.
Yusuf Yerkel'in Tekmesinin Öncesi ve Sonrası Yeni Görüntüler 01:02
Yusuf Yerkel'in Tekmesinin Öncesi ve Sonrası Yeni Görüntüler 53 izlenme - 2 yıl önce Cok masum ve mazlum tekme yiyen vatandasimiz tekmeyi yemeden önce pekte masum olmayan görüntüleri ile ortaya cikiyor videomuzda. Amerika Bati diye kendini yirtanlar, böyle birseyi Amerikan Baskanina yapta bak seni delik desik ediyorlarmi. Haberin özetI: Soma'da Başbakanlık Müşaviri Yusuf Yerkel'in tekme olayının perde arkası ilk kez A Haber'de yayınlandı. O olay öncesinde ve sonrasında neler yaşandığı A Haber'de Sevilay Yükselir'in sunduğu 0 Siyaset programında yayınlandı.
Gezi Parkı Provokatörleri Mobese'de 03:50
Gezi Parkı Provokatörleri Mobese'de 136 izlenme - 4 yıl önce Taksim Gezi Parkı Olaylarını Provoke Eden Bir Grup Gösterici, Mobese Kameraları Tarafından Saniye Saniye Görüntülendi.
Geçmişten Bugüne Bayrak Provokasyonu 02:59
Geçmişten Bugüne Bayrak Provokasyonu 77 izlenme - 3 yıl önce Diyarbakır'daki bayrak provokasyonu aslında Türkiye'de ilk kez yaşanmadı. 1996 ve 2005 yıllarında da benzer olaylar meydana gelmişti...
Volkan: Sabri Provokasyon Amacıyla Oyuna Girdi 05:58
Volkan: Sabri Provokasyon Amacıyla Oyuna Girdi 153 izlenme - 4 yıl önce Volkan: Sabri Provokasyon Amacıyla Oyuna Girdi
İşte Yalan Olduğu İddia Edilen Bayrak Yakma Görüntülerinin Tamamı 02:11
İşte Yalan Olduğu İddia Edilen Bayrak Yakma Görüntülerinin Tamamı 119 izlenme - 4 yıl önce İşte Yalan Olduğu İddia Edilen Bayrak Yakma Görüntülerinin Tamamı İşte Ankara'daki Bayrak Yakma Provokasyonu İşte Yalan Olduğu İddia Edilen Bayrak Yakma Görü...
Ertuğrul Özkök: 01:49
Ertuğrul Özkök: 91 izlenme - 3 yıl önce CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Aykırı Sorular gazeteci-yazar Ertuğrul Özkök'ü konuk etti. Paralel devlet krizine, dinlemelere, kaset savaşlarına değin gündemi değerlendiren Özkök, Enver Aysever'in sorularını yanıtladı. "Türkiye'de paralel devlet varsa herkesin Başbakan'ın yanında yer alması gerekir ama insanlar neden yer almıyor sorusunu başbakanın kendisine sorması gerekir. İnsanlar Başbakan'a güvenmiyor ben de güvenmiyorum diyen" Özkök, Gezi Parkı olayları sırasında Kabataş ve camide yaşandığı iddia edilen olaylara değin açıklamalarda bulundu. "Hayatım boyunca Kabataş ve cami olayındaki kadar açık ve aleni provokasyon yapıldığını görmedim. Böyle bir yalan üzerinden siyaset yapmak tehlikelidir, kanunlara aykırıdır, suçtur, ahlaken doğru olmayan bir şeydir" dedi.
Yusuf Yerkel'in Tekmesinin Öncesi ve Sonrası Yeni Görüntüler 01:02
Yusuf Yerkel'in Tekmesinin Öncesi ve Sonrası Yeni Görüntüler 61 izlenme - 3 yıl önce Cok masum ve mazlum tekme yiyen vatandasimiz tekmeyi yemeden önce pekte masum olmayan görüntüleri ile ortaya cikiyor videomuzda. Amerika Bati diye kendini yirtanlar, böyle birseyi Amerikan Baskanina yapta bak seni delik desik ediyorlarmi. Haberin özetI: Soma'da Başbakanlık Müşaviri Yusuf Yerkel'in tekme olayının perde arkası ilk kez A Haber'de yayınlandı. O olay öncesinde ve sonrasında neler yaşandığı A Haber'de Sevilay Yükselir'in sunduğu 0 Siyaset programında yayınlandı.
A Haber / İsmail Kapan: Her Dokuz Senede Bir Bayrak Provokasyonu Tekrarlanıyor 03:17
A Haber / İsmail Kapan: Her Dokuz Senede Bir Bayrak Provokasyonu Tekrarlanıyor 26 izlenme - 3 yıl önce A Haber’de Duygu Leloğlu’nun Sunduğu Gece Ajansı'na Katılan Türkiye Gazatesi Genel Yayın Yönetmeni İsmail Kapan ‘Bayrak Provokasyonu’ Hakkında Açıklamalarda Bulunarak, “Aynı Oyun 9 Yılda Bir Tekrarlanıyor” Dedi.
Burkay'dan Pkk Provokasyonuna Sert Tepki: Defolun Alçaklar... 00:59
Burkay'dan Pkk Provokasyonuna Sert Tepki: Defolun Alçaklar... 6 izlenme - 1 yıl önce HAKPAR'ın İsviçre'nin Basel şehrinde düzenlediği etkinlik, bir grup PKK’lının provokasyonuna sahne oldu. PKK'lıların slogan atmaya devam etmesi üzerine sert tepki gösteren ünlü şair Kemal Burkay, Defolun alçaklar, defolun! Alçak herifler, haydi!' dedi.
Metin Feyzioğlu'ndan dehşet iddia 03:42
Metin Feyzioğlu'ndan dehşet iddia 17 izlenme - 3 yıl önce CNN TÜRK'te Cüneyt Özdemir'in sunduğu 5N1K programına katılan Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Ali İsmail Korkmaz'ın Kayseri'de görülen davasında yaşanan olaylara ilişkin, "Korkunç bir provokasyon hareketi gerçekleşebilirdi" dedi. Elinde silah olan bir kişinin mahkeme salonunda bulunduğunu belirten Feyzioğlu, "Belinde silah olan şahıs, kaloriferin üzerine çıkıyor. Hakim bir konum alıyor. Hakim konumunda tam atış menzilinde, baro başkanları, avukatlar ve aile var" diye konuştu. Programın tüm videoları: http://tv.cnnturk.com/5n1k
Bolu’daki Kürt işçilere saldırmak ahlaksızlıktır. Bu provokasyonu da PKK yapmıştır.  05:27
Bolu’daki Kürt işçilere saldırmak ahlaksızlıktır. Bu provokasyonu da PKK yapmıştır. 5 izlenme - 2 yıl önce Adnan Oktar’ın 14 Eylül 2015 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/208906/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Bolu’daki-Kurt-iscilere-saldirmak-ahlaksizliktir-Bu-provokasyonu-da-PKK-yapmistir-- A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Taksim’de olay çıkarmak isteyenler milletimizin provokasyonlara gelmeyeceğini bilmeli. 01:27
Taksim’de olay çıkarmak isteyenler milletimizin provokasyonlara gelmeyeceğini bilmeli. 0 izlenme - 2 yıl önce DİDEM ÜRER: İstiklal Caddesi’nde polisin müdahale ettiği protestolar konusunda açıklama yapan vali Hüseyin Avni Mutlu; “Sayıları iki bine ulaşmayan marjinal örgüt mensuplarının istiklal caddesindeki eylemlerine polisimiz zaman zaman müdahale etmektedir. Bazı yayın organları da bu eylemleri yaygın ve güçlü gösterme propagandalarına itibar edilmemesi ve halkımızın emin olmasını dilerim” ifadelerini kullandı. ADNAN OKTAR: Halkın yüzde doksan dokuzu böyle şeylere kaşı olur. Kepazelik, olay çıkarma, gıcık olur halk hoşlanmaz öyle şeylerden, çok tedirgin de olurlar. Tabii biraz kargaşa böyle olay çıkması, rezalet çıkması bir kolektif akıl ortaya çıkıyor onların mantığıyla, bozulmuş bir ruh hali meydana geliyor. O ortamda her türlü suç işlenebiliyor, her türlü anormallik yapılabiliyor. Onu esas alan bir tavır içindeler. Kalabalıkla suç işleyelim olay yapalım kafasındalar ve netice alacaklarını zannediyorlar. Yetmiş, seksen sene, yüz sene önceki ideolojilerinin oluşabileceğine inanıyorlar. Hakikaten olacağına kanaat getirmişler demek ki. Türkiye’de bu maya tutmaz. Türkiye bu iş için müsait değil. Türk halkı baya akıllıdır, çok tutarlı mantıklıdır. Öyle kepazelik, rezalet, olay çıkarma öyle provokasyona gelme bizim milletimizde olmaz. http://www.a9.com.tr/izle/169324/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Taksim’de-olay-cikarmak-isteyenler-milletimizin-provokasyonlara-gelmeyecegini-bilmeli A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Ali İsmail Korkmaz’a Allah rahmet eylesin. 01:58
Ali İsmail Korkmaz’a Allah rahmet eylesin. 0 izlenme - 2 yıl önce DİDEM ÜRER: Gezi eylemlerinde saldırıya uğrayan ve 38 gün komada kaldıktan sonra yaşamını yitiren 19 yaşındaki Ali İsmail Korkmaz’la ilgili iddianame tamamlandı. İddianame 5’i tutuklu, 3’ü tutuksuz 8 kişinin cezalandırılması istendi. 4’ü polis memuru, 4’ü esnaf ve vatandaş. ADNAN OKTAR: Allah rahmet etsin o delikanlıya. Yani ne kadar adam ölürse, ne kadar ortalık karışırsa, o kargaşada insanlar çünkü şuurlu hareket edemiyorlar. “Bunu hükümet yaptı, bilmem ne” diyor. Mesela birkaç kulaktan duyma bir şey duyuyor “150 ölü var” diyorlar, adam cinnet geçiriyor eline odun alıp, sokağa fırlıyor. Yani şuursuzca kendi fikrine taraftar adamlara saldırıyor. Haberi bile olmuyor, aynı kafada, aynı mantıkta. Şuur, mantık, sevgi, merhamet, akıl gibi insani melekeler öyle dehşet ortamında kalkar. Muhakeme, yargı bozulur artık. Sokağa düştü mü bir adam, kalabalıktır onun aklı artık. Kalabalık nereye gidiyorsa o da oraya gider. Kalabalık ne yapıyorsa, o da onu yapar. Mesela kalabalık ev yakıyor, o da yakıyor. Adam öldürüyor, o da öldürüyor. O madımak olayında öyle olmuştu. Cinnet geçirdi kalabalık, gittiler madımak otelini yaktılar. Adamlar içerde bas bas bağırıyorlar, dışarı çıkacaklar, dışarı çıkmalarını engelliyorlar. Cinnet geliyor, çok korkunç bir şey. Yani herkes orada cinayete şerik oluyor, cinayetin ortağı oluyor. Ama tek başına olsa adamın ödü kopar ya. Bir adamın yanması, bir insanın yanarak ölmesi ne demek? Hiçbir şekilde kabul etmez. http://www.a9.com.tr/izle/169323/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Ali-Ismail-Korkmaz’a-Allah-rahmet-eylesin A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Son günlerdeki karışıklıklar Deccalin oyunudur. 01:01
Son günlerdeki karışıklıklar Deccalin oyunudur. 0 izlenme - 2 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/183800/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Son-gunlerdeki-karisikliklar-Deccalin-oyunudur A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Bitti sanılan tehlike - Serap Akıncıoğlu 03:42
Bitti sanılan tehlike - Serap Akıncıoğlu 0 izlenme - 2 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/165159/Kisa-filmler---Mutlaka-izleyin/Bitti-sanilan-tehlike---Serap-Akincioglu A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo