Hoşgeldiniz!

prozac

prozac nation 01:32
prozac nation 6.097 izlenme - 7 yıl önce yetenekli yazar elizabeth harvardda gazetecilik bursu kazanır ve bunu ait olduğunu düşündüğü işçi sınıfından kurtulmanın yolu olarak görür.
prozac toplumu (2001) sinemadayiz.com / numan 01:46
prozac toplumu (2001) sinemadayiz.com / numan 2.353 izlenme - 9 yıl önce prozac toplumu film fragmani
prozac nation fragmanı 1 01:32
prozac nation fragmanı 1 1.074 izlenme - 7 yıl önce yetenekli yazar elizabeth harvardda gazetecilik bursu kazanır ve bunu ait olduğunu düşündüğü işçi sınıfından kurtulmanın yolu olarak görür.
Brozak Etkisi 2 00:31
Brozak Etkisi 2 156 izlenme - 3 yıl önce Absürd çalışmanın devamı niteliğindeki ikinci reklam filmi. Senaryosunu ögrenci evlerinin en büyük problemlerinden bir tanesi olan bulaşığa ayırmış olup,çözümün aslında uzaklarda olmadığının sinyallerini vermektedir.
Yagop Feat. Prozac - Kingkong Okulu 02:40
Yagop Feat. Prozac - Kingkong Okulu 104 izlenme - 7 yıl önce yagop
Firsthan & Prozac Cyber -  Tespit 03:30
Firsthan & Prozac Cyber - Tespit 7 izlenme - 12 ay önce Firsthan'ın Resmi Sosyal Medya Hesapları ; https://www.instagram.com/Firsthanonline https://www.facebook.com/Firsthan https://www.youtube.com/Firsthan https://www.twitter.com/Firsthan Kişisel Profil : https://www.facebook.com/Firsthanmusic Prozac Cyber'ın Resmi Sosyal Medya Hesapları ; https://www.instagram.com/prozacyber https://www.facebook.com/prozaccyber Söz : Firsthan & Prozac Cyber Müzik : Prozac Cyber VERSE 1 Kimine göre ben olmadım kral ama hiç elimdede yoktu bıçak Topluma bakacak olursak belli zaten çıkarı olan herkes çakal ! Hepsi çakar üniversitesinde ama bitse ona yokki iş de falan Elalemin keyfine göre hareket edemem hiç kusuruma bakma aga ! Akıl verme sakın bende yeterince var ama yok para dert yaşa nazır Belki de sana tehdit ona uyarı,boş yapma piç kapat ağzı ! Banane lan senin kaygılarından kaybol suratına faça attık Bilmediğiniz çok şey var elbet öğrenceksiniz de kafa lazım ! Aptal toplumun düğün kıvamında beyni mi harbi çok saçma Benim hedeflerim var biliyorlar gözlerinle öyle boş bakma Ciddi konulara odaklanarak yapacak çok iş var gidip toparlan Çağatay gibi reklamla fame olsam hepsi gelip bana taparlar ! Dj'i bitmişti şimdi bu başladı neyse herkes sallansın Hayat rastlantı,ölüm şanstır ve yaşayan her ruh şanssızdır. Eyvallah sevenlerime ama cephe alıyosan bana saklan tırs Çünkü bir yanım belki melek olabilir ama diğer yanım deccal sırf ! NAKARAT Gözünüzü sikim bitik özünüzü silik Copy paste sağlayın közünüzü lirik Ateşi oluştursun özürünüz ilikte Başlar mutant bi zihinle kavga Yaralar derin evet paralar seni gene Kurtarır evlat. Çabalara verim gerek Bunu atlatıcaz bi' gün lâkin, Emin ol bu kadar olmam sakin. VERSE 2 Bu kadar salak bi' toplum içinde küflenir eminim aciz bedenin. Rape saldı mı herkes kötü bakar o dostumuza bizim,bariz nedeni Soytarı imajıdır oğlum hiphop denen bu illetin aslanı. Yine nefretim gazlanır aklıma geldikçe bu kalemim sinir hastası ! Ben ediyorum isyan halen bitik ergenler diyo bana diss yap Giydiririm fistan emin ol.Berk'in tersi mi ? Harbiden pis lan ! Piyasamız artist al hediyemdir sizlere yaptığım vaftiz bak Kulaklarınıza taciz tam ama hisleri edemiyorum tarif lan. Ritmini tekletir eklerim aramızdaki fark budur işin erbabıysan Dilim o kadar uzun olmazdı benim boşuna germe beni ders aldıysan ! Bitti mi yargınız ? Midemi kasıyo bu boş laflarınız ben saldıysam Sayenizdedir ayıp denen birşey var tipim ile yargıladıysan ! Susmam bir daha ! Fazla mı battı ? Bilseydim eğer yüklenmezdim Ama domalır hayatın tahrik edercesine,kendimi tutamıyorum. Namussuz bi' stil varsa eğer piyasanın bebeleri ürkeklerdir Bir mektup atıcam götlerine hepsinin. Bu yüzden pul arıyorum ! NAKARAT Gözünüzü sikim bitik özünüzü silik Copy paste sağlayın közünüzü lirik Ateşi oluştursun özürünüz ilikte Başlar mutant bi zihinle kavga Yaralar derin evet paralar seni gene Kurtarır evlat. Çabalara verim gerek Bunu atlatıcaz bi' gün lâkin, Emin ol bu kadar olmam sakin.