Hoşgeldiniz!

Prp Videoları İzle

Prp Uygulaması 06:16
Prp Uygulaması 4.234 izlenme - 2 yıl önce Prof. Dr. Şeref Aktaş PRP uygulaması hakkında biligler veriliyor.
Canlı Yayında PRP Uygulaması 14:13
Canlı Yayında PRP Uygulaması 3.418 izlenme - 3 yıl önce Op. Dr. Mustafa Ali Yanık Canlı yayında PRP uygulaması yapıyor. PRP nedir? Ne işe yarar? PRP uygulaması acılımıdır? PRP hakkında merak ettikleriniz ve daha f...
Prp Cilt Yenileme Uygulaması - Maya Estetik 00:46
Prp Cilt Yenileme Uygulaması - Maya Estetik 650 izlenme - 2 yıl önce PRP (Platelet Rich Plasma), en doğal gençleşme yollarından biri. Güneş ışınları, sigara kullanımı, gebelik, stresli yaşam ve beslenme düzeninin dengesizliği gibi birçok etken sebebiyle yıpranan cildimiz PRP tedavisi sayesinde kaybettiği yapıları geri kazanıyor. Çok çeşitli vücut alanlarında kullanılabildiği gibi hastanın kendi kanı kullanılarak yapılan bir tedavi olduğu için tamamiyle doğal; tamir mekanizmaları uyaran, kullanışlı bir tedavi metodudur. PRP (Platelet Rich Plasma) Nedir? PRP tedavisi, kolunuzdan hekim tarafından alınan 10cc kadar az bir kan kullanılarak yapılıyor. Alınan bu kan santrifüj cihazında yüksek devirde(3000 ) çevrilerek 9-10dk. sonunda platelet dediğimiz kan hücrelerinden ve GF dediğimiz büyüme faktörlerinden zengin plazma kısmı elde edilerek yapılıyor. Bu plazma ihtiyaç duyulan cilt bölümlerine çok ince uçlu iğneler vasıtası ile enjekte diliyor. Böylece cildimizi oluşturan ana yapılardan olan kollajen ve elastin artışı en doğal yolla tetiklenmiş oluyor. PRP Hangi Durumlarda Kullanılır? - Lekeli bölgeler - Akne skarları - Sarkma ve kırışıklık olan bölgeler - Çatlak tedavisi - Saç dökülmeleri PRP Hangi Bölgelere Uygulanabilir? - Göz altı dahil tüm yüz - Boyun ve dekolte bölgesi - Saç dipleri - Boyun - Basen bölgesi - El üzeri PRP Herkese Uygulanır mı ? PRP tedavisi her yaş gurubuna ve cinsiyete uygulanabilen bir tedavidir. Uygulanmaması gereken kişiler şunlardır ; - Hamileler - Pıhtılaşma bozukluğu bulunan - Trombosit (platelet) sayı ve fonksiyon bozukluğu na sahip kişiler - Kanser hastaları Seans Sayısı Kişiden kişiye ve tedavi türüne göre değişmekle birlikte ortalama 3-6 seans arası başarı sağlanmaktadır. Seans Süresi ve Seans Aralıkları PRP seans süresi bölgenin büyüklüğüne göre 30- 40dk. sürmektedir. Kişiden kişiye değişmekle birlikte seanslar 2-3 hafta aralıklarla düzenlenmektedir. Sonrasında destek tedavi olarak 7-8 ayda bir seanslar tekrarlanmaktadır. Tedavi Sonrası Uyarılar Tedavi sonrasında hastanın dinlenmesini gerektiren herhangi bir durum bulunmamaktadır. Hasta normal günlük hayatına devam edebilir. PRP tedavisi süresince güneş banyosu ve solaryumdan kaçınılmalıdır. Tedavi kürü sonunda ciltteki hassasiyet ve morluklar iyileştikten sonra hastanın güneşlenmesinde bir sakınca yoktur.
PRP Nedir, Nasıl Uygulanır? 02:38
PRP Nedir, Nasıl Uygulanır? 1.236 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/prp-nedir-nasil-uygulanir/ PRP uygulamaları ile ilgili merak edilen her şey Özel Ladonna Polikliniği’nden Medikal Estetisyen Dr. Burcu Zabun ile MigrosTV’de. PRP nedir, PRP nasıl etki gösterir, PRP nasıl elde edilir, PRP işlemi ne kadar sürer, PRP işlemi kaç seans yapılır, PRP’nin sonuçları ne zaman görülür, PRP’nin yan etkisi var mıdır, PRP hangi bölgelere hangi amaçla uygulanır? Tüm bu sorunların yanıtlarını Özel Ladonna Polikliniği’nden Medikal Estetisyen Dr. Burcu Zabun’dan alıyoruz.
Uso Del PRP En Trasplantes Capliares 00:17
Uso Del PRP En Trasplantes Capliares 11 izlenme - 2 ay önce Uso Del PRP en Trasplantes Capliares http://resulyaman.com/Trasplante-Capilar/?ID-76-Uso-del-PRP-en-Trasplantes-Capliares
Mezoterapi ve PRP Uygulaması Nedir? 01:53
Mezoterapi ve PRP Uygulaması Nedir? 125 izlenme - 2 yıl önce Mezoterapi ve PRP Uygulaması Nedir?
PRP Nedir ? 01:31
PRP Nedir ? 97 izlenme - 2 yıl önce PRP nedir? PRP hangi durumlarda kullanılır? PRP kullanım amacı nedir?
Prp Nedir? 00:40
Prp Nedir? 160 izlenme - 2 yıl önce Kanda bulunan trombosit hücrelerinin içindeki büyüme faktörlerinin bir mekanizmayla izole edlmesi yöntemidir. Bu işlem için özel kitler kullanılır. Estetik dermatolojide yüz veya vücudun herhangi bir bölgesinde bozulmuş doku bütünlüğü için veya gençleşme işlemlerinde kullanılır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
PRP Yöntemi Nedir? (Op.Dr Tuba Erdoğan) 01:36
PRP Yöntemi Nedir? (Op.Dr Tuba Erdoğan) 369 izlenme - 3 yıl önce Maya Estetik Cerrahi Merkezi Merkez: Bağdat Cad. Şan Apt. No: 1/17 Caddebostan-İstanbul Ümraniye - İstanbul Beşiktaş - İstanbul Bizimle İletişime Geçin Tel: +90(216) 385 29 42 Fax: +90(216) 355 43 98 Eposta: info@mayaestetikcerrahi.com
Cilt Gençleştirmede Prp Nasıl Uygulanır? 00:39
Cilt Gençleştirmede Prp Nasıl Uygulanır? 124 izlenme - 2 yıl önce Cilt gençleştirmede PRP uygulanırken öncelikle kişiden az miktarda kan alınır. Alınan kan, özeli bir kitle beraber santrifüj edilir ve içindeki büyüme faktörleri izole edilir. Büyüme faktörü izolasyonu için toplanan trombosit miktarı önemlidir. Daha sonra enjeksiyon işlemi gerçekleştirilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
PRP ve Mezoterapinin etkisi ne kadar sürer? 00:15
PRP ve Mezoterapinin etkisi ne kadar sürer? 95 izlenme - 1 yıl önce PRP ve mezoterapinin etkileri maalesef geçicidir. Ortalama etki süresi (önerilen tedavi şemasının sonunda) 3-4 ay kadardır. Belli aralıklarla idame dozları yapılmalıdır.
Eklem Ağrıları ve Kireçlenmesinde PRP Tedavisi 03:30
Eklem Ağrıları ve Kireçlenmesinde PRP Tedavisi 81 izlenme - 1 yıl önce Eklem Ağrıları ve Kireçlenmesinde PRP Tedavisi, Ağrılarınızdan Kendi Kanınızla Kurtulun! http://www.avrupacerrahimerkezi.com Avrupa Cerrahi Merkezi UZM. DR. Evrim DURUÖZ PRP Tedavisinin Etkili Olduğu Hastalıklar Eklem kireçlenmesi (Osteoartrit): Diz, Omuz. Omuz ağrıları: Rotator manşon yaralanmaları Ön çapraz bağ yaralanmaları Tenisçi ve golfçu dirseği Ayak bileği burkulmaları Tendinitler Bağ zorlanmaları Meniskus yırtığı Kas romatizması
PRP Ve Ozon Tedavisi Nedir, Hangi Durumlarda Uygulanır 01:00
PRP Ve Ozon Tedavisi Nedir, Hangi Durumlarda Uygulanır 274 izlenme - 4 yıl önce Doç. Dr. İbrahim Aşkar, PRP ve Ozon tedavisi nedir, hangi durumlarda uygulanır
Op.dr. Mustafa Ali Yanık Prp Nedir Ne İşe Yarar 01:45
Op.dr. Mustafa Ali Yanık Prp Nedir Ne İşe Yarar 163 izlenme - 3 yıl önce Op. Dr. Mustafa Ali Yanık PRP tedavisi ile ilgili bilgi veriyor. +90 850 300 20 70 +90 541 336 35 35 www.drmustafaaliyanik.com https://www.facebook.com/opr.d...
PRP ile Mezoterapi arasındaki farklar nelerdir? 00:19
PRP ile Mezoterapi arasındaki farklar nelerdir? 87 izlenme - 1 yıl önce PRP (Platelet Rich Plasma) ve Mezoterapi işlemleri operasyonel olmayan , saç tedavilerinin başında gelmektedir. Uygulanması kolay , sosyal hayatınızı etkilemeyen işlemlerdir, etkileri geçicidir.
Saç mezoterapi, saç PRP ve saç kök hücre uygulamaları nelerdir? -  Dr. Hüseyin Tırman 01:06
Saç mezoterapi, saç PRP ve saç kök hücre uygulamaları nelerdir? - Dr. Hüseyin Tırman 66 izlenme - 2 yıl önce implant dişlerin ömrü yaklaşık 30 yıldır. Ancak implantların ömrünü etkileyen birtakım unsurlar bulunmaktadır. Sigara ya da alkol kullanımı, implantların ömrünü etkileyen unsurlardandır. Ayrıca, implant tedavi sürecinde doktorunuzun kemik yapınıza uygun olmayan implant uygulamışsa veya implant ekiminde gerekli hususlara dikkat etmediyse, implant ömrünüzü kısaltabilir. Kişinin implantların temizliğine gereken önemi göstermesi, implantın ömrünü uzatacaktır.
Mezoterapi Ve Prp Yöntemleri Saç Tedavisinde Nasıl Uygulanır? 01:49
Mezoterapi Ve Prp Yöntemleri Saç Tedavisinde Nasıl Uygulanır? 106 izlenme - 3 yıl önce Saç Ekim Merkezi
PRP destekli saç ekimi nasıl yapılır? 01:04
PRP destekli saç ekimi nasıl yapılır? 49 izlenme - 1 yıl önce Saç ekiminde PRP nin yeri ve önemi anlatılıyor. PRP , saç dökülmesini durdurur mu? PRP nasıl hazırlanır? Herhangi bir riski var mıdır?
Prp Hangi Durumlarda Uygulanır? 00:47
Prp Hangi Durumlarda Uygulanır? 55 izlenme - 2 yıl önce Estetik dermatolojide PRP, yüz bölgesinde veya vücudun herhangi bir yerinde bozulmuş doku bütünlüğünü onarma amaçlı kullanılabilir. Yaşlanma sürecindeki dokulara destek amacıyla da uygulanabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Saç Dökülmesi Tedavisinde Prp Nasıl Uygulanır? 00:37
Saç Dökülmesi Tedavisinde Prp Nasıl Uygulanır? 54 izlenme - 2 yıl önce PRP, saçlı derinin dermis tabakasına enjekte edilir. Amaç, özellikle erkeklik tipi saç dökülmesinde sürecin yavaşlatılmasına yönelik olarak incelmiş kıl köklerinin güçlendirilmesidir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Op Dr Mustafa Ali Yanık Yüzde Yaşlanmayı Önleyici Yöntemler Hakkında Bilgi Veriyor 04:41
Op Dr Mustafa Ali Yanık Yüzde Yaşlanmayı Önleyici Yöntemler Hakkında Bilgi Veriyor 133 izlenme - 3 yıl önce Yüzde yaşlanmayla oluşan değişiklikler nelerdir? Yüzde yaşlanmayı engelleyen uygulamalar nelerdir? PRP nedir nasıl uygulanır? Yüzde PRP ve dolguyla yapılabil...
Op Dr Mustafa Ali Yanık PRP ve Yüzde Yapılan Ameliyatsız Gençleştirme Yöntemleri ile İlgili Bilgi Ve 04:07
Op Dr Mustafa Ali Yanık PRP ve Yüzde Yapılan Ameliyatsız Gençleştirme Yöntemleri ile İlgili Bilgi Ve 122 izlenme - 3 yıl önce PRP nedir? PRP ile yapılabilecek değişiklikler nelerdir? PRP nasıl etki eder? PRP tedavisiyle yüz gençleştirme nasıl olur?
Prp Nedir 01:48
Prp Nedir 7 izlenme - 7 ay önce www.prp.gen.tr
Yüz estetiği 24:19
Yüz estetiği 36 izlenme - 1 yıl önce Yüzde yapılacak ameliyatlı ve ameliyatsız girişimler, yüz güzelliğini korumak için ne yapmalıyız?
PRP Nedir? 00:18
PRP Nedir? 31 izlenme - 1 yıl önce PRP platelet rich plasma (trombositten zengin plazma) kanın pıhtılaşmasını sağlayan trombositlerin yara iyileşmesini sağlayan faktörleri salgılaması prensibine dayanan , kişinin kendi kanından hazırlanan solüsyonun saçlı deriye enjekte edilmesidir.
Dr Hair 00:06
Dr Hair 6 izlenme - 3 ay önce Hair Transplant ; Sağlık Turizmi ,dünyada ve ülkemizde son yıllarda hızla büyüyen sektörler arasında.Türkiye özellikle saç ekimi konusunda lider.Bu alanda çalışmalar yapan ve 10 yılı aşkın bir süreyle saç ekimi operasyonunu başarıyla gerçeklestiren Dr Hair Clinic.
Op. Dr Mustafa Ali Yanık Yüzde Yaşlanmayı Önleyici Yöntemler Hakkında Bilgi Veriyor 04:41
Op. Dr Mustafa Ali Yanık Yüzde Yaşlanmayı Önleyici Yöntemler Hakkında Bilgi Veriyor 97 izlenme - 3 yıl önce Yüzde yaşlanmayla oluşan değişiklikler nelerdir? Yüzde yaşlanmayı engelleyen uygulamalar nelerdir? PRP nedir nasıl uygulanır? Yüzde PRP ve dolguyla yapılabil...
PRP uygulaması nedir? - Dr. Hüseyin Tırman 01:24
PRP uygulaması nedir? - Dr. Hüseyin Tırman 26 izlenme - 2 yıl önce implant dişlerin ömrü yaklaşık 30 yıldır. Ancak implantların ömrünü etkileyen birtakım unsurlar bulunmaktadır. Sigara ya da alkol kullanımı, implantların ömrünü etkileyen unsurlardandır. Ayrıca, implant tedavi sürecinde doktorunuzun kemik yapınıza uygun olmayan implant uygulamışsa veya implant ekiminde gerekli hususlara dikkat etmediyse, implant ömrünüzü kısaltabilir. Kişinin implantların temizliğine gereken önemi göstermesi, implantın ömrünü uzatacaktır.
Özel Ankara Life Polikliniği 00:17
Özel Ankara Life Polikliniği 21 izlenme - 1 yıl önce Özel Ankara Life Polikliniği Tanıtım Filmi
Saç Ekimi İle Prp Uygulaması Nasıl Beraber Gerçekleştirilir? 01:04
Saç Ekimi İle Prp Uygulaması Nasıl Beraber Gerçekleştirilir? 70 izlenme - 4 yıl önce Doç. Dr. İbrahim Aşkar, Saç ekimi ile PRP uygulaması nasıl beraber gerçekleştirilir hakkında Seda Sayan programında bilgi verdi.