Hoşgeldiniz!

Psikiyatrist Videoları İzle

Sevişerek Tedavi Olan Banu Alkan 01:42
Sevişerek Tedavi Olan Banu Alkan 100.154 izlenme - 2 yıl önce Başrollerinde Banu Alkan, Tolga Savacı ve Yusuf Sezgin'in yer aldığı arzu filminden bir kesit. Sinirleri çelik kadar sağlam molped kadar esnek olan Arzu'ya sevgilisi Yusuf sevişerek eski sağlığına kavuşacağına söz verir.
cem yilmaz psikiyatrist 02:28
cem yilmaz psikiyatrist 10.704 izlenme - 6 yıl önce
cmylmzpsikiyatrist 02:28
cmylmzpsikiyatrist 7.513 izlenme - 8 yıl önce cmylmzpsikiyatrist
Cmylmz 2008 - Psikiyatrist - 02:28
Cmylmz 2008 - Psikiyatrist - 1.283 izlenme - 6 yıl önce
Ali Biçim Show - Sokak Röportajı (6.Bölüm) 01:02
Ali Biçim Show - Sokak Röportajı (6.Bölüm) 153 izlenme - 3 yıl önce Ali Biçim Show olarak size sorduk: Psikolog ile psikiyatrist arasındaki fark nedir? Ali Biçim Show Her Cumartesi Fox'ta! Linkler: https://www.facebook.com/alibicimshow http://twitter.com/alibicimshow http://instagram.com/alibicimshow
Psikiyatristten Çıktı İntihar Etti 01:56
Psikiyatristten Çıktı İntihar Etti 46 izlenme - 2 yıl önce Adana'da üniversite mezunu olmasına rağmen iş bulamadığı için psikolojisi bozulan kadın, psikiyatristten çıktıktan sonra intihar etti. Edinilen bilgiye göre, olay, Seyhan ilçesine bağlı Döşeme Mahallesi 60086 sokak İş Bankalılar Sitesi C Blokta meydana geldi. İddiaya göre, Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Muhasebe Bölümü'nden mezun olan Ç.B bir türlü iş bulamadı. Bu nedenle bunalıma giren Ç.B'nin psikolojisi bozuldu. Kadın ilaç içerek intihar girişiminde bulundu. Ancak anne ve babasının fark etmesiyle kurtuldu. Bu durumdan endişe eden baba ve annesi kızlarını özel bir psikiyatriste götürerek tedavi ettirmeye başladı. Psikiyatrist, Ç.B'ye ilaç tedavisi başlattı. Kaıdn tedavi olurken de iki kez ilaç içerek intihar girişiminde bulundu. Ç.B hala iş bulamamasını kedisine dert edindiği için bir türlü bunalımdan çıkamadı. 15 Mayıs 2015 günü de annesi, kızını da yanına alarak psikiyatriste kontrole gitti. Psikiyatrist, "Ç.B her an intihar edebilir. İntihara çok meyilli acilen bir kliniğe yatması gerekiyor" dedi. Ancak Ç.B kliniğe yatmayı reddetti. Ne annesi ne de psikiyatrist kadını kliniğe yatmaya ikna edemedi. Bunun üzerine psikiyatrist kadına ilaç yazdı. Anne ve kızı psikiyatristen çıktı. Anne ilaçları almak için eczaneye giderken, kızı da eve geçeceğini söyledi. Anne eczaneye giderken kızı koşarak eve gelip dama çıktı. Genç kadın, karşı damda güvercin uçuran Recai Bayram'ın "Dur atlama" demesine rağmen 4 katlı binanın damından aşağı atladı. Recai Bayram hemen 112 Acil Servisi aradı. Olay yerine gelen ekipler Ç.B'yi özel bir hastaneye götürdü ancak kafası üstü düşen kadın boynu kırıldığı için hayatını kaybetti. Ç.B'nin cenazesi daha sonra adli tıp kurumu morguna kaldırıldı. Otopsinin ardından genç kadının cenazesi yakınları tarafından alınarak toprağa verildi.
Mevsimsel depresyon nedir? 01:30
Mevsimsel depresyon nedir? 24 izlenme - 2 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Maltepe Hastanesi Psikiyatri Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Vedat Bilgiç, mevsimsel depresyon hakkında bilgilendiriyor. www.hastane.fatih.edu.tr Psikiyatri bir tıp dalıdır. Başlıca ilgi alanı beyin hastalıklarıdır. Psikiyatri ve psikiyatr; akıl hastalığı, ruh hastalığı, sinirlilik halleri, düşünce davranış ve duygu değişiklikleri gibi hastalıkların tanı ve tedavisiyle ilgilenir. Ruh-zihin gibi kavramların bedenin işlevlerinden bağımsız olduğu düşüncesi yaygındır. Bizler mesleğimize adını veren ruh kavramının beyin, duygu, düşünce ve davranışlarla olan ilişkisi irdeliyoruz. Mevsimsel depresyon nedir? Depresyon, çökkün duygu durum, haytan zevk almama, ilgi ve zevk kaybı, yorgunluk, bitkinlik, halsizlik, kronik ağrılar, unutkanlık, dikkat dağınıklığı gibi belirtilerle kendini gösterebilir. Özellikle mevsim geçişlerinde duygu durum bozukluklarının görülme sıklığı artar. Depresyon da bir çeşit duygu durum bozukluğudur. Duygu durum bozukluklarının mevsim geçişlerinde artmasının nedeni, insan biyolojisi gereği dış dünyada olup biten ısı ışık değişiklikleri gibi şeylerden oldukça fazla etkilenir. Bu nedenle özellikle mevsim dönüşlerinde, bahar aylarında ya da sonbahar aylarında bazı depresyon türleri görülebilir. Duygu durum bozukluklarının sık görülmesi mevsim dönüşlerinde, kişinin biyolojik ritminin ısı ışık değişikliklerinden etkilenmesi nedeni ile olur. Özellikle ışığın azaldığı kış aylarında depresyon görülme sıklığı artar.
Depresyonda genetik faktorlerin etkisi var mıdır? 00:50
Depresyonda genetik faktorlerin etkisi var mıdır? 9 izlenme - 2 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Maltepe Hastanesi Psikiyatri Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Vedat Bilgiç, depresyon hakkında bilgilendiriyor. www.hastane.fatih.edu.tr Psikiyatri bir tıp dalıdır. Başlıca ilgi alanı beyin hastalıklarıdır. Psikiyatri ve psikiyatr; akıl hastalığı, ruh hastalığı, sinirlilik halleri, düşünce davranış ve duygu değişiklikleri gibi hastalıkların tanı ve tedavisiyle ilgilenir. Ruh-zihin gibi kavramların bedenin işlevlerinden bağımsız olduğu düşüncesi yaygındır. Bizler mesleğimize adını veren ruh kavramının beyin, duygu, düşünce ve davranışlarla olan ilişkisi irdeliyoruz. Depresyonda genetik faktörlerin etkisi var mıdır? Depresyonda genetik oldukça önemlidir. Oldukça etkilidir. Hem biyolojik anlamda hem de psikososyal anlamda daha önceki yaşadıklarımız bizi oldukça fazla etkiler ailelerinde depresyon görülen bireylerin kendilerinde de depresyon ortaya çıkma ihtimali yüksektir. Bir de psikososyal olaylar ailevi aktarımlar önceki kuşakların yaşantıları kişinin psikodinamik açıdan ruhsal durumunda belirleyicidir ve depresyon ortaya çıkmasında etkilidir.
Alzheimer hastalığında ne tür tedaviler uygulanır? 00:45
Alzheimer hastalığında ne tür tedaviler uygulanır? 6 izlenme - 2 yıl önce Alzheimer hastalarına, hastalığın ilk evrelerinde psikiyatrist yardımı almaları öneriliyor. Vitamin eksikliği varsa o konuda takviyeler uygulanıyor.
Dr Tanju Sürmeli Kıskançlık2 20:05
Dr Tanju Sürmeli Kıskançlık2 5 izlenme - 2 yıl önce Uzm.Psikiyatrist Dr.Tanju Sürmeli Kiskanclik Hakıkında konuşuyor 2. bölüm kıskançlık 2
Dr Tanju Sürmeli Kıskançlık1 29:53
Dr Tanju Sürmeli Kıskançlık1 2 izlenme - 2 yıl önce Uzm.Psikiyatrist Dr.Tanju Sürmeli Kiskanclik Hakıkında konuşuyor -1 www.yasamsaglik.com.tr