Hoşgeldiniz!

Psikodrama Videoları İzle

Psikodrama Nedir? 01:30
Psikodrama Nedir? 141 izlenme - 1 yıl önce Psikodrama, terapinin dramalarla yapıldığı bir psikoterapi kuramıdır. Psikodramayla, duygular ve düşünceler somutlaştırılır. Bu, kişinin sıkıntılarını daha net görebilmesini ve anlayabilmesini sağlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Psikodrama Çalışması Nasıl Yapılır? 02:04
Psikodrama Çalışması Nasıl Yapılır? 31 izlenme - 1 yıl önce Psikodrama, kişilerin farklı rollere girerek empati kurması temeline dayanır. Bu, kişilerin birbirlerini ve mevcut sorunları daha iyi anlayabilmelerini sağlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Psikodrama Oyunlarıyla Neler Amaçlanır? 03:48
Psikodrama Oyunlarıyla Neler Amaçlanır? 7 izlenme - 1 yıl önce Psikodrama oyunlarıyla kişinin gerçekleri net olarak görebilmesi amaçlanır. Girilen roller, farklı bakış açılarının ortaya çıkmasını sağlar. Kişi, benliğini ve mevcut sorunlarını daha iyi yorumlayabilmeye başlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Psikodramanın Faydaları Nelerdir? 04:11
Psikodramanın Faydaları Nelerdir? 6 izlenme - 1 yıl önce Psikodrama çalışmaları, kişinin kendisini ve yaşadıklarını daha net görebilmesini sağlar. Sorunuyla ilgili rollere girerek empati kurabilmeye ve farklı bakış açıları kazanmaya başlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kimler Psikodrama Çalışmasına Katılabilir? 01:39
Kimler Psikodrama Çalışmasına Katılabilir? 5 izlenme - 1 yıl önce Psikodrama, yaratıcı yönü güçlü olan ve role girmekten çekinmeyen kişiler için uygun bir psikoterapi yöntemidir. Bu yöntemde terapistin önerilerine uymak büyük önem taşır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."