Hoşgeldiniz!

psikoloji

Mezuralı Hırsız (Hırsızlık Anı Kamerada) Beşiktaş , Şişli , Taksim , Mecidiyeköy Bu Adamı Arıyor. 24:28
Mezuralı Hırsız (Hırsızlık Anı Kamerada) Beşiktaş , Şişli , Taksim , Mecidiyeköy Bu Adamı Arıyor. 10.789 izlenme - 3 ay önce Usta oyunculara taş çıkaracak şekilde bir telefon hırsızlığı ya da dolandırıcılığı. Hollywood filmi gibi bir oturuşta izledim. HD gizli kamera kayıtı ile sizlerle. iyi seyirler.
Erkeklere Seks Teklif Etmek 03:29
Erkeklere Seks Teklif Etmek 160.925 izlenme - 5 yıl önce Angela adlı genç bir kadın, sosyal deney çerçevesinde erkeklere seks teklif ediyor. Erkeklerin çoğunluğu teklifi ciddi ciddi düşünüyor.
Sevişerek Tedavi Olan Banu Alkan 01:42
Sevişerek Tedavi Olan Banu Alkan 189.917 izlenme - 3 yıl önce Başrollerinde Banu Alkan, Tolga Savacı ve Yusuf Sezgin'in yer aldığı arzu filminden bir kesit. Sinirleri çelik kadar sağlam molped kadar esnek olan Arzu'ya sevgilisi Yusuf sevişerek eski sağlığına kavuşacağına söz verir.
Bebeklerin Zekasını Geliştiren Ninniler 04:16
Bebeklerin Zekasını Geliştiren Ninniler 198.891 izlenme - 5 yıl önce Murat Tuğsuz uzun seneler coşkun aral'ın haberci belgeseli'nin ve iz tv nin tüm belgesellerinin müziklerini yapan usta müzik adamıdır . Konservatuarda tez olarak hazırladığı çok sesli müziğin çocukl ninni perisi albümünün diğer parçalarınıda dinleyin her biri ayrı özellikler taşımaktadır , özenle seçilmiş frekansları siz farkında olmadan beyninize ulaştırarak delta dalgalarını harekete geçirir bir müddet sonra sakinleşir ve rahatlarsınız , 180 denek üzerinde yapılan bir araştırmada yetişkin insanların beyin dalgalarınıda etkilediği görülmüş ve bu sonuca dayanarak yetişkinler için de uyku müziği üretimi projesi başlatılmıştır.
Psikolojisi Bozulduğu İçin Yolculuğu Sonlandıran Otobüs Şoförü 00:26
Psikolojisi Bozulduğu İçin Yolculuğu Sonlandıran Otobüs Şoförü 11.193 izlenme - 10 ay önce Abimiz oruçdanmıdır nedir bilinmez strese girmiş, ve yolcuları tatlı tatlı uyarıyor. Trajikomik görüntüleri seyrediyoruz efendim.
Psikolojisi Bozulduğu İçin Otobüsü Terk Eden Şoför 00:26
Psikolojisi Bozulduğu İçin Otobüsü Terk Eden Şoför 5.637 izlenme - 10 ay önce Son derece bilinçli bir hareket yaparak insanların canını riske atmayan bu şoför abimizi kutluyoruz.
Hipnozla Orgazm Olan Kız 08:49
Hipnozla Orgazm Olan Kız 16.524 izlenme - 3 yıl önce Yeni rastgeldim ve araştırdıkça daha çok içerik buldum galiba İngiltere de meslek haline gelmiş bu erotik hipnozculuk en ilginçleri ve eğlendirenlerden birini yükledim. Sahte olma ihtimali vardır belki.
Ne Kadar Kolay Kandırılıyorsun? Seyret Öğren... 06:14
Ne Kadar Kolay Kandırılıyorsun? Seyret Öğren... 46.385 izlenme - 7 yıl önce markette gezerken yeni bir ürün görüyorsun ürünü ilk kez görmene rağmen sende bir yakınlık hissi yaratıyor elin uzanıyor ve satın alıyorsun. reklamcılar bunu nasıl başarıyorlar? derren brown nasıl olduğunu göstermeye çalışıyor.
Beyin Yakıcı (Psikoloji Bozar) 01:23
Beyin Yakıcı (Psikoloji Bozar) 10.026 izlenme - 2 yıl önce Beyin yakan vidyo serilerinden biriyle daha karşınızdayız değerli alkışlar yaşıyorum üyeleri ve sizin kadar değerli olmayan adminler. Vidyoyu izledikten sonra bu araya alakasız şeyler yazıyorum bakalım adminler açıklamayı okuyor mu aykuunuz düşecek psikolojiniz bozulacak ne izledim lan ben tepkisini vereceksiniz.
Türk Kızına Psikolojik Test - Yönlendirme ve Yüz Okuma 02:48
Türk Kızına Psikolojik Test - Yönlendirme ve Yüz Okuma 12.142 izlenme - 3 yıl önce Yönlendirme, nlp, hipnoz ve yüz, mimik okuma bu tekniklerle belki bir kaç puan toplarsınız kardeşler
Gerçekci Çatışma Teorisi -  Robbers Cave Deneyi 04:44
Gerçekci Çatışma Teorisi - Robbers Cave Deneyi 3.374 izlenme - 1 yıl önce Rekabet ötekiyle girişilen bir yarış ilişkisidir; lakin hedefte olan yarıştan daha çok ötekidir. dolayısıyla hedef, başarıdan ziyade galibiyettir. Günümüzde, rekabeti yenilir yutulur hale getirmek için sıklıkla, ilerlemenin ancak bu şekilde tesis edilebileceği iddiası, kapitalist dünyanın dev başarılarıyla süslenerek dillendirilir. 1954'de Muzaffer Şerif’in Robbers Cave Experiment aracılığıyla ayrımcılık ve ötekileştirmenin bir toplumda ne kadar kolayca tetiklenebileceğini, farklı gruplar arasında düşmanlığın nasıl büyük bir hızla büyütülüp savaşa dönüştürülebileceğini ortaya koyan Üstelik çözümü de içinde taşıyan bir deney bu.
Metin Arolat - Psikoloji 03:14
Metin Arolat - Psikoloji 14.758 izlenme - 7 yıl önce psikoloji metin arolat
Platon'un Mağara Alegorisi -  Eflatun 02:42
Platon'un Mağara Alegorisi - Eflatun 5.053 izlenme - 2 yıl önce Eflatun olarak bildigimiz Nam-i diger Platon'un pek çok açıdan değerlendirilebilecek ünlü Mağara Alegorisini anlatan, düsündürücü bir animasyon .. iyi seyirler Kanalımı takipte kalmak için abone olmayı sakın ama sakın unutmayın :) Ya da unutun. Ama sonra tekrar hatırlayın. Lisans: Kevin MacLeod sanatçısının At Rest - Romance adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/...) altında lisanslıdır. Kaynak: http://incompetech.com/music/royalty-... Sanatçı: http://incompetech.com/
Tsk İnsanların Psikolojisini Bozuyor - Dr Hüseyin Bağcı 01:26
Tsk İnsanların Psikolojisini Bozuyor - Dr Hüseyin Bağcı 48 izlenme - 2 gün önce ODTÜ'de görev yapan Prof. Bağcı, TSK'nın Zeytin Dalı Harekatı'nda öldürülen terörist sayısının her gün açıklamasının yanlış olduğunu savundu. Hüseyin Bağcı; Niye yani? Bugün 4 bin kişiye çıktı, yarın 5 bin kişiye çıktı... Biz neyin tartışmasını yapıyoruz, fasulye tanesi mi sayıyoruz?.." şeklinde konuştu.
Metin Arolat - Psikoloji 03:12
Metin Arolat - Psikoloji 10.643 izlenme - 8 yıl önce metin arolat - psikoloji
Psikoloji Belgeseli - Beden Dili 24:37
Psikoloji Belgeseli - Beden Dili 3.334 izlenme - 2 yıl önce İletişimde dikkate alınması gereken en önemli husus beden dilidir; çünkü iletişime katkısı U tir. Daha sonraki sırayı ses tonu alır. bunun oranı 8 dir. Sözel İletişimde ise % 7 lik oranla en alt sırayı alıyor .. İzliyoruz.
Psikoloji Bozmalık Bir Garip Animasyon 01:23
Psikoloji Bozmalık Bir Garip Animasyon 3.534 izlenme - 2 yıl önce Valla ben de anlamadım, aralıksız 30 dakikadır izliyorum. Bunu yapan arkadaş neyi anlatmak istedi, neden böyle bir şey yaptı, bilmiyorum. Ama bildiğim tek bir şey var birkaç kez üst üste izleyince garip bir etki yarattığı...
Neden İnsanlar Farklıdır? 01:05:47
Neden İnsanlar Farklıdır? 2.774 izlenme - 2 yıl önce ABD'nin en prestijli üniversiteleri arasinda gösterilen Yale universitesinden insan davranislari üzerine psikolojik bir sunum.. İnsanlar neden birbirlerinden farklıdır? Bu soru, yeni kuramlar ve psikolojideki kişilik ve zeka özellikleri üzerine araştırmalar ışığında yanıtlanmaktadır. Bu derste, zeka ve kişiliğin nasıl değerlendirildiği, bireyler ve gruplar arasında bu iki özelliğin nasıl farklılaştığı ve bu özelliklerin genler, ebeveynler ve çevre tarafından etkilenip etkilenmediği konuları işlenmektedir.İyi seyirler
Recep Tayyip Erdoğan'a Şarkı Yazan Genç 05:34
Recep Tayyip Erdoğan'a Şarkı Yazan Genç 4.706 izlenme - 3 yıl önce Genç dostumuz sözlerinin ve bestesinin kendisine ait olduğu bu müthiş eserini icra etmiş. Ağzına sağlık kardeşim. Çok aşırı prestijli böyle aşırı filan tam dünya liderine yakışır oooh aman aman fena fena çok güzel kardeşim helal süper devam.
Serebropati  -  Zihin Yorgunluğu 01:55
Serebropati - Zihin Yorgunluğu 1.339 izlenme - 2 yıl önce Literatürde Zihin yorgunluğu olarak bilinen serobrapati'yi batarjasi bitmiş bir telefona benzetebiliriz ...
Bizi Güdüleyen Nedir ?  -  Seks 52:13
Bizi Güdüleyen Nedir ? - Seks 2.042 izlenme - 2 yıl önce Bu derste seks ve cinsiyetler arası farklılıklar üzerine yapılan çalışmalar ve bu farklıkları açıklama yönelik evrimsel kuramlar ele alınmaktadır. K imi çekici bulduğumuz konusunda, bir eşte aranan özelliklerin belirlenmesinde ve cinsel yönelimde görülen farklılaşmaların açıklanmasında psikoloji alanının nasıl yardımcı olduğu anlatılmaktadır... İzliyoruz ..
Experimenter (2015) Fragman 02:11
Experimenter (2015) Fragman 3.316 izlenme - 3 yıl önce 2015 yapımı biyografik film Experimenter'ın fragmanı. Filmde Stanley Milgram'ı Peter Sarsgaard canlandırıyor, ona Winona Ryder ve Jim Gaffigan eşlik ediyor.
Tüm Psikolojik Bozukluklar Mimar ve Mühendislerin Suçu (Medianeras) 04:10
Tüm Psikolojik Bozukluklar Mimar ve Mühendislerin Suçu (Medianeras) 3.064 izlenme - 2 yıl önce 2011 arjantin yapımı Medianeras (Yan Pencere) filminin açılış sahnesi.başroldeki esas oğlumuz 10 yıldır mecburiyetler harici evden dışarı adım atmamış sosyofobikliği yüzünden evinde web tasarım yaparak geçimini sağlayan, hiç arkadaşı olmayan biridir.(tanıdık geldi demi lan alkışlarlayaşıyorum üyeleri) açılış sahnesinde mimari yapının insan psikolojisi üzerindeki etkilerini sorgular.
Kaysılığını İlan Etmek ve Özbenlik Kuramı Üzerine Sürreal Sohbetler 02:04
Kaysılığını İlan Etmek ve Özbenlik Kuramı Üzerine Sürreal Sohbetler 3.081 izlenme - 3 yıl önce Psikolog Zafer Akıncı'nın "anneye anlatır gibi" anlattığı özbenlik kuramının meyveler üzerindeki yansımalarını göreceğiz. Sembolizm ve sübliminal mesajların hava uçuştuğu bu sohbeti arka sıralardan ciddiyetle takip eden teyzelere selam olsun.
En İlginç 5 Psikolojik Hastalık 05:20
En İlginç 5 Psikolojik Hastalık 3.082 izlenme - 3 yıl önce Psikolojik problemler en az fiziksel hastalıklar kadar önemli. Ruh sağlığının iyi olmaması bedensel problemlere de yol açıyor. Bu videoda psikolojide ender karşılaşılan en ilginç 5 psikolojik hastalığı Uzman Psikolog Beyhan Budak sizler için açıklıyor. Bu videoda açıklanan hastalıklar: Capgras Sendromu Othello Sendromu (Patolojik Kıskançlık) Cotard Sendromu (Yürüyen Ceset Sendromu) Fregoli Sendromu (Binbir Surat Sendromu) Erotomani Uzm. Psikolog Beyhan Budak'ı Sosyal Medyada Takip Edin.. https://instagram.com/beyhanbudak/ https://www.facebook.com/uzmanpsikolo... https://twitter.com/beyhanbudak
Bilinçaltı Müziği
Bilinçaltı Müziği 8.036 izlenme - 5 yıl önce (Özgüven)
Hasan Cihat Örter ile Abilerin Hipnozunu Trollemek 06:20
Hasan Cihat Örter ile Abilerin Hipnozunu Trollemek 2.617 izlenme - 2 yıl önce dünyanın sayılı piyano virtüözlerinden olan hasan cihat örter'in,bundan yıllar önce büyük resmi görüp paralelcilere kendi tv kanallarında piyanosuyla yaptığı psikolojik işkence'yi izliyoruz.
Erkeklere 'Benimle Yatar Mısınız?' Diye Sordu 03:29
Erkeklere 'Benimle Yatar Mısınız?' Diye Sordu 4.141 izlenme - 5 yıl önce Erkeklere 'Benimle yatar mısınız?' diye sordu. Bir sosyal deney çerçevesinde Angela adlı kadın, yolda karşılaştığı erkeklere kendisiyle birlikte olup olmak istemediklerini soruyor.
Dikkat Şahan Çıkabilir - Melek Yüce İle Psikolojiye Giriş 03:29
Dikkat Şahan Çıkabilir - Melek Yüce İle Psikolojiye Giriş 3.555 izlenme - 3 yıl önce Dikkat şahan çıkabilir programının bu bölümünde psikoloğumuz seyircilerden gelen komik sorulara cevap vermeye çalışıyor. Normalde şahanın her tiplemesini sevmem ama bu gerçekten iyi olmuş. Özellikle makyaj ve ses karaktere cuk diye oturmuş.
Psikopatlık Testi - Are You a Psychopath? (Türkce Altyazılı) 04:33
Psikopatlık Testi - Are You a Psychopath? (Türkce Altyazılı) 2.182 izlenme - 2 yıl önce Psikolog Kevin Dutton, psikolojide klasik bir test olan -vagon testi-'ni farkli bir secenekle bize sunuyor. Rayda mahsur kalmis 5 kisiyi kurtarmak icin ray degistirip diger raylardaki 1 kisinin ölmesine izin verirmisiniz? Yada platformda duran büyük cüsseli bir adami raylara itip trenin adama carparak durmasimi? Cevabiniz psikopat olup olmadiginizi söyleyecek.