Hoşgeldiniz!

Psikolojik Videoları İzle

Depresyondan Çıkamamış Taraftar Profili 00:25
Depresyondan Çıkamamış Taraftar Profili 164.666 izlenme - 2 yıl önce Görüntüdeki abimizin galiba psikolojik sorunları olsa gerek. Yalnız, bir köşede ve dağılmış-dağıtmış bir halde.
Dini Yaşamda İç ve Dış Alemlerin Psikolojik Etkileri... 14:18
Dini Yaşamda İç ve Dış Alemlerin Psikolojik Etkileri... 11.259 izlenme - 4 ay önce DİNİ YAŞAMDA İÇ VE DIŞ ALEMLERİN PSİKOLOJİK ETKİLERİ... Diğer adreslerimiz: https://www.facebook.com/groups/144309542292497/ https://www.youtube.com/channel/UCfiY_fGjrFRTvVwJB3Z9Ghg/videos
En İğrenç Ölüm Sahneleri (+18) 02:49
En İğrenç Ölüm Sahneleri (+18) 7.634 izlenme - 2 yıl önce Bazı filmlerde vardır insanı geren, psikolojini tetikleyen. İşte bu psikolojik korku-gerilim filmlerinden alıntı bir video sunmak istedim sizlere. İyi seyirler.
Bir Günde 50 Kez Orgazm Yaşayan Kadın 02:58
Bir Günde 50 Kez Orgazm Yaşayan Kadın 10.298 izlenme - 2 yıl önce Psikolojik tedavi gördüğünü söyleyen bu kız günde yaklaşık 50 kez orgazm yaşadığını belirtiyor. Gün içersinde günlük işlerini yapmasına rağmen sürekli orgazm olan kadın bu durumdan oldukça şikayetçi.
The Decalogue - Dekalog (1988 - 1. Bölüm) 53:21
The Decalogue - Dekalog (1988 - 1. Bölüm) 5.969 izlenme - 2 yıl önce Dekalog, kelime anlamıyla "kaide, kural" anlamındadır. Musa'ya gönderildiği inanılan "on emir"in, Kieslowski tarafından Polonya televizyonu için çekilen modern insan tarafından bu emirlerin sorgulandığı, bir dizi (10 bölüm) filmlerdir. Dekalogların tamamında oldukça basit, yalın bir dil hakimdir ama her bölüm din, erdemlilik, ahlak konularından derinlikli açılımlar sunar. Her bölümde bir simge, bazen bir küçük kare, bir eşya bölümün kodlarını oluşturur. 1988 yapımı olan bu filmler, Doğu Blok'u ülkelerinden Polonya'nın, modern (kooperatif) tarzı apartmanları arasında geçen, sefaleti ve yaşamsal zorlukları da vermektedir. Kısa filmlerde oyuncular her bölümde farklıdır, ama mekan aynıdır. Her bölümde de bir diğer bölümden bir oyuncu çok kısa da olsa görünür. Bu da yönetmenin dizilerin mekansal bağlarından öte, psikolojik bağ kurmaya çabalamasının sonucudur. Bilinenin aksine, Dekaloglar, "on emri" onamak için değil, sorgulamak içindir. Bölüm: 1 "Senin tanrın benim, başka tanrın yoktur." Üniversitede öğretim görevlisi olan bir baba ve oğlu arasında, hayatın ve ölümün ne olduğu yönünde yapılan tartışmaların anlatıldığı bölümdür. Tanrının olup olmadığını öğrenmek isteyen oğul ve bilimin yardımıyla bütün sorunların çözülebileceğine inanan bir baba. Bir gün oğul, buz tutan gölde patenleriyle kaymak ister, baba da bilgisayarına başvurarak buzun kırılmasının mümkün olmadığını hesaplar ve oğlunun göle gitmesine izin verir.
Bir Zamanlar Arda Kural Vardı 03:19
Bir Zamanlar Arda Kural Vardı 6.725 izlenme - 3 yıl önce Zamanında Türkiye'nin Leonardo DiCapriosu olarak tanıtılan ve yakışıklılığıyla birçok kızın rüyasını süsleyen Arda Kural 2012 aralık ayında şizofren tanısıyla Bakırköy Ruh sinir hastalıkları hastanesine kaldırılmıştı. Aylar süren psikolojik tedavilerin ardından en son durumunu star haber görüntülemiş.
Küçük Albert Deneyi 03:19
Küçük Albert Deneyi 5.447 izlenme - 2 yıl önce Psikolog John Broadus Watson, “Korku, insanda sonradan edinilen bir refleks mi yoksa doğuştan gelen bir dürtü mü?" sorusunun cevabını aradığı deney.Denek olarak ise 8 aylık olan küçük Albert seçilmiş.Tabi böyle bir deney birçok tartışmaya yol açmış.
testere 2 filminin fragmanı 01:30
testere 2 filminin fragmanı 17.280 izlenme - 11 yıl önce serinin 2. filmi aynı kaliteyi yakalamışlar.filmin sonu yine sürprizli.
psikolojik sorunlu kedi 00:13
psikolojik sorunlu kedi 8.938 izlenme - 6 yıl önce psikolojik sorunlu kedi
Paranormal İstanbul Fragmanı 01:57
Paranormal İstanbul Fragmanı 9.007 izlenme - 4 yıl önce 2011 yerli yapımı korku filmi Paranormal İstanbul 'un fragmanı. Türkan ve Kemal yaşamlarına yenilik katmak için Adana' daki evlerini satarak türkanın abisinin bulduğu İstanbul Yedikule' de 666 numaralı tarihi bir eve taşınırlar. Taşındıkları evde daha önce yaşanan korkunç olayı bilmemektedirler. Kemal evde dönen paranormal durumların farkına varmıştır. Türkan ise evde dönen paranormal olayları öğrendiğinde korkunç durumlarla karşılaşır. Evdeki olan olaylara karşı çaresiz kalan çiftimiz türkanın abisinin tanıdığı bir hocayı eve çağırırlar. olayların bittiğini sanırlarken herşey daha da kötüleşir...(gerçek bir olaydır)!
Eylülde Gel-Alpay -Www.pdrhizmetleri.com 02:40
Eylülde Gel-Alpay -Www.pdrhizmetleri.com 19.595 izlenme - 8 yıl önce eylülde gel-alpay www.pdrhizmetleri.com
piskolojik sorunlu insan xdxd 00:24
piskolojik sorunlu insan xdxd 5.615 izlenme - 7 yıl önce
Bilinçaltı Müziği
Bilinçaltı Müziği 7.944 izlenme - 4 yıl önce (Özgüven)
Ah Bu Kafayla... 01:45
Ah Bu Kafayla... 7.313 izlenme - 9 yıl önce My Life İstanbul Psikolojik Danışmanlık Merkezi Kimdir? Kadıköy’de psikolog pedagog psikolojik danışman arıyorsanız deniz manzaralı ofise sahip My Life İstanbul Psikoloji, Koçluk ve Danışma genel Merkezi istanbul Kadıköy de hizmet vermektedir. Rıhtımda Murat Muhallebicisinin üstünde bulunan merkezimizde uzman psikolog pedagog aile evlilik terapisti ekibi ile bir çok alanda psikolojik destek vermektedir. My Life İstanbul Psikoloji Danışma Merkezi’ nin çalışma alanlarını çocuk psikolojisi, yetişkin psikolojisi, ergen psikolojisi, aile ve evlilik terapisi, yaşam koçluğu, Kişisel gelişim çalışmaları ve öğrenci danışmanlığı şeklinde sıralayabiliriz. İstanbul kadikoy psikolog,Kadıköy psikolog adresi, kadıköy psikolog fiyatları, kadıköy psikolog seans ücretleri vb. aklınıza takılan hususları aşağıda bulunan telefon numarasını arayarak veya ofis adresini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. Verdiğimiz bazı hizmetler: mylife, my life, mylife psikoloji, mylife danışmanlık, çocuk psikolojisi, yetişkin psikolojisi, ergen psikolojisi, aile ve evlilik terapisi, yaşam koçluğu, Kişisel gelişim, yaşam koçu telefonu, yaşam koçu adresi, psikolog adresleri, pedagog adresleri, pedagog listesi, psikolog listesi, acıbadem psikoloji, kadikoy psikoloji, üsküdar psikoloji, bakırköy psikoloji, bakırköy psikolog, istanbul psikoloji, istanbul psikolog, bakırköy pedagog, bakırköy pedagoglar Kaynak http://www.mylifeistanbul.com/?SyfNmb=1&pt=Anasayfa
En İğrenç Ölüm Sahneleri 2 (+18) 04:41
En İğrenç Ölüm Sahneleri 2 (+18) 1.779 izlenme - 2 yıl önce Sırasıyla; (0:00) Ichi the Killer (0:23) Cabin Fever 2 (0:38) Dead Snow (0:51) Land of the Dead (1:10) Tokyo Gore Police (1:35) Hatchet (2:05) Cube Zero (2:46) Silent Hill (3:14) Descent: Part 2 (3:45) Machine Girl (4:17) Wrong Turn 3
Bonobo feat. Nick Murphy - No Reason 04:03
Bonobo feat. Nick Murphy - No Reason 327 izlenme - 5 ay önce Kapalı Alanda Uzun Süre Kalmanın Nasıl Bir Psikolojik Etki Yarattığını Anlatan Harika Klip Bonobo : No Reason (feat. Nick Murphy) 2017 Yönetmen Oscar Hudson, Bonobo'nun "Nothing" şarkısında kapalı alanda kalanda kalma konusunu işledi. Yönetmen, kapalı bir mekanda çok uzun süre kaldığınızda sıkışmış ve bir yerlere kaçma hissiyatını muhteşem bir şekilde bu klipte ele almış. Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Şarkı Sözleri (lyrics): [Verse 1] It's beautiful, and even though I told you so, you know We'd face survival, we're leaving lights on We'll move or go on somehow [Pre-Chorus 1] Looking like soldiers waiting to drown And I'm not around no more And looking at people that don't make a sound When music's around, stay warm [Chorus 1] And we've got no rhyme or no reason now We've got the time of our lives now [Verse 2] It's seasonal, nobody knows We'll make it known somehow Just you and me, and we can see Small machines and sunrise [Pre-Chorus 2] Looking like soldiers waiting to drown And I'm not around no more Pictures of people that don't make a sound When music's around, stay warm [Chorus 2] And we've got no rhyme and no reason now We've got the time of our lives now [Bridge] Pictures of people that don't make a sound When music's around, stay warm And we've got no rhyme and no reason now [Pre-Chorus 1] Looking like soldiers waiting to drown And I'm not around no more Lookin at people that don't make a sound When music's around, stay warm [Chorus 2] And we've got no rhyme and no reason now We've got the time of our lives now
Kayıp Dünyalar Çizgifilm - (80'ler) 02:36
Kayıp Dünyalar Çizgifilm - (80'ler) 1.140 izlenme - 2 yıl önce Efendim 80'lerin ikinci yarısında psikolojimizi altüst eden iki önemli çizgifilm vardı. Bunlardan biri Clementine diğeri de Kayıp Dünyalar. İkiside Fransız yapımı olan bu çizgifilmler maksimum derecede fantastik öğeler, maksimum derce psychedelic müzikler ve karakterler içermekteydi. Sanırım 80 kuşağının fantastik kuşağı bugün bu kadar zenginse bu iki çizgifilmin katkıları büyüktür. Harika bir jenerik müziğine sahip Kayıp Dünyalar'ı orjinal görüntü ve dublajı ile izliyoruz efenim...
C Blok Fragmanı 02:02
C Blok Fragmanı 2.724 izlenme - 4 yıl önce 1994 yerli yapım dram türündeki C Blok filminin fragmanı. Bir sitede C Blok`un bir dairesinde yaşayan Tülay, hizmetçisiyle kapıcının oğlunu kendi yatağında sevişirken yakalar. Tülay da kötü giden evliliğinin de etkisiyle hayatını sorgulamaya, ona farklı bir yön vermeye başlar.
Leyla Alaton Canlı Yayında Küfür Etti 03:12
Leyla Alaton Canlı Yayında Küfür Etti 3.499 izlenme - 4 yıl önce Leyla Alaton, Önceki Akşam Ece Vahapoğlu'nun Uzun Lafın Kısası' Programına Katıldı. Programda Konu Tacizden Açılınca Alaton Kendini Tutamadı.
Türk Sinemasındaki Psikolojik Mafya Müziği 05:00
Türk Sinemasındaki Psikolojik Mafya Müziği 912 izlenme - 2 yıl önce Efendim Eski Türk filmlerinde Mafya gösterildiği zamanlarda arka fonda çalan sinir bozucu pisikolojik müzik, benim hatırladığım rahmetli Hüseyin Peyda'nın Kadir İnanır'ın oynadığı böyle bir sürü filmde çalar bu.
Şarkı Baskısıyla Çiftleri Öpüştürdüler 02:54
Şarkı Baskısıyla Çiftleri Öpüştürdüler 1.279 izlenme - 3 yıl önce Stuart Edge ve ekibi çiftlerin yanına gidip "Kiss the Girl" şarkısını söylüyorlar. Bu akdar baskıya öpüşmemek imkansız.
mobbing nedir mobbingden nasıl korunulur? 02:42
mobbing nedir mobbingden nasıl korunulur? 2.029 izlenme - 7 yıl önce video mobbing hakkında detaylı açıklamalar mevcut.
Creepy - Kuripi (2016) Fragman 01:32
Creepy - Kuripi (2016) Fragman 125 izlenme - 3 ay önce Kiyoshi Kurosawa’nın yönettiği, Yutaka Maekawa'nın romanından uyarlanan Ürpertici (Creepy) filminin fragmanı.
Christiane F. - Wir Kinder Vom Bahnhof Zoo Fragmanı 01:23
Christiane F. - Wir Kinder Vom Bahnhof Zoo Fragmanı 2.151 izlenme - 4 yıl önce 1981 yapımı Christiane F. - Wir Kinder Vom Bahnhof Zoo filminin fragmanı.
patch adams 00:54
patch adams 2.686 izlenme - 8 yıl önce doktor-hasta ilişkisini irdeleyen bir filmden bir sahne...
İlişkilerde Kadının Yaşadığı 7 Psikolojik Şiddet 03:19
İlişkilerde Kadının Yaşadığı 7 Psikolojik Şiddet 111 izlenme - 5 ay önce Odunluktan nasibini almamış öküz erkeklerin, hunharca zavallı kadınları yıpratmasına tahammül edemiyorum.Ekranı taşlamak serbest arkadaşlar. Gerçi adamlar temsili çokta abartmayın.
DİKKAT EKSIKLIĞI VE NEUROFEEDBACK 02:51
DİKKAT EKSIKLIĞI VE NEUROFEEDBACK 720 izlenme - 2 yıl önce NEUROFEEDBACK / BIOFEEDBACK PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK YAŞAM KOÇLUĞU HİPNOZ UYGULAMALARI NEFES TEKNİKLERİ ve GEVŞEME EGZERSİZLERİ
Psikolojik Ankara Havası - Şizofren - Orhan Demir 05:18
Psikolojik Ankara Havası - Şizofren - Orhan Demir 411 izlenme - 2 yıl önce Şizofren - Orhan Demir - Aşk Müzik - 2012 Parçayı iTunes'tan İndirin: http://georiot.co/40FA Sözleri: Karanlıklar ardına saklandım durdum Seni hayalimde yaşatıyorum Çöllerede düştüm aşkın ugruna Seni bu kalbimden atamıyorum Ey aşk bana geri uğramadınsa Ardımdan karaları baglamadınsa Sevmiyorum demiş hayırsız diye Selam söyleyin benden o şizofrene Ey aşk bana geri uğramadınsa Ardımdan karaları baglamadınsa Sevmiyorum demiş hayırsız diye Selam söyleyin benden o şizofrene Aşk Müzik Prodüksiyon Yunus Emre Mahallesi Çameli Sokak No: 3 / 6-7 Yenimahalle / Ankara Tel: 0 312 343 46 45 - 0 554 594 15 86 Aşk Müzik & Prodüksiyon Resmi Facebook Sayfamız : https://www.facebook.com/AskMuzikProduksiyon Aşk Müzik & Prodüksiyon Resmi Web Sitemiz : http://www.askmuzikproduksiyon.com/ Firmamız bünyesinde çıkmış bütün albümlerin online siparişini websitemizden verebilir, albümleri temin edebilirsiniz...
Jean-Paul Sartre - Gizli Oturum (Radyo Tiyatrosu) 58:45
Jean-Paul Sartre - Gizli Oturum (Radyo Tiyatrosu) 315 izlenme - 12 ay önce 20. Yüzyılın en önemli dahilerinden olan Sartre 'nin felsefesine kapı aralayan muhteÅŸem felsefik ve psikolojik bir eser. Birbirinden farklı üç karakter odaya kapatılmıştır. Bunlar id, ego ve süperegoyu temsil etmektedirler. KiÅŸinin hayatta varolma çabasındayken bunu hep baÅŸkalarının isteklerine göre ÅŸekillendirmesi veya yapmak istediÄŸi herÅŸeyde baÅŸkaları ve onların yarattığı sorunlarla uÄŸraÅŸmak zorunda kalması sonucu, kendi özgürlüğünden sıyrılması ve toplumun tutsağı olması anlatılıyor.
Okula Gitmek İstemeyen Çocuğa Israr Etmek Hatalı Bir Davranış mı? 01:29
Okula Gitmek İstemeyen Çocuğa Israr Etmek Hatalı Bir Davranış mı? 545 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/okula-gitmek-istemeyen-cocuga-israr-etmek-hatali-bir-davranis-mi/ Okul fobisi, endişe, kaygı, okuldan uzaklaşma gibi sorunlar yaşayan çocuğunuza, okul döneminde destek olmanızı sağlayacak bilgiler MigrosTV'de. Daha önce Okul Fobisi Yaşayan Çocuklarda Ödül ve Ceza Sistemi İşe Yarar mı? diye sorduğumuz, Kosto Psikolojik Danışmanlık'tan Uzman Psikolog Ambar Dalman Urfalı bu kez merak ettiğimiz bu soruya yanıt veriyor; Okula Gitmek İstemeyen Çocuğa Israr Etmek Hatalı Bir Davranış mı? Yanıtı videomuzda.