Hoşgeldiniz!

psikolojik savaş

Sansar Salvo - Psikolojik Savaş 02:24
Sansar Salvo - Psikolojik Savaş 443 izlenme - 6 yıl önce
Sansar Salvo - Psikolojik Savaş 02:24
Sansar Salvo - Psikolojik Savaş 179 izlenme - 6 yıl önce
Halkları Savaşa Sürüklemek İçin Uygulanan Psikolojik Yöntemler 15:25
Halkları Savaşa Sürüklemek İçin Uygulanan Psikolojik Yöntemler 103 izlenme - 3 yıl önce Bu gece itibariyle JFK filmini, yani Keneddy suikasti ile ilgili 3 saatlik olan bir filmi izledim. Bunu izlerken içine " psikolojik savaş " diye bir tabir gördüm. Bununla ilgili internette fazla verimli içerik yok ama halkları savaşa sürüklemek için liderlerin, ülkelerin vatandaşlara nasıl psikolojik yanılgılar yani yöntemlerle ikna ettikleriyle ilgili bir video buldum. Biraz daha birşeyleri anlayan bir birey olmak adına izlemenin faydalı olacağını düşündüm. Prof. Dr. Nevzat Tarhan tarafından hazırlanmış sanırım. İyi seyirler.
AK Parti Grup Başkanvekili Canikli - İsrail'in saldırıları - 02:40
AK Parti Grup Başkanvekili Canikli - İsrail'in saldırıları - 33 izlenme - 4 yıl önce AK Parti Grup Başkanvekili Nurettin Canikli, "İsrail bir taraftan da bu yaptıklarıyla kendi sonunu hazırlıyor.
Hz. Mehdi (a.s.)'ı baskı altına almak, durdurmak ve engellemek için 'psikolojik savaş yöntemleri' ku 03:08
Hz. Mehdi (a.s.)'ı baskı altına almak, durdurmak ve engellemek için 'psikolojik savaş yöntemleri' ku 9 izlenme - 3 yıl önce "Hz. Mehdi (a.s.)'ın mücadelesi -2-" belgeselinden http://www.a9.com.tr/izle/37741/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Hz-Mehdi-(as)i-baski-altina-almak-durdurmak-ve-engellemek-icin-psikolojik-savas-yontemleri-kullanilacaktir A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo