Hoşgeldiniz!

Psikoz Videoları İzle

Sarmaşık Filmi - Cenk'in Psikozları 05:10
Sarmaşık Filmi - Cenk'in Psikozları 197 izlenme - 5 ay önce Son dönem Türk sinemasının en başarılı örneklerinden olan Sarmaşık Filminden Cenk ve İsmail'in bol küfürlü, aşırı gerçekçi atışma sahnesini izliyoruz. Nadir Sarıbacak'dan yine efsane oyunculuk. Filmin Konusu: Bir armatör iflas eder ve o sırada seferde olan gemisindeki mürettebat gemide mahsur kalır. Zira deniz hukuku gereği gemide kalmak zorundadırlar ve hiçbir yere kıpırdayamazlar. 5 gemici ve bir de kaptandan oluşan mürettebat bu huzursuz bekleyişte hiyerarşik güç mücadelesine girecektir.
psychosis 01:43
psychosis 808 izlenme - 6 yıl önce iş için yolculuk yapan bir grup kötü hava şartları yüzünden kamp kurmak zorunda kalırlar ama bilmedikleri bir şey vardır adım attıkları topraklar piskopat bir katilin topraklarıdır ve değişik fantaziler denemektedir öldüreceği insanlar üzerinde.. aradan geçen süre zarfında cinayetleri araştırmak için o bölgeye giden bir yazar artık olayların ortasındadır..
Şizofreni Nedir? 26:14
Şizofreni Nedir? 149 izlenme - 1 yıl önce Şizofreni; düşünüş, duyuş ve davranışlarda önemli bozuklukların görüldüğü, hastanın kişiler arası ilişkilerden ve gerçeklerden uzaklaşarak kendi dünyasında yaşadığı, genellikle gençlik çağında başlayan bir ruhsal hastalıktır. Şimdi şizofreniyi uzun soluklu bu belgeselde , birebir bu ruhsal problemi yaşayan insanlardan dinleyecegiz.. İyi seyirler.
Postpartum Psikoz Nedir? 01:32
Postpartum Psikoz Nedir? 736 izlenme - 8 yıl önce psikoz şizofreni şizofren
Psikoz Nedir? 00:47
Psikoz Nedir? 161 izlenme - 3 yıl önce Psikoz, düşünce ve duyunun ağır oranda bozulduğu zihin durumudur.
psychosis 1 fragmanı 01:43
psychosis 1 fragmanı 207 izlenme - 6 yıl önce iş için yolculuk yapan bir grup kötü hava şartları yüzünden kamp kurmak zorunda kalırlar ama bilmedikleri bir şey vardır adım attıkları topraklar piskopat bir katilin topraklarıdır ve değişik fantaziler denemektedir öldüreceği insanlar üzerinde.. aradan geçen süre zarfında cinayetleri araştırmak için o bölgeye giden bir yazar artık olayların ortasındadır..
Normal doğum sonrası anneyi neler bekler? 01:15
Normal doğum sonrası anneyi neler bekler? 78 izlenme - 2 yıl önce Normal doğum sonrası annelerde doğum sonrası psikozlara rastlanabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/mplay kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Halley Dreams Ft Persmc - Durayamayacaksın 03:03
Halley Dreams Ft Persmc - Durayamayacaksın 188 izlenme - 8 yıl önce dowland için www.halleydreams.ile.biz
Psikozzz _ İttifak _ Vakti Geldi 02:51
Psikozzz _ İttifak _ Vakti Geldi 135 izlenme - 8 yıl önce www.djcnyt.nl.tt
psychosis 4 fragmanı 02:03
psychosis 4 fragmanı 81 izlenme - 6 yıl önce iş için yolculuk yapan bir grup kötü hava şartları yüzünden kamp kurmak zorunda kalırlar ama bilmedikleri bir şey vardır adım attıkları topraklar piskopat bir katilin topraklarıdır ve değişik fantaziler denemektedir öldüreceği insanlar üzerinde.. aradan geçen süre zarfında cinayetleri araştırmak için o bölgeye giden bir yazar artık olayların ortasındadır..
murat itak ft psikoz - isminin 5 harfi 03:11
murat itak ft psikoz - isminin 5 harfi 74 izlenme - 5 yıl önce murat itak ft psikoz - isminin 5 harfi
psychosis 3 fragmanı 01:11
psychosis 3 fragmanı 54 izlenme - 6 yıl önce iş için yolculuk yapan bir grup kötü hava şartları yüzünden kamp kurmak zorunda kalırlar ama bilmedikleri bir şey vardır adım attıkları topraklar piskopat bir katilin topraklarıdır ve değişik fantaziler denemektedir öldüreceği insanlar üzerinde.. aradan geçen süre zarfında cinayetleri araştırmak için o bölgeye giden bir yazar artık olayların ortasındadır..
Murat İtak Ft Psikoz İsminin 5 Harfi 03:11
Murat İtak Ft Psikoz İsminin 5 Harfi 35 izlenme - 5 yıl önce Murat itak ft Psikoz İsminin 5 Harfi
psychosis 2 fragmanı 01:09
psychosis 2 fragmanı 39 izlenme - 6 yıl önce iş için yolculuk yapan bir grup kötü hava şartları yüzünden kamp kurmak zorunda kalırlar ama bilmedikleri bir şey vardır adım attıkları topraklar piskopat bir katilin topraklarıdır ve değişik fantaziler denemektedir öldüreceği insanlar üzerinde.. aradan geçen süre zarfında cinayetleri araştırmak için o bölgeye giden bir yazar artık olayların ortasındadır..
psychosis 5 fragmanı 01:28
psychosis 5 fragmanı 24 izlenme - 6 yıl önce iş için yolculuk yapan bir grup kötü hava şartları yüzünden kamp kurmak zorunda kalırlar ama bilmedikleri bir şey vardır adım attıkları topraklar piskopat bir katilin topraklarıdır ve değişik fantaziler denemektedir öldüreceği insanlar üzerinde.. aradan geçen süre zarfında cinayetleri araştırmak için o bölgeye giden bir yazar artık olayların ortasındadır..