Hoşgeldiniz!

psikoz

Toplum ve damgalanmak   -   Rosenhan Deneyi 02:49
Toplum ve damgalanmak - Rosenhan Deneyi 1.774 izlenme - 6 gün önce Literatürde Pat deneyi olarak da bilinen David rosenhan'ın kendisi de dahil , sekiz kişilik bir grup ile daha önce hiçbir ruhsal sorun yaşamamış her biri daha önceden anlaştıkları bir tarihte, amerika’nın değişik yerlerindeki akıl hastanelerine başvuracak, o gün görevli psikiyatriste, kafalarının içinde devamlı ‘pat’ diye bir ses duyduklarını söyleyeceklerdi; ve söyleyecekleri tek yalan bu olacaktı. bunun dışında tamamen normal davranacaklardı. edit : deneye ismini veren "pat", aslında "thud"dır. kafalarında duyduklarını söyleyecekleri diğer kelimeler de empty ve hollow'dur. Stigma yani damgalanma kültürünün bir toplumu nasıl etkiledigini ve buna inandırdıgını hep birlikte görecegiz... Devamini izliyoruz...
Bipolar Bozukluğu Çok Yanlış Anlayan Pdr Öğrencileri 05:11
Bipolar Bozukluğu Çok Yanlış Anlayan Pdr Öğrencileri 4.887 izlenme - 3 ay önce Kızlarımız dönem ödevleri için bipolar bozukluk hakkında video hazırlamışlar . İzliyoruz ... üzülüyoruz..
psychosis 01:43
psychosis 1.028 izlenme - 7 yıl önce iş için yolculuk yapan bir grup kötü hava şartları yüzünden kamp kurmak zorunda kalırlar ama bilmedikleri bir şey vardır adım attıkları topraklar piskopat bir katilin topraklarıdır ve değişik fantaziler denemektedir öldüreceği insanlar üzerinde.. aradan geçen süre zarfında cinayetleri araştırmak için o bölgeye giden bir yazar artık olayların ortasındadır..
Sarmaşık Filmi - Cenk'in Psikozları 05:10
Sarmaşık Filmi - Cenk'in Psikozları 302 izlenme - 1 yıl önce Son dönem Türk sinemasının en başarılı örneklerinden olan Sarmaşık Filminden Cenk ve İsmail'in bol küfürlü, aşırı gerçekçi atışma sahnesini izliyoruz. Nadir Sarıbacak'dan yine efsane oyunculuk. Filmin Konusu: Bir armatör iflas eder ve o sırada seferde olan gemisindeki mürettebat gemide mahsur kalır. Zira deniz hukuku gereği gemide kalmak zorundadırlar ve hiçbir yere kıpırdayamazlar. 5 gemici ve bir de kaptandan oluşan mürettebat bu huzursuz bekleyişte hiyerarşik güç mücadelesine girecektir.
Şizofreni Nedir? 26:14
Şizofreni Nedir? 178 izlenme - 2 yıl önce Şizofreni; düşünüş, duyuş ve davranışlarda önemli bozuklukların görüldüğü, hastanın kişiler arası ilişkilerden ve gerçeklerden uzaklaşarak kendi dünyasında yaşadığı, genellikle gençlik çağında başlayan bir ruhsal hastalıktır. Şimdi şizofreniyi uzun soluklu bu belgeselde , birebir bu ruhsal problemi yaşayan insanlardan dinleyecegiz.. İyi seyirler.
Postpartum Psikoz Nedir? 01:32
Postpartum Psikoz Nedir? 743 izlenme - 9 yıl önce psikoz şizofreni şizofren
Psikoz Nedir? 00:47
Psikoz Nedir? 178 izlenme - 4 yıl önce Psikoz, düşünce ve duyunun ağır oranda bozulduğu zihin durumudur.
psychosis 1 fragmanı 01:43
psychosis 1 fragmanı 231 izlenme - 7 yıl önce iş için yolculuk yapan bir grup kötü hava şartları yüzünden kamp kurmak zorunda kalırlar ama bilmedikleri bir şey vardır adım attıkları topraklar piskopat bir katilin topraklarıdır ve değişik fantaziler denemektedir öldüreceği insanlar üzerinde.. aradan geçen süre zarfında cinayetleri araştırmak için o bölgeye giden bir yazar artık olayların ortasındadır..
Normal doğum sonrası anneyi neler bekler? 01:15
Normal doğum sonrası anneyi neler bekler? 89 izlenme - 3 yıl önce Normal doğum sonrası annelerde doğum sonrası psikozlara rastlanabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/mplay kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Halley Dreams Ft Persmc - Durayamayacaksın 03:03
Halley Dreams Ft Persmc - Durayamayacaksın 188 izlenme - 9 yıl önce dowland için www.halleydreams.ile.biz
Psikozzz _ İttifak _ Vakti Geldi 02:51
Psikozzz _ İttifak _ Vakti Geldi 135 izlenme - 9 yıl önce www.djcnyt.nl.tt
psychosis 4 fragmanı 02:03
psychosis 4 fragmanı 81 izlenme - 7 yıl önce iş için yolculuk yapan bir grup kötü hava şartları yüzünden kamp kurmak zorunda kalırlar ama bilmedikleri bir şey vardır adım attıkları topraklar piskopat bir katilin topraklarıdır ve değişik fantaziler denemektedir öldüreceği insanlar üzerinde.. aradan geçen süre zarfında cinayetleri araştırmak için o bölgeye giden bir yazar artık olayların ortasındadır..
murat itak ft psikoz - isminin 5 harfi 03:11
murat itak ft psikoz - isminin 5 harfi 74 izlenme - 6 yıl önce murat itak ft psikoz - isminin 5 harfi
psychosis 3 fragmanı 01:11
psychosis 3 fragmanı 65 izlenme - 7 yıl önce iş için yolculuk yapan bir grup kötü hava şartları yüzünden kamp kurmak zorunda kalırlar ama bilmedikleri bir şey vardır adım attıkları topraklar piskopat bir katilin topraklarıdır ve değişik fantaziler denemektedir öldüreceği insanlar üzerinde.. aradan geçen süre zarfında cinayetleri araştırmak için o bölgeye giden bir yazar artık olayların ortasındadır..
Murat İtak Ft Psikoz İsminin 5 Harfi 03:11
Murat İtak Ft Psikoz İsminin 5 Harfi 35 izlenme - 6 yıl önce Murat itak ft Psikoz İsminin 5 Harfi
psychosis 2 fragmanı 01:09
psychosis 2 fragmanı 39 izlenme - 7 yıl önce iş için yolculuk yapan bir grup kötü hava şartları yüzünden kamp kurmak zorunda kalırlar ama bilmedikleri bir şey vardır adım attıkları topraklar piskopat bir katilin topraklarıdır ve değişik fantaziler denemektedir öldüreceği insanlar üzerinde.. aradan geçen süre zarfında cinayetleri araştırmak için o bölgeye giden bir yazar artık olayların ortasındadır..
psychosis 5 fragmanı 01:28
psychosis 5 fragmanı 24 izlenme - 7 yıl önce iş için yolculuk yapan bir grup kötü hava şartları yüzünden kamp kurmak zorunda kalırlar ama bilmedikleri bir şey vardır adım attıkları topraklar piskopat bir katilin topraklarıdır ve değişik fantaziler denemektedir öldüreceği insanlar üzerinde.. aradan geçen süre zarfında cinayetleri araştırmak için o bölgeye giden bir yazar artık olayların ortasındadır..