Hoşgeldiniz!

Pülümür Videoları İzle

Ege, Akdeniz Değil Tunceli Plajları 09:14
Ege, Akdeniz Değil Tunceli Plajları 3.608 izlenme - 4 yıl önce Tunceli'nin Munzur Ve Pülümür Vadileri İçinde Kurulan Pajlar Son Yıllarda Büyük İlgi Görmeye Başladı.
Tunceli Hasangazi Video 1 03:31
Tunceli Hasangazi Video 1 1.591 izlenme - 8 yıl önce
Munzur Çiçeği-Sesli Şiir 05:00
Munzur Çiçeği-Sesli Şiir 2.942 izlenme - 8 yıl önce tunceli'li Şair serdar kalkan'nın "çirpinan kanatlar" adlı Şiir kitabından alınmış ve "esendeniz" tarafından seslendirilmiştir..
Pülümür Elmalı Köyü 01:36
Pülümür Elmalı Köyü 1.483 izlenme - 9 yıl önce hüseyin fırat
Pülümür Yolu 03:20
Pülümür Yolu 546 izlenme - 7 yıl önce pülümür yolu
Büyükçeşme Ziyaret İ,(Heniyopil),pülümür,tunceli 06:03
Büyükçeşme Ziyaret İ,(Heniyopil),pülümür,tunceli 1.556 izlenme - 8 yıl önce büyükçeşme (heniyopil)ziyaretten anlatımlı tanıtım görüntüleri.
Pülümür'de trafik kazası: 2 ölü, 15 yaralı 00:41
Pülümür'de trafik kazası: 2 ölü, 15 yaralı 246 izlenme - 2 yıl önce Pülümür'de trafik kazası: 2 ölü, 15 yaralı Otobüs ve kamyonun çarpışması sonucu 2 kişi öldü, 2'si ağır 15 kişi yaralandı
senek ve heniyopil (buyuk cesme) pulumur 04:24
senek ve heniyopil (buyuk cesme) pulumur 2.198 izlenme - 9 yıl önce senek koyunden ve heniyopil(ziyaret)den cekilmis fotograflar
Pülümür De Aşk 17:53
Pülümür De Aşk 983 izlenme - 9 yıl önce ...
Meyhane Kızı-Sesli Şiir 03:02
Meyhane Kızı-Sesli Şiir 1.620 izlenme - 8 yıl önce tunceli’li Şair serdar kalkan’nın "çirpinan kanatlar" adlı Şiir kitabından alınmış ve "esendeniz" tarafından seslendirilmiştir..
Pülümür'ün Yaşsız Kadını 00:45
Pülümür'ün Yaşsız Kadını 193 izlenme - 2 yıl önce Aynı zamanda bir şair olan merhum devlet adamlarımızdan Bülent Ecevit'in Pülümür'de gördüğü bir yaşlı kadının kendisinde yarattığı duygular nedeniyle kaleme aldığı şiir.. Herkes Türkiye mozaiği kavramını sıkça kullanır ama genelde duygusuz kelimelerle anlatıldığı için içi boş kalır. Bazen tek bir şiir bu kavramı anlatmaya yeter de artar bile.. pülümürün bir dağ köyünde gördüm onu yaşını sordum bir giz gibi güldü kimi seksen dedi köylülerden kimi yüz yüzüne baktım bir giz gibi güldü bir asa vardı elinde bir solmuş kırallığın kadifeden harmanisi üzerinde bir hititliydi o bir selçukluydu bir ermeniydi bir kürttü bir türk yaşını sordum bir giz gibi güldü koluma girdi bir soylu kadınca tozlu köy yolunda sürüyerek eteğini beni tek gözlü sarayına götürdü köy yapısı kulübesinin zamanı onda yitirdim ben yitik zamanlara onda eriştim en soylu yoksulluğun toprak döşeli sarayında bir taç gibi kondu başıma türkiyeliliğim bülent ecevit bu video vesilesiyle de karaoğlan'ı rahmetle anıyorum..
Pkk’lı Teröristler 3 Aracı İşte Böyle Yaktı ! O Anlar Kamerada 01:37
Pkk’lı Teröristler 3 Aracı İşte Böyle Yaktı ! O Anlar Kamerada 132 izlenme - 2 yıl önce Tunceli’de PKK’lı bir grup Pülümür-Erzincan karayolunda 3 aracı ateşe verdi. Edinilen bilgiye göre, Tunceli-Pülümür-Erzincan karayolunu akşama doğru kesen PKK’lı bir grup, özel bir şirkete ait 3 aracı ateşe vererek ormanlık alana kaçtı. Yakılan araçlardan birinin freninin boşalması sonucu araç hareket ederek yolda biriken vatandaşların üzerine doğru gitmeye başlayınca büyük panik yaşandı.
Tunceli plajları Munzur ve Pülümür Cıvıl Cıvıl Haberi 01:35
Tunceli plajları Munzur ve Pülümür Cıvıl Cıvıl Haberi 287 izlenme - 5 yıl önce Tunceli plajları Munzur ve Pülümür Cıvıl Cıvıl Haberi