Hoşgeldiniz!

Puset Videoları İzle

Bebeği Uçurumun Dibinde Böyle Yakaladı 01:02
Bebeği Uçurumun Dibinde Böyle Yakaladı 26.733 izlenme - 2 yıl önce Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde, annesinin bir anlık dalgınlığı sonucu yokuş aşağı hareketlenen bebek arabasındaki 2.5 yaşındaki Ali Ceyhan'ı yakında işyeri bulunan bir balıkçı kurtardı. Balıkçının uçuruma 10 metre kala yakaladığı bebek arabasından kemeri takılı olmadığı için 3 metre ileriye fırlayan küçük Ali, şans eseri yara almadan kurtuldu. Görüntülerde balıkçı cep telefonuyla konuşuyor. Bir süre sonra bebek arabasının geldiğini fark eden balıkçı elindeki telefonunu fırlatarak bebeği kurtarmak için koşuyor. O anlar da balıkçı dükkanının güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.
Volkswagen Bebek Arabası Yaparsa 01:37
Volkswagen Bebek Arabası Yaparsa 3.614 izlenme - 1 yıl önce Volkswagen, Facebook’ta yayınlanan bir reklamına yorum yapanları dinledi ve özel bir bebek arabası üretti. Volkswagen mühendislerinin “So Volkswagen did” sloganıyla çıktıkları tasarımda bir Volkswagen’da görmeye alıştığımız birçok teknolojik yenilik bulunuyor. İnsanların her şeyden Volkswagen standartlarını ve başarısını beklediğini anlayan marka buna oldukça başarılı bir cevap veriyor. İşte Volkswagen usulü bebek arabası.
Bebek Arabasını Römork Gibi Kullanmak 00:25
Bebek Arabasını Römork Gibi Kullanmak 125 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'da pazar alışverişi yaptıktan sonra içinde 2 çocuğun bulunduğu puseti motosiklete bağlayan baba bu şekilde trafiğe çıktı. Çocuklara bişey olmadığını umarak, şok içinde, şaşkınlıkla izliyoruz.
Pusetiyle Köpek Gezdiren Bebek 00:10
Pusetiyle Köpek Gezdiren Bebek 111 izlenme - 2 yıl önce Pusetiyle Köpek Gezdiren Bebek
Pusetle Bebek Gezdiren Köpek 00:16
Pusetle Bebek Gezdiren Köpek 106 izlenme - 3 yıl önce Pusetle Bebeği Gezdiren Köpek
Dünyanın En Rahat Hırsızı 00:46
Dünyanın En Rahat Hırsızı 56 izlenme - 2 yıl önce Bursa’da, bir kuaförün önündeki bebek arabasını çalan hırsız, rahat tavırlarıyla yolda ilerlerken güvenlik kameralarına yakalandı. Olay, merkez Osmangazi ilçesi Gülbahçe Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, çocuğuyla birlikte kuaföre gelen bir kadı, bebek arabasını kapının önüne koydu. Kuafördeki işlerinin ardından bebek arabasının yerinde olmadığını gören kadın, polisi aradı. Bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, zanlının bebek arabasını çaldıktan sonra yolda rahat bir şekilde gittiği görüldü. Polis, bebek arabasını çalan hırsızı bulabilmek için soruşturma başlattı.
18 Aylık Bebeğin Puseti Tren Raylarına Düştü 00:48
18 Aylık Bebeğin Puseti Tren Raylarına Düştü 41 izlenme - 2 yıl önce Avustralya'nın Melbourne kentindeki Diamond Creek tren istasyonunda, arabası platformdan tren raylarına düşen bir bebek yaralı olarak kurtuldu. 18 aylık bebekle birlikte olan büyük babası, platformdaki otomattan bilet alırken bebek arabasının hareket ettiğini farketmedi. Bebeğin yüzünden yaralandığı ancak durumunun iyi olduğu bildirildi.
18 Aylık bebeğin puseti tren raylarına düştü 00:46
18 Aylık bebeğin puseti tren raylarına düştü 21 izlenme - 2 yıl önce Avustralya'nın Melbourne kentindeki Diamond Creek tren istasyonunda, arabası platformdan tren raylarına düşen bir bebek yaralı olarak kurtuldu. 18 aylık bebekle birlikte olan büyük babası, platformdaki otomattan bilet alırken bebek arabasının hareket ettiğini farketmedi. Bebeğin yüzünden yaralandığı ancak durumunun iyi olduğu bildirildi.
Pusetteki Bebek Ölümden Döndü 00:31
Pusetteki Bebek Ölümden Döndü 12 izlenme - 2 yıl önce Bir anne ve pusetteki bebeği ABD'nin San Francisco kentinde ölümle burun buruna geldi. Olay bir güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. İki otomobilin çarpışması ardından, araçlardan birisi savrularak bebeğiyle birlikte gezmekte olan kadının üzerine doğru geliyor. Otomobili son anda farkeden kadının puseti bir anlık refleksle geri çekmesi bebeği ve büyük olasılıkla kendisini de ölümden kurtardı. San Francisco polisi, kazanın ardından her iki otomobilin sürücüsünün hastaneye kaldırıldığını açıkladı.