Hoşgeldiniz!

Püskürtmek Videoları İzle

Bir Bacak Hiç Önemli Değil. Canımız Bu Vatana Feda Elhamdülillah 01:59
Bir Bacak Hiç Önemli Değil. Canımız Bu Vatana Feda Elhamdülillah 7.446 izlenme - 9 ay önce Darbeyi püskürtmek Akıncılar üstünde bir bacağını kaybeden bu bayan kardeşimize, Allah ömrüne ömür, Ecrine ecir katsın... Rabbimiz Her iki dünyada payidar etsin...
Süt İçtim Gıdıkla Beni - Japon Yarışması 03:05
Süt İçtim Gıdıkla Beni - Japon Yarışması 10.587 izlenme - 1 yıl önce Japonlardan yine ilginç ve bir o kadar iğrenç bir yarışma daha. Yarışmacı kızlar ağızların içerisinde tuttukları bir miktar sütü, kucağına oturduğu adamın yüzüne püskürtmeden yarışmayı tamamlamaya çabalıyorlar.
Alman Toma´sı (Wasserwerfer 10000) 07:08
Alman Toma´sı (Wasserwerfer 10000) 6.866 izlenme - 2 yıl önce Ismi : Wasserwerfer 10000 Su Deposu : 10.000 Litre Motor: 400 PS Fiyat: 1 Milyon Euro
Sıva Tabancası Hazneli Hava Püskürtmeli 02:33
Sıva Tabancası Hazneli Hava Püskürtmeli 5.157 izlenme - 3 yıl önce SİPARİŞ TEL 0544 2366782 Günlük 800 m2 kara sıva atabilme kapasitesine sahip bu harika sıva tabancası ücretini size aynı günde misliyle öder. 0544 2366782 bu numaradan sipariş verebilirsiniz EN İYİ SIVA PÜSKÜRTME KÜREĞİ NEREDEN ALABİLİRİM,0544 2366782 Yİ ARAYARAK,SIVA KÜRELERİ GARANTİLİMİDİR,SIVA KÜREĞİMİ KARGO İLE SİPARİŞ EDEBİLİRMİYİM,SIVA KÜREĞİNİN KULLANIMI GERÇEKTEN BU KADAR KOLAYMI,SIVA KÜREĞİ İLE ALÇI SIVADA ATABİLİRMİYİM,SIVA KÜREĞİNİN GARANTİSİ NE KADAR,SIVA KÜREĞİ İLE GÜNDE KAÇ M2 YER YAPABİLİRİM,VASIFSIZ BİR İŞÇİ SIVA KÜREĞİNİ KULLANABİLİRMİ,SIVA KÜREĞİ İÇİN NASIL BİR HARÇ KULLANMALIYIM,SIVA KÜREŞİNİ İSTANBULDA NEREDEN ALIRIM,SIVA KÜREĞİNİN YEDEK PARÇASI BULUNURMU, sıva püskürtme küreği,jet sıva,4 jetli sıva tabancası,sıva püskürtme sıva püskürtme finişeri tabancası,kolay sıva yapma aparatı,jetli sıva,kara sıva tabancası,en iyi sıva küreği,hazneli sıva küreği,kolay sıva yapma tekniği,hızlı sıva yapma tekniği,ekonomik sıva yapma küreği,hızlı sıva yapma küreği,havalı sıva küreği,sıva püskürtme tabancası,jet sıva tabancası,jet sıva küreği,jetli sıva püskürtme küreği,alçı püskürtme küreği,havalı alçı püskürtme tabancası,kara sıva tabancası,ince sıva tabancası,jet sıva tekniği,jet alçı sıva tabancası,sıva finişeri,
Ağızda Kola - Mentos Deneyi (Püskürtme İçerir!) 01:25
Ağızda Kola - Mentos Deneyi (Püskürtme İçerir!) 3.275 izlenme - 2 yıl önce Lütfen Evde Denemeyiniz! (Ev kirlenebilir) Daha önce çok çok denenmiş, içine birer birer Mentos atılmış kolaları keyifle izledik. Bunu bir savaş haline getirelim dedik ve seviyeyi bir üste taşıyıp, bu deneyi ağzımızda yapalım dedik! Bayanlar Baylar, vLAB Sunar: Ağızda Kola - Mentos Deneyi! Yorum yazmayı, paylaşmayı ve abone olmayı unutmayın. vLAB © www.izlesene.com/vlab Savaşçılar: Levent Alptekin Pelin Sümer Çekim & Kurgu: Alihan Coşkun Müzikler: Skrillex - Bangarang http://www.izlesene.com/video/skrillex-bangarang/6242559# Damat Halayı http://www.izlesene.com/video/damat-halayi/5412103# UEFA Champions League Theme http://www.izlesene.com/video/uefa-champions-league-theme-song/7244724#
Türk İşi Şaka (Bilek güreşi) 00:42
Türk İşi Şaka (Bilek güreşi) 3.938 izlenme - 2 yıl önce Şaka yapmak konusunda çekik gözlü ruh hastalarından sonra kesin bizim milletimiz gelir. Yaratıcılık, aşırıya kaçma ve şaka sonrası on saat sarılma güreşme, kündeye alma gibi hareketler de Türk şakalarının olmazsa olmazlarıdır.
Bir Şey Püskürten  Korkunçlu Solucan 00:09
Bir Şey Püskürten Korkunçlu Solucan 1.132 izlenme - 2 yıl önce Bir garip solucan bu. Ağzından garip şey atıyor. Adı nemertea. Ne garip hayvanları var adamların lan bizimkiler ne güzel hiç böyle şeyler yapmıyorlar.
Ahmet Çakar'ın Stüdyoya Su Püskürtmesi 00:13
Ahmet Çakar'ın Stüdyoya Su Püskürtmesi 296 izlenme - 8 ay önce Beyaz Futbol yeni sezon başladı.Beyaz Futbol ekibi güldürmeye devam ediyor,bazende saçmalıyor öyle böyle başarıyolar dünkü programda Ahmet Çakar çocuklar gibi ağzından su püskürttü
Civciv Büyük Kertenkeleyi Püskürttü 00:55
Civciv Büyük Kertenkeleyi Püskürttü 589 izlenme - 3 yıl önce İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. ABONE OLARAK YENİ VİDEOLARDAN HABER ALABİLİRSİNİZ.
Kola ve Mentos'un İnsan Bünyesindeki Etkisi 01:33
Kola ve Mentos'un İnsan Bünyesindeki Etkisi 1.088 izlenme - 2 yıl önce Kola ve Mentos yani ateşle barut misali. Çoğu video paylaşım sitelerinde bir çok değişik video izlemişsinizdir. Fakat bu diğerlerinden çok farklı. Bu zenci genç arkadaş ağzına atmış olduğu beş yada altı adet mentos'un üzerine diet kolayı dikiyor kafaya. Sonra mı?
 Kola ve Mentos'un İnsan Bünyesindeki Etkisi 01:33
Kola ve Mentos'un İnsan Bünyesindeki Etkisi 1.331 izlenme - 4 yıl önce Bu zenci genç arkadaş ağzına atmış olduğu beş yada altı adet mentos'un üzerine diet kolayı dikiyor kafaya. Sonra mı?
Bilgisayar Ekranına Konan Sineği Korkunçlu Karı İle Püskürtmek 00:11
Bilgisayar Ekranına Konan Sineği Korkunçlu Karı İle Püskürtmek 769 izlenme - 4 yıl önce İnci sözlük yazarı bir arkadaşımız bilgisayarın ekranına konan sineği korkunçlu karı ile püskürtüyor.
Triple H'nin ALS Hastaları İçin Buzlu Su Dökmesi (Su Püskürtme İçerir) 00:43
Triple H'nin ALS Hastaları İçin Buzlu Su Dökmesi (Su Püskürtme İçerir) 106 izlenme - 2 yıl önce WWE nin eskilerinde olan Triple-h Als hastaları için kafasından aşşağı buzlu su döküyor ve sahneye girişlerinde yaptığı su püskürtme hareketinden yapıyor.
Dağa Tırmanan Sporcuları Patlayan Yanardağın Karşılaması 01:29
Dağa Tırmanan Sporcuları Patlayan Yanardağın Karşılaması 159 izlenme - 2 yıl önce Japonya'nın orta kesimlerindeki Ontake Yanardağı patlayarak kül püskürtmeye başladı. Patlama anında tırmanışta olan dağcıların büyük panik yaşadığı bölgede 250 kişi kurtarılmayı bekliyormuş efendim. Patlamada 7 kişinin ağır yaralandığı açıklanmış, haber alınamayan 5 tane dağcının olduğu belirtiliyor. Ortaya da böyle resmen kan döndüren görüntüler çıkmış efendim. Yorum sizin artık, izleyelim..
Gözüyle Resim Yapan Adam 02:05
Gözüyle Resim Yapan Adam 67 izlenme - 2 yıl önce Gözüyle püskürttüğü su bazlı boyayla resim yapan Arjantinli sanatçı Leandro'yu izleyelim.
Yürüyen Merdiveni Hızlandırıp Taraftarları Püskürten Polis 00:25
Yürüyen Merdiveni Hızlandırıp Taraftarları Püskürten Polis 25 izlenme - 3 yıl önce Yürüyen Merdiveni Hızlandırıp Taraftararı Püskürten Polis