Hoşgeldiniz!

Quadrocopter Videoları İzle

4 pervaneli uzaktan kumandalı 'Quadrocopter' 03:52
4 pervaneli uzaktan kumandalı 'Quadrocopter' 2.261 izlenme - 5 yıl önce 4 pervaneli bu uzaktan kumandalı quadrocopter sayesinde sıradan bir insanı "UFO gören masum köylü"ye çevirebiliyorsunuz. Manevra kabiliyeti inanılmaz.
En küçük dört motorlu helikopter 01:03
En küçük dört motorlu helikopter 206 izlenme - 3 yıl önce Üreticilerine göre, akıllı telefonlardaki teknolojileri kullanan ve sadece 11 gram ağırlığındaki Revell Mini Quadrocopter, dünyanın, satışta olan en küçük dört motorlu helikopteri.
Havai Fişek Gösterisinin İçinde Uçmak 04:07
Havai Fişek Gösterisinin İçinde Uçmak 89 izlenme - 3 yıl önce Havai Fişek Gösterisini Drone İle Görüntülemek
Drone ile Drone Kurtarmak 02:19
Drone ile Drone Kurtarmak 64 izlenme - 2 yıl önce Eski drone komşusunun çatısında kalınca, onu oradan nasıl alacağını düşünen adamın aklına bir fikir geliyor. Daha büyük bir drone alarak altına ip bağlıyor ve yeni drone ile eskisini kurtarma operasyonu yapıyor.
DJI - Introducing the Phantom 3 07:34
DJI - Introducing the Phantom 3 23 izlenme - 2 yıl önce We’ve returned to the Phantom and have redesigned its core systems to bring you the most advanced, forward-thinking aerial videography solution the world has ever seen. The Phantom 3 takes the look and feel of big-budget professional image capture and puts it in the palm of your hand. Learn more: http://www.dji.com/phantom3 Order now: http://store.dji.com/phantom3
Quadkopter İle Akrobasi 02:00
Quadkopter İle Akrobasi 22 izlenme - 4 yıl önce This Video Shows Two Quadrocopters Capable Of Not Only Balancing An İnverted Pendulum, But Also Of Launching İt Off The Vehicle And Catching İt Again. By Dar...