Hoşgeldiniz!

queresma

maccabi tel aviv'e ilk gol queresma'dan süper vole 01:32
maccabi tel aviv'e ilk gol queresma'dan süper vole 3.236 izlenme - 6 yıl önce
C.ronaldo 01:20
C.ronaldo 2.818 izlenme - 10 yıl önce süper hareketler queresma,c.ronaldo
Hugo Almedia'nın İnter'e Attığı Frikik Golü - Porto 00:41
Hugo Almedia'nın İnter'e Attığı Frikik Golü - Porto 653 izlenme - 3 yıl önce İnsan bu golü görünce düşünmeden edemiyor; acaba Beşiktaş'a Almedia diye başkasını mı sattılar?
Xydonis Empire Queresma Ss Movie 03:35
Xydonis Empire Queresma Ss Movie 203 izlenme - 8 yıl önce xydonis empirelogin.xydonisempire.com
Senol Güneş: Queresma, Babel Bir Messi Değil 02:04
Senol Güneş: Queresma, Babel Bir Messi Değil 6 izlenme - 2 ay önce Şenol Güneş'ten Messi benzetmesi Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Antalya kampında yaptığı açıklamada Quaresma ve Babel'in performansını da değerlendirdi. Bu sırada Messi'yle de karşılaştırma yapan tecrübeli hoca "Sonuçta bunlar Messi değil ama inşallah Messi gibi olacaklar" dedi. İşte Şenol Güneş'in açıklamaları: "Ricardo mükemmel değil tabi ki eksikleri var elbette. Ama Ricardo üzerinden bazı spekülasyonlar yapılıyor o da yıpranıyor, onu görüyorum. Evet eksikleri var ama bize çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Aynı şey Babel için de geçerli. O ortayı yapmıyor öteki türlü katkı yapıyor. Yani bir adamdan her şeyi bekleyemezsiniz, bu adamlar Messi değil. İnşallah yakında Messi gibi olacağız." . .
Quaresma, Bucaspor Maçında Oynamayacak 00:49
Quaresma, Bucaspor Maçında Oynamayacak 20 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, herhangi bir sakatlığının olmamasına rağmen Ricardo Quaresma'yı Bucaspor maçı kadrosuna almadı.