Hoşgeldiniz!

Quicksilver Videoları İzle

Sinemanın Sanat Olduğunu Hatırlatan Quicksilver Sahnesi - X Men Days of Future Past 02:01
Sinemanın Sanat Olduğunu Hatırlatan Quicksilver Sahnesi - X Men Days of Future Past 5.856 izlenme - 1 yıl önce Marvel Comics tarafından çizilmiş karakterlerden biri olan Quicksilver, inanılmaz hızı ve kendine göre zamanı yavaşlatmasıyla ün salmış bir karakterdir. Görüntülerimiz çıktığı zamanda oldukça olumlu tepkiler alan X-Men Days of Future Past filminde bu karakterin yer aldığı sahneden. Müzik ve sinemanın ahenkli uyumunu izliyoruz..
Dj Quicksilver - Free (Club Mix) 02:32
Dj Quicksilver - Free (Club Mix) 26.273 izlenme - 9 yıl önce dj quicksilver - free (club mix)
X-Men : Dünyanın Sonu - Magnetonun Oğlu 02:51
X-Men : Dünyanın Sonu - Magnetonun Oğlu 4.333 izlenme - 12 ay önce Quicksilver (asıl adı: Pietro Maximoff) aşırı hızlı bir Mutantır, Kız Kardeşi Wanda Maximoff namı diğer Scarlet Witch, babası Erik Lehnsherr ise bildiğimiz Efsane Magnetodur.
X-Men Apocalypse Filminin Quicksilver Sahnesi Nasıl Çekildi? 01:24
X-Men Apocalypse Filminin Quicksilver Sahnesi Nasıl Çekildi? 1.221 izlenme - 12 ay önce X-Men: Apocalypse filminden yeni sahne arkası görüntüler yayınlandı. Bryan Singer ve ekibinin çılgın Quicksilver sahnesinin nasıl çekildiğini gözler önüne serdi.
Dj Quicksilver - -Bellisima 03:52
Dj Quicksilver - -Bellisima 2.166 izlenme - 9 yıl önce dj quicksilver - -bellisima
X-Men Days of Future Past - Quicksilver Özel Fragman 01:04
X-Men Days of Future Past - Quicksilver Özel Fragman 1.167 izlenme - 3 yıl önce X-Men Days of Future Past - Quicksilver Özel Fragman
X Men Apocalypse Quicksilver Malikane Sahnesi 02:59
X Men Apocalypse Quicksilver Malikane Sahnesi 292 izlenme - 10 ay önce X-Men: Apocalypse filmi bu yılın en yeni ve en beğenilen filmlerinden biri. Serinin bu bölümünde belki de en çok sevilen karakterlerden biri olan Quicksilver’ı ‘karizmatik’ gözlükleriyle malikanenin içinde koşarken görüyoruz. Quicksilver (asıl adı: Pietro Maximoff), Marvel Comics tarafından çizilmiş, Kötü Mutantlar Kardeşliği (Brotherhood of Evil Mutants) üyesi bir kahraman. Beyaz saçlı, genellikle mavi veya yeşil kıyafet giyen ve aşırı hızlı bir karakter. Kız Kardeşi Wanda Maximoff namı diğer Scarlet Witch, babası Erik Lehnsherr ki bildiğimiz adıyla Magneto’dur. Filmlerde ilk Captain America 2: The Winter Soldier filminde jenerik sonrası gözükmüştür. Aaron Taylor-Johnson tarafından Avengers: Age of Ultron (2015)’da canlandırılmıştır. Aynı zamanda 7. X-Men filmi X-Men Days of Future Past filminde gözükmüştür. X-Men Apocalypse filminde Evan Peters tarafından canlandırılan karakterin bu son filmdeki performansı da yien sosyal medyanın en çok beğenilen videolarından biri oldu. İşte o sahne…
106 gtı 02:00
106 gtı 1.312 izlenme - 6 yıl önce 106 gtı - quicksilver modifiye
quicksilver turbo 27ac290 00:26
quicksilver turbo 27ac290 1.184 izlenme - 8 yıl önce tıss tıss
Toyota Gt86 Quicksilver Sports Exhaust 04:57
Toyota Gt86 Quicksilver Sports Exhaust 488 izlenme - 4 yıl önce A Look At The Very First Toyota Gt86 Kit Fitted By Quicksilver Exhausts, Brand New Just Before Filming This Video! Enjoy Some Startup Sounds, Revs, Flybys An...
quicksilver highway 02:06
quicksilver highway 190 izlenme - 6 yıl önce
Quicksilver 04:48
Quicksilver 268 izlenme - 9 yıl önce Quicksilver clanı in olimpia
Dj Quicksilver - Bellissima - Orhan Terzi 03:47
Dj Quicksilver - Bellissima - Orhan Terzi 67 izlenme - 2 yıl önce Orhan Terzi'yi sitemizde 90'lara ait olan ve çoğumuzun hatırladığı iki parça ile anabileceğimizi düşünüp 2 videosunu paylaşma sundum. Bellisima I a Have a Dream parçasıyla müzik dünyasını sallamasından önceki ilk single'ıdır dj'imizin. Çoğu kişinin şarkılarını hatırladığı fakat bizlerden biri olduğunu bilmediği dj'imizin bir başka kaliteli işi ise bugünlerde heryerde gereksiz bir geyiği dönen şegi öldü ile anılan Shaggy'nin efsane parçası Boombastic'tir. (Bu parçada Shaggy, şarkının müzikal kısmında Orhan Terzi ile ortak bir çalışma yapmıştır).
Djquicksilver-Free Djsylwester Remix 2011 04:30
Djquicksilver-Free Djsylwester Remix 2011 116 izlenme - 5 yıl önce djquicksilver-free djsylwester remix 2011
Dj Quicksilver Free 03:25
Dj Quicksilver Free 110 izlenme - 6 yıl önce dj quicksilver free
erman's quicksilwer 02:23
erman's quicksilwer 147 izlenme - 8 yıl önce amatör biçalışma
Dj Quicksilver -  I Have A Dream - Orhan Terzi 03:37
Dj Quicksilver - I Have A Dream - Orhan Terzi 55 izlenme - 2 yıl önce Onunla ilgili bilgieri ilk duyduğumda bunların birer asparagas olduğunu düşünmüştüm ergenken, evet U.K chartta 4 . sıraya yükselen, Avrupa müzik kanallarında bir numarada askıda kalan İ Have a Dream parçasının yapımcısı bir Türk idi. Almanya'da yaşayan 1966 doğumlu Orhan Terzi, yabancı deyimiyle stage ismini Dj QuickSilver seçmişti. Müzik alanında es geçilen Orhan Terzi bu listelerde en üst sıraya tırmanan bir Türk olarak 90'larda günümüzde hala kırılamayan bir rekora imza atmıştır. Birçok kişi onun bir önceki parçasında da hatırlamaktadır fakat 97 yılındaki bu parça ile herkesin diline dolanmıştır ( diğer parçayıda 90'lara sahip çıkan bu sitede bulabilirsiniz eklenirse). Parçada geçmekte olan I Have a Dream sözü ise İnsan hakları ve Irkçılık karşıtı görüşlerin savunucusu olan Siyahi Martin Luther King'in 1963 yılında yaptığı konuşmada geçen repliktir, bir çok şarkıya ilham olmuştur, kendiside bu konuşmasından ötürü 1964 yılında Nobel ödülü almıştır. Kısaca şarkıda Orhan Terzi rüyadayım falan gibisinden sallamamaktadır, hem iyi bir dj hemde güzel bir msj vermektedir, klipteki ince renk değişimleri bundandır.
Dj Quicksilver - Free (Orhan Terzi) 03:25
Dj Quicksilver - Free (Orhan Terzi) 27 izlenme - 2 yıl önce Dünyadaki ünlü djlerin arasında yer alan ama Türkiye'de pek tanınmayan Djquicksilver(Orhan Terzi)'in 1997 yılında çıkarmış olduğu Quicksilver albümünden Free, Let you mind be free!
quicksilver highway fragmanı 1 02:06
quicksilver highway fragmanı 1 49 izlenme - 6 yıl önce
Maiden of The Cancer Moon - Quicksilver Messenger Service 02:55
Maiden of The Cancer Moon - Quicksilver Messenger Service 0 izlenme - 8 ay önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...