Hoşgeldiniz!

rabbit

Tavşan Peter (2018) Türkçe Dublajlı 2. Fragman 01:35
Tavşan Peter (2018) Türkçe Dublajlı 2. Fragman 77.781 izlenme - 5 ay önce 2018'de gösterime girecek Tavşan Peter (Peter Rabbit) filminin Türkçe dublajlı yeni fragmanı. Filmde Rose Byrne ve Domhnall Gleeson başrolde oynuyor.
Kaninhoppning İsveç tavşan zıplatma yarışı 02:41
Kaninhoppning İsveç tavşan zıplatma yarışı 1.207 izlenme - 6 gün önce Kaninhoppning denen bu sporumsu etkinlik, İsveçlilere özgüymüş.Sık sık ve düzenli olarak yarışmaları yapılıyormuş.
Anne Tavşanın Yılana Dünyayı Dar Etmesi 01:52
Anne Tavşanın Yılana Dünyayı Dar Etmesi 27.579 izlenme - 3 yıl önce Geçtiğimiz günlerde popüler olan bir YouTube videosunda bir tavşan, bir yılanın yavrularını yediğini fark ediyor ve topyekûn bir saldırı başlatıyor. Yılan kaçmaya çalışsa da anne tavşan vazgeçmiyor ve uzaklaşmaya çalışan yılanı ısırıyor, geri çekiyor, yuvarlayarak savuruyor ve karnını deşmeye çalışıyor.
Kaburgalarını Aldıran Kadının Protez Göz Taktırması 08:35
Kaburgalarını Aldıran Kadının Protez Göz Taktırması 22.047 izlenme - 2 yıl önce Çizgi film karakteri Jessica Rabbit'e benzemek için kaburgalarını aldıran Pixee Fox, dönüşümünü eksiksiz gerçekleştirmek için göz protezi operasyonu geçirdi.Çizgi film karakteri Jessica Rabbit'e benzemek için altı kaburgasını aldıran İsveçli model Pixiee Fox, şimdi de 'dönüşümünü' eksiksiz gerçekleştirmek için göz protezi operasyonu geçirdi. TOPLAM 700 BİN TL HARCADI İnce belli, geniş kalçalı, iri göğüslü, dolgun dudaklı olabilmek için 17 kez bıçak altına yatan ve bu uğurda yaklaşık 700 bin TL harcayan Fox, gözlerinin de çizgi film karakteri gibi görünmesi için bir kez daha operasyon geçirdi. GÖZ RENGİNİ DEĞİŞTİRMEK İÇİN HİNDİSTAN'A GİTTİ Pixiee Fox, doğal rengi mavi olan gözlerini parlak yeşile döndürmek için Hindistan'ın yolunu tuttu. 25 yaşındaki kadın "Bu benim gençlik yıllarımdan beni çok istediğim bir şeydi. Gözlerimin farklı bir renkte olmasını istiyordum." diye konuştu. İlk kez üç yıl önce göz renginin değşitirilebileceği operasyonları duyduğunu söyleyen Fox, bunu kesinlikle denemesi gerektiğini düşünmüş. Genç kadın: "Gözlerimin yeni rengi deniz yeşili. Bu gerçekten uç noktada bir renk ve doğal olarak bulunabilmesi mümkün değil." PROTEZ GÖZ TAKILDI Pixee Fox'un her iki gözüne de lokal anesteziyle protez göz takıldı. Nisan'da operasyon geçiren Fox, kontrolleri için bir süre daha Yeni Delhi'de kaldı. Genç kadın bu süreçte görme kaybı ya da enfeksiyon gibi riskleri de göz önüne aldı. Ancak bu tersliklerin hiçbiri gerçekleşmedi.
Yaban Tavşanı Temizleme ve Pişirme Teknikleri 15:33
Yaban Tavşanı Temizleme ve Pişirme Teknikleri 4.246 izlenme - 1 yıl önce Bu abimiz, Türkiye'de yemeklerde sıkça görmediğimiz tavşan etinin temizlenmesi ve pişirilmesi konusunda bizlere tecrübelerini aktarıyor.
Pink - White Rabbit (Canlı Performans -  Jimmy Kimmel) 02:58
Pink - White Rabbit (Canlı Performans - Jimmy Kimmel) 2.715 izlenme - 2 yıl önce Pink - White Rabbit (Canlı Performans - Jimmy Kimmel) Şarkı Sözleri (Lyrics)____________________: [Pink] One pill makes you larger And one pill makes you small And the ones that mother gives you Don't do anything at all Go ask Alice When she's ten feet tall And if you go chasing rabbits And you know you're going to fall Tell 'em a hookah-smoking caterpillar Has given you the call Call Alice When she was just small When the men on the chessboard Get up and tell you where to go And you've just had some kind of mushroom And your mind is moving low Go ask Alice I think she'll know (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); When logic and proportion Have fallen sloppy dead And the White Knight is talking backwards And the Red Queen's off with her head Remember what the dormouse said Feed your head Feed your head
Bugs Bunny - Buraların En Büyüğü O Bir Başka 07:26
Bugs Bunny - Buraların En Büyüğü O Bir Başka 3.786 izlenme - 3 yıl önce Bugs Bunny dendiği zaman çoğumuzun aklına gelen ilk şey. Bugs Bunny 'nin 'Super Rabbit' adlı bölümünde düşmanına ve onun atına söylettiği, bizim ise aklımızdan hiç çıkmayan cümle: - Buraların en büyüğü o bir başka, Bugs Bunny Bugs Bunny çok yaşa. Not: Bu sözleri videonun sonlarına doğru dinleyebilirsiniz.
rabbit hole fragman 02:28
rabbit hole fragman 4.531 izlenme - 7 yıl önce nicole kidman'ın yeni filmi rabbit hole'un resmi fragmanı...
Jefferson Airplane - White Rabbit and Somebody To Love 1967 08:20
Jefferson Airplane - White Rabbit and Somebody To Love 1967 923 izlenme - 12 ay önce Jefferson Airplane en çok sevilen ve en çok tutulan iki şarkısını White Rabbit ve Somebody To Love bir amerikan tv kanalında seslendiriyor.
rabbit hole 3 fragmanı 01:04
rabbit hole 3 fragmanı 5.598 izlenme - 7 yıl önce rnmutlu bir evlilikleri olan becca ve howie corbettın yaşamı oğulları dannynin bir trafik kazasında ölmesi ile alt üst olur. çift karşılaştıkları bu yoğun acı ile baş etmeye çalışırken bir taraftan da kendi ilişkilerinin çıkmazları ile karşılaşır.rnhowienin acısı onu tuhaf bir nostaljiye kaptırır ve geçmişini yeniden sorgulatırken beccanın yas süreciyle başa çıkma yöntemi çok daha farklı olacaktır. becca oğlunun ölümünden sorumlu olan jason adlı genç ile bir dostluk kurar ve onun dünyası
Jefferson Airplane -  White Rabbit 04:15
Jefferson Airplane - White Rabbit 2.776 izlenme - 6 yıl önce Jefferson Airplane - White Rabbit
Jefferson Airplane - White Rabbit, Canlı Woodstock Festivali (1969) 02:54
Jefferson Airplane - White Rabbit, Canlı Woodstock Festivali (1969) 1.046 izlenme - 1 yıl önce Efendim kayıt 1969 yılında Woodstock'da yapılan bir festivale aittir. Videoda şarkı sözleri de akmaktadır. Bu nedenle yazma ihtiyacı hissetmedim. Keyfini çıkarın. Jefferson Airplan hakkında detaylı bilgi için linki takip edin; https://tr.wikipedia.org/wiki/Jefferson_Airplane İzleyelim...
Çocukların Hayalgücünü Geliştiren Çizgi Film - Tavşan Ve Geyik 16:17
Çocukların Hayalgücünü Geliştiren Çizgi Film - Tavşan Ve Geyik 1.734 izlenme - 3 yıl önce 17nci Brüksel Kısa Film Festivali ödüllü bir çizgi film. Basit çizimleriyle çocukların ya da büyüklerin hayalgücüne katkı sağlıyor; Tavşan ve geyiğin ilginç halleri.
rabbit-proof fence 01:25
rabbit-proof fence 3.013 izlenme - 7 yıl önce bu filmde ailelerinden zorla koparılan üç genç aborjin kızının gerçek öyküsünü anlatmaktadır. bu şekilde ailelerinden alınan çocuklara şimdi "çalınmış nesil" adı verilmektedir. ve bu üç kız günümüzde "çalınmış nesil" olarak anılan grubun bir parçasıdırlar.
Belly Dance Demo By Crystal 03:16
Belly Dance Demo By Crystal 1.822 izlenme - 8 yıl önce
what the bleep down the rabbit hole fragmanı 1 01:07
what the bleep down the rabbit hole fragmanı 1 3.983 izlenme - 7 yıl önce sadece ağızdan ağıza tavsiyelerle yayılarak gişe rekorları kıran !f 06da da gösterilen kuantum fiziği kuramlarından yola çıkarak gerçek dediğimiz şeyin bambaşka biçimlerde düşünülebileceğini gösteren biz ne bilebiliriz ki?!nin ardınan ikincisi geliyor. film ilkinde olduğu gibi depresyonla cebelleşen hayattan erkeklerden işinden bıkmış olan amandanın marlee matlin yaşadıkları etrafında dönse de bu kez işin gerçek yıldızları kuantum dünyasını anlatan bilim adamları araştırmacılar ga
Rabbit Golf 1 Bar Dr Ecu 00:09
Rabbit Golf 1 Bar Dr Ecu 659 izlenme - 3 yıl önce Gt2876
Julie London - Why Don't You Do Right 02:15
Julie London - Why Don't You Do Right 1.239 izlenme - 3 yıl önce Sanatçı döneminin en beğenilen aktristlerindendir. bunun yanı sıra yaşamı boyunca da 32 albüm yayınlamıştır. Şarkı, aynı zamanda 1988 yılında beyaz perdede gösterime giren Who Framed Roger Rabbit adlı filmde de çizgi karakter Jesssica Rabbit ( amy irving ) tarafından seslendirilmiştir. şarkı 1936 yılında bestelenmiştir. Onlarca Jazz yorumcusu tarafından da günümüze kadar seslendirilmiştir.
Bugs Bunny -  All This And Rabbit Stew (türkçe Dublaj) 06:08
Bugs Bunny - All This And Rabbit Stew (türkçe Dublaj) 2.038 izlenme - 5 yıl önce Bugs Bunny - All This And Rabbit Stew (türkçe Dublaj)
White Rabbit (2013) Fragman 01:44
White Rabbit (2013) Fragman 996 izlenme - 3 yıl önce Tim McCann'ın yönettiği, 2013'te çekilen ve 2015'te vizyona girecek olan White Rabbit filminin resmi fragmanı. Filmin başrollerinde Nick Krause, Britt Robertson ve Sam Trammell'i görüyoruz.
Sayko Matriks 04:57
Sayko Matriks 942 izlenme - 3 yıl önce Destroycartoon ekibinin yarattığı sayko kemal' in, pokeimam tarafından infaz edilmeden önceki ilk ve son macerası. Uykusunun, vs. pokeimam macerosunda olduğu gibi, içine zıçılan sayko ortalığı birbirine katıyor. diğer destroycartoon animasyonları: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1255/sayko-kemal-vs-pokeimam http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/13310/dayı http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1607/yedikonubiz http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/474/noel-dayi
who framed roger rabbit 02:00
who framed roger rabbit 1.409 izlenme - 7 yıl önce dedektif eddie valiant bob hoskins toontown'un sahibi iş adamı marvin acme'nin jessica rabbit'le olan uygunsuz ilişkisini kanıtlamak için kiralanmıştır. tam bu sırada acme'nin cinayete kurrban gitmesiyle bütün gözler güzel jessica'nın kocası süperstar çizgi kahraman roger rabbit'e çevrilir ve bir anda adaletin yerini bulmasını isteyen pek tekin bir adam olmayan yargıç doom'un hedefi haline gelir.
Jefferson Airplane - White Rabbit 02:35
Jefferson Airplane - White Rabbit 1.700 izlenme - 9 yıl önce plastikkapuska dan hedaye niyetine :))))
wallace  gromit - the curse of the were-rabbit 01:56
wallace gromit - the curse of the were-rabbit 2.299 izlenme - 7 yıl önce dvd kutusunda wallace ile sadık köpeği gromitin yaşadığı kasabada her yıl düzenlenen geleneksel büyük sebze yarışması zamanı yaklaşmaktadır. girişimci ruhlu iki dostumuz kendi keşifleri olan ve anti-pesto adını verdikleri mikrop kontrol donanımıyla her sene bu dönemde adeta para basmaktadır. anti-pesto sisteminin en önemli özelliği kasabanın sebze bahçelerine dadanan tavşanları onlara zarar vermeden insani yöntemlerle uzak tutmasıdır. kasabanın sebze ekili alanlarına ansızın çok büyük çaplı
Emiliana Torrini - White Rabbit 05:07
Emiliana Torrini - White Rabbit 872 izlenme - 6 yıl önce Emiliana Torrini - White Rabbit
Sander van Doorn, Pep & Rash - White Rabbit  03:12
Sander van Doorn, Pep & Rash - White Rabbit 589 izlenme - 2 yıl önce Sander van Doorn, Pep & Rash - White Rabbit (Video Klip 2015) Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler Sander van Doorn, Pep & Rash - White Rabbit (Official Music Video) Cool collab between Sander van Doorn and Pep & Rash, moving into 60s vibes with this amazing White Rabbit. The track’s vocal and bass samples work wonders alongside a fierce house groove, filled with jumpy bassline and straight forward rhythmics. Undeniable crowdpleaser that’s going to hit floors everywhere. Video by Director: Jeff Dotson & Kian Matthew Naderi Producer: Jeff Dotson Executive Producer: Sri Galla Production Company: Digital Market Labs, LLC Wardrobe: Camiille Liim Makeup: Rachael Brenner Location: Dusty Gregg "Dusty Acres Ranch"
Çin Uzay Aracının Ay'a İnişi 03:08
Çin Uzay Aracının Ay'a İnişi 458 izlenme - 3 yıl önce Çin'in Chang 3 Jade Rabbit uzay aracı Ay yüzeyine inmiş bulunmakta, Darısı bizim ülkenin başına diyoruz efendim.
Jessica Rabbit 07:52
Jessica Rabbit 1.497 izlenme - 10 yıl önce tavşan jessica bilg. çizimi
Dünyanın En Küçük ve Sevimli 6 Hayvanı 02:34
Dünyanın En Küçük ve Sevimli 6 Hayvanı 861 izlenme - 3 yıl önce Bugün sizlere dünyanın en küçük 6 hayvanını göstereceğim.iyi seyirler. Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Instragram : @hakan_kaan Reklam ve/veya sponsorluk için hakan.0@hotmail.com İkinci Kanalım https://www.youtube.com/c/yepyenitv Pygmy Marmoset "Pygmy Marmoset" veya bilinen adıyla parmak maymunlar dünyanın er küçük maymun türü olarak biliniyor. Bu sevimli maymunun boyu toplam 15 santim.Kuyruğu ile ölçüldüğünde 30 santim civarında geliyor. Erkekler sadece 140 gram, dişiler ise 120 gram geliyor. Brezilya, güneydoğu Kolombiya, Ekvador, Peru, ve Kuzey Bolivya yağmur ormanlarında yaşayan bu minik maymunlara bölge halkı cüce maymun diyor. Toplam 15 yıl civarında ömrü olan bu minik mayminlar bir insanın parmağına dolanıp öylece kalıyor.Hatta bu yüzden bir maymundan çok maskotu andırıyor. Madame Berthe's Mouse Lemur Dünyanın en küçük canlılarından biriyse Fare Lemur.Madagascar “da yaşıyor. Uzunluğu 92mm ağırlığı ise sadece 30gram. Pygmy Rabbit Pygmy rabbit yani pigme tavşan dünyanın en küçük tavşanı olma ünvanını elinde tutuyor. Amerikanın kuzeyinde bulunan bu hayvanın ağırlığı yalnız 400gram. Uzunluğu ise 24 ila 29cm arası değişebiliyor. Daha çok yavşan denilen çalılarla beslenir. Paedocypris Türkçesi sazansılar olarak bilinen dünyanın en küçük balığıdır. Farklı iklimlere ayak uydurmuş bir çok türleri vardır. Sadece 8mm büyüklüğe ulaşır. Gold Frog Türkçesi altın kurbağa olan bu canlı brezilyanın güneyinde yaşar. Yetişkin bir altın kurbağanın uzunlu sadece 9.8mm “ye kadar büyür. 1996 yılında keşfedilmiş. Henüz bir isim verilmemiş ama bilimsel adı Eleutherodactylus “muş. Cüce Hamster Dünyanın yaşayan en küçük canlıları arasına giren bu hamster “ın boyu yalnız 8cm”dir. Duyma ve koku alma duyuları çok gelişmiştir. Gözleri parlak ve tam yuvarlaktır, ayakları tutmaya ve kavramaya uygundur bu yüzden hamsterlar iyi birer tırmanıcıdırlar.
Eddie Rabbit- The Room At The Top Of The Stairs 03:37
Eddie Rabbit- The Room At The Top Of The Stairs 240 izlenme - 1 yıl önce