Hoşgeldiniz!

Racing Santander

Paralarını alamayan futbolcular sahada hareket etmedi 00:15
Paralarını alamayan futbolcular sahada hareket etmedi 190 izlenme - 3 yıl önce Racing Santander'li oyuncular, maaşlarını alamamalarını Kral Kupası'ndaki Almeria maçının ilk 20 saniyesinde hareketsiz kalarak protesto etti.
İspanya'da tarihe geçecek protesto 00:13
İspanya'da tarihe geçecek protesto 131 izlenme - 3 yıl önce İspanya Kral Kupası maçında Real Sociedad ile karşılaşan Racing Santander'li futbolcular, sahalarda daha önce eşine az rastlanan bir protestoya imza attı.
Racing Santander Futbolcularının Maç Boykotu 07:59
Racing Santander Futbolcularının Maç Boykotu 89 izlenme - 3 yıl önce Aylardır maaşlarını alamayan Racing Santander futbolcuları geçtiğimiz günlerde bu konuyla ilgili bir basın toplantısı düzenlemiş ve alacaklarının tahsil edilmemesi halinde bir sonraki maç olan Real Sociedad maçını boykot edeceklerini açıklamışlardı. Nitekim paralarını alamadıkları için Real Sociedad maçını boykot ettiler. Futbolcular orta sahada toplandı ve oynamayı reddetti. Hakem de bunun üzerine öaçı tatil etti. Bu işi güzel kılan şey ise as oyuncu, yedek oyuncu, teknik ekip tüm elemanlarıyla bu eyleme destek verdiler. Taraftarların da oyuncularına sahip çıkması ve rakip takım futbolcularının tebrikleri gerçekten çok gurur verici.
Dünya Tarihinde İlk Kez Bir Futbol Takımı Maaş Protestosu Yaptı 02:22
Dünya Tarihinde İlk Kez Bir Futbol Takımı Maaş Protestosu Yaptı 80 izlenme - 4 yıl önce İspanya Kral Kupası'ndaki Racing Santander - Real Sociedad Karşılaşmasında 6 Aydır Maaşlarını Alamayan Futbolcular ve Teknik Heyet Maçı Protesto Ederek Oynamadı. Racing Santander Takımı 3-0 Hükmen Mağlup Sayıldı.