Hoşgeldiniz!

Racing Santander

Real Madrid'den Racing'e gol yağmuru 4-0 04:41
Real Madrid'den Racing'e gol yağmuru 4-0 1.157 izlenme - 5 yıl önce
Racing Santander 5-1 Atletico Madrid 01:00
Racing Santander 5-1 Atletico Madrid 2.309 izlenme - 8 yıl önce !!!atletico madrid yedigi 5 golü uzun zaman üzerinden atamaz!!!
Paralarını alamayan futbolcular sahada hareket etmedi 00:15
Paralarını alamayan futbolcular sahada hareket etmedi 189 izlenme - 3 yıl önce Racing Santander'li oyuncular, maaşlarını alamamalarını Kral Kupası'ndaki Almeria maçının ilk 20 saniyesinde hareketsiz kalarak protesto etti.
İspanya'da tarihe geçecek protesto 00:13
İspanya'da tarihe geçecek protesto 131 izlenme - 3 yıl önce İspanya Kral Kupası maçında Real Sociedad ile karşılaşan Racing Santander'li futbolcular, sahalarda daha önce eşine az rastlanan bir protestoya imza attı.
Tarihe geçen protestoya Türk damgası! 01:52
Tarihe geçen protestoya Türk damgası! 159 izlenme - 3 yıl önce Onur tarihi protestoyu durdurmya çalıştı lakin gücü yetmedi. İspanya, Racing Santanderli futbolcuların yaptığı tarihi protestonun çözülmesi için uğraşan kişiyi konuşuyor. Real Racing Santander Kulübü'nün çoğunluk hisselerini elinde bulunduran “Western Gulf Advisory (WGA) Sports Holding” yöneticilerinden Onur Arslan'ın, acil olarak İspanya’ya geldiği ve Real Sociedad karşılaşmasının oynanması için taraflar arasında büyük çaba sarf ettiği öğrenildi. Onur Arslan, havaalanında gazetecilere yaptığı açıklamada, bu sorunu çözmek için hissedarlarla bir toplantı yapacağını belirtti. Racing sorununun çok karmaşık bir hal aldığını hatırlatan Arslan, "Önümde iki gün var, başkan ve yöneticilerle bir araya geleceğim, umarım sorun çözülür" dedi. Futbolcuların almış olduğu grev kararı hakkında ise Onur Arslan, "öncelikli olarak burada neler yaşandığını bilmek istiyorum" ifadelerini kullandı. İspanyol basını, Onur Arslan’ın Racing başkanı Angel Lavin’in istifası için çok uğraş verdiği ancak başarılı olamadığını savundu. “Western Gulf Advisory (WGA) Sports Holding’i” temsilen İspanya’da bulunan Onur Arslan’ın, kulüpta yapılacak olağanüstü toplantıdan sonra başkanın görevine son vererek kulübe yeni bir başkan ataması bekleniyor. Tarihi protestoyu durdurmaya çalışan Türk bir anda sosyal medyada konu oldu.Onur tarihi protestoyu durdurmaya çalıştı lakin gücü yetmedi.
ispanya Bu Maçı Konuşuyor! 02:22
ispanya Bu Maçı Konuşuyor! 158 izlenme - 3 yıl önce ispanya Kral Kupası çeyrek final maçında Racing Santander, tarihe geçecek bir protesto yaptı.Santanderli oyuncular, mücadelenin başlama düdüğü ile birlikte orta yuvarlakta omuz omuza verdi ve hareket etmedi. Bunun üzerine Sociedadlı oyuncular bir süre aralarında paslaştı ve daha sonra topu taca attı. Maçın hakemi de Racing Santander'in kaptanı ile konuşarak mücadeleyi tatil etme kararı aldı.
 İspanya'da Şok Protesto 00:40
İspanya'da Şok Protesto 93 izlenme - 3 yıl önce İspanya La Liga’da mücadele eden Racing Santander kulübünün futbolcuları, Real Sociedad ile oynanan mücadelede sahalarda ender görülen bir protestoya imza attı. İspanya Kral Kupası’ndaki Racing Santander - Real Sociedad karşılaşması futbol sahalarında ender görülen bir olaya sahne oldu. Paralarını alamadıkları gerekçesiyle yönetimi protesto eden futbolcular ve teknik ekip maçın başlama düdüğünden sonra sahanın ortasında toplandı. Karşılaşmayı izlemeye gelen taraftardan büyük destek alan oyuncular, maça devam etmeyeceklerini söyleyince mücadele iptal edildi.
Racing Santander Futbolcularının Maç Boykotu 07:59
Racing Santander Futbolcularının Maç Boykotu 75 izlenme - 2 yıl önce Aylardır maaşlarını alamayan Racing Santander futbolcuları geçtiğimiz günlerde bu konuyla ilgili bir basın toplantısı düzenlemiş ve alacaklarının tahsil edilmemesi halinde bir sonraki maç olan Real Sociedad maçını boykot edeceklerini açıklamışlardı. Nitekim paralarını alamadıkları için Real Sociedad maçını boykot ettiler. Futbolcular orta sahada toplandı ve oynamayı reddetti. Hakem de bunun üzerine öaçı tatil etti. Bu işi güzel kılan şey ise as oyuncu, yedek oyuncu, teknik ekip tüm elemanlarıyla bu eyleme destek verdiler. Taraftarların da oyuncularına sahip çıkması ve rakip takım futbolcularının tebrikleri gerçekten çok gurur verici.
Dünya Tarihinde İlk Kez Bir Futbol Takımı Maaş Protestosu Yaptı 02:22
Dünya Tarihinde İlk Kez Bir Futbol Takımı Maaş Protestosu Yaptı 80 izlenme - 3 yıl önce İspanya Kral Kupası'ndaki Racing Santander - Real Sociedad Karşılaşmasında 6 Aydır Maaşlarını Alamayan Futbolcular ve Teknik Heyet Maçı Protesto Ederek Oynamadı. Racing Santander Takımı 3-0 Hükmen Mağlup Sayıldı.
Riera'dan takımını yakan hata! 00:13
Riera'dan takımını yakan hata! 29 izlenme - 2 yıl önce İspanya 2. Ligi'nde Real Mallorca sahasında Santander'e 3-2 mağlup oldu. Albert Riera, konuk ekibin ikinci golünde Alvaro'ya adeta al da at dedi.
Racing Santander'den Maaş Protestosu 02:17
Racing Santander'den Maaş Protestosu 43 izlenme - 3 yıl önce İspanya Kral Kupası çeyrek final maçında Racing Santander, tarihe geçecek bir protesto yaptı. Racing Santander, 3-1 kaybettikleri mücadelenin rövanşında kendi sahalarında Real Sociedad ile karşılaşmak üzere sahaya çıktı. Ancak bir süredir başkanları Angel Lavin'e maaşlarını vermediği gerekçesiyle istifa çağrısı yapıp, "Maçlara çıkmayız" ültimatomu veren oyuncular, istekleri gerçekleşmeyince Real Sociedad karşılaşmasında oynamama kararı aldı. Santanderli oyuncular, mücadelenin başlama düdüğü ile birlikte orta yuvarlakta omuz omuza verdi ve hareket etmedi. Bunun üzerine Sociedadlı oyuncular bir süre aralarında paslaştı ve daha sonra topu taca attı. Maçın hakemi de Racing Santander'in kaptanı ile konuşarak mücadeleyi tatil etme kararı aldı. Bir süre önce açıklama yapan Racing Santander Başkanı Angel Lavin, oyuncuların grev yapacakları iddiası ile ilgili, "Futbolcularım sadece üç aydır maaşlarını alamıyor. Bu sorunu da çözeceğiz. Bu kadar kısa süre içinde para alamayanlar grev kararı mı alırmış" ifadelerini kullanmıştı.
İspanya'da Tarihi Olay! Maç Tatil! 00:22
İspanya'da Tarihi Olay! Maç Tatil! 32 izlenme - 3 yıl önce İspanya Kral Kupası Çeyrek Finali Rövanşındaki Racing Santander - Real Sociedad Mücadelesi Ev Sahibi Ekibin Oyuncularının Grevine Sahne Oldu.
İspanya'da Futbolcular Oynamayı Reddetti 02:10
İspanya'da Futbolcular Oynamayı Reddetti 7 izlenme - 3 yıl önce Racing Santander - Real Sociedad, İspanya Kral Kupası çeyrek final rövanş maçı ev sahibi ekibin oyuncularının grevi nedeniyle hakem tarafından tatil edildi.