Hoşgeldiniz!

Racing Santander

Racing Santander 5-1 Atletico Madrid 01:00
Racing Santander 5-1 Atletico Madrid 2.309 izlenme - 9 yıl önce !!!atletico madrid yedigi 5 golü uzun zaman üzerinden atamaz!!!
Real Madrid'den Racing'e gol yağmuru 4-0 04:41
Real Madrid'den Racing'e gol yağmuru 4-0 1.159 izlenme - 6 yıl önce
Paralarını alamayan futbolcular sahada hareket etmedi 00:15
Paralarını alamayan futbolcular sahada hareket etmedi 190 izlenme - 4 yıl önce Racing Santander'li oyuncular, maaşlarını alamamalarını Kral Kupası'ndaki Almeria maçının ilk 20 saniyesinde hareketsiz kalarak protesto etti.
İspanya'da tarihe geçecek protesto 00:13
İspanya'da tarihe geçecek protesto 131 izlenme - 4 yıl önce İspanya Kral Kupası maçında Real Sociedad ile karşılaşan Racing Santander'li futbolcular, sahalarda daha önce eşine az rastlanan bir protestoya imza attı.
Tarihe geçen protestoya Türk damgası! 01:52
Tarihe geçen protestoya Türk damgası! 167 izlenme - 4 yıl önce Onur tarihi protestoyu durdurmya çalıştı lakin gücü yetmedi. İspanya, Racing Santanderli futbolcuların yaptığı tarihi protestonun çözülmesi için uğraşan kişiyi konuşuyor. Real Racing Santander Kulübü'nün çoğunluk hisselerini elinde bulunduran “Western Gulf Advisory (WGA) Sports Holding” yöneticilerinden Onur Arslan'ın, acil olarak İspanya’ya geldiği ve Real Sociedad karşılaşmasının oynanması için taraflar arasında büyük çaba sarf ettiği öğrenildi. Onur Arslan, havaalanında gazetecilere yaptığı açıklamada, bu sorunu çözmek için hissedarlarla bir toplantı yapacağını belirtti. Racing sorununun çok karmaşık bir hal aldığını hatırlatan Arslan, "Önümde iki gün var, başkan ve yöneticilerle bir araya geleceğim, umarım sorun çözülür" dedi. Futbolcuların almış olduğu grev kararı hakkında ise Onur Arslan, "öncelikli olarak burada neler yaşandığını bilmek istiyorum" ifadelerini kullandı. İspanyol basını, Onur Arslan’ın Racing başkanı Angel Lavin’in istifası için çok uğraş verdiği ancak başarılı olamadığını savundu. “Western Gulf Advisory (WGA) Sports Holding’i” temsilen İspanya’da bulunan Onur Arslan’ın, kulüpta yapılacak olağanüstü toplantıdan sonra başkanın görevine son vererek kulübe yeni bir başkan ataması bekleniyor. Tarihi protestoyu durdurmaya çalışan Türk bir anda sosyal medyada konu oldu.Onur tarihi protestoyu durdurmaya çalıştı lakin gücü yetmedi.
ispanya Bu Maçı Konuşuyor! 02:22
ispanya Bu Maçı Konuşuyor! 164 izlenme - 4 yıl önce ispanya Kral Kupası çeyrek final maçında Racing Santander, tarihe geçecek bir protesto yaptı.Santanderli oyuncular, mücadelenin başlama düdüğü ile birlikte orta yuvarlakta omuz omuza verdi ve hareket etmedi. Bunun üzerine Sociedadlı oyuncular bir süre aralarında paslaştı ve daha sonra topu taca attı. Maçın hakemi de Racing Santander'in kaptanı ile konuşarak mücadeleyi tatil etme kararı aldı.
 İspanya'da Şok Protesto 00:40
İspanya'da Şok Protesto 93 izlenme - 4 yıl önce İspanya La Liga’da mücadele eden Racing Santander kulübünün futbolcuları, Real Sociedad ile oynanan mücadelede sahalarda ender görülen bir protestoya imza attı. İspanya Kral Kupası’ndaki Racing Santander - Real Sociedad karşılaşması futbol sahalarında ender görülen bir olaya sahne oldu. Paralarını alamadıkları gerekçesiyle yönetimi protesto eden futbolcular ve teknik ekip maçın başlama düdüğünden sonra sahanın ortasında toplandı. Karşılaşmayı izlemeye gelen taraftardan büyük destek alan oyuncular, maça devam etmeyeceklerini söyleyince mücadele iptal edildi.
Racing Santander Futbolcularının Maç Boykotu 07:59
Racing Santander Futbolcularının Maç Boykotu 90 izlenme - 4 yıl önce Aylardır maaşlarını alamayan Racing Santander futbolcuları geçtiğimiz günlerde bu konuyla ilgili bir basın toplantısı düzenlemiş ve alacaklarının tahsil edilmemesi halinde bir sonraki maç olan Real Sociedad maçını boykot edeceklerini açıklamışlardı. Nitekim paralarını alamadıkları için Real Sociedad maçını boykot ettiler. Futbolcular orta sahada toplandı ve oynamayı reddetti. Hakem de bunun üzerine öaçı tatil etti. Bu işi güzel kılan şey ise as oyuncu, yedek oyuncu, teknik ekip tüm elemanlarıyla bu eyleme destek verdiler. Taraftarların da oyuncularına sahip çıkması ve rakip takım futbolcularının tebrikleri gerçekten çok gurur verici.
Dünya Tarihinde İlk Kez Bir Futbol Takımı Maaş Protestosu Yaptı 02:22
Dünya Tarihinde İlk Kez Bir Futbol Takımı Maaş Protestosu Yaptı 80 izlenme - 4 yıl önce İspanya Kral Kupası'ndaki Racing Santander - Real Sociedad Karşılaşmasında 6 Aydır Maaşlarını Alamayan Futbolcular ve Teknik Heyet Maçı Protesto Ederek Oynamadı. Racing Santander Takımı 3-0 Hükmen Mağlup Sayıldı.
Riera'dan takımını yakan hata! 00:13
Riera'dan takımını yakan hata! 29 izlenme - 3 yıl önce İspanya 2. Ligi'nde Real Mallorca sahasında Santander'e 3-2 mağlup oldu. Albert Riera, konuk ekibin ikinci golünde Alvaro'ya adeta al da at dedi.