Hoşgeldiniz!

racism

Ozan Tufan - No To Racism 00:30
Ozan Tufan - No To Racism 8.307 izlenme - 2 yıl önce Ozan Tufan'ın dünyaca ünlü futbolcular ile yer aldığı ırkçılığa karşı olan videosunu izliyoruz
Yürek Yemiş Kadınların Zenci Adama Atar Yapması 02:26
Yürek Yemiş Kadınların Zenci Adama Atar Yapması 689 izlenme - 3 yıl önce Efendim bir beyaz-siyah kavgası daha. Yine ülke Amerika Birleşik Devletleri. Nedeni belli olmayan bir sebepten siyah adama yüklenen kadınlar adeta yürek yemişçesine saldırıyorlar. Olanların şokuyla kendisini savunmaya çalışan elaman ise hiçbir şeyin farkında değil. Çok garip bir memleket vesselam. Nerede ne zaman ne olacağı belli değil. İzleyelim..
Litvanya'nın Irkçılığa Karşı Güçlü Mesajı 04:08
Litvanya'nın Irkçılığa Karşı Güçlü Mesajı 218 izlenme - 2 yıl önce Litvanyaca bilmeyen siyahi bir turistin yardım isteği üzerine, Facebook sayfasındaki mesajı çevirmek için tableti eline alan insanlar, mesajda yazılan ırkçı cümleleri siyahi adamın yüzüne söylerken oldukça zor ve duygusal anlar yaşıyorlar. Bir şeyleri birinin yüzüne söylemek ve yazmak arasındaki farkı gösteren, ırkçılığa karşı hazırlanan bu video oha olum ne güzel yapmışlar lan,bizde olsa şöyle olurdu böyle olurdu şeklinde yorumlara sebep olurdu heralde. Hadi başlayalım bizde olsalara..
Irkçılığa verilen en güzel cevap 00:15
Irkçılığa verilen en güzel cevap 360 izlenme - 3 yıl önce Yeşil sahalarda Irkçılığa verilen en güzel cevaplardan Daha fazlası www.izlesene.com/futbolarena kanalında slzierle..
No To Racism - Lakin ki Öyle Değildir 00:06
No To Racism - Lakin ki Öyle Değildir 175 izlenme - 2 yıl önce UEFA'nın ırkçılıkla mücadele için ünlü futbolculara çektirdiği No To Racism (Irkçılığa Hayır) filminden bir kesit. Ama bambaşka bir kesit. Bence orjinali böyle olsaydı çok iyi olurdu çok da güzel iyi olurdu. Bence komik olmuş. Yovarlamam bu kadar.
 No To Racism 00:06
No To Racism 77 izlenme - 3 yıl önce No To Racism - yeni vine
Kardes Ne Diyorsun Sen - İngiliz Versiyonu 01:37
Kardes Ne Diyorsun Sen - İngiliz Versiyonu 118 izlenme - 3 yıl önce Efendim Ingiltere'de EDL adli bir grup var Islam karsiti gosteriler yapiyorlar kendileri. Iclerinden biri Press TV'ye verdigi demecte her seyi birbirine katmis, bununla kalmayip Islamic ve Muslim kelimelerinin kombinasyonundan olusan bir de kelime katkisinda bulunmus Ingiliz literaturune: "Muslamic". Burdan anliyoruz ki Press TV her yerde...
Irkçılığa verilen en güzel cevap 00:15
Irkçılığa verilen en güzel cevap 54 izlenme - 3 yıl önce Yeşil sahalarda Irkçılığa verilen en güzel cevaplardan Daha fazlası www.izlesene.com/bahisanaliz kanalında slzierle..
Irkçı Chelsea Taraftarları 01:05
Irkçı Chelsea Taraftarları 51 izlenme - 2 yıl önce PSG deplasmanı için Paris'e giden bir grup Chelsea taraftarı, Metro'da trene binmeye çalışan siyah adamı itip kakıyor üstüne bir de "We're Racist" diyerek yüzsüzce bağırmaya devam ediyor...
Racism İn The Elevator Official Video 01:03
Racism İn The Elevator Official Video 53 izlenme - 6 yıl önce