Hoşgeldiniz!

racon

Polat Alemdar'ın Kumarhanedeki Efsane Raconu 03:51
Polat Alemdar'ın Kumarhanedeki Efsane Raconu 3.840 izlenme - 4 gün önce Bir zamanların tartışmasız en kaliteli yapımı olan Kurtlar Vadisinde bu sahneyi hatırlamayan yoktur heralde.Polat her zamanki gibi racon keserek yeraltı dünyasına gözdağı vermiş.İzliyoruz
Fırtınada Ağaçlar Nasıl Çatırdar Bilir Misin Kardeş - Ramiz Dayı 02:30
Fırtınada Ağaçlar Nasıl Çatırdar Bilir Misin Kardeş - Ramiz Dayı 5.234 izlenme - 1 hafta önce Ramiz Dayı'nın efsane raconu,yorum yapmaya gerek yok usta döktürmüş tabi ki .İzliyoruz
Cem Yılmaz - Erkeğin Öpme Raconu 00:47
Cem Yılmaz - Erkeğin Öpme Raconu 57.813 izlenme - 4 yıl önce Cem Yılmaz - Erkeğin Öpme Raconu
Ramiz Dayı - Jilet Artık Yok Kardeş Ben Varım 07:38
Ramiz Dayı - Jilet Artık Yok Kardeş Ben Varım 3.798 izlenme - 6 ay önce Dünyada pek çok ülkede yayınlanan,güzel dizilerimizden biri olan ezelde ramiz dayının gençliğinde kestiği racon sahnesi.belki sitede olabilir emin değilim. yüklemeden 1-2 arattım baktım çıkmadı yükleyeyeim dedim. sitede olan o kadar saçma salak video kabul ediliyo bunu da ederler diye düşündüm. ufakta olsa bi nostaljik değer yüklenebilir.
Gözü Kara Türkün Not Defteri 00:06
Gözü Kara Türkün Not Defteri 5.981 izlenme - 3 yıl önce Racon Yaparken Dikkatli Olun.
Duran Emmi'den Racon 01:51
Duran Emmi'den Racon 9.056 izlenme - 10 yıl önce Emminin ağzından racon
Kurtlar Vadisi Pusu - Polat Alemdar Herkese Racon Kesiyor 04:57
Kurtlar Vadisi Pusu - Polat Alemdar Herkese Racon Kesiyor 536 izlenme - 2 ay önce Kurtlar Vadisi Pusu, Pana Film tarafından yapılan, daha önce 15 Ocak 2003'te yayına giren, 97 bölüm süren Kurtlar Vadisi dizisinin devamı niteliğindeki Türk, aksiyon, mafya ve derin devlet dizisi. 19 Nisan 2007'de Show TV'de yeniden gösterime farklı isimle giren Türk, aksiyon, mafya ve derin devlet dizisi olan Kurtlar Vadisi Pusu ilk 3 sezon boyunca aralıksız Show TV'de gösterilmiştir. Ancak 4. sezonda Star TV'ye transfer olmuş ve bir sezon yayınlandıktan sonra anlaşmasını bozarak 5. sezonda atv'ye transfer olmuştur. 6. sezonda TNT'ye geçti. TNT kanalının kapanması sebebiyle 7. ve 8. sezonda atv'de yayınlandı. 9. sezondan beri Kanal D'de yayınlanmaktadır. Eski bölümlerinin tekrarı ise Beyaz TV'de verilmektedir. Dizi, serinin ilk dizisi olan Kurtlar Vadisi'nin 2.sezonu başladığından bugüne kadar her seferinde perşembe günü yayınlanmıştır. Kurtlar Vadisi Pusu'nun yayınlanacağı günden bahsedilirken "Kendi gününde, kendi saatinde." (Perşembe 20:00) tabiri kullanılır.
kediler nasıl racon keser izle süper birşey 01:21
kediler nasıl racon keser izle süper birşey 19.523 izlenme - 8 yıl önce süper ya
Enes Kanter Mikrofon Raconu 01:03
Enes Kanter Mikrofon Raconu 3.820 izlenme - 2 yıl önce Siyahi arkadaşları öğretmiş olacak ki rap müziğin mikrofon bırakma kültürünü maç öncesi konuşmasında sergileyen Enes Kanter bütün arenanın sempatisini kazanıyor.
*adnan şenses-esengül dram* 06:59
*adnan şenses-esengül dram* 17.737 izlenme - 7 yıl önce bu nasıl dünya-yansın bu dünya adnan şenses,esengül dram sahnesi..acaip racon kesme sahneleri...
İki Yanımda Gezdin Diye Racon mu Oldun - Ramiz Dayı 04:57
İki Yanımda Gezdin Diye Racon mu Oldun - Ramiz Dayı 1.398 izlenme - 10 ay önce Ezel unutulmaz dizi o dizinin unutulmaz adamı Ramiz Dayı bir de Kenan Birkan var şimdi izleyeceğimiz Kenan Birkan'a ayar verme sahnesi izliyoruz.
Kurtlar Vadisi Pusu - Unutulmaz 10 Racon Sahnesi 40:27
Kurtlar Vadisi Pusu - Unutulmaz 10 Racon Sahnesi 797 izlenme - 4 ay önce Kurtlar Vadisi Pusu, Türk televizyon dizisi. Osman Sınav'ın yarattığı Kurtlar Vadisi dizinin devamı olan bu dizi ilk kez 19 Nisan 2007'de Show TV'de yayına girmiştir.[5] Günümüzde başrolleri Necati Şaşmaz, Defne Samyeli, Cahit Kayaoğlu, Erhan Ufak ve Ertan Saban paylaşmaktadır. Dizi Türkiye'nin karanlık güçlere karşı mücadelesini kurgusal bir dille anlatmaktadır.[6] Televizyon dizisinin prodüksiyonunu Pana Film yapmaktadır. Kurtlar Vadisi ve Kurtlar Vadisi Terör dizilerinin devamı niteliğindedir. Kurtlar Vadisi Terör dizisi RTÜK tarafından muhtemelen ileride ceza alabileceğine dair uyarılmasından sonra yayıncı kanal tarafından 2 bölüm yayınlandıktan sonra kaldırıldı. [7][8] Pana Film daha sonra bu dizi projesiyle ortaya çıktı. 19 Nisan 2007'de Show TV'de yeniden gösterime farklı isimle giren Kurtlar Vadisi Pusu ilk 3 sezon boyunca aralıksız Show TV'de gösterilmiştir. Ancak 4. sezonda Star TV'ye transfer olmuş ve bir sezon yayınlandıktan sonra anlaşmasını bozarak 5. sezonda atv'ye transfer olmuştur. 6. sezonda TNT'ye geçti. 7. ve 8. sezonda atv'de yayınlandı. 9. sezondan beri Kanal D'de yayınlanmaktadır. Dizi, serinin ilk dizisi olan Kurtlar Vadisi'nin 2.sezonu başladığından bugüne kadar her seferinde perşembe günü yayınlanmıştır. Kurtlar Vadisi Pusu'nun yayınlanacağı günden bahsedilirken "Kendi gününde, kendi saatinde." (Perşembe 20:00) tabiri kullanılır.
Ramiz Dayı Racon Kesiyor. 07:38
Ramiz Dayı Racon Kesiyor. 371 izlenme - 4 ay önce Ramiz Dayı Racon Kesiyor. Ramiz Dayı Racon Kesiyor. Ramiz Dayı Racon Kesiyor. Ramiz Dayı Racon Kesiyor. Ramiz Dayı Racon Kesiyor. Ramiz Dayı Racon Kesiyor. Ramiz Dayı Racon Kesiyor. Ramiz Dayı Racon Kesiyor. Ramiz Dayı Racon Kesiyor. Ramiz Dayı Racon Kesiyor.
agır roman 00:18
agır roman 14.741 izlenme - 8 yıl önce agır roman filminden bir screen.. :)
Deli Yürek - Yusuf Miroğlu Yasaları ( Ona göre... ) 02:32
Deli Yürek - Yusuf Miroğlu Yasaları ( Ona göre... ) 4.642 izlenme - 1 yıl önce senin Allah'ına kurban yusuf nidalarını ardına getiren cazibesiyle, ardı ardına sıralanan delikanlının el kitabı tadında, tv başında yeni bölüm damgasıyla izlendikten sonra "allah bea" dedirtmiş nadir gaza getiren yasalar öbeği..
Miroğlu*-*yasaları 02:32
Miroğlu*-*yasaları 14.284 izlenme - 9 yıl önce AKŞAM KURTLAR VADİSİNİ İZLEYİPTE SABAH Bİ PALTO GİYİP POLATLIK TASLAYAN ZBİDİLER??!!GECEGÜNDÜZ O DİZİYLE YATIP KALKIPTA ELİNE ÇAKI ALIP ADAM KESEN KÖR CAHİLLER??!!İZLEYİNDE GÖRÜN??!!NE ÇETE NE MAFYA??!!ADAM TEK BAŞIN Bİ DÜNYA??!!
Ramiz Dayı Klasikleri 03:09
Ramiz Dayı Klasikleri 2.389 izlenme - 2 yıl önce Efsane dizi ezel'in efsane oyuncusu Tuncel Kurtiz'den harika bir kesit daha sizlerle.Gelmez daha böylesi...
Ramiz Dayının Çıkış Planı 36:14
Ramiz Dayının Çıkış Planı 519 izlenme - 6 ay önce Ezel dizisinde Ramiz Dayının zayıflığından yararlanmak isteyen düşmanlarına karşı ramiz dayının yaptığı planı anlatan kısım. özellikle son 10 dakikası izlenmeye değer. iyi seyirler arkdaşlar.
Pala'nın Hüsrev Ağa'ya Raconu 01:42
Pala'nın Hüsrev Ağa'ya Raconu 1.169 izlenme - 1 yıl önce Kurtlar Vadisi'nin iki efsanesinin(hatta şeyhmusla beraber üç) karşılıklı raconları. Bu konuşmadan sonra zaten ipler kopmuş, Pala Şeyhmus'u sonradan indirmiştir.
Beyaz Show - Kuzey Güney Kıvanç Tatlıtuğ Racon! Remix 01:35
Beyaz Show - Kuzey Güney Kıvanç Tatlıtuğ Racon! Remix 2.603 izlenme - 3 yıl önce Beyaz Show - Kuzey Güney Kıvanç Tatlıtuğ Racon! Remix
Ahmet Çakardan Osmanlıspor hocasına tarihi racon 00:19
Ahmet Çakardan Osmanlıspor hocasına tarihi racon 1.863 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Futbol programında yorumculuk yapan Ahmet Çakar, gazetecileri tehdit eden Osmanlıspor teknik direktörü Osman Özköylü'yü sert bir dille eleştirdi.
Ezel - Ramiz Karaeski Gençliği - Bölüm 1 14:06
Ezel - Ramiz Karaeski Gençliği - Bölüm 1 1.676 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi dizilerinden biridir Ezel.İntikam,kabadayı,eski zamanlar,racon gibi konuları cok iyi işlenmiş bir dizidir.Adeta belgesel niteliğindedir.Ramiz dayının gencliğini sitenin ilgi oranına göre part part yüklemeyi düşünüyorum. İyi seyirler dilerim.
Racon 1.Bölüm Fragmanı 01:00
Racon 1.Bölüm Fragmanı 1.279 izlenme - 2 yıl önce Hande Doğandemir ile Mehmet Aslantuğ’u buluşturan dizide Mehmet Aslantuğ bir mafya babasını canlandırırken Hande Doğandemir ise onun kızını canlandıracak. Racon 1.bölümü 28 Şubat 2015 Cumartesi günü ATV ekranlarında olacak.
Kurtlar Vadisi 18 Bölüm - Çakır ve Polat Racon Kesiyor 02:44
Kurtlar Vadisi 18 Bölüm - Çakır ve Polat Racon Kesiyor 224 izlenme - 3 ay önce Türkiyenin sevilen dizisi Kurtlar Vadisinin daha ilk bölümleri aklımıza kazınmış durumda bizde sizin için biraz nostalji yapalım dedik ve Kurtlar Vadisinin Çakırı ve Polat Alemdarının racon sahnesinin sizlere sunuyoruz Umarım Beğenmişsinizdir :)
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Efsane Racon Sahneleri 11:11
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Efsane Racon Sahneleri 189 izlenme - 3 ay önce Atv kanalının sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükumdar Olmazın sizin için efsane racon sahnelerini derledik. Videolarımızın devamı gelicektir. Eğer sizde videolarımızı beğendiyseniz takipte kalmayı unutmayın !!
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz İlyas Barda Racon Sahnesi 02:36
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz İlyas Barda Racon Sahnesi 851 izlenme - 1 yıl önce Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz İlyas Barda Racon Sahnesi Abone Olmayı Unutmayın www.youtube.com/crazyalkan1 www.crazyalkan.blogspot.com.tr www.twitter.com/AbdullahAlkantm www.facebook.com/AbdullahAlkanTM
Polat Alemdarın Unutulmaz İlk Raconu 06:32
Polat Alemdarın Unutulmaz İlk Raconu 282 izlenme - 5 ay önce Kurtlar Vadisi Pusu, Türk televizyon dizisi. Osman Sınav'ın yarattığı Kurtlar Vadisi dizinin devamı olan bu dizi ilk kez 19 Nisan 2007'de Show TV'de yayına girmiştir.[5] Günümüzde başrolleri Necati Şaşmaz, Defne Samyeli, Cahit Kayaoğlu, Erhan Ufak ve Ertan Saban paylaşmaktadır. Dizi Türkiye'nin karanlık güçlere karşı mücadelesini kurgusal bir dille anlatmaktadır.[6] Televizyon dizisinin prodüksiyonunu Pana Film yapmaktadır. Kurtlar Vadisi ve Kurtlar Vadisi Terör dizilerinin devamı niteliğindedir. Kurtlar Vadisi Terör dizisi RTÜK tarafından muhtemelen ileride ceza alabileceğine dair uyarılmasından sonra yayıncı kanal tarafından 2 bölüm yayınlandıktan sonra kaldırıldı. [7][8] Pana Film daha sonra bu dizi projesiyle ortaya çıktı. 19 Nisan 2007'de Show TV'de yeniden gösterime farklı isimle giren Kurtlar Vadisi Pusu ilk 3 sezon boyunca aralıksız Show TV'de gösterilmiştir. Ancak 4. sezonda Star TV'ye transfer olmuş ve bir sezon yayınlandıktan sonra anlaşmasını bozarak 5. sezonda atv'ye transfer olmuştur. 6. sezonda TNT'ye geçti. 7. ve 8. sezonda atv'de yayınlandı. 9. sezondan beri Kanal D'de yayınlanmaktadır. Dizi, serinin ilk dizisi olan Kurtlar Vadisi'nin 2.sezonu başladığından bugüne kadar her seferinde perşembe günü yayınlanmıştır. Kurtlar Vadisi Pusu'nun yayınlanacağı günden bahsedilirken "Kendi gününde, kendi saatinde." (Perşembe 20:00) tabiri kullanılır.
Allah'ın Olmaya Geliyom (Aşırı Tehdit İçerir) 02:16
Allah'ın Olmaya Geliyom (Aşırı Tehdit İçerir) 1.552 izlenme - 2 yıl önce Konya'da E Tipi Kapalı Cezaevi'ndeki yakınlarını ziyaretten çıkan gruba, özel bir otomobilden pompalı tüfekle ateş açılması sonucu 1'i ağır 5 kişi yaralanmış, sonrasında da bu görüntüler ve konuşmalar ...
Kara Sevda Dizi Müziği - Racon 00:29
Kara Sevda Dizi Müziği - Racon 652 izlenme - 1 yıl önce Tema Müziği Bestecisi/Toygar Işıklı Burak Özçivit/Kemal/Maden mühendisi Neslihan Atagül/Nihan Kara Sevda'da; dar gelirli bir ailenin umutlarını bağladığı oğlu Kemal Soydere ile kendini ait hissetmediği ihtişamlı bir hayatın içine doğan Nihan Sezin'in imkansızlıklar ve mucizelerle dolu hikayesi.
koğuş ağası mürsel racon keserse 02:31
koğuş ağası mürsel racon keserse 2.667 izlenme - 7 yıl önce ))p)p))