Hoşgeldiniz!

racon

Ramiz Dayıdan Balık Raconu 01:37
Ramiz Dayıdan Balık Raconu 4.667 izlenme - 3 ay önce Ramiz dayının haraç kesen çömeze racon kestiği sahne.
Fırtınada Ağaçlar Nasıl Çatırdar Bilir Misin Kardeş - Ramiz Dayı 02:30
Fırtınada Ağaçlar Nasıl Çatırdar Bilir Misin Kardeş - Ramiz Dayı 8.139 izlenme - 8 ay önce Ramiz Dayı'nın efsane raconu,yorum yapmaya gerek yok usta döktürmüş tabi ki .İzliyoruz
Cem Yılmaz - Erkeğin Öpme Raconu 00:47
Cem Yılmaz - Erkeğin Öpme Raconu 57.933 izlenme - 4 yıl önce Cem Yılmaz - Erkeğin Öpme Raconu
Polat Alemdar'ın Kumarhanedeki Efsane Raconu 03:51
Polat Alemdar'ın Kumarhanedeki Efsane Raconu 4.793 izlenme - 8 ay önce Bir zamanların tartışmasız en kaliteli yapımı olan Kurtlar Vadisinde bu sahneyi hatırlamayan yoktur heralde.Polat her zamanki gibi racon keserek yeraltı dünyasına gözdağı vermiş.İzliyoruz
Ramiz Dayı - Jilet Artık Yok Kardeş Ben Varım 07:38
Ramiz Dayı - Jilet Artık Yok Kardeş Ben Varım 4.821 izlenme - 1 yıl önce Dünyada pek çok ülkede yayınlanan,güzel dizilerimizden biri olan ezelde ramiz dayının gençliğinde kestiği racon sahnesi.belki sitede olabilir emin değilim. yüklemeden 1-2 arattım baktım çıkmadı yükleyeyeim dedim. sitede olan o kadar saçma salak video kabul ediliyo bunu da ederler diye düşündüm. ufakta olsa bi nostaljik değer yüklenebilir.
Duran Emmi'den Racon 01:51
Duran Emmi'den Racon 9.099 izlenme - 10 yıl önce Emminin ağzından racon
Gözü Kara Türkün Not Defteri 00:06
Gözü Kara Türkün Not Defteri 6.006 izlenme - 4 yıl önce Racon Yaparken Dikkatli Olun.
kediler nasıl racon keser izle süper birşey 01:21
kediler nasıl racon keser izle süper birşey 19.528 izlenme - 8 yıl önce süper ya
*adnan şenses-esengül dram* 06:59
*adnan şenses-esengül dram* 18.040 izlenme - 8 yıl önce bu nasıl dünya-yansın bu dünya adnan şenses,esengül dram sahnesi..acaip racon kesme sahneleri...
Enes Kanter Mikrofon Raconu 01:03
Enes Kanter Mikrofon Raconu 3.869 izlenme - 2 yıl önce Siyahi arkadaşları öğretmiş olacak ki rap müziğin mikrofon bırakma kültürünü maç öncesi konuşmasında sergileyen Enes Kanter bütün arenanın sempatisini kazanıyor.
agır roman 00:18
agır roman 14.743 izlenme - 9 yıl önce agır roman filminden bir screen.. :)
Deli Yürek - Yusuf Miroğlu Yasaları ( Ona göre... ) 02:32
Deli Yürek - Yusuf Miroğlu Yasaları ( Ona göre... ) 6.103 izlenme - 2 yıl önce senin Allah'ına kurban yusuf nidalarını ardına getiren cazibesiyle, ardı ardına sıralanan delikanlının el kitabı tadında, tv başında yeni bölüm damgasıyla izlendikten sonra "allah bea" dedirtmiş nadir gaza getiren yasalar öbeği..
İki Yanımda Gezdin Diye Racon mu Oldun - Ramiz Dayı 04:57
İki Yanımda Gezdin Diye Racon mu Oldun - Ramiz Dayı 1.945 izlenme - 1 yıl önce Ezel unutulmaz dizi o dizinin unutulmaz adamı Ramiz Dayı bir de Kenan Birkan var şimdi izleyeceğimiz Kenan Birkan'a ayar verme sahnesi izliyoruz.
Miroğlu*-*yasaları 02:32
Miroğlu*-*yasaları 14.384 izlenme - 10 yıl önce AKŞAM KURTLAR VADİSİNİ İZLEYİPTE SABAH Bİ PALTO GİYİP POLATLIK TASLAYAN ZBİDİLER??!!GECEGÜNDÜZ O DİZİYLE YATIP KALKIPTA ELİNE ÇAKI ALIP ADAM KESEN KÖR CAHİLLER??!!İZLEYİNDE GÖRÜN??!!NE ÇETE NE MAFYA??!!ADAM TEK BAŞIN Bİ DÜNYA??!!
Ramiz Dayı Klasikleri 03:09
Ramiz Dayı Klasikleri 2.844 izlenme - 2 yıl önce Efsane dizi ezel'in efsane oyuncusu Tuncel Kurtiz'den harika bir kesit daha sizlerle.Gelmez daha böylesi...
Pala'nın Hüsrev Ağa'ya Raconu 01:42
Pala'nın Hüsrev Ağa'ya Raconu 2.008 izlenme - 2 yıl önce Kurtlar Vadisi'nin iki efsanesinin(hatta şeyhmusla beraber üç) karşılıklı raconları. Bu konuşmadan sonra zaten ipler kopmuş, Pala Şeyhmus'u sonradan indirmiştir.
Ramiz Dayının Çıkış Planı 36:14
Ramiz Dayının Çıkış Planı 902 izlenme - 1 yıl önce Ezel dizisinde Ramiz Dayının zayıflığından yararlanmak isteyen düşmanlarına karşı ramiz dayının yaptığı planı anlatan kısım. özellikle son 10 dakikası izlenmeye değer. iyi seyirler arkdaşlar.
Ramiz Dayı Racon Kesiyor. 07:38
Ramiz Dayı Racon Kesiyor. 635 izlenme - 12 ay önce Ramiz Dayı Racon Kesiyor. Ramiz Dayı Racon Kesiyor. Ramiz Dayı Racon Kesiyor. Ramiz Dayı Racon Kesiyor. Ramiz Dayı Racon Kesiyor. Ramiz Dayı Racon Kesiyor. Ramiz Dayı Racon Kesiyor. Ramiz Dayı Racon Kesiyor. Ramiz Dayı Racon Kesiyor. Ramiz Dayı Racon Kesiyor.
Ezel - Ramiz Karaeski Gençliği - Bölüm 1 14:06
Ezel - Ramiz Karaeski Gençliği - Bölüm 1 2.583 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi dizilerinden biridir Ezel.İntikam,kabadayı,eski zamanlar,racon gibi konuları cok iyi işlenmiş bir dizidir.Adeta belgesel niteliğindedir.Ramiz dayının gencliğini sitenin ilgi oranına göre part part yüklemeyi düşünüyorum. İyi seyirler dilerim.
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz İlyas Barda Racon Sahnesi 02:36
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz İlyas Barda Racon Sahnesi 1.479 izlenme - 2 yıl önce Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz İlyas Barda Racon Sahnesi Abone Olmayı Unutmayın www.youtube.com/crazyalkan1 www.crazyalkan.blogspot.com.tr www.twitter.com/AbdullahAlkantm www.facebook.com/AbdullahAlkanTM
Kurtlar Vadisi Pusu - Polat Alemdar Herkese Racon Kesiyor 04:57
Kurtlar Vadisi Pusu - Polat Alemdar Herkese Racon Kesiyor 684 izlenme - 10 ay önce Kurtlar Vadisi Pusu, Pana Film tarafından yapılan, daha önce 15 Ocak 2003'te yayına giren, 97 bölüm süren Kurtlar Vadisi dizisinin devamı niteliğindeki Türk, aksiyon, mafya ve derin devlet dizisi. 19 Nisan 2007'de Show TV'de yeniden gösterime farklı isimle giren Türk, aksiyon, mafya ve derin devlet dizisi olan Kurtlar Vadisi Pusu ilk 3 sezon boyunca aralıksız Show TV'de gösterilmiştir. Ancak 4. sezonda Star TV'ye transfer olmuş ve bir sezon yayınlandıktan sonra anlaşmasını bozarak 5. sezonda atv'ye transfer olmuştur. 6. sezonda TNT'ye geçti. TNT kanalının kapanması sebebiyle 7. ve 8. sezonda atv'de yayınlandı. 9. sezondan beri Kanal D'de yayınlanmaktadır. Eski bölümlerinin tekrarı ise Beyaz TV'de verilmektedir. Dizi, serinin ilk dizisi olan Kurtlar Vadisi'nin 2.sezonu başladığından bugüne kadar her seferinde perşembe günü yayınlanmıştır. Kurtlar Vadisi Pusu'nun yayınlanacağı günden bahsedilirken "Kendi gününde, kendi saatinde." (Perşembe 20:00) tabiri kullanılır.
Beyaz Show - Kuzey Güney Kıvanç Tatlıtuğ Racon! Remix 01:35
Beyaz Show - Kuzey Güney Kıvanç Tatlıtuğ Racon! Remix 2.672 izlenme - 3 yıl önce Beyaz Show - Kuzey Güney Kıvanç Tatlıtuğ Racon! Remix
Kurtlar Vadisi Pusu - Unutulmaz 10 Racon Sahnesi 40:27
Kurtlar Vadisi Pusu - Unutulmaz 10 Racon Sahnesi 934 izlenme - 12 ay önce Kurtlar Vadisi Pusu, Türk televizyon dizisi. Osman Sınav'ın yarattığı Kurtlar Vadisi dizinin devamı olan bu dizi ilk kez 19 Nisan 2007'de Show TV'de yayına girmiştir.[5] Günümüzde başrolleri Necati Şaşmaz, Defne Samyeli, Cahit Kayaoğlu, Erhan Ufak ve Ertan Saban paylaşmaktadır. Dizi Türkiye'nin karanlık güçlere karşı mücadelesini kurgusal bir dille anlatmaktadır.[6] Televizyon dizisinin prodüksiyonunu Pana Film yapmaktadır. Kurtlar Vadisi ve Kurtlar Vadisi Terör dizilerinin devamı niteliğindedir. Kurtlar Vadisi Terör dizisi RTÜK tarafından muhtemelen ileride ceza alabileceğine dair uyarılmasından sonra yayıncı kanal tarafından 2 bölüm yayınlandıktan sonra kaldırıldı. [7][8] Pana Film daha sonra bu dizi projesiyle ortaya çıktı. 19 Nisan 2007'de Show TV'de yeniden gösterime farklı isimle giren Kurtlar Vadisi Pusu ilk 3 sezon boyunca aralıksız Show TV'de gösterilmiştir. Ancak 4. sezonda Star TV'ye transfer olmuş ve bir sezon yayınlandıktan sonra anlaşmasını bozarak 5. sezonda atv'ye transfer olmuştur. 6. sezonda TNT'ye geçti. 7. ve 8. sezonda atv'de yayınlandı. 9. sezondan beri Kanal D'de yayınlanmaktadır. Dizi, serinin ilk dizisi olan Kurtlar Vadisi'nin 2.sezonu başladığından bugüne kadar her seferinde perşembe günü yayınlanmıştır. Kurtlar Vadisi Pusu'nun yayınlanacağı günden bahsedilirken "Kendi gününde, kendi saatinde." (Perşembe 20:00) tabiri kullanılır.
Ahmet Çakardan Osmanlıspor hocasına tarihi racon 00:19
Ahmet Çakardan Osmanlıspor hocasına tarihi racon 1.870 izlenme - 3 yıl önce Beyaz Futbol programında yorumculuk yapan Ahmet Çakar, gazetecileri tehdit eden Osmanlıspor teknik direktörü Osman Özköylü'yü sert bir dille eleştirdi.
Racon 1.Bölüm Fragmanı 01:00
Racon 1.Bölüm Fragmanı 1.286 izlenme - 2 yıl önce Hande Doğandemir ile Mehmet Aslantuğ’u buluşturan dizide Mehmet Aslantuğ bir mafya babasını canlandırırken Hande Doğandemir ise onun kızını canlandıracak. Racon 1.bölümü 28 Şubat 2015 Cumartesi günü ATV ekranlarında olacak.
Allah'ın Olmaya Geliyom (Aşırı Tehdit İçerir) 02:16
Allah'ın Olmaya Geliyom (Aşırı Tehdit İçerir) 1.774 izlenme - 3 yıl önce Konya'da E Tipi Kapalı Cezaevi'ndeki yakınlarını ziyaretten çıkan gruba, özel bir otomobilden pompalı tüfekle ateş açılması sonucu 1'i ağır 5 kişi yaralanmış, sonrasında da bu görüntüler ve konuşmalar ...
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz-Hizir Cakirbeyli Efsane Racon(3.bolum) 03:08
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz-Hizir Cakirbeyli Efsane Racon(3.bolum) 705 izlenme - 2 yıl önce Eşkiya dünyaya olmaz dizisinden Hızır Çakırbeylinin efsane raconu. ABONE OLMAYİ UNUTMAYALIM www.youtube.com/crazyalkan1 www.crazyalkan.blogspot.com.tr www.twitter.com/AbdullahAlkantm www.facebook.com/AbdullahAlkanTM www.crazyalkan.blogspot.com.tr
Kara Sevda Dizi Müziği - Racon 00:29
Kara Sevda Dizi Müziği - Racon 871 izlenme - 2 yıl önce Tema Müziği Bestecisi/Toygar Işıklı Burak Özçivit/Kemal/Maden mühendisi Neslihan Atagül/Nihan Kara Sevda'da; dar gelirli bir ailenin umutlarını bağladığı oğlu Kemal Soydere ile kendini ait hissetmediği ihtişamlı bir hayatın içine doğan Nihan Sezin'in imkansızlıklar ve mucizelerle dolu hikayesi.
koğuş ağası mürsel racon keserse 02:31
koğuş ağası mürsel racon keserse 2.671 izlenme - 8 yıl önce ))p)p))
Yeni Rakı Yeni Seri 04:12
Yeni Rakı Yeni Seri 2.315 izlenme - 8 yıl önce rakı İçmenin raconları...