Hoşgeldiniz!

Radwanska

Fransa Açık Tenis Turnuvası'nı Rus Maria Sharapova kazandı. 01:20
Fransa Açık Tenis Turnuvası'nı Rus Maria Sharapova kazandı. 1.593 izlenme - 6 yıl önce
Radwanska'nın nefis maç puanı 00:58
Radwanska'nın nefis maç puanı 402 izlenme - 3 yıl önce Avustralya açık tenis turnuvasında Radwanska'nın maç puanı. Daha fazlası www.izlesene.com/bahisanaliz kanalında....
Alkolü fazla kaçırınca.. 00:54
Alkolü fazla kaçırınca.. 220 izlenme - 2 yıl önce Polonya’lı tenisçi Urszula Radwanska fena yakalandı.Ablası dünya 3 numarası Agniezska Radwanska ve bir grup arkadaşıyla gece eğlenmeye çıkan güzel tenisçi alkolün dozunu fazla kaçırdı.Kulüp çıkışı kameralar tarafından görüntülenen Radwanska sarhoşluktan ayakta duramazken,bir arkadaşı başarılı tenisçiyi arabasına kadar kucağında taşıdı.
Alkolü Fazla Kaçırdı 00:54
Alkolü Fazla Kaçırdı 212 izlenme - 1 yıl önce Polonya’lı tenisçi Urszula Radwanska fena yakalandı.Ablası dünya 3 numarası Agniezska Radwanska ve bir grup arkadaşıyla gece eğlenmeye çıkan güzel tenisçi alkolün dozunu fazla kaçırdı.Kulüp çıkışı kameralar tarafından görüntülenen Radwanska sarhoşluktan ayakta duramazken,bir arkadaşı başarılı tenisçiyi arabasına kadar kucağında taşıdı.
Radwanska'dan Olağanüstü Vuruş 00:48
Radwanska'dan Olağanüstü Vuruş 202 izlenme - 3 yıl önce Miami'de düzenlenen turnuvada kirsten flipkens vuruşunu mucizevi bir şekilde karşılayan radwanska'yı izliyoruz efendim.
Güzel tenisçi körkütük sarhoş oldu, frikik verdi! 02:10
Güzel tenisçi körkütük sarhoş oldu, frikik verdi! 81 izlenme - 2 yıl önce Polonyalı tenisçi Radwanska, fazla alkol alınca erkek arkadaşının kucağında arabasına götürüldü. Baygın halde olan başarılı raketin verdiği frikik objektiflere böyle yansıdı.
Alkolü fazla kaçırınca 00:54
Alkolü fazla kaçırınca 66 izlenme - 2 yıl önce Polonya’lı tenisçi Urszula Radwanska fena yakalandı.Ablası dünya 3 numarası Agniezska Radwanska ve bir grup arkadaşıyla gece eğlenmeye çıkan güzel tenisçi alkolün dozunu fazla kaçırdı.Kulüp çıkışı kameralar tarafından görüntülenen Radwanska sarhoşluktan ayakta duramazken,bir arkadaşı başarılı tenisçiyi arabasına kadar kucağında taşıdı.