Hoşgeldiniz!

radyo voyage

Can Atilla İle Büyüleyici Bir Yolculuğu İzlemeye Hazır Mısınız? 04:13
Can Atilla İle Büyüleyici Bir Yolculuğu İzlemeye Hazır Mısınız? 1.785 izlenme - 4 yıl önce “Aşkın Gücü - Dvd CD” Radyo Voyage Ve Sony Music İşbirliğiyle Tüm Müzik Marketlerde... yaptığı Benzersiz Albümleri, Film Müzikleri, Bale Ve Klasik Müzik Eserleri, Sahne Ve Dizi Müzikleri İle Ülkemizde Olduğu Kadar Dünyada Da Saygı Ve Kabul Gören Ünlü Besteci Can Atilla, Geçtiğimiz Yıl Sony Music Etiketiyle Müzikseverlerle Buluşan “idea” Albümünün İlk Konserini Hem Dvd Hem De Cd Olarak Dinleyicilerle Buluşturdu. “idea” Albümünü "aşkın Yeni Formu, Yaşam Enerjisine Dönüşmesi" Cümlesiyle Tanımlayan Bestecinin “aşkın Gücü” Adını Verdiği Bu Konserin Dvd’sinde; “leyla İle Mecnun”, “aşk-ı Hürrem”, “vivaldi İstanbul’da”, “hamamda İlk Gözyaşları”, “cariyeler Ve Geceler” Ve Uefa Uluslararası Resmi Müziği Olarak İlan Edilen “rumeli Hisarı'nın Yapılışı” Gibi Unutulmayan Eserlerle Birlikte Toplam 14 Şarkının Performansı Yer Alıyor. yeni Yüzyılın Gelecekteki Müziği İle Görkemli Bir Şölen Atmosferinde Geçen “aşkın Gücü” Dvd’sinde Aynı Zamanda Konserin Sahne Arkası Görüntüleri, Konserden Fotoğraflar, Can Atilla Diskografisi Ve “idea”, “cariyeler Ve Geceler” İle “vivaldi İstanbul'da” Eserleri İçin Hazırlanan 3 Video Klip De Can Atilla Dinleyicileriyle Paylaşılıyor. can Atilla’nın Müzikseverleri Büyüleyici Bir Yolculuğa Çıkaracağı “aşkın Gücü” Konser Dvd’si, Radyo Voyage Ve Sony Music İşbirliğiyle Tüm Müzik Marketlerde... 107.4 Radyo Voyage "Dünyanın Müziğine Yolculuk" www.radyovoyage.com www.facebook.com/RadyoVoyage107.4 twitter.com/voyage1074
Sessizliğin Şarkısı... 06:50
Sessizliğin Şarkısı... 957 izlenme - 4 yıl önce “Bir güzel söz söyleme sanatı varsa, bir de güzel anlama ve dinleme sanatı vardır” Epiktetos Sessizliğin içinden gelir bazen bilgelik, yeterki sessizliğin sesine kulak verelim... http://www.radyovoyage.com https://www.facebook.com/radyovoyage107.4 https://twitter.com/voyage1074 Mahsavahdat - Mighty Sam McClain(Silent Song)
Richard Galliano - Flambée Montalbanaise - Gus Viseur 02:24
Richard Galliano - Flambée Montalbanaise - Gus Viseur 466 izlenme - 4 yıl önce Can Doğan İle "bi' Dünya Müzik" Her Pazar Saat 18-19 Arasında 107.4 Radyo Voyage Da.