Hoşgeldiniz!

radyoaktif

Ninja Kaplumbağalar P.rno Parodisi - Ten Inch Mutant Ninja Turtles 02:07
Ninja Kaplumbağalar P.rno Parodisi - Ten Inch Mutant Ninja Turtles 28.186 izlenme - 2 yıl önce Nükleer santralde çalışan bir adam tuvalette 31 çekince her şey değişti.Dört normal kaplumbağa adamın spermine maruz kaldı ve mutasyon geçirdiler özellikle bel bölgesinden ve ten inch mutan ninja turtles ortaya çıktı.Liderleri eski japon porno yıldızı sphincter usta da radyoaktif sperme maruz kaldı ve yarak bölgesindeki kıllar tüm vücuduna yayıldı.Havuz medyasından 10 numara saksocu gazeteci(tıpkı diğerleri gibi) April o'neill ile birlikte Foot job klana karşı destansı bir savaş veriyorlar
Yeşil Kedinin Sırrı Çözüldü 00:35
Yeşil Kedinin Sırrı Çözüldü 10.639 izlenme - 3 yıl önce Bulgaristan’ın Varna kentinde görülen ve yeşil rengi nedeniyle “radyoaktif” olarak adlandırılan kedinin bir garajda sentetik yeşil boya üzerinde uyuduğu ortaya çıktı. Independent’ın haberine göre, daha önce saldırıya uğradığı düşünülen kediyi boyayanları bulmak için hayvan severler harekete geçmiş ve sosyal medya üzerinden kampanya başlatmıştı. Bölge sakinlerii, kedinin renginin sürekli aynı yerde uyuması nedeniyle normale dönmediğini belirtti. Yeşilkedinin bir sahibi olup olmadığı ise belirsizliğini koruyor.
Radyoaktif Olmayan Örümcek Tarafından Isırılan Adam 00:59
Radyoaktif Olmayan Örümcek Tarafından Isırılan Adam 811 izlenme - 3 yıl önce El memleketinde örümcek ısırır süper kahraman eder, uzvundan ağ çıkarttırır, bir elektrik direğinden diğerine hat ördürür. Bizde ısırır sigarayı bıraktırır, borcu unutturur. Sakın ola ki dayının borçlarını ödememek için kolpa yaptığı düşünmeyesiniz. Beni de sincap ısırdıydı eskiden, aynı şeyler benim de başıma geldi. Böyle tomrukla enseme vurmuşlar gibi oldum. Ayrıca dayı, senin hanım manyak ben sana diyim.
Radyoaktif Yöntemle Patates Soymak 03:05
Radyoaktif Yöntemle Patates Soymak 641 izlenme - 3 yıl önce Patates soyma derdine son, amatör mucit abimiz buluşu ile çok kısa sürede alfa beta ve gama ışınlarını kullanarak patates kabuklarını soyabiliyor. Ayrıca usb çıkışlı olduğu için çok da kullanışlı olmuş, hayretler içerisinde izliyoruz.
Radyoaktif Işınla Patates Soyma 00:59
Radyoaktif Işınla Patates Soyma 309 izlenme - 5 yıl önce Radyoaktif Işınla Patates Soyma
SINAVO - Kimya - Radyoaktif Maddelerin Kullanım Alanları 00:17
SINAVO - Kimya - Radyoaktif Maddelerin Kullanım Alanları 103 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı KİMYA - Radyoaktif Maddelerin Kullanım Alanları çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
Radyoaktif Zeytin 03:05
Radyoaktif Zeytin 73 izlenme - 3 yıl önce bobiler'in stopmotion üstadı mscank'tan fm radyonun yanında fazla durmaktan radyoaktifleşen zeytinin hikayesi... mscank'ın ağzından gerekli gereksiz açıklama: Video için yaklaşık 1350 resim çekilmiştir, çöp adam bir kaç kısım hariç hepsinde tahta kalemi ile oraya buraya çiziktirilmiştir.Arka fonda çalan müzik nihavend longa olup, video windows moviemaker'da montajlanmıştır. diğer mscank içerikleri: http://alkislarlayasiyorum.com/etiket/mscank
Radyasyona Uğrayan Ev Karantinaya Alındı 00:57
Radyasyona Uğrayan Ev Karantinaya Alındı 32 izlenme - 1 yıl önce Sakarya’nın Arifiye ilçesinde vücudunda kızarıklar oluşması sonucu kaldırıldığı hastanede radyoaktif maddeden şüphelenilen 16 yaşındaki çocuğun hastanedeki tedavisi sürüyor. Tedbir amaçlı hastaneye götürülen 17 kişi ise taburcu oldu. Arifiye ilçesi Neviye Mahallesinde yaşayan 16 yaşındaki Eyüp B., amcasının oğlunun çalıştığı baraj inşaatında boru kaynaklarında kullanılan sızdırmazlık testi cihazını yanına alarak evine getirdi. Bir süre sonra rahatsızlanan Eyüp B., kaldırıldığı hastanede radyoaktif maddeden şüphelenilince akrabaları ve komşuları ile gence bakan doktorunda arasında bulunduğu 18 kişi tedbir amaçlı götürüldükleri hastanelerde tedavi gördü. Yapılan tedavilerinin ardından 17 kişi taburcu edilirken, vücudunda kızarıklıklar bulunan Eyüp B.’nin ise tedavisi sürüyor. Türkiye Atom Enerjisi Kurumu, Arifiye ilçesinde meydana gelen radyoaktif madde paniğiyle ilgili yazılı bir açıklama yaptı. Açıklamada radyolojik açıdan her hangi bir bulaşmanın olmadığı belirtildi. Meydana gelen olayla ilgili Türkiye Atom Enerjisi Kurumu sitesinden konuyla ilgili bir yazılı açıklama yapıldı. Açıklamada, “Endüstriyel radyografi alanında faaliyet gösteren bir firma tarafından Türkiye Atom Enerjisi Kurumu aranarak Sakarya ili Kızılcıklı köyü yakınlarında bulunan baraj şantiyesinde yapılan radyografi çalışmaları sırasında cihazın içerisinde bulunan radyoaktif kaynağın düşürüldüğü ve bulunamadığı bildirilmiştir. Haberin alınması üzerine, AFAD ekipleri ile koordineli olarak durumu yerinde tespit etmek üzere TAEK Acil Durum Müdahale ekibi sahaya sevk edilmiştir. Söz konusu radyoaktif kaynak, saat 15:00 sularında sahaya intikal eden TAEK Acil Durum Müdahale Ekibi tarafından kurumumuzun Çekmece Nükleer Araştırma ve Eğitim Merkezine gönderilmek üzere emniyet altına alınmıştır. Radyoaktif kaynak endüstriyel radyografide kullanılan İridyum-192 radyoizotopu olup kapalı kaynak formundadır. Radyoaktif kaynağı şantiye sahasından alarak evine götüren kişi ve ev halkı gerekli tetkikler yapılmak üzere sağlık kuruluşlarına yönlendirilmiştir. Söz konusu radyoaktif kaynağın bulunduğu yer ve çevresinde radyolojik açıdan her hangi bir bulaşma veya anomali söz konusu değildir” denildi.
Radyoaktif Zeytin 03:05
Radyoaktif Zeytin 130 izlenme - 8 yıl önce
Sakarya’da Radyoaktif Madde Paniği 00:52
Sakarya’da Radyoaktif Madde Paniği 24 izlenme - 1 yıl önce Sakarya’da 16 yaşındaki bir gencin rahatsızlanması sonucu kaldırıldığı hastanede yapılan incelemelerde, radyasyona maruz kaldığı tespit edildi. Gencin evinin bulunduğu sokak karantinaya alındı. Arifiye ilçesi Neviye Mahallesi’nde yaşayan 16 yaşındaki Eyüp Bapun, 4 gün önce birden fenalaşarak Sakarya Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada yapılan tetkikler sonucunda 16 yaşındaki çocukta radyasyon tespit edildi. Bunun üzerine çocuğun yaşadığı mahalleye AFAD ve UMKE ekipleri gönderildi. Çocuğun evinin bulunduğu sokağa girişler yasaklanırken, evler boşaltıldı. Karantina altına alınan sokağa kimse sokulmuyor. Atom Enerjisi’nden gelecek olan uzman ekip ölçüm yapacak. Öte yandan çocuğun bulunduğu hastanede müşahede altında tutulduğu bölüm de karantina altına alındı. Kardeşinde radyasyon çıkan İbrahim Bapun, “Geçtiğimiz hafta kardeşim iş yerinde çalışırken tespihe benzer demir bir madde bulmuş. Bir süre oynadıktan sonra eve getirmiş. Pazartesi günü kardeşim rahatsızlandı. Hastanede yapılan tahlillerde radyasyon tespit edildi. Şu anda tedavi altına alındı. Ne olduğunu biz de tam bilmiyoruz” dedi.
Oksijen ve yaşlanma 05:09
Oksijen ve yaşlanma 7 izlenme - 2 yıl önce "Hayat Kaynağı Oksijen" belgeselinden. http://www.a9.com.tr/izle/222272/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Oksijen-ve-yaslanma A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo